Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα !! απο ότι διαβάζω είστε όλες καλά!!

σας ευχαριστώ για την υποδοχή!!

εγω σταματάω την δουλεία γύρω στις 15.10 έχω κλείσει ραντεβού στο ικα για την αδεια τοκετού.

πητ ο γιατρος μου δίνει 2.1.10

γραφτηκα επισης στο κεντρο φεναιρετη που βρισκεται στην ν.σμυρνη και σου κανουν μαθηματα ανωδυνου τοκετου ,θυλασμου κτλ. θα ξεκινήσω απο τον νοέμβριο..

απο πράγματα της μικρης μονο την κουνια και το καροτσι εχω κλεισει τα αλλα θα τα παρω μολις σταματησω τη δουλεια..

φιλια πολλα σε ολες να εχουμε μια ομοφη μερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας κοριτσια μου :)

Τι κανετε? Εγω τα ιδια σπιτι μαγαζι και μαγαζι σπιτι....

Μετραω μερες μεχρι να ερθει 15 Οκτωμβρη για την Β επιπεδου μπας και σιγουρεψουμε το φυλο του παιδιου.... Η μικρη μου παμτως δε λεει να αλλαξει γνωμη, ολο μπεμπης λεει και οτι ειναι αγορακι :)

Χτες μου ερχεται απο το δωματιο με μια μπλουζακι τυλιγμενο σα μπαλιτσα που το ειχε βαλει κατω απο τη φανελιτσα της και μου λεει "κοιτα μαμα, εχω κι εγω μπεμπη στη κοιλιτσα" :D

Θα προσπαθησω να σας βαλω φωτο...

post-5473-1387393499995_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ειρηνη μου μπραβο ο μικρουλης σου!!!! :-*:-*:-*

Ρεββεκακι αν καταλαβα καλα το νοιωθω κι εγω καμια φορα αυτο....δεν ξερω ομως τι ειναι!!!Σα να ανεβαινει η καρδια μου στο στομα, με μια ανασα!!! :S:S

Μαριαλενα μου περαστικα σου!!! Κι εμενα ο λαιμος μου ειναι καπως....πινω χαμομηλακι τωρα!!!! ~o)

Αφροδιτη καλως μας ηρθες!!!!Με το καλο το μωρακι σου!!! :-*:-*

Φιλιω μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!! :-*

Γιωργια αν χρειαστει να κανεις καισαρικη, μη σκας κι εγω εκανα και θα ξανακανω και δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ!!!Εγω δεν ειχα κανενα προβλημα!!!! ;):kiss:

bibibo να τη χαιρεσαι τη ζουζουνα σου!!!Εχει πολυ γελιο!!! :lol::lol::lol:

minie μου να μην ακους τη σου λενε, εσυ μακρια!!!!Εγκυος εισαι πεστους, οχι υπερβολικη!!!! :angry::angry:

cristiniw αγορομανα κι εσυ!!!! :P:P:P

Τυχερουλα Τυχερουλα που σταματας 15/10 μετα θα εχεις ολο το χρονο για βολτες και ψωνακια!!!Εγω εχω 3 μηνες ακομα....... :roll::roll::roll:

dat,Elena, Lenaki, Faniko, Ιωαννα,Αννουλα Δεσποινακι,Ζωουλα, Ελεναλντα και σιγουρα ξεχναω αλλες τοσες....φιλακια ποοοολλα!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo εγω σου ειπα δεν εχω προβλημα γιατι τα ειχα γυρισει στο φυσικο μου απο πριν!!!Ρωτα το γιατρο σου και μετα κoμμωτρια....κατι θα υπαρχει η Μενεγακη δηλαδη πως τα εβαφε καθε μηνα;;;;;; ;):P

Μια κουκλιτσα εισαι παντως, εγω τις ματαρες σου προσεξα και οχι τη ριζα σου!!! ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas egyoules xathika kai go alla epanhl8a..kalos hrthate ismini afrodith tyxroula faniko k minie.. ego ta bafo ta mallia mou ka8e mhna me bafh korres apo to farmakeio kai go ksan8ia eimai kai mporo na po kalytera apo tis alles bafes ta bafei..fysika rothsa to giatro m prin ta bapso kai enhmerothika k apo to internet.pali kala pou epitrepete dhladh giati h kalh emfanisei boh8aei kai sth psixologia mas..ex8es ekana kai go to b epipedou an kai poli to ka8usterisa einai ola kala to moraki moy einai 850g.sto b epipedou mou bghke allh pht.30-12-10.kai oxi 07-01-2011...elpizo mh parei olh th xronia pano toy to moro alla den me noiazei kai toso telika shmasia exei na pane ola kala..malista fenete h fatsoula toy sto b epipedou kai tsakonomastan se pion moiazei to paidi axxaa.ego barina kai allo re koritsia alla den mou fenete akoma kai o giatros mou eipe poy ta kruveis tosa kila eftasa sta 70 alla san na eimai deka kila ligotera fenomai.ksekinhsa diatrofh ti na kano arxisa kai to perpatima.den thelo na paxuno allo..mou pe kai o giatros oti exo ixnh apo leykoma alh8eia ti einai ayto?prepei leei na troo tessera aspradia abgo ka8e mera mexri tis epomenes eksetaseis kai blepoume.pos 8a ta katafero na troo ka8e mera abga akoma den ksero..afhste pou 8a bromaei ka8e mera to spiti abga kai ego gysika..telos panton ytopar eperna kai go gia 5 meres giati ponaga den einai tipota..re koritsia apo athina kammia den einai oles voreies eisaste? faniko tha to exeis ka8e fora den xreiazete na to ananneoneis,,filakia se ooooooles tis eguoulessss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας..τι κανετε?>

εγω δευτερα πηγα γιατρο..ολα καλα..το μωρακι μου ειναι 15 εκατοστα κ τον αλλο μηνα παω για μεγαλο υπερηχο..

φιλια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι η Σοφία κ είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου, είμαι στην 22η εβδομάδα κ γεννάω με προγραμματισμένη καισαρική 07/01/11!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου με το καλο και το δευτερο παιδακι σου!!!Εγω θα γεννησω 2 μερες νωριτερα 5/1 το δευτερο παιδακι μου, εχω ενα κοριτσακι και τωρα θα κανω και το γιο!!!Εσυ τι εχεις τωρα;;;

Θουλη μου μπραβο, να εχεις και μια τελεια β' επιπεδου!!!! :-*:-*

Φανουλα τον κωδικο τον αντιγραφεις εκει που λεει υπογραφη , εσυ που τον αντεγραψες;;;; :roll::roll:

barbitsa καλε το μωρακι σου ειναι ολοκληρο παιδακι!!!!! :ohmy::ohmy: Μραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι εγινε εδω 2 σελιδες σεντονακια :D:D

φανικο μου γλυκια το τικερακι σου φαινετε :D !!!εκτος αν θελεις να βαλεις και δευτερο,αν δεν σου περνει τον κωδικο που βαζεις δοκιμασε αλλον οταν φτιαχνεις τικερακια σου δινει 2 μ3 κωδικους!!!

εμενα μου εβαλε καμπυλη ζαχαρου 20 οκτωμβρη!!!

SOFIAEVA καλωςηρθες και με το καλο το δευτερο παιδακι σου!!!

thouli μπραβο μεγαλωνει!!!!!!φιλια και στην δικη σου κοιλιτσα!!

barbitsa!!!και εμενα μου εχει πει καθε πρωι να τρωω ενα αυγουλακι βραστο!!!

μπιμπιμπο τρελα η μικρη σου!!!!εχει γελιο φτου φτου!!!

ειρηνακι περιμενουμε νεα απο την αδερφουλα σου!!!

δεσποινακη μου που χανεσε!!δεν πιστευω να στεναχωριεσαι που εφυγε ο αντρουλης σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!!!!!!!! είναι καμία εδώ?????????

Ειρηνούλα μια χαρά η Β-επιπέδου!!!!! μεγαλώσατε κι εσείς!!! ελπίζω να πάνε το ίδιο καλά τα πράγματα και με την αδερφή σου! :-*

μπιμπιμπό κουκλίτσα η μικρή, και η μαμά επίσης! ;)

Θούλι μια χαρά και το δικό σου το νινί, με το καλό και στον μεγάλο υπέρηχο να είνια όλα καλά!!

Σοφία, κοντά γεννάμε κι εγώ με καισαρική γύρω στις 8-10 Γενάρη!

Τυχερούλα μπορείς να μου πεις για το κέντρο Φαιναρέτη στη Ν. Σμύρνη? Μένω στην Δάφνη και θα με ενδιέφερε να πάω. Έχεις κάποιο τηλέφωνο ή διεύθυνση να πάω να ρωτήσω?

φιλάκια σε όλα τα κορίτσια και στις κοιλίτσες σας!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ….!!!

Αύριο θα πάω στον 2ο ρευματολόγο για άλλη μια άποψη.

Θα σας ενημερώσω.

Rebbeka ούτε εγώ το είχα καταλάβει πως το παπ-α δείχνει τιμές που δίνουν στοιχεία για την προεκλαμψια. Ίσως δε μου το ξεκαθάρισε και πολύ για να μη φοβηθώ. Αλλά ουφ … όλα καλά!

ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ με το καλό!

Bibibo χαχαχα … δε παίζεται η κόρη σου!!!

Mata εσύ δε θα πάρεις καμία άδεια;;;

FANIKO εγώ θα πάω για την καμπύλη σε 3 εβδομάδες. Ψάχνω από τώρα παρέα να σέρνω μαζί μου για παρηγοριά…

SOFIAEVA με το καλό!

Geozouli γραμμάριο δε παίρνεις εσύ;; τι μικρούτσικη, γλυκούτσικη κοιλίτσα;;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!Από σήμερα είμαι παντρεμένη γυναίκα!!! :lol: Σας βάζω και μια φωτογραφία να μας καμαρώσετε,τις υπόλοιπες θα τις βάλω στο προφίλ μου την επόμενη εβδομάδα που θα μας τις πάρουμε!

Δεν είχα χρόνο να μπω τις τελευταίες δυο μέρες και σας διάβαζα μισή ώρα!!! :D

FANIKO,για να βγαίνει μόνιμα το τικεράκι σου,θα πας πίνακας ελέγχου μέλους που έχει πιο πάνω και θα επικολλήσεις τον κωδικό εκεί που λέει υπογραφή!

Αφροδίτη και Σοφία καλώς ήρθατε στην παρέα μας!!

Περαστικά στα κοριτσάκια που πονάνε!Έχω κι εγώ τη μέση μου ώρες ώρες όταν δεν με βολεύει το κάθισμα ή κάθομαι πολλές ώρες.

Αυτά προς το παρόν!Σας φιλώ όλες!!! :-*:-*:-*

post-13601-13873935001165_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλααα να ζήσετε!!!! Ωραία φωτογραφία!!!! :):)

Ειρήνη έχω πάρει 4,5 κιλά αλλά γενικά πέρα από την κοιλιά δεν μου φαίνεται.. προς το παρόν! Σε αυτή τη φωτο φαίνεται μικρή η κοιλιά μου, αν και δεν είναι τόσο.. απλά είναι μυτερή!! λένε ότι αν έχεις αγόρι η κοιλιά είναι μυτερή, σ' εμένα ισχύει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...