Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλημέρα!! Δόξα το Θεό σήμερα είμαι περδίκι!! Χθες ξεκουράστηκα αρκετά την έβγαλα σχεδόν στο κρεββάτι, μου έκανε ο άντρας μου μασάζ και είχα και θερμοφόρα και το ξεπέρασα. Σήμερα σηκώθηκα μόνο με πόνους αλλά ευτυχώς χωρίς ίλιγγο.

Ρεββεκάκι μου αφού υποφέρεις και εσύ ξέρεις από πρώτο χέρι τι εστί ίλιγγος. Είναι απαίσιο συναίσθημα.

vomex παίρνω σε σιροπάκι που είναι ελαφρύ και δεν σε πιάνει υπνηλία τα vomex vertigo χάπια έχουν και άλλες ουσίες και δεν τα πήρα, αν και μου πε ο γιατρός ότι μπορούσα να τα πάρω τα φοβήθηκα.

geozouli τελευταίο μπανάκι ε? ίσως και μεις ρίξουμε μια βουτίτσα σήμερα φαίνεται υπέροχη η θάλασσα.

Ειρηνάκι μου ας είναι που νιώθεις καλύτερα. Είδα που δεν φάνηκες τις τελευταίες μέρες και ανησύχησα.

Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς.

Κορίτσια ρίξτε και μια ματιά σε αυτό το αρθράκι που λέει για την εγκυμοσύνη και τους πόνους μας. Αυτό θα μας λύσει όλες τις αποριούλες μας:http://www.physio.gr/article_read.asp?id=120.

Α!! και ξέχασα να σας πω έφτιαξα ομαδούλα εδώ με θέμα "Γκαστρούλες Μαίου-Ιουνίου" έστειλα προσκλήσεις σε όσες έχω στις επαφές μου. Σε όσες δεν έχω στείλει μπείτε εδώ:http://www.mammyland.com/koinotita/mellouses-manoules/gkastroules-maiou-iouniou

Φεύγουμε για την Κυριακάτικη βολτίτσα μας , μιας και ήταν κανονικά προγραμματισμένη χθες λόγω γεννεθλίων του άντρα μου αλλά ο παλιοίλιγγος μας τα χάλασε.

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες τις φουσκωκοιλίτσες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ 12 :shock: ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΓΟΦΟΣ [smilie=sad1.gif]

annoula1987 ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΠΟΛΥ!!!!

Marielen ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ...

rebbekoula ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! :x

geozouli ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΑΚΙΑ!!! :-bd ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΦΕΤΟΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!! [smilie=dontknow.gif]

IreneValadia ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :-*:-*:-*:-*

mata ΜΟΥ :x:x:x

ΝΑ ΣΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ :?: ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΜΟΥ :blink: ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΑ ΟΜΩΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ??? [smilie=angel8.gif] ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ 5 ΜΕ 6 ΦΟΡΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ? ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΕΡΙΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΙΟ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! :) Ευτυχως ειμαι απο εχθες τελειως καλα!Πηγα στον γαμο και εκατσα και μεχρι τις 4 :D:D:D:D Περασαμε πολυ ομορφα!Βεβαια ως γκαστρουλα εκμεταλλευτηκα λιγο τις καταστασεις.......χαιρετησα πρωτη το ζευγαρι να μην στεκομαι ορθια στην ουρα,φορεσα τα τακουνακια μου μονο στην εκκλησια και μετα μπαλαρινες και η αποκορυφωση ηταν που ενω ολοι καθονταν στο γλεντι σε καρεκλες ξυλινες καφενειου..... #-o#-o#-o εγω εκατσα σε μια αναπαυτικη πολυθρονα με μαξιλαρακια :lol::lol::lol: (η ιδιοκτητρια της ταβερνας βεβεαια τυχαινει να ειναι η κοπελα του αδερφου μου οποτε βοηθησε κι αυτο :P:P:P:P )

Εριξα και κατι χορους αλλα συνειδητοποιησα οτι οι αντοχες μου εχουν πεσει δεν ειμαι για πολλα πολλα!

Ειρηνακι χαιρομαι που εισαι καπως καλυτερα!Αντε να σου περασει τελειως να ηρεμησεις και εσυ!

Ελενα υπομονη με την μεσουλα σου!Να ξεκουραζεσαι πολυ να μην την επιβαρυνεις! :-*:-*:-*

Μαριελεν αφου εφυγε η ζαλαδα αντε περασε!Εχει και η μαμα μου αυχανικο και ξερω πως ειναι ζορι!Αφου αν δεν εχει βομαξ στο πορτοφολι νιωθει ανασφαλεια!

Ρεββεκακι κι εγω ρωτησα για γιογκα και μου ειπε αυτη που την κανει οτι καλο ειναι να μην ξεκινησω τωρα.... :(:(:( μαλλον δεν θελουν να εχουν ευθυνες!

Αχ Ζωουλα μπανακι στον Καλαμο ε;Ειναι πολυ καθαρη η θαλασσα εκει και ειναι ωραια!Που πατε αληθεια εκει μπροστα απο το Καλαμος hotel;

Αννουλα προσεχε λιγο κοριτσακι μου!!!Ευτυχως που επεσες με τον πωπω απο τα σκαλια! :shock::shock::shock::shock: Ξερω εχεις τρεξιματα τωρα με τον γαμο αλλα πανω απ ολα η υγεια η δικη σου και του μωρου!

Φιλιω περαστικα και σ εσενα κοριτσακι μου!

Μετα το χθεσινο τρεξιμο και ξενυχτι λεω σημερα να βγαλω την μερα αραχτη στον καναπε.....!Και φυσικα δεν μαγειρευω θα ρωτησω την μανουλα τι φιαχνει......οχι για μενα για το φουκαριαρικο το μωρο μου! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από εμένα! ¨Εχω σχεδόν 2 εβδομάδες που δεν σας έχω γράψει. ¨Εχει έρθει και ο άντρας μου και επειδή θα ξαναφύγει τον Οκτώβριο κάνουμε ό,τι δουλειές προλαβαίνουμε, φτιάχνουμε και το δωμάτιο των διδύμων, και η αλήθεια είναι ότι δεν μου μένει και πολύς χρόνος!

Πάθαμε και ένα πατατράκ την Δευτέρα ήμουνα πολύ χάλια αλλά τώρα είμαι πολύ καλύτερα! Στις 06/09 έκανα το Alpha test και ενώ ο υπέρηχος ήταν άψογος τα αποτελέσματα των αιματολογικών έδειχναν ότι υπήρχε αυξημένος κίνδυνος για σύνδρομο Down και στα δύο μωρά. Πήγα κατευθείαν στον γιατρό μου ο οποίος ήταν πολύ καθησυχαστικός και μου είπε ότι από την στιγμή που το PAPP A ήταν καλό να μην λάβω υπ'οψη μου το Alpha test το οποίο δεν είναι και πολύ έγκυρο ειδικά σε δίδυμες κυήσεις και ότι μου το έδωσε μόνο και μόνο επειδή υπάρχει. Βέβαια εγώ ήμουν πολύ ανήσυχη και το έψαξα αρκετά το θέμα και η αλήθεια είναι ότι όλες οι απόψεις συγκλίνουν στο να αγνοήσω το ALPHA τεστ και ότι δεν είναι και πολύ έγκυρο από την στιγμή που η αυχενική διαφάνεια ήταν καλή. ¨Εχει καμιά σας παρόμοια εμπειρία? Επίσης να σας πω ότι ο γιατρός μου δεν θέλει με τίποτα να κάνω αμνιοπαρακέντηση λόγω αυξημένου κινδύνου αποβολής σε δίδυμα παρόλο που είμαι 36, οπότε αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μην λάβουμε καθόλου υπ'οψιν το ΑLPHA τεστ και να συνεχίσουμε την εγκυμοσύνη χωρίς αμνιο. Τώρα να σας πω αισθάνομαι πολύ καλύτερα και είμαι σίγουρη ότι τα αγοράκια μου είναι μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα οπότε δεν θα το διακινδυνεύσω με αμνιοπαρακέντηση!

Κορίτσια θα ήθελα να μου πείτε αν έχετε ακούσει και εσείς κάτι για το ALPHA τεστ.

Φιλάκια σε όλες και καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες :D

Καλε τι διαβαζω? Σας ματιασανε ολες μου φαινεται! Μεση, αυχενικο, ιλιγγος, πεσιματα.....Τι μου παθατε?

Δηλαδη να μη παραπονιεμαι εγω που με ενοχλει απλως η μεση μου και γκρινιαζω στον αντρα μου :roll:

Απο χτες ολο και περισσοτερο νιωθω το μπεμπακι μου και χαιρομαι πολλη γι αυτο, για την ακριβεια εχω ξετρελαθει :D:D . Αφου σημερα ειδα στον υπνο μου οτι με κλωτσαγε το μωρο και εβγαινε απο τη κοιλια μου ενα μικρουτσικο χερακι κι ενα μικρουτσικο ποδαρακι :lol::lol::lol: Αυτα απο μενα, ακομα προσπαθω να βαλω φωτογραφια και τικερακι, μηπως να κατεβει καμια στη Πατρα να μου δειξει γιατι ειμαι ασχετη των ασχετων.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες κοριτσαρες!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Φιλιω μου δε θελω να σε τρομαξω αλλα μια φιλη μου το εσερνε το ποδαρακι της και κανα μηνα μετα τη γεννα....Υπομονη!!!!! :roll::roll::roll:

Αννουλα ΠΡΟΣΟΧΗ βαλε και κανα σκορδο και ολα με μετρο, να μην κουραζεσαι πολυ!!!!Ολα θα γινουν μια χαρουλα!!!! ;):kiss:

Ζωουλα τυχερουλα, ακομα μπανακια κανεις βρε θηριο!!!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!!Χαρα στο κουραγιο σου!!!! [smilie=wav.gif]

Μαριαλενα μου περαστικα γλυκια μου!!! Και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου, Χρονια του πολλα!!!! :P:P

Ελενα δεν ειναι το εντερακι σου γλυκια μου....το ζουζουνακι σου ειναι!!!! [smilie=wav.gif] Αρχισε να ζουζουνιζει!!!!

Ιωαννα και πολυθρονιτσα ακουω....απολαυσετα ολα αυτα, γιατι μολις γεννησεις ξεχνατα!!!! :P:P:P

Dat δεν εχω ιδεα για το alpha test....αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε βαλανε να το κανεις αφου δεν ειναι εγκυρο...... :evil::evil::evil: Μονο τα λεφτα μας θελουν να αρπαζουν ωρες ωρες!!!!

Ειρηνη μου χαιρομαι που εισαι καλα!!! :kiss::kiss::kiss:

Bibibo μου για σενα να δεις πως χαιρομαι που επιτελους ηρεμησες!!!!!Αντε να χορευει το μωρακι σου και να 'σαι ευτυχισμενη!!!! [smilie=wav.gif]

Κοριτσαρες μου πολλα πολλα φιλακια σε οοοοοολες!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!

Εισαστε καλυτερα σημερα?? Βλεπω ολες κατι μας επιασε το Σαββατοκυριακο.Μας ματιαξανε μαλλον!

Και εγω χτες πηγα στο χωριο και κατα το απογευματακι ενιωθα απο κατω κατι σαν να με χτυπαει ρυθμικα,σαν συσπασεις να το πω?? Ξαπλωσα και καπως ηρεμησε.Σημερα που σηκωθηκα παλι τα ιδια.Σκεφτομαι αν συνεχισει να παω στον γιατρο.Εχω και ταξιδι σε μια εβδομαδα.. :(

Μαριελεν μου περαστικα και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Πως περασατε χθες??

Ματινακι μου μεχρι ποτε θα δουλευεις?? Κανονικα μεχρι τον 7?? Η μικρη ζουζουνα καλα??

Δεσποινουλα μου τρεχεις με τους γαμους ε?? Να προσεχεις.Απολαυσε τον αντρουλη σου πριν φυγει.

Φιλιω μου ακομα ποναει το ερμο το ισχυο ε?? Υπομονη και εμενα με πεθανε.

Βρε Αννουλα μου τωρα που πρεπει να εισαι ξεκουραστη κανεις τετοια?? Προσεχε κοριτσαρα μου.Ευτυχως δεν χτυπησες σοβαρα.

Ντατ μου και εγω εχω ακουσει πως αφου το Παπ α τεστ και η αυχενικη ειναι καλη το Αλφα τεστ δεν το περνουν και τοσο στα σοβαρα.Ολα μια χαρα θα ειναι με τα αντρακια σου θα το δεις!

Τι καλα που κανετε το δωματιακι τους.Εχετε βρε θεμα??

Ιωαννα μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια για την μικρη μου!!Η μικρη καιει απο τωρα καρδιες! :D:D Τυχερουλα ησουνα στον γαμο! Ετσι πρεπει να φεροντε στις εγκυες ολοι.Απολαυσε το!

Ρεββεκακι ολοκληρη κοπελα εγινε η Λυδια!! ;) Σχεδον μισο κιλο!!! :o Τελεια!!!!

Ελενα μαλλον το νινακι ειναι αυτο που ενιωσες και οχι το εντερακι! Το ξανανιωσες μετα απο εκει??

Απλωσα το σεντονακι μου το υπερδιπλο και σας αφηνω!! :lol: Τα φιλια μου και την καλημερα μου σε ολες!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλίτσες μου καλησπέρα !

είμαι καινουργια στο δικο σας φορουμ!

επειδή έχω τελευταία περίοδο τέλος μαρτίου είπα να γραφτώ και σε σας .

πως τα πάτε κορίτσια ?εγώ περιμένω πως και πως να τελειώσω την δουλεια αρχίζω και κουράζομαι απίστευτα... αφήστε που ψηλο ζαλίζομαι κίολας ...

περιμένουμε κοριτσάκι οπότε βαλτε με και μένα στην λίστα σας !!!!φιλια πολλα θα τα λεμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι βρε Λενακι μου!!!Μηπως αλλαξε θεσει ο μπεμπουλης και σε κλωτσαει χαμηλα;;;Χαιρεται φαινεται κι αυτος που ειναι στην πατριδα και χορευει!!!! ;):-*

Αν ολα ειναι καλα....θα δουλευω κανονικοτατα μεχρι να γεννησω....20 Δεκεμβριου δηλ. που κλεινουμε για Χριστουγεννα!!! Ετσι εκανα και στην Αντωνια!!!! ;) Τρεις μηνες μεινανε και μετα...... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Η Αντωνια μεγαλωνει, μιλαει καθε μερα και πιο πολυ.....και γενικα με τρελαινει....ωρες ωρες θελω να τη φαω!!!!! :x:x:x Σιγουρα εσυ με καταλαβαινεις Λενακι μου!!!! ;):P:P

Η ειρηνουλα καλα;;;Αχ! Πως θα γυρiσετε παλι πισω;;;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσακια μου γλυκα τι σεντονακια απλωσατε σημερα!!!ευχαριστιεμαι να διαβαζω!!!

τυχερουλα καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

λενακη και γω το νιωθω κατω εκει το μπεμπακι μου!!!απλα χωνει τα ποδαρακια του μαλλον!!!

ματα μου!!ντατ!!μπιμπιμπο!!!φιλακια σε ολες!!!

αυριο ξεκιναω παλι τα μαθηματα τουρκικων και σε μια βδομαδα ερχετε και η δασκαλα της γιογκας!!ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι θα εχω πραγματα να κανω!!!το ενα παζλ το τελειωσα παω για το δευτερο :D:D:D:D:D

κοριτσια απο ραγαδες κυταριτιδες πως παμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Βλεπω τα προβληματα μεσης και αυχενικου ειναι γενικο φαινομενο, οποτε και εγω να μην ανησυχω!!!

Αληθεια ποσο εντονα ακουτε τα μωρακια σας και ποσο συχνα? Εμενα ολη μερα η μπεμπουλα δε λεει να με αφησει σε ησυχια αλλα ευτυχως δεν καταλαβαινω τπτ τη νυχτα (θα επρεπε να καταλαβαινω?)!!

Anyway...

Απο φαγητο πως πατε?Εγω παρολο που δεν μπορω να πω οτι τρωω παρα πολυ, φρικαρα οταν τελευταια φορα που πηγα στο γιατρο μου (15/09) με ζυγισε +7 κιλα!! Δηλαδη τι θα γινει μεχρι το τελος???? Παναγια μου θα ειμαι μια χοντρη :o !!!

Rebbeka, απο ραγαδες δοξα το θεο δενεχω ουτε μια -ασε που και η κοιλιτσα δεν ειναι καθολου μεγαλη σε σχεση με το ποσο εγκυος ειμαι- αλλα απο κυτταριτιδα αστα να πανε, εχω φρικαρει!!

Σας χαιρετω προς το παρον...φευγω απο το γραφειο και παω προς τη μανουλα μου να δω τι φαγητο εχει ετοιμασει και σημερα (ειμαι απο τις τυχερες, δε μαγειρευω γιατι μενουμε σχεδον διπλα!!!).

Φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου mini82 μου,εμενα η δικια μου ολη μερα με κλωτσαει,το βραδυ οχι αλλα ξεκιναει απο τις 8 το πρωι,να χαιρεσε που δεν σε κλωτσαει μες την νυχτα :D

και γω ραγαδες δεν εκανα ακομα ελπιζω ουτε και μετα,οσο για κυταριτιδα κατι παει να γινει αλλα ευτηχως εχω την γιογκα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια ? όλες καλα ? χαθήκαμε , εγω ήμουν λίγες μέρες ξάπλα γιατί είχα κάτι μικρο πονάκια και μου ξεκίνησε ο γιατρός yutopar και μαγνήσιο , βλέπετε διδυμάκια και είμαι λίγο δύσκολα.Ειρηνούλα θα με βάλεις στην λίστα ξανά ? 1 αγοράκι - 1 κοριτσάκι Ιασώ Μαρούσι (20/1) αλλά δεν το βλέπω είπε ο γιατρός 2 εβδομάδες νωρίτερα.Σας ζάλισα ? Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές!!!!Τι μου κάνετε? Συγνώμη που χάθηκα, αλλά έχω παλαβώσει με τις ετοιμασίες του γάμου...και να φανταστείτε είναι πολιτικός...Είμαι στον αντρούλη μου εδώ και 2μέρες και είναι τέλεια!!!Ενιωσε και αυτός το μπέμπη με το χέρι του!!Εμείς είμαστε 300 γρμμάρια, στην 20 εβδομάδα και πάαααρα πολύ ζωηροι!!! Ρεββέκα, θυμάσαι που λέγαμε οτι ξεκινάμε με τα ίδια κιλα? Λοιπον, εγώ φλερτάρω επικίνδυνα με τα 54 τελευταία...ραγάδες οχι ακόμα, κυτταρίτιδα έχω από τα 16...έχουμε γίνει φίλες πια...

Ειρήνηηηηηηηη γιατί δεν είμαι στη λιστάαααααα?ΠΗΤ 7/2 και έχω αγόρι!

Δέσποινα, που είσαι ρεεεεε? Πάω για πτυχίο Οκτώβρη...τι θα κάνουμε? Να σε περιμένω να τελειώσουμε παρέα να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη???Αν θες βοηθεια σε τιποτα, πες μου!

Λένακι τι κάνει η πατρίδα, κρύωσε καθόλου έκει πάνω? Οι συγγενείς μου στο Μαινζ μου στέλνουν πακέτα με ρούχα, είναι λεει φθηνότερα εκει....και όντως εχουν δικιο!

Αννα εγώ παντρευομαι 25 στη Ροδο!!

Σας φιλώ για τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααα!!!!!!!!!!

σας έπιασε μια πολυλογία σήμερα και δεν θυμάμαι τι να σχολιάσω :-?:-?

Ιωάννα μου το κάναμε προχθες το μπανάκι και ήταν όντως πολύ καθαρά, η θάλασσα δροσερή, πολύ ωραία!!!! Εμείς πηγαίνουμε τέρμα δεξιά που έχει μια καφετέρια, στην Αγκώνα.

Χθες είχαμε ένα γάμο το μεσημέρι και τραπέζι μετά και γύρισα πτώμα μετά..

Ρεββεκάκι κουκλίτσα η Λυδία!!!!!!!!!!!!!!1

τυχερούλα καλωσήρθες :):):)

Φιλάκια πολλά σε όλες [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!Πως μου ειστε;

Ζωουλα και εγω στην Αγκωνα παω συνηθως μιας και δεν εχει και αχινους εκει!Του χρονου θα βρισκομαστε με τα ζουζουνια :):):):)

Αγγελικη μου η ωρα η καλη!Μεγαλωσε και ο μπεμπης σας! :):):):)

Ρεββεκα κουκλα η Λυδια! :):):):) Ποσο καλα φαινονται.......δεν το πιστευω μικρα ανθρωπακια!

Μινι κι εγω εχω κανει αρκετη κυταριτιδα!Δεν εχω ρωτησει τον γιατρο αν τουλαχιστον μετα θα φυγει.....πρεπει να ρωτησω!Οσο για ραγαδες ακομα τιποτα και μπορω να πω οτι η κοιλια μου ειναι χαλαρη ακομα εχει περιθωριο να τεντωσει κι αλλο.......θα δουμε!

Λενακι πλησιαζει η επιστροφη ε ;Κοιτα να ευχαριστηθεις τις υπολοιπες μερες! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Χαίρομαι που είστε όλες καλά!

Λένα σε ευχαριστώ για την καθησυχαστική σου απάντηση.

Μάτα συμφωνώ όλα γύρω από το χρήμα περιστρέφονται τελικά!

Ρεμπέκα χαίρομαι πολύ για το ζουζουνάκι σου, να είναι πάντα γερό και τυχερό!

Ειρήνη βάλε στη λίστα ότι θα κάνω 2 αγόρια!

Κατά τα άλλα κορίτσια έχει γίνει τούμπανο η κοιλιά μου, είμαι στην 19η βδομάδα (τικεράκι δεν ξέρω πώς να βάλω) και λαχανιάζω και κουράζομαι πάρα πολύ εύκολα.

Την Δευτέρα πάω για έναν απλό υπέρηχο για να δω πόσο βάρος έχουν πάρει τα αντράκια μου και στις 18/10 θα κάνω καμπύλη ζαχάρου και το Β επιπέδου.

Φιλάκια σε όλες σας και στα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

που ειστε ολες;Βολταρετε; :):):):) Καλα κανετε!

Τελικα δεν θα περιμενω μεχρι τις 4-10 να δω την κορουλα μου :D:D:D:D εχει ραντεβου η μαμα μου στον γιατρο μας την Πεμπτη για ενα τσεκαπ και μιας και δεν οδηγει θα την παω εγω......οποτε θα ριξουμε και μια ματια στο νινι μας! Ενα ραντεβου εχω κλεισει βεβαια αλλα τι θα κανει θα με δει θελει δεν θελει! :lol::lol::lol: :lol

Dat ειναι λογικο να εχεις μεγαλη κοιλιτσα αφου εχεις διδυμακια!Οσο για την κουραση και εμενα οι αντοχες μου εχουν πεσει παρα πολυ ειναι απολυτα φυσιολογικο!

Σας φιλω ολες στι κοιλιτσες σας :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας ημέρα!!!

Χθες πήγα στον ρευματολόγο μου και μου είπε πως δυστυχώς δεν είναι το βάρος ή η αλλαγή καιρού αλλά η δυστυχώς η πάθησή μου που ως αναμενόμενο λόγω αυξημένων ορμονών ξαναξυπνά.

Το μόνο που παίρνει είναι ενέσεις κορτιζόνης αλλά διστάζω πολύ να τις κάνω.

Θα τις πάρω αλλά θα πρέπει να φτάνω στο αποκορύφωμα του πόνου και τις δύσπνοιας για να τις κάνω.

Θα δούμε …

Έχω στεναχωρηθεί και με την αδελφή μου…

Δυστυχώς η αυχενική της δεν ήταν καθόλου καλή.

Εμένα ήταν 1,7 και η δική της 6

Περιμένουμε και τις άλλες εξετάσεις αλλά δύσκολα τα πράγματα.

Μη σας στεναχωρώ άλλο.

Αύριο θα σας πω ευχάριστα από το Β επιπέδου οκ;;;

Dat απαράδεχτη είμαι!!! Σου έφαγα έναν ολόκληρο αγόραρο!!!

Κάτι μου λέει πως έχω κάνει και άλλες τέτοιες χαζομάρες …

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα μου ειρηνακη καλημερα!!!

ειρηνακη μου,ελπιζω να πανε ολα καλα με την αδερφουλα σου!!!ισως να ξανακανει το τεστ καπου αλλου!!!

και για σενα τι να πω υπομονη κοντευουμε!!μετα θα κανουμε τις θεραπειες μας ανετα!!!

ευχομαι ολα να πανε καλα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλα τα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε? εγώ δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω τις τελευταίες μέρες. Έχω τη μικρή μου αρρωστούλα με συναχάκι και λίγο βήχα και την κράτησα στο σπίτι. Σήμερα πάει καλύτερα ελπίζω να το ξεπεράσουμε και να μην έχουμε τα περσινά που ήταν συνέχεια με ωτίτιδες. Μάλιστα στην τελευταία κόλλησα και εγώ. Και τώρα το τρέμω. Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες γι αυτό συγχωρήστε με που δεν σας σχολιάζω όλες.

Ειρηνάκι μου εύχομαι να μη χρειαστεί να τις κάνεις τις ενέσεις και κυρίως εύχομαι να μη ξαναπονέσεις. Και για την αδελφούλα σου εύχομαι τα καλύτερα.

Δεσποινάκι, Μαράκι (breeze) που χαθήκατε?? ελπίζω να περνάτε καλά!!

Φιλάκια σε όλες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...