Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Τι τελεια νεα ειναι αυτα Λαμπρινη μου???Αντε με το καλο κοριτσακι μου να παρεις αυριο αγκαλιτσα την κουκλιτσα σου.Θα περιμενουμε νεα σου.

Υπεροχα και τα νεα απο την Αγγελικη μας.Καλη επιστροφη να εχουν στο σπιτακι τους.

Αννουλα μου μια εβδομαδα εμεινε και για σενα το πολυ για να παρεις αγκαλιτσα τον μπεμπακο σου. Τι καλα που μια-μια χαιρεται το αγγελουδι της :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπρααβοοοο..τι ευχαριστα νεα μας φερνεις Λαμπρουκο!!καλα να ειναι τα κοριτσακια μας..και εσυ ..με τη μπουμπου σου!!

τελικα τι εγινε εκτος το Νεκταριο...μονο κοριτσια εχουν σκασει μυτη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω γεννητούρια που αναμένονται τις επόμενες μέρες!!Τι καλά!

Λαμπρινή,Βασιλικούλα και Αννάκι μου, με το καλό και με έναν πόνο σας εύχομαι αγάπες!

Κατρινάκι μου κι εσύ θα γεννήσεις την επόμενη εβδομάδα?Καλά κατάλαβα?

Δεν ξεχνάω κάποια? :blush:

Η μπέμπα έχει λιώσει να κοιμάται σήμερα(κι εγώ μαζί της το απόγευμα :blush: ) κι όπως λέτε κι εσείς μανούλες ενδέχεται να περάσουμε ξάγρυπνη νύχτα απόψε... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

υπεροχες οι φωτο Κατερινακι!!εχεις κανει επεξεργασια?η ετυχε?το κουκλακι μας μεγαλωσε αλλα και παλι μια σταλιτσα φαινεται..χιχιχι..και τσαμπουκας ε? :P:P

δεν πιστευω τη Δευτερα να μου πει ..ελα αυριο να γεννησουμε!οποτε το βλεπω για Παρασκευη-Δευτερα!παει η Πανσεληνος! :S

το νεο μου κινητο ειναι το sony ericsson Aino!!o Ηλιας ηθελε με την επιδοτηση να παρω i phone..αλλα ετσι πηραμε με 590..και οι δυο νεα κινητα!Ημουν πολυ δικαιη ετσι?? :unsure:

Ντορακι τι επαθες καλο μου??

Τώρα το είδα. Είναι ένα πρόγραμμα στο iPhone με ωραία φίλτρα :)

Λες να πάει για την άλλη Παρασκευή δηλαδή; Όπως και να ΄χει, το επόμενο δεκαήμερο θα φέρει πολλές χαρές στις αγκαλίτσες σας και στην παρέα μας! Τι ωραία :woohoo:

Ελπιδάκι, μια από τα ίδια κι εδώ, χεχ! Θα είναι δύσκολη η νύχτα! Σε λίγο θα δεις, θα μάθεις όλη την τηλεοπτική σαβούρα του περασμένου χειμώνα απέξω κι ανακατωτά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι μου, τι κανεις και εσυ φρεσκομανουλα μου? Τωρα που ειναι οκ το αφαλακι της φραουλιτσας σου, πετας φανταζομαι! Κοιμαται η κοριτσαρα σου? Δεν πειραζει, και το ξενυχτι καλο ειναι αν ειναι για χαρη της! :P

Ελενακι μου τι κανεις εσυ γλυκια μου? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Αννουλα μου. Την Τεταρτη θα παω στο γιατρο να δουμε πως παμε. Οσο πλησιαζει η ωρα νιωθω ανυπομονησια,φοβο,χαρα,αγωνια ολα μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Κατρινα μου και η Ροζυ αγορακι εκανε,απλα την εχουμε χασει τις τελευταιες μερες

εχεις δικιο...τη χασαμε κι εκεινη τη ψυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον η μικρούλα της Αναστασίας είναι ένα μελαχρινό κουκλάκι με αρκετά μαλάκια... και απ' ότι λέει η μαμά της (γιατί τον μπαμπά δεν τον γνώρισα) μοιάζει του μπαμπά... Βέβαια ακόμα είναι νωρίς... Τα ματάκια λέει η Αναστασία θα μείνουν γαλανά... μακάρι. ωραίος συνδιασμός μελαχρινή με γαλανά ματάκια... φτου φτου φτου.... ααααααααααα και κλαίει μόνο όταν θέλει φαγητό ή άλλαγμα.... τι καλά ! Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Καλα ειμαι Αννουλα μου. Την Τεταρτη θα παω στο γιατρο να δουμε πως παμε. Οσο πλησιαζει η ωρα νιωθω ανυπομονησια,φοβο,χαρα,αγωνια ολα μαζι..

Aντε μωρε, με το καλο να δεις και εσυ το δικο σου μπεμπινι!Τα συναισθηματα που περιγραφεις ειναι απολυτως λογικα και αναμενομενα! Και εγω τα ιδια νιωθω, και ας ειναι και το 2ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Λοιπον η μικρούλα της Αναστασίας είναι ένα μελαχρινό κουκλάκι με αρκετά μαλάκια... και απ' ότι λέει η μαμά της (γιατί τον μπαμπά δεν τον γνώρισα) μοιάζει του μπαμπά... Βέβαια ακόμα είναι νωρίς... Τα ματάκια λέει η Αναστασία θα μείνουν γαλανά... μακάρι. ωραίος συνδιασμός μελαχρινή με γαλανά ματάκια... φτου φτου φτου.... ααααααααααα και κλαίει μόνο όταν θέλει φαγητό ή άλλαγμα.... τι καλά ! Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου !!!

Μακαρι να μεινουν γαλανα γιατι ειναι ωραιος συνδυασμος, αλλα τα ματια αλλαζουν! Αν δειτε τον Γιωργο σαν μωρο τι ματια ειχε, θα τρελαθειτε! Στην πορεια εγιναν καστανα σαν του μπαμπα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Κατερινάκι τα έμαθα ήδη τα προγράμματα....Ευτυχώς εχθές μου έφερε ο Αλεξ ένα ντιβιντι το οποίο έβλεπα σε επεισόδια εώς σήμερα το απόγευμα.

Καλά είμαι Αννούλα μου σήμερα,μετά τη χθεσινή τρομάρα...Της έβαλα λίγο οινοπνευματάκι και σήμερα,δεν έκανα άσχημα ε?Εσύ πως νιώθεις??Τρισευτυχισμένη???

Από χθές πονάω πάρα πολύ στη μήτρα,δεν μπορώ να κάτσω.Νορμάλ είναι αυτό μετά από τόσες μέρες?

Δείτε και μια live αναμετάδοση να μη λέτε ότι σας λέω ψέμματα..

Η μαμά με έχει κάνει κρεμμύδι από φραουλίτσα σήμερα λόγω του κλιματιστικού που το έχει φουλ...

Κι εδώ δείχνω μπουτάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Λοιπον η μικρούλα της Αναστασίας είναι ένα μελαχρινό κουκλάκι με αρκετά μαλάκια... και απ' ότι λέει η μαμά της (γιατί τον μπαμπά δεν τον γνώρισα) μοιάζει του μπαμπά... Βέβαια ακόμα είναι νωρίς... Τα ματάκια λέει η Αναστασία θα μείνουν γαλανά... μακάρι. ωραίος συνδιασμός μελαχρινή με γαλανά ματάκια... φτου φτου φτου.... ααααααααααα και κλαίει μόνο όταν θέλει φαγητό ή άλλαγμα.... τι καλά ! Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου !!!

Της Αγγελικούλας θες να πείς Λαμπρινή μου! Φτου φτου το κοριτσάκι της μωλέ!

Κι εμάς γκρι είναι τα ματάκια,λες να μας βγεί γαλανομάτα σαν την Ελενα? Μπάα πιο πολλές πιθανότητες για πράσινα έχει το μωρό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Αστα Κατερινάκι τα έμαθα ήδη τα προγράμματα....Ευτυχώς εχθές μου έφερε ο Αλεξ ένα ντιβιντι το οποίο έβλεπα σε επεισόδια εώς σήμερα το απόγευμα.

Καλά είμαι Αννούλα μου σήμερα,μετά τη χθεσινή τρομάρα...Της έβαλα λίγο οινοπνευματάκι και σήμερα,δεν έκανα άσχημα ε?Εσύ πως νιώθεις??Τρισευτυχισμένη???

Από χθές πονάω πάρα πολύ στη μήτρα,δεν μπορώ να κάτσω.Νορμάλ είναι αυτό μετά από τόσες μέρες?

Δείτε και μια live αναμετάδοση να μη λέτε ότι σας λέω ψέμματα..

Η μαμά με έχει κάνει κρεμμύδι από φραουλίτσα σήμερα λόγω του κλιματιστικού που το έχει φουλ...

IMG_1609___.JPG

Κι εδώ δείχνω μπουτάκι....

IMG_1609___.JPG

Ααααααχουυυυυ ψυχουλα μου, μια κουκλιτσα ζωγραφιστη ειναι Ελπιδα μου, να τη χαιρεσαι και παλι!!

Αν θηλαζεις ειναι λογικο να πονας στην μητρα σου γιατι μαζευει!

Ναι, ειμαι τρισευτυχισμενη και πολυυυυυυυ ανυπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λαμπρινούλα μου με το καλό, θα σε σκεφτόμαστε αύριο όλημέρα!

Ελπιδάκι καλέ την φραουλίτσα είναι αυτή! αχού τα μπουτάκια της θέλω :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα βάλει 2 φορές την ίδια φώτο,το διόρθωσα τώρα...

θηλάζω,από αυτό είναι?Μαζεύει πιο γρήγορα όταν θηλάζεις δλδ?

Ευχαριστώ Αννούλα μου!

Αντε με έναν πόνο να φέρεις στον κόσμο τον αδελφούλη του Γιωργάκι... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγια μου ενα αγγελουδι που κοιμαται..Ελπιδακι αν καποιος στην οικογενεια ακομα και προπαππους ειχε γαλανα ,τοτε εχει ελπιδες..για γαλανα!!Τι κουκλα ειναι..να τη χαιρεσαι!!

πανεμορφα τα μωρα μας ολα..το ξαναλεω..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ελενάκι! Είμαστε χυμώδεις γυναίκες όντως... :P

Θέκλα μου παρατήρησα ότι έχεις λάθος ημ/νια τα γεννέθλια της Φραουλίτσας μου..Παρακαλούμε πολύ να γίνει διόρθωση σε 11/8! :kiss::kiss::kiss:

Κατρίνα μου,ο πατέρας μου,ο παππούς μου και γενικά θείοι κλπ είναι όλοι γαλανομάτες αλλά επειδή έγω κι ο Αλεξ έχουμε πράσινα λέω πως έχει περισσότερες πιθανότητες.

Αννα ο Γιώργος πέρα του ότι είναι ΚΟΥΚΛΟΣ! Ειναι και εντελώς γαλανομάτης! Και τελικά σκούριναν ε??

Μόλις μου ξεκόλλησε το W.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Αστα Κατερινάκι τα έμαθα ήδη τα προγράμματα....Ευτυχώς εχθές μου έφερε ο Αλεξ ένα ντιβιντι το οποίο έβλεπα σε επεισόδια εώς σήμερα το απόγευμα.

Καλά είμαι Αννούλα μου σήμερα,μετά τη χθεσινή τρομάρα...Της έβαλα λίγο οινοπνευματάκι και σήμερα,δεν έκανα άσχημα ε?Εσύ πως νιώθεις??Τρισευτυχισμένη???

Από χθές πονάω πάρα πολύ στη μήτρα,δεν μπορώ να κάτσω.Νορμάλ είναι αυτό μετά από τόσες μέρες?

Δείτε και μια live αναμετάδοση να μη λέτε ότι σας λέω ψέμματα..

Η μαμά με έχει κάνει κρεμμύδι από φραουλίτσα σήμερα λόγω του κλιματιστικού που το έχει φουλ...

IMG_1606___.JPG

Κι εδώ δείχνω μπουτάκι....

IMG_1609___.JPG

πωπω ενας κοριτσαρος.....φτου φτου φτου...ειναι τρελο μουτρο :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...