Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ πείτε κανένα νέο βρε κοριτσάκια και βαριεμαι πολύ σήμερα!!!

εγώ έκανα διπλή γουρουνιά σήμερα ...η πρώτη μπορώ να πω...

πήγα το πρωί για κάτι συμπληρωματικές εξετάσεις αίματος και μόλις βγήκα από το εργαστήριο πήγα στα everest και ήθελα τυρόπιτα...αλλά δεν μπορούσα να αποφασίσω ποια να πάρω...έτσι πήρα 2 :P:P

την μία την έφαγα το πρωί και την άλλη πριν από λίγο...και τώρα πίνω ανθρακούχο γιατι νοιώθω ότι έχω φάει πέτρες...

Κουκίδα και εγώ κάνω copy :P:P την έχω πατήσει στο παρελθον κ σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου!!!επιτελους μπηκα!ελπιζω σιγα σιγα να ξαναμαζευτουμε και να μπαινουμε ευκολα...σημερα ειμαι πολυ καλα.μονο το μεσημερι 2 φορες εμετο πριν φαω.χθες βραδυ υπεφερα παλι.εχω ενα προβλημα ρε κοριτσια.μη γελασετε...οταν κανω εμετο,κατουριεμαι...το ξερω,ειναι γελοιο,αλλα συμβαινει καθε φορα.και χτες βραδυ εκανα 5 φορες εμετο,και τις 5 κατουρησα τα ποδια μου μεχρι κατω κατω..και σερβιετες που βαζω,τπτ.τα διαπερναει οολα!!!

ουτε να ξερασω κυρια δεν μπορω.το θελω το καραγκιοζιλικι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους το έφτιαξαν!!!! Χτες με πήραν απο το γιατρό να πάω αντι για τη Δευτέρα που είχα ραντεβού και είδα το ζουζούνι μου ήταν τέλειο κουνιόταν όλη την ώρα. Για αυχενική θα πάω στις 17/9 άντε να το κάνουμε και αυτό και να μας φύγει το άγχος.

Χτες το βράδυ κορίτσια είχα απίστευτο πονοκέφαλο και από το πόνο κοιμήθηκα ελάχιστα. Σήμερα δεν πήγα στη δουλειά είμαι ξάπλα και ξεκουράζομαι. Το κακό είναι πως δεν μπορώ να κοιμηθώ είμαι σε υπερένταση.

Καλά Ράνια τι να σου πω κορίτσι μου εμετό μετά κατουρήματος πρώτη φορά το ακούω. Ακου λύση όταν σου έρχεται εμετός να κάθεσαι στη τουαλέτα σε περίπτωση που σου έρθει να κατουρήσεις και βάζε μια λεκάνη μπροστά σου να κάνεις εμετό. Κάνε υπομονη σε λίγες εβδομάδες θα σου σταματήσουν οι εμετοι αφού θα μπεις στο δεύτερο τρίμηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!!!

άντε να το φτιάξει γιατί μου λείψατε πολύ!!!!

εγώ δεν έχω εμετούς αλλά δεν μπορώ να βάλω κρεάς και τίποτα άλλο στο στόμα μου εκτός από σούπα...επίσης οι μυρωδιές με πεθαίνουν ... να φανταστείτε τώρα που μπαίνει το φθινόπωρο και αλλάζουν οι μυρωδιές, μόλις βγώ έξω ανακατέυομαι.. ακόμη και τα καημένα τα πευκάκια μου φταίνε...άντε να περάσουν 2-3 εβδομάδες ακόμη!!!

τέλος ταλαιπωρούμαι κλασσικά με δυσκοιλιότητα...πραγματικά αυτά τα δύο μου έχουν αλλάξει τα φώτα...

αντε κοριτσάκια να τα λέμε!!!

Koukida η μεγάλη μέρα πλησιάζει!! (για την αυχενικη!!)

εγώ λογικά σε 2 εβδομάδες και κάτι...την Παρασκευή έχω το τακτικό ραντεβου με τον γιατρό μου.

Α επίσης έμαθα ότι το ταμείο μου δεν καλύπτει καθόλου έξοδα εγκυμοσύνης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ελλάδα αθάνατη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα βασια μου τιποτε= ησυχία

λιγο στεναχωρημενη ειμαι σημερα μαλλον γιατι θα λειψει την ΠΑρασκευη ο αντρουλης μου και δεν θελω να μεινω μονη...θα παρει και το σκυλακι μας και θα ξεμεινω η καημενη... :(:( σνιφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες καλε τι αστερια ειστε εσεις λιγες μερες ειχα να μπω και βλεπω και δευτερο θεματακι,μπραβο μπραβο..Με εμενα ειναι ολα καλα,εχθες ειδαμε και το μπαρμπαδελι μας και ειναι αγορινα ειχε μια τσουτσου ΝΑ με το συμπαθιο..Πανω απο ολα ειναι υγιης ο αντρακλασ μου αυτο εχει σημασια..φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Γεια σας και από εμένα!!!!

άντε να το φτιάξει γιατί μου λείψατε πολύ!!!!

εγώ δεν έχω εμετούς αλλά δεν μπορώ να βάλω κρεάς και τίποτα άλλο στο στόμα μου εκτός από σούπα...επίσης οι μυρωδιές με πεθαίνουν ... να φανταστείτε τώρα που μπαίνει το φθινόπωρο και αλλάζουν οι μυρωδιές, μόλις βγώ έξω ανακατέυομαι.. ακόμη και τα καημένα τα πευκάκια μου φταίνε...άντε να περάσουν 2-3 εβδομάδες ακόμη!!!

τέλος ταλαιπωρούμαι κλασσικά με δυσκοιλιότητα...πραγματικά αυτά τα δύο μου έχουν αλλάξει τα φώτα...

αντε κοριτσάκια να τα λέμε!!!

Koukida η μεγάλη μέρα πλησιάζει!! (για την αυχενικη!!)

εγώ λογικά σε 2 εβδομάδες και κάτι...την Παρασκευή έχω το τακτικό ραντεβου με τον γιατρό μου.

Α επίσης έμαθα ότι το ταμείο μου δεν καλύπτει καθόλου έξοδα εγκυμοσύνης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ελλάδα αθάνατη!!!

ειχα γραψει το πρωι και κολλησε- ειδικα για αυτο με τα εξοδα ρε συ Σαμανθακι, τι χαλι- τι ντοπη το κ@λοκρατος μας...

υπομονη κοπελα μου με τις αναγουλες και την δυσκοιλιοτητα- αντε το τριμηνακι να φυγει να ηρεμησεις και συ κ ολα τα κοριτσια που ταλαιπωρουνται.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι και εμένα δεν θυμάσαι την προηγούμενη εβδομάδα έλειπε ο άντρας μου. Ο δικό σου θα λείψει μέρες? Οποτε αισθάνεσαι μοναξιά να μπαίνει να μιλάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nena1988 έγραψε:

γεια σας κοριτσαρες καλε τι αστερια ειστε εσεις λιγες μερες ειχα να μπω και βλεπω και δευτερο θεματακι,μπραβο μπραβο..Με εμενα ειναι ολα καλα,εχθες ειδαμε και το μπαρμπαδελι μας και ειναι αγορινα ειχε μια τσουτσου ΝΑ με το συμπαθιο..Πανω απο ολα ειναι υγιης ο αντρακλασ μου αυτο εχει σημασια..φιλακια σε ολες

1351584rhzt5yoaba.gif

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! πωπω μια τσουτσου!ενα αγγουρακι τουρσι!!!χαχαχαα

μπραβο ρε ΝΕΝΑ!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα φουσκοκοιλάκια???

Βλέπω ότι αρχίζουν και οι πρώτες αποκαλύψεις!!! έχουμε κοριτσάκι αλλά κ αγοράκι. τελικά για την αυχενική διαφάνεια κ το αίμα πάω στις 14/9. Τη Δευτέρα ο γιατρός έκανε μόνο τον υπέρηχο κ τις μετρήσεις στο ζουζούνι κ είπε ότι όλα τα βλέπει καλά. Άρα ανανεώνουμε αγωνία για 14...

Ερώτηση: το αποτέλεσμα από τη μέτρηση της αυχενικής μας το λένε επιτόπου? Για το αίμα, ξέρω, κάνει καμια βδομάδα.

Σας είπα ότι δεν τρώω γλυκά από τη Δευτέρα, δεν σας είπα... Κ να το είπα, το ξαναλέω για να το εμπεδώνω..............Θα αδυνατίσω δλδ γιατί απο φαγητό δεν τρώω κ πολλά πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie_14 έγραψε:

Τι κάνουν τα φουσκοκοιλάκια???

Βλέπω ότι αρχίζουν και οι πρώτες αποκαλύψεις!!! έχουμε κοριτσάκι αλλά κ αγοράκι. τελικά για την αυχενική διαφάνεια κ το αίμα πάω στις 14/9. Τη Δευτέρα ο γιατρός έκανε μόνο τον υπέρηχο κ τις μετρήσεις στο ζουζούνι κ είπε ότι όλα τα βλέπει καλά. Άρα ανανεώνουμε αγωνία για 14...

Ερώτηση: το αποτέλεσμα από τη μέτρηση της αυχενικής μας το λένε επιτόπου? Για το αίμα, ξέρω, κάνει καμια βδομάδα.

Σας είπα ότι δεν τρώω γλυκά από τη Δευτέρα, δεν σας είπα... Κ να το είπα, το ξαναλέω για να το εμπεδώνω..............Θα αδυνατίσω δλδ γιατί απο φαγητό δεν τρώω κ πολλά πράγματα.

αντε με το καλό!! ναι, την αυχενικη διαφανεια τη μετραει εκεινη την ώρα και βλεπει τις διαστασεις.μπηκα στο youtube και εβλεπα βιντεάκια :P .

γιατι εκοψες τα γλυκα? εχεις καποιο θεμα? κοιτα να τρως θρεπτικα οσο μπορεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ βλέπω το Chocolat με τον Johnny Deep και την Ziliet Binos και χτύπησα και 2 σοκολατάκια!!!!

Κουκίδα μία μέρα θα λείψει και μία νύχτα?? Δεν έχεις καμιά φίλη για πυτζάμα πάρτυ??? Δεν μπορείς να κανονίσεις και girls night out βρε παιδί μου !!!!

εε κάνε τότε κούρα ομορφιάς και ξεκούρασης και πήγαινε κομμωτήριο, νύχια κλπ κλπ (λέμε τώρα!!) ή πήγαινε για ψώνια (αν και εγώ ακόμη κλεισμένη μεσα στο σπίτι είμαι γενικά...)...

Νένα congrats για το αγοράκι σου!! με το καλό :):)

demie_14 και εγώ τελικά δεν έχω πάρει ούτε ένα κιλό λόγω του ότι τρώω μόνο σούπες...αλλά μου είπε ο γιατρός ότι μετά τον 3ο μήνα η όρεξη αυξάνεται πάρα πολύ οπότε καλύτερα που δεν θα πάρουμε από τώρα...

φιλάκια πολλάααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida καλά τώρα το είδα ότι το νινί σου είναι 7.5 εκατοστά!!! καλά δεν το πιστεύω...εσύ κοριτσάρα μου σε 1 εβδομάδα κλείνεις το 1ο τρίμηνο!!!

αχ θα δείτε και φύλο στην αυχενική και απ'όλα!!!

εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα τα καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ αντε και οταν γεννηθει θα στειλω φωτο μπας και προξενεψω με καμια!!!!!!!!!!!!!!!Αντε να ακουσουμε και αλλα νεα για το φυλλο κοριτσια..Σειρα εχει η κουκιδα μας τωρα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

επιτελους εφτιαξε :silly: :silly: :silly:

εσεις απο οτι βλεπω καταφερνατε να μπειτε που και που, εγω καθολου.

μπραβο κοριτσακια η περισσοτερες εχετε ευχαριστα νεα.

Να χαιρεστε και τα αγορακια σας και τα κοριτσακια σας και ολα να πανε καλα μεχρι το τελος.

εγω κανενα νεο. απο της 16/8 που πηγα στο γιατρο θα ξαναπαω στις 16/9 για αυχαινικη και τι να σας πω... με εχει πιασει μια αγωνια και δεν περναει και ο καιρος ρε γαμωτο!!!!

να ρωτησω κατι??? εχει πει σε καμμια ο γιατρος οτι στην εγκυμοσυνη δεν κανει να φοραμε σουτιεν με μπανελες?? εμενα δεν μου το ειπε αλλα μου το ειπαν απο το καταστημα που πηγα να αγορασω σουτιεν και γιαυτο σας ρωταω για να το τσεκαρω.

φιλια σε ολες σας να εχετε μια υπεροχη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!! τι μου κανετε κοιλιδακια μου??? με το κολλημα που ειχε ειχαμε να τα πουμε μεεεερες!!! αγορακια... κοριτσακια... χαμος βλεπω... εχει αρχισει να γινεται ακομα πιο ενδιαφερον το πραγμα!! :P:P εγω σημερα δεν κρατιεμαι... γι αυτο εχω ξυπνησει κ απο τα αγρια χαραματα... το απογευματακι εχουμε γιατρο για αυχενικη και παω να σκασω απο την αγωνια μου... ειναι και καμια βδομαδα τωρα που δε νιωθω σχεδον τιποτα εκει κατω και κοντευω να τρελαθω απο το αγχος!! ελπιζω αν ολα πανε καλα σημερα να καταφερουμε να δουμε και τσουτσου... αν υπαρχει! ;);)

ξυπνηστε καλε κ ειναι δυσκολη μερα σας λεωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!! επίσης, δεν έχω πει ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ, οπότε το λέω τώρα :)

sofouki να πάνε όλα καλά κ να έχεις μια τελεια αυχενική!

koukida μου τα γλυκάκια δεν θα τα τρώω γιατί γενικώς ο γιατρός τα απαγορεύει - για να μην πάρω πολλά κιλά - και φυσικά επειδή το ζαχαράκι μου ήταν φυσιολογικό, αλλά στα ανώτερα φυσιολογικά. να πω την αλήθεια το παράκανα με τις λιχουδιές, οπότε τώρα ήρθε η ώρα να συμμορφωθώ κ να σταματήσω :)

φιλιά πολλά πολλά κ καλημέρες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεεεεεεερα...

Νενα καλώς ηρθες πίσω, με το καλό ο πρωτος άντρας της παρέας!!! Θέλω ΠΗΤ για να τη βάλω στη λίστα μας!

Αχ εγω κορτσούδια μου έχω ηδη πάρει 3 κίλα συν τα 2 απο την εξωσωματική = 5!!!!!!!!! Αλλα απο τότε που κοπήκανε οι αναγούλες, όλο πεινάω! Και η κοιλιά μου είναι για προχωρημένη εγκυμοσύνη, δεν ξέρω τι γίνεται.

sofouki καλή αυχενική να έχεις και να δείτε κ το φύλο ;) .

spirtouli εγω δεν φοράω σουτιέν καθόλου το έκοψα, γιατί με πονάει, με πιέζει.Πρόβλημα δεν εχω γιατι κοιταει ψηλα ακομα το στηθος....αχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωκοιλιτσες! Μπραβο μπραβο, εχουμε το πρωτο κοριτσακι και το πρωτο αγορακι ! Εγω δε θελω να μαθω αλλα ο αντρας μου καιγεται να μαθει, δε ξερω τι θα γινει τελικα...

Θα παω στις 15 για αυχενικη, μακαρι να πανε ολα καλα.

Φραουλινο εισαι καλυτερα? Αυτα τα ροζ μου συμβαινουν κι εμενα καποιες φορες, παιρνω κατι χαπακια προγεστερονης και μου ειπε να τα συνεχισω για να μαστε καλυμμενοι, κατα τα αλλα μου ειπε να μην ανησυχω.

Καλο μηνα κουκλες-χτες προσπαθουσα να μπω και δεν εμπαινε γιαυτο σας λεω σημερα- και ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...