Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΧΟΣ...............


muriam

Recommended Posts

:) ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΝΧΩΜΕΝΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ?Κ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΗ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ Η ΠΟΝΟΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΚΛΠ.?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΣΕ 5ΜΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΩ Κ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 1ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):) ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ξέρεις τί είχα παρατηρήσει; Όποτε έμενα έγκυος γλύκαινε πάρα πολύ το πρόσώπό μου. Αφού όλοι με ρωτούσαν τί έκανα και ομόρφυνα... Τρέχα στον καθρέπτη να δεις το πρόσωπο!!! :P

Κατά τ'άλλα... ζαλάδες απίστευτες, πολλά υγρά (λες και μου έφευγαν τσίσα), πολύ πρισμένο στήθος που πόναγε κ στο απλό άγγιγμα.

Έχεις κάτι από αυτά;;;

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαί έγκυος! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

:) ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΝΧΩΜΕΝΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ?Κ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΗ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ Η ΠΟΝΟΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΚΛΠ.?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΣΕ 5ΜΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΩ Κ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 1ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):) ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κούκλα μου και εγώ περιμένω 17 περίοδος και έχω από τώρα άγχος παρά πολύ γιατί θέλω και εγώ να είμαι έγκυος εγώ και εχθές κάναμε προσπάθεια λες να μετράει και η χθεσινή μακάρι ρε κορίτσια το θέλω και εγώ παρά πολύ αλλά με το άγχος που με δέρνει εμένα άντε να έρθει ….σου εύχομαι στην γιορτή σου αυτό να είναι το δώρο σου να είναι εγκυουλαααααααααααααααα:woohoo :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΓΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΧΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΙΓΟ Κ ΚΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ ΥΓΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.Κ ΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΙΟΥΛΙΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.Κ ΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ Κ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΥΧΟΥΛΑ Κ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου :P

μακάρι να είσαι...

στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και ας μην σε ξέρω.....

πάντως και εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα συχνοουρία πολύ αφού από αυτό πήγα και έκανα το τέστ και είχα μια δυο μέρες καθυστέρηση.

καλή επιτυχία!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.Κ ΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΙΟΥΛΙΟ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.Κ ΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ Κ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΕΥΧΟΥΛΑ Κ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια η αλήθεια είναι εγώ ούτε έχω πρησμένο στήθος ούτε τίποτα απλά και τώρα νιώθω κάτι πόνους ελάχιστους σαν τής περιόδου χαμηλά και αυτό από ότι καταλαβαίνω είναι περίοδος γιατί πάντα μια εβδομάδα πριν έτσι έχω αμάν από το άγχος μου δεν θα τα καταφέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην σας πιάνει άγχος

όλες κάποια στιγμή θα τα καταφέρετε.......

Καλή επιτυχία σε όλες και μην στεναχωριέσαι dreamgirl εγώ έχω τα ίδια συμπτώματα και στις περιόδους και όταν ήμουν έγκυος...

Μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και σε εσένα στο εύχομαι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ έγραψε:

Μην σας πιάνει άγχος

όλες κάποια στιγμή θα τα καταφέρετε.......

Καλή επιτυχία σε όλες και μην στεναχωριέσαι dreamgirl εγώ έχω τα ίδια συμπτώματα και στις περιόδους και όταν ήμουν έγκυος...

Μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και σε εσένα στο εύχομαι :P:P:P

Μακάρι τι άλλο να πω μακάρι ας έχω θετικές σκέψης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenada mou xalarwse..k an er8ei pou den sto euxomai makari na eisai egkuoula!! tote molis teleiwsei i periodos pigaine gia endokolpiko uperixo na deis an exeis augoulakia k 8a sto prosdiorisei o gunaikologos pote 8a ginei i woriksia gia na to tsakwseis to mpempe!!etsi ekana k egw simera opws k polles alles pou perimenan mazi mou sto iatreio k o 8eos voi8os!!ante koritsara mou na mas anakoinwseis suntoma tin egkumosuni sou!!!filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΑ Κ 2 ΣΠΥΡΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΑ Κ 2 ΣΠΥΡΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ.

Και εγω ειχα βγαλει σπυρακια στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και μου ειχαν κανει εντυπωση.Αλλα νομιζω οταν εισαι εγκυος το διαισθανεσαι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam έγραψε:

ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ?

muriam εκτος του οτι ειχα εντονους πονους ωορηξιας συνεχεια, καταλαβα οτι κατι αλλο συμβαινει στο σωμα μου γενικα.Ειχε βουλωσει και η μυτη μου, δεν μπορουσα να κοιμηθω μπρουμυτα, να ρουφήξω την κοιλια μου....αν θυμηθω κατι ακομα θα σου πω.Αλλα φανταζομαι ειναι διαφορετικα στην καθε μια μας!

Αυτο το μηνα παλι εχω πονους ωορηξιας αλλα οχι συνεχεια οπως τοτε.Την μια λεω ειμαι και την αλλη λεω αποκλειεται...το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω 8 ημερουλες ακομα.... :blink: Παντως δεν θα ηθελα να ποναω οπως τοτε γιατι νομιζω ο οργανισμος προσπαθουσε να το κρατησει και η μητρα μου μαλλον αντιδρουσε γι αυτο και να πονουσα και να μην εγινε η εμφύτευση...δεν ξερω τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

muriam έγραψε:

muriam εκτος του οτι ειχα εντονους πονους ωορηξιας συνεχεια, καταλαβα οτι κατι αλλο συμβαινει στο σωμα μου γενικα.Ειχε βουλωσει και η μυτη μου, δεν μπορουσα να κοιμηθω μπρουμυτα, να ρουφήξω την κοιλια μου....αν θυμηθω κατι ακομα θα σου πω.Αλλα φανταζομαι ειναι διαφορετικα στην καθε μια μας!

Αυτο το μηνα παλι εχω πονους ωορηξιας αλλα οχι συνεχεια οπως τοτε.Την μια λεω ειμαι και την αλλη λεω αποκλειεται...το μονο που μπορω να κανω ειναι να περιμενω 8 ημερουλες ακομα.... :blink: Παντως δεν θα ηθελα να ποναω οπως τοτε γιατι νομιζω ο οργανισμος προσπαθουσε να το κρατησει και η μητρα μου μαλλον αντιδρουσε γι αυτο και να πονουσα και να μην εγινε η εμφύτευση...δεν ξερω τι να πω....[/quote:2a6u1j6i]

Κούκλα μου να ρε ρωτήσω και εγώ έχω πονακια όχι συνεχεία σαν της περίοδο και προχθές η μύτη μου ήταν βουλομένη και νόμιζα ότι πήρα κρύωμα από το αιρκοντίσιον… καλά πάντα κάτι βρίσκω για να είναι σύμπτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι ακόμα διαισθάνομαι ότι είμαι έγκυος αλλά αν είναι ιδέα μου και απογοητευτώ... η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πολλα Συμπτώματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 21/8 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!! ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ TO ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΛΛΟΥ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙ!!!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Και κάτι ακόμα διαισθάνομαι ότι είμαι έγκυος αλλά αν είναι ιδέα μου και απογοητευτώ... η αληθεια ειναι οτι δεν εχω πολλα Συμπτώματα :)

Δεν ξέρω πόσο καιρό προσπαθείς αλλά σου εύχομαι να τελειώσει όλο αυτό το άγχος με ένα μωρό στην κοιλιά και αργότερα στην αγκαλιά σου. Τώρα όσο για τα συμπτώματα, ούτε εγω είχα πολλά και στις δύο μου εγκυμοσύνες. Μόνο πρησμένο στήθος που όμως το έχω πάντα πριν την περίοδο και όταν ήταν να μου έρθει περίοδος, πόνους ότι μου ερχόταν. Και όλο έλεγα τωρα μου έρχεται,τώρα μου έρχεται αφού είχα βάλει και σερβιεττες. Για αυτό μη πολυβασίζεσαι στα συμπτώματα και μη δίνεις σημασία. Μάλιστα στη 2η μου εγκυμοσύνη παρόλο που είχα λίγες μερες καθυστέρηση δεν έκανα το τεστ γιατί ημουν σίγουρη ότι θα μου έρθει.Τόσο έντονους πόνους περιόδου είχα. Καλη επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geo-r-gia έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

Δεν ξέρω πόσο καιρό προσπαθείς αλλά σου εύχομαι να τελειώσει όλο αυτό το άγχος με ένα μωρό στην κοιλιά και αργότερα στην αγκαλιά σου. Τώρα όσο για τα συμπτώματα, ούτε εγω είχα πολλά και στις δύο μου εγκυμοσύνες. Μόνο πρησμένο στήθος που όμως το έχω πάντα πριν την περίοδο και όταν ήταν να μου έρθει περίοδος, πόνους ότι μου ερχόταν. Και όλο έλεγα τωρα μου έρχεται,τώρα μου έρχεται αφού είχα βάλει και σερβιεττες. Για αυτό μη πολυβασίζεσαι στα συμπτώματα και μη δίνεις σημασία. Μάλιστα στη 2η μου εγκυμοσύνη παρόλο που είχα λίγες μερες καθυστέρηση δεν έκανα το τεστ γιατί ημουν σίγουρη ότι θα μου έρθει.Τόσο έντονους πόνους περιόδου είχα. Καλη επιτυχία.[/quote:33q4i0ps]

geo-r-gia Κούκλα μου προσπαθώ 5 μήνες τώρα αλλά θέλω να σου πω ότι δεν έχω συμπτώματα ούτε πρησμένο στήθος απλά πόνους περιόδου και βουλόμενη μύτη και ζαλάδες και καμία φορά αναγούλα αλλά αυτό μπορεί να είναι λόγο ζεστή η επειδή έχω ίλιγγους ποτέ ποτέ δεν έχω κάτι άλλο και ποτέ ούτε στην περίοδο έχω πρησμένο στήθος σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...