Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

kuo28 έγραψε:

Βασιλική :kiss: Κατρίνα :kiss: (το δίδυμο του "Έλενα" :P )

Πριν λίγο συνειδητοποίησα ότι η ΠΗΤ μου ήταν... σήμερα :blink: αλλά η ζουζούνα είναι... παιδάκι πια :)

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!χιχιχι :kiss::kiss::kiss:

και η Ντορα..μαζι το τριδυμο του ΕΛΕΝΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρονια πολλα στις Μαριες μας,Κατρινα να χαιρεσαι την κορη σου!Αννουλα μου πε ο αντρας μου οτι μιλησατε!μου λεει σε ψαχνουν τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ντορα καλα αποτελεσματα αυριο!!!!!

αντε θα δεις το μπουμπουκο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

θυμισε μας ποιος ειναι εσενα ο γιατρος σου????

ο Γιωργος Λασκαρης λεγεται...

σημερα ο αντρακος μου με εχει τρελανει η μιση κοιλια μου ειναι μουδιασμενη ειναι λες κ μου κανει μασαζ με τα χερια κ τα ποδια αλλα το μασαζ που ποναει πολυ σπρωξιμο μιλαμε.... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

λες κ ανοιγει φυλλο κανει... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πωπωωωωωωωωωωωωωωωωωω

μια τοσοδουλα κοιλιτσα..... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

μινιον ειναι.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

που εισαστε παλι ολες?τι αποχη ειναι αυτη κ εχτες κ σημερα???

εγω εδω παλι μονη :(:(:(:( ο αντρουλης μου εχει παει σε εναν φιλο που γιορταζει....

αυριο εχω το ντοπλερ αντε να δω το αντρακι μου.... :):):):):)

η foufou ακομα τιποτα κανενα νεο???

ΕΓΩ ΕΔΩ..ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΕΑΚΙΑ..ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ..

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΑΣ!..

Η FOUFOU..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. :S

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ??ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

IMG_0657.JPG

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

ΚΑΛΕΕ ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΜΟΥ ΔΙΕΦΥΓΕ???

ΑΧ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΧΤΕΣ!ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΧΑΝΕΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΗ .."ΚΟΙΛΙΤΣΑ" ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΧΤΕΣ..ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ! :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Ntora26 έγραψε:

ΕΓΩ ΕΔΩ..ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΕΑΚΙΑ..ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ..

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΑΣ!..

Η FOUFOU..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. :S

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ??ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟ!![/quote:21jl4mj8]

ναι αυριο θα τον δω τον μπουμπουκο μου...

στο ιπποκρατης δινει κ στο ντοπλερ dvd?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι, να χαίρεσαι την Έλενα!!

Βασιλική, γουάουυυυυυυυυυυ.... νομίζω ότι παίρνεις αξιοκρατικά το βραβείο της μεγαλύτερης κοιλιάς και μάλιστα με αρκετή διαφορά!!!!

Βάσω, περαστικούλια!

Αχ βρε Κuo, τι τραβάς... Θέλω να πιστεύω ότι ήταν παροδικό και θα βρείτε ήσυχους ρυθμούς... Κάνεις πολύ καλά που θα πας για μπυρίτσα να ξεσκάσεις λιγουλάκι, για να γεμίσεις τις μπαταρίες, αλλιώς... δε βγαίνει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισως αυτη να ειναι πιο ρεαλιστικη :silly: :silly: :silly:

κατερινοσουπιτσα τι κανεις???

αραιωσες κι εσυ τις επισκεψεις!!

θα σου βαζουμε απουσιες!!!

κατρινα ειναι πιο αντικειμενικη αυτη??? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

IMG_0665_bb.jpg

ισως αυτη να ειναι πιο ρεαλιστικη :silly: :silly: :silly:

κατερινοσουπιτσα τι κανεις???

αραιωσες κι εσυ τις επισκεψεις!!

θα σου βαζουμε απουσιες!!!

κατρινα ειναι πιο αντικειμενικη αυτη??? :laugh: :laugh: :laugh:

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

εδω δεν φαινεται καθολου..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου!!επιστρεψατε???μπραβο κοπελα μου!θα περασει μωρε και αυτο μην ανησυχεις!οτι μπορω κανω κ γω..μου αρεσει να φτιαχνω διαφορα και ακομα πιο πολυ να τα τρωω..χιχιχιχι!

Κατερινακι(κυο) μου υπομονη κοπελα μου με τους κολικους!ποσο το σκεφτομαι να ηξερες!δεν θελω καθολου να κανουμε!το 10% το μωρων εμφανιζουν κολικους(αχ!)

Αννουλα μου!!!!μας αφησε η νυφουλα σου να κανουμε νανι..ξεκουραστηκαμε αρκετααα μπορω να πω!της εταξα πολλα καλουδια και αποφασισε να ηρεμησει το καμαρι μου!χαχαχα!

Μπελλα καλως επεστρεψες!!!!!!!

Βασιλικη τη τελεια κοιλιτσα ειναι αυτη?????φτου φτου!!!εισαι μια κουκλιτσα λε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ηταν καλο παιδακι η καραμελιτσα σου????

να της δωσεις τοτε κι ενα :kiss: απο μενα!!!

οσο για την κοιλια.... σαν αεροστατο ειμαι :P

ντορα ναι το ξερω οτι δεν φαινεται....

φοραω κι αυτο το ριχτο ρουχο.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θεκλα που εισαι??????

κλανομιζω πρεπει να εισαι σε ετοιμοτητα αφου εχεις καπαρωσει τα εγκαινια του επομενου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bασιλικη, τι ''κοιλιτσα''ειναι αυτη? Σουπερ ουαουυυυυυυ!!! :woohoo: Στην 1η φωτο δεν φαινοταν καλα, η 2η ομως μας αποτελειωσε! Ενταξει, οκ, τωρα δεν ξαναμιλαω για το μεγεθος και το βαρος της κοιλιας μου. Ερωτηση : πως μπορεις και περπατας ακομα??? :ohmy:

Αναστασακι τη νυφουλα μου και τα ματακια σου! ;):P Πολλα πολλα και βασανιστικα φιλακια να της δωσεις! :kiss::kiss::kiss:

Ντορα με το καλο να δειτε αυριο το μπεμπινι σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Bασιλικη, τι ''κοιλιτσα''ειναι αυτη? Σουπερ ουαουυυυυυυ!!! :woohoo: Στην 1η φωτο δεν φαινοταν καλα, η 2η ομως μας αποτελειωσε! Ενταξει, οκ, τωρα δεν ξαναμιλαω για το μεγεθος και το βαρος της κοιλιας μου. Ερωτηση : πως μπορεις και περπατας ακομα??? :ohmy:

Αναστασακι τη νυφουλα μου και τα ματακια σου! ;):P Πολλα πολλα και βασανιστικα φιλακια να της δωσεις! :kiss::kiss::kiss:

Ντορα με το καλο να δειτε αυριο το μπεμπινι σας! :)

δεν περπαταω.....

ερπομαι... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη μου κ Αννουλα μου ευχαριστουμε πολυ!!την εχει αγκαλιτσα ο μπαμπακας της τωρα γιατι γκρινιαζε πριν (μαλλον εμαθε στο στηθος και δεν θελει το μπιμπερο :blink: την εκατσα) αλλα θα της τα δωσω μολις την παρω εγω δλδ οταν ξαναγκρινιαξει! :kiss::kiss::kiss:

εχετε πολυ γελιο!!!!ερπεσαι???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

εδω δεν φαινεται καθολου..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:11jyox3j]

ωω ναιιι!!! :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...