Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

Ρουλίτσα ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνεις και το μεσημέρι γιατί αν πηγαίνεις στην δουλειά είναι ένα θέμα αυτό μετά. Αύριο θα ξέρεις δηλαδή τι θα πρέπει να κάνεις ε; Καλά αποτελέσματα να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Egw thn monh epafh pou eixa me teties enesois htan otan o theios mou eixe karkino kai den sikonotan poli sixna apo to krevati erxotan mia nosokoma sto spiti kathe mera kai tou thn ekane apo ton dimo htan, nomizw pos kai se ena farmakio na pigeneis mporei na sou tis kanei alla einai taleporia kathe mera, makari na mhn xriastei kai 3h....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Αναστασία μου... ναι, πήρα τηλ. νωρίτερα την αιματολόγο και μου'πε να πάω από κει. 3.30 το μεσημέρι πρέπει να'μαι εκεί.. ντάλα μεσημέρι.. αλλά και τι να κάνω;; Το μόνο ελεύθερο ραντεβού ήταν στις 9 το βράδυ!! Θα έφευγα από κει καλές 11... οπότε μου είπε η κοπέλα να πάω νωρίτερα - ξεκινάει τα ραντεβού τις στις 4.. οπότε φαντάζομαι θα με βάλει πριν το πρώτο ραντεβού... ελπίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχtα Αναστασία!! Όνειρα γλυκά!!! :)

Κι εγώ το ελπίζω Εύη μου... και φαντάζομαι πως θα βρει λύση να προσαρμόσει τη δόση εκεί που τη θέλει χωρίς ν'αλλάξει τον αριθμό των ενέσεων. Ίσως μου πει να κάνω μία μικρή δόση και μία μεγαλύτερη δόση. Θα δούμε...

Να σου πω, το καρότσι σου έχει και τα υπόλοιπα;; Κάθισμα αυτοκινήτου κλπ; Είναι κομπλέ σετ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auto to karotsi to agorasa apo thn Souhdia prhn 6 xronia, exei mono to kalathi tou h pos to lene mou diafevgei twra kathizmataki agorasa alo pira ena pou apotelite apo 2 komatia to ena menei stathera sto autokinhto kai to alo erxete kai koumponei pano sthn vash tou einai polu praktiko kai den xriazete na deneis kai na ksedeneis kathe fora apla patas ena koumpi kai perneis to paidi san tsanta sto xeri apo to xerouli pou exei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi auto einai san upnosakos pou an den to theleis vgenei to pano meros tou(einai sindemeno me fermouar)kai menei to kato pou einai malako stromataki, to port mpempe einai alo alla den kserw an tha to xrisimopihsw authn thn fora outos h alos einai gia polu ligo kairo egw sxedon den to xrisimopihsa oute sthn megalh mou... Eugenia enoite pos theloume kilitsa :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω το πορτ μπεμπέ είναι για τους πρώτους 1-2 μήνες, έτσι δεν είναι;

Ενώ το λίκνο μπορεί να πάει μέχρι και 4-5 μηνών. Βέβαια το πορτ μπεμπέ βολεύει γιατί το πας όπου θέλεις εύκολα. Αλλά είναι για πολύ λίγο όπως λες.. Άσε που δεν ξέρω πόσο καλό είναι για ένα νεογέννητο να κοιμάται στο πορτ μπεμπέ.. όσο να'ναι, δεν είναι κρεβάτι! Δεν έχει κανονικό στρώμα όπως η κούνια ή το λίκνο..

Μου΄χουν πει να μου δώσουν λίκνο - ελπίζω να μου το δώσουν τελικά! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Roula to diko mas to port bebe den htan idietera malako pantos gia na peis pos tha to afiseis na koimate gia wra to paidi pano alla mporw na pw pos sxedon mexri ton 3o mhna thn koimiza sto karotsi etsi opos to vlepeis sth foto, thn hmera vevea oxi nuxta gia na mporw na thn vlepw kiolas kathos ekana kai kamia doulia kai an eklege thn kounousa me to karotsi kai ksanakoimotan..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εε! Ολοστρόγγυλη!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φτου φτου φτου!!!

Κοριτσάκια μου εγώ σας αφήνω, πάω για ύπνο..

Φιλάκια πολλά, καληνύχτα!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον εγώ εγω την μεγαλύτερη κοιλούμπα...δεν μπορώ πλέον να αναφερθώ σε κοιλίτσα... :blink::blink:

Πάω και εγώ για ύπνο - σας υπόσχομαι νέες και πιο καθαρές πολύ σύντομα. Έβλεπα παντως μερικές που είχα βγάλει 1 μήνα πριν και η κοιλιά μου ήταν η μιση!! Φουσκωσα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρίτσια!!!

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7οοοοοοοοο!!!! :silly: :silly:

θα περάσει γρήγορα - πολύ γρήγορα ο καιρός από εδω και πέρα!!!

Μαράκι πάλι καλά που είσαι και εσύ και δεν νιώθω μοναξιά...

περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Ευγενία! Θα περάσει όντως γρήγορα ο καιρός από εδώ και στο εξής! Τον φάγαμε τον γάϊδαρο που λένε. Φεύγουν και οι ζέστες πλέον (ελπίζω...) κι έτσι πιστεύω ότι θα νοιώθουμε καλύτερα.

Μεγάλη η κοιλίτσα σου ε; Μια χαρά! φτου! φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...