Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

Εμείς δεν πρόκειται να φύγουμε από Αθήνα..

Και στην Αθήνα ποτέ δεν πηγαίνω για μπάνιο.

Δεν έχω εμπιστοσύνη στο πόσο καθαρά είναι τα νερά..

Αλλά έτσι κι αλλιώς, νομίζω και κάπου να πηγαίναμε, δε θα το ρίσκαρα. Άντε το πολύ πολύ να περπατούσα στην ακροθαλασσιά, μέχρι τα γόνατα, για δροσιά...

4 ή 5 μπάνια δεν πρόκειται να κάνουν τη διαφορά, οπότε δεν το σκέφτομαι καν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρασκευη φευγω..............................

μετα απο πολλη σκεψη αποφασισαμε να παμε Καρυστο και με τον Παναη!!!

1 ωρα με καραβι απο Ραφηνα ,γιατι στο μισαωρο με το αυτοκινητο ξερναει!!!!!το εχω πολυ αναγκη,περυσι καλοκαιρι ημουν εγκυος στο νινι που εχασα.περυσι και προπερσι ηταν ο μικρος πολυ μπεμπε......οποτε φετος ειναι η ωρα.....νομιζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερουλα σε καταλαβαινω που ανησυχεις αλλα να ξερεις πως συνηθως οι γιατροι ειναι υπερβολικοι και δεν δινουν ελπιδες αν κατι δεν παει καλα.σιγουρα για να ειναι ο γιατρος σου τοσο χαλαρος δεν θα ειναι τιποτα.συμβουλη ομως..σε τετοια θεματα να παιρνεις γνωμες απο γιατρους και απο δημοσια νοσοκομεια..και γενικοτερα μην αρκεισαι στο τι θα πει μονο ενας γιατρος,να το ψαχνεις λιγακι.κι εγω για τη τριτη εχω αγχωθει πολυ αλλα κακος κι εγω...αντε να ηρεμουμε λιγακι να ηρεμησουνε και τα μπεμπακια μας!!!γιατι μολις βγουνε εξω ετσι που ειμαστε αγχωμενες θα μας αρχισουν στις ξυλιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια θα παρω τον γιατρο το απογευμα και θα ρωτησω τι να καν!

Εγω εχω και τα μικρα οποτε κανω μπανιο!

α! οσες εχετε παιδακια, μηπως εχετε παρει ποτε της SEPTONA τα μαντηλακια με το χαμομιλι?τα εχω παρει 4-5 μερες και ο μικρος εχει βγαλει κατι μπιμπικακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια που μου λυσατε την απορια γιατι απο χθες μου ειχε καρφωθει στο μυαλο οτι εχω κραμπες η αγχωμενη μανα!!!

μαμαπαναη που μας αφηνεις????πας για μπανακια τυχερούλα ε??αχ να'χαμε τη χαρη σου.κοριτσια μη τα φοβαστε τα μπανακια ειναι οτι καλυτερο για την εγκυμοσυνη,αρκει παντα να ειναι καθαρα τα νερα και να ειμαστε σιγουρες γι'αυτο!

ναταλιτσα αφου θα παρεις τηλ το γιατρο σου θα σου πει αυτος τι να κανεις,ποτε εχεις τη β'επιπεδου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

ααα!φιλεναδα λυπαμαι πολυ παρασκευηηηηηη δεν γινεται να φυγεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

ααα!φιλεναδα λυπαμαι πολυ παρασκευηηηηηη δεν γινεται να φυγεις!

αν ερθεις για καφε με ολα το τσουρμο σου φυσικα,....δεν θα φυγω :woohoo:

θα σας εχω εννοια ολες σας που θα κανετε β.....θελω ολα τα νινακια μας νοεμβριου-δεκεμβριου να γεννηθουν καλα!!!!

ειμαι σιγουρη πως ετσι θα γινει.....

θα γυρισω γρηγορα και τα μεσημερια που κοιμουντε οι αντρες μου ...θα μου λειψει το παρεακι σας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Κατερίνα μου δε φοβάμαι το μπάνιο... την καθαρότητα του νερού φοβάμαι!!

βαλε και τιποτε γαλαζιο στο τιρκερακι σου......θα σε πλακωσει ο γιος σου αν δει το ροζ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

Crazy έγραψε:

βαλε και τιποτε γαλαζιο στο τιρκερακι σου......θα σε πλακωσει ο γιος σου αν δει το ροζ!!!![/quote:1km8uqh5]

Χαχαχαχαχαχα.. καλά λες φιλενάδα! :)

Αυτό είχα φτιάξει από την αρχή και δε θέλω να το χαλάσω... Θα δω μήπως του προσθέσω γαλάζιο φόντο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τρελη Θεοτρεληη παρασκευηηη ειναι η συναντησηηη με το μπεμπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

και δεν θα φυγεις για να μαθεις τα νεα μου!'

εκτος και αν ανταλλαξουμε τηλεφωνακια να σε παρω να στα πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

ρε τρελη Θεοτρεληη παρασκευηηη ειναι η συναντησηηη με το μπεμπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

και δεν θα φυγεις για να μαθεις τα νεα μου!'

εκτος και αν ανταλλαξουμε τηλεφωνακια να σε παρω να στα πω!

εσυ τι λες δεν το ξερω???????ετσι θα σε παραταγα????σου στελνω το κιν σε πμ...στειλτο μου και εσυ ΤΩΡΑ γιατι αν σε αφησω χαλαρα μπορει να ξαναμπεις σε κανα μηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy δε μιλησα για σενα προσωπικα βρε,οσον αφορα τη καθαροτητα του νερου...κι εγω που δεν εχω φυγει απο αθηνα δεν το ρισκαρω!!ενοειται!ειχαμε τη τυχη να ειναι εδω ενας φιλος που ειχε πισινα σπιτι του και εκανα ενα δυο μπανακια αλλα τωρα να με δω τι θα κανω που εφυγε κι αυτος..αν δε παμε καπου μακρια απο αθηνα δε μπαινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi που εισαι βρε κοριτσακι???χαθηκες,καλα εισαι???μια η ναταλια μια εσυ θα παθουμε κανενα καρδιακο εγκυες γυναικες!!!κοριτσι απο κει που το ενιωθα το μωρο πολυ απαλα και σχεδον ανεπεσθητα ειδικα τωρα με εχει ταραξει στις κλοτσιες :woohoo:

κοριτσακια γλυκα σας αφηνω θα ξαναμπω βραδακι που θα εχουμε νεα της μαριακαπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Τι λέτε;; Ποιο να κρατήσω;;;

Κατερίνα μου το ξέρω, απλά τον πόνο μου είπα... :P :laugh:

εσυ ποιο λες???

το δευτερο φυσικα.......αντρας ειναι οχι οτι και οτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy κι εγώ το δεύτερο λέω! :)

Ρηνιώ και Ναταλι βλέπω ετοιμάζεστε για διακοπούλες! τέλεια! μην μας ξεχάσετε όμως, κάντε μερικες βουτιές και για εμάς τις ασπρούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, έλαβα κι εγώ το φάκελο της Chicco. Mου το'φερε τώρα ο άντρας μου. Και ήταν ψιλοστραπατσαρισμένο και μισοανοιγμένο.. :dry::angry:

Είχε μέσα κάτι ενημερωτικά φυλλάδια και δυο δειγματάκια-φακελάκια με βρεφικό σαμπουάν και κρέμα για τα συγκάματα...

Αναρωτιέμαι.. λέτε να'χε και τίποτε άλλο και να "εξαφανίστηκε";;.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 το πρωί είναι τώρα στο Μοντρεάλ. 9 ώρες διαφορά έχουμε!

Μακάρι να'ναι όλα καλά για να ηρεμήσει η κοπέλα, τις πέσανε πολλά μαζεμένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...