Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

eugeniafrapa έγραψε:

Ειρήνη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ!!! Μπράβο για τα καλά σου νέα, να τον χαίρεσαι τον παίδαρο σου..είδες που είχες άγχος - όλα τέλεια θα μας πάνε για όλες.

Τελικά μάλλον τα καμάρια μας θα δυσκολευθούν να βρούν γυναίκες - πολύ αγόρι!!!

Mariakap καλή επιτυχία και σε εσένα αύριο - ελπίζω ο γιατρός σου να σε ηρεμήσει λίγο.

ευχαριστω,ευχαριστω πολυ για ολα......ειμαστε καλο παρεακι!!!!!!αντε να κανονισουμε καμμια συναντηση.....να τσουγκρισουμε κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρηνιω βλεπω γεμισαμε αγοριστικα στην υπογραφη..

χαχχαχαχ πολυ ωραιες αυτες οι εικονιτσες!

Λοιπον κοριτσουδια θα τα πουμε μετα γιατι ξυπνησε η Θαλεια!φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

ρηνιω βλεπω γεμισαμε αγοριστικα στην υπογραφη..

χαχχαχαχ πολυ ωραιες αυτες οι εικονιτσες!

Λοιπον κοριτσουδια θα τα πουμε μετα γιατι ξυπνησε η Θαλεια!φιλιαα

φιλακια και ξερεις.......κανε 2-3 βδομαδες να ξανα μπεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό και ο τρίτος άντρας στην οικογένεια!!! Αντε και τώρα θα την κάνουμε την κουμπαριά σωστά (αντρας - γυναίκα) αν και κάτι άκουσα για προίκα και λέω να το ξανασκεφτώ :P:P:P

Αντε να χαρείς τη γιορτούλα σου τώρα που ηρέμισες!

Ναταλί να μην επαναληφθεί η απουσία. Η Ειρήνη που είναι απουσιολόγος δεν μας επιτρέπει πάνω από 4 απουσίες και μετά βρίσκουμε τον μπελά μας :blink::blink:

ΦΙλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA KORITSIA MOY.KALA EISTE? EGW EXTES PIGA STO RANTEBOY ME TON GIATRO MOY.KANAME YPERYXO KAI MOY EIPE OTI I MPEMPA EINAI POLY KALA.700GR EINAI.I KAMPYLI ZAXAROY MOY HTAN TELEIA. FILAKIA KAI EYXOMAI TA KALITERA SE OLES SAS.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μελισσουλα μπραβο,πολυ ωραια.

Να σε ρωτησω απο Χαλκιδα δεν εισαι και εσυ?

Εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω για αποτριχωση.

Τι κανετε κοριτσακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,σημερα σηκωθηκα με ψιλοχαλια ψυχολογια...μου εχει γινει εμμονη η β επιπεδου.μεχρι τη τριτη θα σκασω.ουτε τη καθημερινοτητα μου δε μπορω να συνεχισω κανονικα αν δε μαθω οτι ο μπεμπης μου ειναι καλα.το θετικο ειναι οτι απο χθες τον νιωθω συνεχια..αλλα τον νοιωθω τοσο πολυ ολη την ωρα βρε κοριτσια που αναρωτιεμαι μηπως δεν εινα αυτος και κανει συσπασεις η μητρα μου,αν και δε ποναει καθολου η κοιλια μου νιωθω απλα το μωρακι τουλαχιστον ετσι νομιζω, αναρωτιεμαι πως ειναι δυνατον χθες ολη μερα να τον νιωθω συνεχια το ιδιο και σημερα,δεν κοιμαται καθολου αυτο το παιδι??η που δεν θα τον νιωθω για μερες η που θα τον νιωθω σερι για 1-2 μερες!ειναι δυνατον?πως καταλαβαινουμε αν εχουμε συσπασεις?

κοριτσια δεν θα τη παλεψω μεχρι τη τριτη.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όλη μέρα!!

Τι κάνετε?

Εγώ ήμουν καλά μέχρι που ήρθα στην δουλειά.. :angry:

εδώ μου σπασαν τα νεύρα και σκεφτόμουνα το φεύγα.. :woohoo:

αλλά τελικά είπα να κάτσω και να φάω το στραπάτσο... :huh:

Κατά τα άλλα καλά είμαστε - περνάνε οι μέρες χωρίς να το καταλάβω..

ήρεμα με τάξη και ασφάλεια. Απλά θέλω διακοπούλες πάλι!!!

Ειρήνη η ιδέα σου μου άρεσε...να συναντηθούμε..θα έχει πολύ γέλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινάκι καλημέρα !

την τρίτη έχω και εγώ ραντεβού για β επιπεδου εύχομαι να μας πάνε όλα καλά . εγώ έχω και ένα μικρό θέμα δεν ξέρω εαν το διαβασες η μπέμπα έχει ένα μικρό ασβεστάκι στην καρδια αλλα ο γιατρος μου είπε οτι δεν ειναι τιποτα και να μην ανυσηχω θα φύγει πιο μετα απο μόνο του. οποτε καταλαβαινεις σε τι ψυχολογια είμαι δεν θελω να μιλαω σε κανεναν .περιμενω την τριτη πως και πως....ο θεος ειναι μεγαλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσακια

τι να κανεις ευγενια μου υπομονη μερες ειναι θα περασουν.εγω οταν δουλευα και οταν νευριαζα (μεχρι μια μερα που νευριασα πολυ ανοιξα την πορτα εφυγα και δεν ξαναγυρισα) σκεφτομουν πως θα ξοδεψω τα λεφτακια μου και χαλαρωνα.σκεψου τι θα αγορασεις για το μωρουλινη σου και αστους να τραγουδανε.εγω λεω να γινει ενα χρονων και να ψαξω μετα και λιγο πριν αμα βρω κατι και μ αρεσει μπορει να παω αρκει να μπορει η μαμα μου να κρατησει τη μικρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερουλα χαλαρωσε λιγακι και κοιτα να περασεις καλα.οι γιατροι πολλες φορες κανουν λαθος.και στη β επιπεδου οσες καναμε μας ειπαν οτι μπορουν να δουν μονο το 50% απο παθησεις τις καρδιας ολα αντιμετωπιζονται.Και να ξερεις οτι τα κοριτσια ειναι πιο ανθεκτικα και δυνατα απο τα αγορια οποτε μην φοβασαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ ινα μου αυτό που έχει η μικρή δεν έιναι προβλημα καρδιας απλα δείχνει ότι υπάρχουν περισσοτερες πιθανότητες να γεννηθεί με σύνδρομο νταουν.αλλά αφου το παπ βγήκε αρνητικό ο γιατρος μου δεν το αξιολογή καθόλου αυτό το εύρημα΄.αλλά εγω δεν μπορω να ηρεμήσω καθόλου απο τότε που μου το είπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερουλα,λογικο ειναι να εχεις αγχωθει...ομως σκεψου λιγο θετικα εφοσον ο γιατρος σου δεν ανυσηχει!

Μελισσουλα,ναι απο Χαλκιδα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ειπε μονο με τη β επιπεδου θα ειναι σιγουρα τα αποτελεσματα δεν εκανες αλλες εξετασεις πριν για να σου φυγει το ανγος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξερεις παντος οτι ειπαν σε κοπελα οτι το μωρο της εχει συνδρομο νταουν και αν θελει να μην το κρατησει αυτη το κρατησε και το μωρο γεννηθηκε μια χαρα τους σκοτωνεις η δεν τους σκοτωνεις?ολα θα πανε καλα και μετα την γιορτη της Παναγιας σιγουρα θα εχεις καλα αποτελεσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ ινα μου πάρα παρα πολύ με έκανες και συγκινήθηκα εύχομαι να έχω καλά αποτελέσματα .ευτυχως που έχω και εσάς γιατι απο τους άντρες δεν βλεπεις παρηγορια..σε ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση σου και παλι.να σε εχει ο θεος καλα και εσενα και το μωρακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τυχερούλα μου, όλα καλά θα πάνε!! Μη φορτώνεις την ψυχούλα σου και το μπεμπάκι σου με αρνητικές σκέψεις.

Κατερίνα, θα σε μαλώσω!!! Τι είναι αυτά που σκέφτεσαι παιδάκι μου;;;

Μη νομίζεις ότι μόνο ο δικός σου κάνει τέτοια!! Και ο δικός μου τα ίδια κάνει! Τη μια μέρα είναι "εξαφανισμένος", την άλλη κόβει βόλτες!! :P :p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα γλυκιές μανούλες!

Τυχερούλα μην στενοχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε θα το δεις! αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα σου το έλεγε και ο γιατρός σου, και όπως λες ο Θεός είναι μεγάλος, δεν θα σε αφήσει έτσι!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας πως είναι; Κατερίνααααα! σταμάτα να ανησυχείς τόσο πολύ όλα καλά είναι! το μωράκι είναι αυτό που νιώθεις γιατί με τις συσπάσεις δεν νιώθεις κίνηση, νιώθεις πέτρωμα και πόνο ίσως. Απλά με το άγχος σου τρελαίνεται και αυτό και κλοτσάει συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

ηρθα και εγω μεσημεριανη μεσημεριανη!

Φαγαμε και κοιμηθηκαμε!

Τυερουλα μου don't worry!ολα τελεια θα ειναι με την μικρουλα σου!θα περιμενουμε να μας πεις τα αποελεσματα απο την β επιπεδου σου!

Κατερινιω ο μικρουλης σου ειναι αυτος που νιωθεις με τις συσπασεις θα ποναγες κιολας!

Εγω ειμαι μια χαρα δυο τρεις ενοχλησεις ειχα κατω αριστερα στην κοιλιτσα μου αλλα δεν ηταν τιποτα ολα ενταξει!

α!εχω και κατι αλλο ολη την ωρα με τρωει το πιπι μου..

Τελικα λεμε να παμε στο εξοικο του Ανδρεα στο Πορτο Χελι αντι να παμε καπου αλλου μακρια!

Μαλλον θα φυγουμε κατα τις 17 αν ολα ειναι και καλα μετα την β επιπεδου και θα κατσουμε 2 βδομαδες περιπου!

αυτα τα νεακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι, για τη φαγούρα ρώτα το γιατρό σου. Μπορεί να'ναι μήκυτες. Το'χα κι εγώ πριν 2 μήνες και μου'δωσε κάτι υπόθετα και μια κρέμα για 3 μέρες και πέρασε. Κοίταξέ το να το προλάβεις να μη φουντώσεις.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφιες μου!!!!!!

Ναταλακι αν εχεις φαγουρα μονο εξωτερικα θα σου δωσει αλοιφουλα,αν αχεις και εσωτερικα θα σου δωσει υποθετακι!!!ειναι πολυ συχνο γιατι αλλαζει το PH και η χλωριδα του κολπου στην εγκυμοσυνη!!!επισης απο τον 6 μηνα θα παρατηρησουμε λευκοπες εκκρισεις οι οποιες ειναι φυσιολογικες!!!

Τυχερουλα μου θα ειναι καλα το νινακι σου,ποτε ενα ευρημα απο μονο του δεν παραπεμπει σε συνδρομο!!!!

ποσο σας καταλαβαινω με το αγχος για την β!!!!

Η ΤΡΙΤΗ ειναι κοντα και ολα θα ειναι καλα,θα το δεις!!!!

εγω 3 μερες πριν δεν κοιμηθηκα ειχα σκεφτει τα χειροτερα και οχι μονο....ημουν σιγουρη οτι κατι εχει το παιδακι μου!!!

παιχνιδια του μυαλου μας......

να σκεφτεσαι κοριτσακι μου οτι ειναι η τελευταια φορα που θα αγχωθουμε τοσο....μετα ολα θα μπουν στην τελικη ευθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ναταλι! αχ είπες την απαγορευμένη λέξη "μπανάκι"... που να πάμε για μπανάκι εδώ στην Αθήνα, εγώ τουλάχιστον δεν πλησιάζω οπότε μάλλον δεν θα κάνω άλλο μπάνιο για φέτος!

Οσο για τη φαγούρα, θα σου έλεγα να κάνεις και καλλιέργεια υγρού για να σου δείξει ακριβώς τι είναι, αν τελικά είναι κάποιο μικρόβιο ή μύκητες. Ελπίζω να μην είναι τίποτα από αυτά και να περάσει από μόνο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...