Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο 2010 Νο3


Recommended Posts

ΓΥΡΙΣΑΜΕ..................

λοιπον.....το μωρο ειναι τελειο,κουκλι και υπερκινητικο!!!!

ειναι ορθιο και με τα ποδια του κανει τραμπολινο στην ουροδοχο κυστη μου!!!!!

ειναι 470γρ...και ειναι ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!!!!!!

η εξεταση ηταν λεπτομερεστατη σχεδον 1 ωρα μετρησε τα παντα μεχρι και τα νυχια!!!!καμμια σχεση με καποια ιδιωτικα κεντρα που εκανα τους υπερηχους στον Παναη μου,οπου ελεπαν μονο τα βασικα!!!!!

εχω ηρεμησει και παιρνω δυναμεις για τα ψωνια......

καλη επιτυχια στις κοπελες που δεν εχουν κανει ακομα β,ειναι μια μπορα και αυτη που περναει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισης ευχαριστω για τις ευχες σας για την γιορτη μου!!!!!

το καλυτερα βεβαια δωρα τα πηρα σημερα το πρωι,απο τον μικρο μου γιο ,οτι ειναι λεβεντακος...και απο τον μεγαλο μια αγκαλια κοκκινα τριανταφυλλα με γαλαζιο περιτυλιγμα!!!!!

κερναω γλυκα.....ελατε φουσκιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

ΓΥΡΙΣΑΜΕ..................

λοιπον.....το μωρο ειναι τελειο,κουκλι και υπερκινητικο!!!!

ειναι ορθιο και με τα ποδια του κανει τραμπολινο στην ουροδοχο κυστη μου!!!!!

ειναι 470γρ...και ειναι ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!!!!!!

η εξεταση ηταν λεπτομερεστατη σχεδον 1 ωρα μετρησε τα παντα μεχρι και τα νυχια!!!!καμμια σχεση με καποια ιδιωτικα κεντρα που εκανα τους υπερηχους στον Παναη μου,οπου ελεπαν μονο τα βασικα!!!!!

εχω ηρεμησει και παιρνω δυναμεις για τα ψωνια......

καλη επιτυχια στις κοπελες που δεν εχουν κανει ακομα β,ειναι μια μπορα και αυτη που περναει!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπράβο Ειρηνάκι!!! πολύ ευχάριστα τα νέα σου! Αγοράκι όμως τελικά ε;;; έπεσα έξω στην εκτίμησή μου και μέχρι στιγμής όλα τα είχαμε ίδια! Λες να είναι και το δικό μου αγοράκι τελικά;;;;; :blink::blink:

αχ τι καλά, μπράβο κοπέλα μου! με το καλό και οι υπόλοιπες κοπέλες! Πως σου φάνηκε η Σούκα; καταπληκτική ε; σε εμάς δεν είπε κάτι για τα νυχάκια μας... :( ! αλλά κατά τα υπόλοιπα τα ίδια ήταν κι εμένα, υπερκινητικό και το τραμπολίνο εξακολουθεί να το κάνει! Καλά ψώνια λοιπόν!

Εσύ μήπως ξέρεις που είναι η Ναταλια;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι τελεια Ειρηνακι...πολυ χαρηκα!!!!!

Αντε τωρα ηρεμησε και ευχαριστησου το γιατι σε λιγο καιρο τα αγορακια μας θα μας βγαλουν το λαδι! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

επισης ευχαριστω για τις ευχες σας για την γιορτη μου!!!!!

το καλυτερα βεβαια δωρα τα πηρα σημερα το πρωι,απο τον μικρο μου γιο ,οτι ειναι λεβεντακος...και απο τον μεγαλο μια αγκαλια κοκκινα τριανταφυλλα με γαλαζιο περιτυλιγμα!!!!!

κερναω γλυκα.....ελατε φουσκιτσες

Τα καλύτερα δώρα φέτος!! και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! να χαίρεσαι τη διπλή γιορτή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες ρε Ενινακι να σου μεινει το φουστανακι???? :blink:

η Σουκα ηταν πολυ προσεχτικη και σιγουρη σε οτι ελεγε!!!

για το Ναταλακι εχω ανησυχισει και εγω και δεν εχουμε κανενα τηλ να την παρουμε!!!!

Ελισακι ...την εβαψε ο Ιβιτς :unsure:

ευχαριστω και παλι για τις ευχουλες και αντε βρε του χρονου να περιμενω την κορη :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους φιλενάδα, μπήκες να τα γράψεις, γιατί δεν κρατιόμουν άλλο!! Θα τα έγραφα εγώ!! χαχαχαχαχαχαχα...

Λοιπόν, να σου πω κι από δω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! Να σε χαίρονται οι άντρες σου και με το καλό να'ρθει και ο τρίτος της παρέας στη ζωή σας!!!

Επιτέλους χαλάρωσε τώρα!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Το πακέτο που δίνουν στο ιασω το'χω πάρει δυο φορές!! χαχαχα

Μου το έδωσαν όταν έκανα την αμνιοπαρακέντηση και μετά μου το ξανάδωσαν όταν έκανα τη β' επιπέδου! :P :p

Κοιτούσα τώρα τα δείγματα που έχουν της εταιρείας Mustela. Ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι πολύ καλά προϊόντα και μάλιστα για κρέμα για τις ραγάδες μου'πε να πάρω από κει. Το κακό είναι ότι τα βρίσκεις μόνο σε φαρμακεία και αυτό που έχω κοντά μου δεν τα έχει.. Και πολύ φοβάμαι ότι θα'ναι και πανάκριβα... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Επιτέλους φιλενάδα, μπήκες να τα γράψεις, γιατί δεν κρατιόμουν άλλο!! Θα τα έγραφα εγώ!! χαχαχαχαχαχαχα...

Λοιπόν, να σου πω κι από δω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! Να σε χαίρονται οι άντρες σου και με το καλό να'ρθει και ο τρίτος της παρέας στη ζωή σας!!!

Επιτέλους χαλάρωσε τώρα!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Το πακέτο που δίνουν στο ιασω το'χω πάρει δυο φορές!! χαχαχα

Μου το έδωσαν όταν έκανα την αμνιοπαρακέντηση και μετά μου το ξανάδωσαν όταν έκανα τη β' επιπέδου! :P :p

Κοιτούσα τώρα τα δείγματα που έχουν της εταιρείας Mustela. Ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι πολύ καλά προϊόντα και μάλιστα για κρέμα για τις ραγάδες μου'πε να πάρω από κει. Το κακό είναι ότι τα βρίσκεις μόνο σε φαρμακεία και αυτό που έχω κοντά μου δεν τα έχει.. Και πολύ φοβάμαι ότι θα'ναι και πανάκριβα... :dry:

μην αγχωνεσαι φιλεναδα για τα λευτα!!!!!

με τετοιους γιους θα παρουμε νυφες με προικα!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

Λες ρε Ενινακι να σου μεινει το φουστανακι???? :blink:

η Σουκα ηταν πολυ προσεχτικη και σιγουρη σε οτι ελεγε!!!

για το Ναταλακι εχω ανησυχισει και εγω και δεν εχουμε κανενα τηλ να την παρουμε!!!!

Ελισακι ...την εβαψε ο Ιβιτς :unsure:

ευχαριστω και παλι για τις ευχουλες και αντε βρε του χρονου να περιμενω την κορη :woohoo:

Χα χα χα χα! ουρές προβλέπονται κάτω από το σπίτι του Ιβιτς! κάντε ανταλλαγή γιατί σίγουρα και η Πετρουλάκη για τον γιο πηγαίνε την τελευταία φορά! :laugh:

Αν έχεις κουράγιο πάλι του χρόνου εμείς σου το ευχόμαστε, με το καλό να περιμένεις και την κόρη! Εν τω μεταξύ δεν θα μου μείνει μόνο το φουστανάκι, γιατί το Σάββατο πήγαμε και ψωνίσαμε κι άλλα! τον ασυγκράτητο έχουμε! φούξια μπολερό, φουστίτσες, παπουτσάκια αγκαλιάς και δεν συμμαζεύεται! :laugh: :laugh:

Μάλλον πριν ξεκινήσω να φτιάχνω το παιδικό δωμάτιο-Tinkerbell θα ξαναπάω για υπερηχο να σιγουρευτώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι εννοειται του χρονου με την κορη!!!!!

Που θα παει το τριτο θα το πετυχουμε ;)

ενινα μου ζηλευω θελω και εγω ψωνια!!!Αληθεια βγηκαν τα χειμερινα ρουχαλακια???

Να περω και εγω κανα ρουχαλακι για το 2ο αγορακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο θα σου προτεινα και εγω Ενινα μου!!!!!

οχι βρε δεν πεφτουν εξω στον β επιπ!!!!!

συνεχισε τα ροζ - φουξια και αν τα εχει μπερδεψει η Σουκα...τα ανταλλασουμε(τα ρουχα ,οχι τα μωρα) :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa έγραψε:

Ειρηνακι εννοειται του χρονου με την κορη!!!!!

Που θα παει το τριτο θα το πετυχουμε ;)

ενινα μου ζηλευω θελω και εγω ψωνια!!!Αληθεια βγηκαν τα χειμερινα ρουχαλακια???

Να περω και εγω κανα ρουχαλακι για το 2ο αγορακι μου.

το 3ο ,το 4ο δεν ξερω αν θα το πετυχουμε με τους ιδιους αντρες :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa έχει σε αρκετά μαγαζιά χειμωνιάτικα με εκπτώσεις, εννοείται να πας να του ψωνίσεις! Σίγουρα έχει στα marasil, αλλά και στο factory που είχαμε πάει το Σάββατο και εκεί βρήκαμε σε μερικές μάρκες! να φανταστείς ξεμυαλιστήκαμε τόσο πολύ, που της πήραμε μέχρι και πουλοβεράκι για ενός έτους, να το έχει του χρόνου! :laugh: :laugh:

Ρηνιώ αυτό θα κάνουμε στην ανάγκη, θα τα ανταλλάξουμε! εννοείται τα ρούχα! χαχαχα! ας ελπίσουμε όμως να μη χρειαστεί, γιατί αγόρι-κορίτσι-αγόρι ζαλίστηκα πιά! βρε λες να έχουμε δίδυμα διαφορετικού φύλου και μια να εμφανίζεται το ένα και μία το άλλο;;;; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa έγραψε:

Λες οι αντρες μας να κανουν μονο αγορια? :huh::huh::huh:

αααα μη μου λες τετοια,ειμαι αισιοδοξη :P

α καλα.....συνεχισε με τον ιδιο αντρα και την αισιοδοξια σου και σε βλεπω και με τον τριτο γιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααααααααα..

καλησπερα ζουζουνες μου!

συγνωμη που σας ανησυχισα!

Ρηνιω μου ευχαριστω για το ενδιαφερον σου απαντησα στα πμ γιατι θα εγραφα εδω!

4-5 μερες δεν επιανε το ιντερνετ δεν ξερω τι ειχε γινει και δεν με εβαζε με τπτ.. χθες το μεσημερι επιασε..διαβασα οσα προλαβα αλλα μετα ξυπνησαν τα μικρα και δεν σας εγραψα.!

διαβασα ολα οσα ειχατε γραψει.. δεν θυμαμαι να σχολιασω λεπτομερως! αλα συγχαρητηρια για τα καλα σας αποτελεσματα απο τις β επιπεδου..

Φιλεναδααα τελικαα την ξεχναμε την Γεσθημανουλα! παμεε για αλλο ενα αντρακι! Γερο να ναι ευχομαι! Με το καλο ο Στελιος? καλα θυμαμαι?

Λοιπον εγω καλα ειμαι φουσκωνουμεεε..

& ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natali.str έγραψε:

Κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααααααααα..

καλησπερα ζουζουνες μου!

συγνωμη που σας ανησυχισα!

Ρηνιω μου ευχαριστω για το ενδιαφερον σου απαντησα στα πμ γιατι θα εγραφα εδω!

4-5 μερες δεν επιανε το ιντερνετ δεν ξερω τι ειχε γινει και δεν με εβαζε με τπτ.. χθες το μεσημερι επιασε..διαβασα οσα προλαβα αλλα μετα ξυπνησαν τα μικρα και δεν σας εγραψα.!

διαβασα ολα οσα ειχατε γραψει.. δεν θυμαμαι να σχολιασω λεπτομερως! αλα συγχαρητηρια για τα καλα σας αποτελεσματα απο τις β επιπεδου..

Φιλεναδααα τελικαα την ξεχναμε την Γεσθημανουλα! παμεε για αλλο ενα αντρακι! Γερο να ναι ευχομαι! Με το καλο ο Στελιος? καλα θυμαμαι?

Λοιπον εγω καλα ειμαι φουσκωνουμεεε..

& ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!

ε .....μας γκαστρωσες!!!!!!!!!μην μας τρελενεις ρε μουρλεγκο!!!!Γρηγορης-Στυλιανος!!!!αντε με το καλο η εξετασουλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Ναταλάκι και μας ανησύχησες! ούτε εδώ ούτε στο facebook, λέγαμε που να πήγε πιά! χαίρομαι που είσαι καλά, άντε υπομονή 2 και σήμερα!!!

Ρηνιώ Στέλιο θα τον βγάλεις; έτσι λένε και τον αντρούλη μου. εμείς ακόμα δεν έχουμε καταλήξει σε ονοματάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρηνιω χρονια πολλα!απ'οτι βλεπω πηρες το καλυτερο δωρο για τη γιορτουλα σου!!!!!πολυ χαρηκα κοπελα μου γιος σου τωρα θα εχει και παρεουλα :laugh: το κοριτσακι του χρονου οπως λες βαλτο μπρος!!!

τι καλα που ηρεμησες εγω να δουμε πως θα κρατηθω μεχρι τη τριτη... :blink: εχω μεγαλη αγωνια :S

mariakriti εχεις 3 πμ κι εσυ anastasia 123 1πμ διαβαστετα κοριτσακια επειγον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ καλε το ξεχασα!

τι χαζη και εγω

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΡΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΟΥ!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γρηγορης ειναι ομπαμπας μου και στον αγ Στυλιανο το εχω ταμα!!!

Κατερινακι υπομονη,ασε και εγω δεν εχω ηρεμισει ακομα!!!!καλα αφου δεν σου απαντανε στα πμ......στειλε σε εμενα και θα σου απαντησω αμεσως....χαχαχαχα!!!!

αντε κερναω γλυκακια και αρμυρακια,παρτε τις κοιλιτσες και ελατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirini mou xronia pola kopela mou na se xairomaste kai na se xaironte oi antres sou!!!!o panahs sou tha exei to aderfaki tou kai tha deis tha exoun koina endiaferonta tha paizoun mazi aytokinitakia..na mhn mperdebomaste me koukles.....ante teleiose kala kai h eirini mas kai kali epitixeia stiis epomenes!!!egw ayrio exw rantebou me ton diko mou giatro kai nea mou na perimenete arga to bradi giati einai h alagh tis wras....eimaste 7 wres pisw edw na kserete!!!!!filakia!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ!!! Μπράβο για τα καλά σου νέα, να τον χαίρεσαι τον παίδαρο σου..είδες που είχες άγχος - όλα τέλεια θα μας πάνε για όλες.

Τελικά μάλλον τα καμάρια μας θα δυσκολευθούν να βρούν γυναίκες - πολύ αγόρι!!!

Mariakap καλή επιτυχία και σε εσένα αύριο - ελπίζω ο γιατρός σου να σε ηρεμήσει λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...