Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Καλώς το κορίτσι!!! Δίαιτα ε? :dry::dry: και εγώ πρέπει να κάνω!! 3 κιλά πήρα!!! γμτ!!! όταν ξεκινήσω δουλειά θα πάω και στη διαιτολόγο!! δεν χωράει άλλη αναβολή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άστα..παρόλο που πρόσεχα και δεν έτρωγα βλακείες πήρα κ εγώ 3 κιλά!Άσε που πρήστηκα και πάρα πολύ :dry::dry: Δεν ξέρω άρχισα να ανησυχώ..Ποτέ δεν έβαζα έτσι κιλά.σε μια εβδομάδα 8 μέρες 3 κιλά ενώ πρόσεχα?Περίεργο μου φαίνεται,μπας και έχω τίποτα θυροειδή?? :dry::blink::ohmy::dry: Θα κάνω μία εβδομάδα να δώ αν χάσω τίποτα και βλέπουμε.Απο το πρήξιμο δεν μπαίνω στα ρούχα μου!!

βραστά λαχανικά έχει αύριο το μενού μου σε σαλάτα...άντε να δούμε πόσο θα την κρατήσω πάλι..Βαρέθηκα τις δίαιτες!!!Πρέπει όμως να τα χάσω για να έχω να βάλω μετά ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Στην εγκυμοσύνη δεν σου έκαναν εξετάσεις για τον θυροειδή??

Υπάρχει περίπτωση να έχεις?

Είχα κάνει όλες τις εξετάσεις κ δεν είχα..Σκέφτομαι μήπως εμφανίστηκε τώρα..Δεν ξέρω τί να σκεφτώ...

Πάω για μπανάκι.Αν είσαι μέσα μετά θα τα ξαναπούμε,αλλιώς καληνύχτα..Καλό ταξίδι αύριο!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα βγώ και εγώ να πάω να ξαπλώσω για να ξυπνήσω νωρίς το πρωί να φύγω με τη δροσιά!! αλλιώς πάλι θα βαριέμαι μετά!!

Καληνύχτα και καλή ξεκούραση!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα ομορφοκοριτσα και στα ομορφοπαιδα :cheer:

Τι μου κανετε βρε?

Ολα καλα?

Εγω σημερα πρωινη γιατι πρεπει να βγω εκτος σπιτιου για κατι δουλειες,μετα λαικη,μετα σπιτι να φτιαξω ενα γλυκο,και μετα να συνεχισω την γενικη σπιτιου που εχω ηδη ξεκινησει εδω και 2 μερες..

Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη ημερα!!!

Πολλα φιλακια!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Είπα να βάλω και την λίστα μας.. ;)

Καλημέρα και σε εσένα Γωγάκι..Καλό κουράγιο με τις δουλειές!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.nikulina

4.Χρυσα82

5.andria

6.Maimoudaki

7.Anemosss78

8.christinne

9.persia

10.stedim

11.rinio23

12.σαγαπω

13.PIPITSAZOUZOUNA

14.anastasia32

15.rose25

16.mina2

17.ζουμπι

18.nefeloula

19.maria12

20.Χρυσάνθη

21.Μωρουλινη

22.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

23.dafni08

24.vasso78

25.Κ.Τ.Κ

26.giotatzo

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsares mou k George :laugh: ..

Ti mou kanete?

Egw piga prwi-prwi k edwsa aima gia na kanw analiseis gia 3 ormones k pira k to sperma tou androulli mou na doume mipws ta antiswmata tou spermatos tou den simvadizoun me ta dika mou k stin epafi o organismos mou ta skotwnei giati ta vlepei ex8rika (auti i e3etasi pernei 2-3 meres na vgei) alli i emvriologos mou eipe ws to vradaki 8a prospa8isei na tin vgalei giati simera prepei na arxisw tis eneseis gia tin dimiourgia wariwn k an ta apotelesmata mas to epitre4oun pame gia topo8etisi..

Axxx pws 8a perasei i mera?

Axxx poso agxos na pername gia ena mwraki?

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Kalimera koritsares mou k George :laugh: ..

Ti mou kanete?

Egw piga prwi-prwi k edwsa aima gia na kanw analiseis gia 3 ormones k pira k to sperma tou androulli mou na doume mipws ta antiswmata tou spermatos tou den simvadizoun me ta dika mou k stin epafi o organismos mou ta skotwnei giati ta vlepei ex8rika (auti i e3etasi pernei 2-3 meres na vgei) alli i emvriologos mou eipe ws to vradaki 8a prospa8isei na tin vgalei giati simera prepei na arxisw tis eneseis gia tin dimiourgia wariwn k an ta apotelesmata mas to epitre4oun pame gia topo8etisi..

Axxx pws 8a perasei i mera?

Axxx poso agxos na pername gia ena mwraki?

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλημέρα Andria μου!!Εύχομαι τα αποτελέσματα των εξετάσεων που θα πάρεις να είναι πολύ καλά για να μπορέσεις να ξεκινήσεις την διαδικασία και σύντομα να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα..την εγκυμοσύνη!!

Υπομονή και θα περάσει κ αυτή η μέρα!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Είπα να περάσω μια βόλτα απο το πόστ να σας φυσήξω όλες δυνατα και να σας κολλήσω!

Ευχομαι τα καλύτερα σε ολες, ο Σεπτέμβρης θα ερθει δυναμικά. Πάντα έχουμε 6-7 φουσκοκοιλίτσες το Σεπτέβρη!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Andria μου..

Γιουλάκι έτσι μπράβο να έρχεσαι που και που να μας φυσας :silly: :lol: :silly:

Σ'ευχαριστούμε για τις ευχές σου κ σε εσένα εύχομαι καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου..

Και όπως λέει και η Andria να προσέχεις κ να μην κουράζεσαι!!

Φιλάκια!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!

Τί κάνετε καλέ???? Τα νέα σας?????

Τα δικά μου......

Οι αιμοληψίες της Προλακτίνης τελικώς θα γίνουν αύριο.... πρέπει να είμαι στο ΙΚΑ στις 7.30 το πρωϊ.... πήγα σήμερα στις 8.30 κι "έφαγα πόρτα".....

Σε λίγες ώρες.... η Μαγνητική.... και για να χαλαρώσω.... κάθισα στο LapTopaki μου..... θα παίξω και καμιά πασιέντζα.....

Ρε κορίτσια.... καφέ.... frappe..... μπορώ να πιω???? Ξέρετε???? Κλείνουνε τα μάτια μου..... (απ΄τον πολύ ύπνο που έριξα.... τρομάρα μου!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!

Τί κάνετε καλέ???? Τα νέα σας?????

Τα δικά μου......

Οι αιμοληψίες της Προλακτίνης τελικώς θα γίνουν αύριο.... πρέπει να είμαι στο ΙΚΑ στις 7.30 το πρωϊ.... πήγα σήμερα στις 8.30 κι "έφαγα πόρτα".....

Σε λίγες ώρες.... η Μαγνητική.... και για να χαλαρώσω.... κάθισα στο LapTopaki μου..... θα παίξω και καμιά πασιέντζα.....

Ρε κορίτσια.... καφέ.... frappe..... μπορώ να πιω???? Ξέρετε???? Κλείνουνε τα μάτια μου..... (απ΄τον πολύ ύπνο που έριξα.... τρομάρα μου!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλημέρα σας!!!!

Τί κάνετε καλέ???? Τα νέα σας?????

Σε λίγες ώρες.... η Μαγνητική.... και για να χαλαρώσω.... κάθισα στο LapTopaki μου..... θα παίξω και καμιά πασιέντζα.....

Ρε κορίτσια.... καφέ.... frappe..... μπορώ να πιω???? Ξέρετε???? Κλείνουνε τα μάτια μου..... (απ΄τον πολύ ύπνο που έριξα.... τρομάρα μου!!!!!)

Καλημέρα Ζουζούνα μου!! Μην αγχώνεσαι βρε..Όλα καλά θα πάνε..Όσο για τον καφέ δεν έχω ιδέα αν κάνει..Είμαι πολύ άσχετη απο αυτά..Να φανταστείς όταν έμαθα ότι ήμουν έγκυος και ήταν να πάω να δώσω αίμα πρίν φύγω απο το σπίτι έφαγα ένα αυγουλάκι με 2 κριτσίνια. :blink:.Πήγα εκεί έδωσα αίμα δεν με ρώτησαν τίποτα..Όταν ήταν για τα ούρα μου λένε δεν έχετε φάει τίποτα έτσι?Όταν τους είπα τί έφαγα με κοροιδεύανε!! :blush::blush::blush::unsure:

Πού να ήξερα!Κάθε μέρα έδινα αίμα??Εγώ έτσι όπως φοβόμουν τις ενέσεις, ούτε τί ομάδα αίματος έχω δεν ήξερα πρίν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den to pistevw...Egra4a ena katevato k den to dimosieuse...Axxx den mas kanei to agxos exoume k to mammy na kanei kolpa..

Ta 3ana grafw:

Zouzounitsa mou kalimera..Katalavainw apolita pws eisai twra giati k egw to prwi piga k edwsa aima gia na kanoume analiseis gia 3 ormones k pira k to sperma tou androuli mou na kanoune mia e3etasi gia ta antiswmata..Opws proanafera pio panw 8a prospa8isoune ws to vradaki na ta exoune etoima giati apo4e prepei na 3ekinisoume enesoules..Prwi-prwi efigan k 120,00 euro :(

Ipomoni k se skeftomai,3erw pws niw8eis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Χρύσα μου!!!!!!!!!

Λέω να μη φτιάξω μωρέ..... μπας και με πάρει ο ύπνος και κάνω την εξέταση.....

Ευχαριστώ πολύ Andria μου!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Aneme!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

KALIMERAAAAAAA KORITSIA!!!!!!! :)

PERNANE OI MERES PERNANE .... :woohoo:

Καλώς τον!!!

Καλημέρα Γιώργο,περνάνε οι μέρες ε??

30/08 αν θυμάμαι θα πάρετε τα αποτελέσματα?

Εύχομαι να είναι ευχάριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ τώρα το είδα το tickeraki σου Γιώργο..

Πολλά αποτελέσματα περιμένουμε μέχρι τέλος Αυγούστου ε??

Μακάρι να είναι όλα Θετικά κ ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...