Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 3


Recommended Posts

Καλημέρα παιδιάκια!!!

Μπήκα για λίγο να πω μια καλημέρα και φεύγω για μπανάκι!!!

Μαράκι μου καλώς ήρθες... ναι.. είδες η συμπεθέρα μου?? Μας ξέχασε τελείως!!!Αλλά δεν θα γυρίσει??? Να δεις τι θα την κάνω!! :P:P

Γωγάκι μου καλημέρα και σεσένα κούκλα κου!!! :kiss::kiss:

Χρυσάνθη μου δεν ήμουν όταν ήσουν να τα λέγαμε!! :(

Περσία μου ψηλά το κεφάλι!! Μη μασάς!! τι να πώ και εγώ που δεν μπορώ καν να αρχίσω τις προσπάθειες ακόμα??? :dry:

lollipop μια χαρά τα λές!!! Συμφωνω!! :kiss:

Γιώργο μου είμαι σπολύτως σίγουρη ότι τα νέα σας θα είναι τέλεια!!!

Συμπεθέρα πολύ χάθηκες!!

Χρύσα και Δήμητρα να περνάτε τέλεια!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

paidiaaaaa kalispera!!!!

edo ime....sthn romania akoma :laugh: :laugh: :laugh: akoysa kapios na me fonazi...kai ipa na mpo!!!.

simpetera th kanis????mpanakia????telo kai ego !!!! edo exi apistefti zesti... :angry::angry::angry:

deb ksero pote ta giriso..malon thn ali ebdomada...kai nai perno kala..ala gia afto ixe o andreas moy na pi se olo to kosmo na min merotane tipota!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: kai oli kata grama akoloytisan :laugh: :laugh: :laugh:

filakia se oles...

signomi poy den egrasa se oloys... :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Τι κάνετε κορίτσια? Γιώργο μου όλα καλά?

Νίνα μου σε πρόλαβα σήμερα...Εγώ καλά είμαι έκανα λίγες βολτίτσες σήμερα για αυτό δεν μπήκα.΄

Νίνα μου καλά να περνάς και μπράβο στον άντρα σου!

DIOSA κάνεις μπανάκια ε? Εμείς εδώ στην Κύπρο σκάσαμε από τη ζέστη!

Γωγάκι, Χρυσάνθη μου φιλάκια!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Πού χαθήκατε όλοι???

Εγώ είμαι πρωινή σήμερα..έχω πολύ σίδερο να κάνω και είπα να αρχίσω σιγά σιγά!

Άστε που έχω αγχωθεί γιατί είμαι στην 31η μέρα του κύκλου και η περίοδος άφαντη. Τις προηγούμενες μέρες είχα λίγα πονάκια και τώρα τίποτα μόνο στήθος σαν αγελάδα!!!Πάει ο κύκλος μου τρελλάθηκε...και στο γάμο με περιοδα θα είμαι! Πήρα το γιατρό τηλ και μου είπε να μου δώσει κάτι χαπάκια που καθυστερούν την περίοδο όσο θέλω και δεν ενοχλούν τη γυναίκα, μου πέταξε και "κάνε και ένα τεστ εγκυμοσύνης"..αλλά δεν νομίζω να παίζει τέτοια περίπτωση. Μου είπε αν συνεχίσει έτσι να με στείλει για εξετάσεις προλακτίνης και θυροειδή. Αλλά θα του πω να μου γράψει να κάνω έτσι κι αλλιώς ν αμου φύγει και το άγχος!

Εσείς τι νέα? Όλοι διακοπές ε??? Κάντε ένα μπανάκι και για μένα που έσκασα από τη ζεστη! Φιλάκια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!!

Ειστε καλα ζουζούνες και ζούζουνε; :laugh: :laugh:

Μαρακι24 γι αυτα τα χαπακια μου ειχε πει κ ο δικος μου γιατρος για τον ιδιο λογο με σενα (γαμος vs περιοδου) :P:P:P

Μακαρι ομως να ειναι "φουσκωμα διαρκειας" ;) και να μην τα χρειαστεις!!

Πολλα φιλια σε ολες κ στον Ζορζ

και αντε να Φθινοπωριασει να συμμαζευτουμε και να μαζευτουμε!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιντζουράκι μου μόνο εμείς είμαστε εδώ μου φαίνεται!!!

Τι κάνεις? Πώς πάνε τα διδυμάκια?

Λες να έιναι φούσκωμα διαρκείας? Δεν νομίζω δηλαδή...και το χειρότερό μου είναι ότι νιώθω ότι δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου..σέρνομαι κυριολεκτικά!!! Δεν ξέρω τι έπαθα, θα πάω να πάρω καμια βιταμινούλα μου φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γλυφιντζουράκι μου μόνο εμείς είμαστε εδώ μου φαίνεται!!!

Τι κάνεις? Πώς πάνε τα διδυμάκια?

Λες να έιναι φούσκωμα διαρκείας? Δεν νομίζω δηλαδή...και το χειρότερό μου είναι ότι νιώθω ότι δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου..σέρνομαι κυριολεκτικά!!! Δεν ξέρω τι έπαθα, θα πάω να πάρω καμια βιταμινούλα μου φαίνεται!

Καλα ειμαι και τα διδυμα ουτε που με ενοχλουν τα χρυσουλια μου! :P:P Δεν εχω καταλαβει μεχρι στιγμης εγκυμοσυνη :blink: ...κανενα "συμπτωμα"! :)

Παρε καμια βιταμινουλα,κακο δεν κανει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante maraki mou sou euxomai mesa apo tn kardia mou na min 3anadeis periodo g ts epomenous 8 mines:)

egw eida periodo telika simera alla vre koritsia i anagoules kai t anakatwnma den stamatisan! g na eimai eilikrinis eixa elpides pws akomi k i xoriaki isws na ekane la8os g tin ekana sxedon mia vdomada prin dia8etisw alla mallon vgike swsti! den peirazei apo ton epomeno mina..ta filia mou se oles kai olous

k Giwrgo mou perimenoume ta euxarista:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρσια μου δεν σε πρόλαβα!!! Άσε είμαι στην 32η μέρα του κύκλου και άφαντη η περίοδος. Ποτέ δεν έχω ξεπεράσει τις 32 μέρες. Νιώθω ότι μου έρχεται κι όταν πάω τουαλέτα έχω υγρά...να ανησυχήσω? ΄΄Εκανα και τεστ το πρωι αρνητικό όμως. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Αν συνεχίσει έτσι μέχρι Δευτέρα θα πάρω τηλ το γιατρό μου.

Εσύ τι κάνεις κοπέλα μου? Ο ανηψιός σου? Να μην στεναχωριέσαι και να μην κάνεις χοριακή πριν έχεις καθυστέρηση. Να είσαι χαλαρή και και θα έρθει το μωράκι. Α και σε περιμένω για καφεδάκι!!! Φιλιά πολλά!!

Οι άλλες πού χαθηκατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw panta exw arketa ugra prin apo periodo. ante3e mexri tin deutera kai pare til ton giatro sou giati twra einai k o kairos i 8alassa poios 3erei..k kapote ta test kanoun k la8oi..

i anipsoula mou mia xara einai do3a t 8eo mera me mera ginetai oloena kai kalutera:)

apo vdomadas 3ekinane pali ta trexamata g to spiti elpizw na ktaferoume na er8oume na sas doume epitelous..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πώς και δεν σας βρήκα στο Νο 4?????????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μάλλον..... λόγω διακοπών, έτσι???????????????

Τί χαμπάρια καλέ?????????????

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Εμείς "αδειεύσαμε" όλη την εβδομάδα του Δεκαπενταύγουστου, πήγαμε τις βολτίτσες μας, τα μπανάκια μας, μία ημερήσια εκδρομούλα στην επαρχία...... κοινώς..... "μας έχασε το σπίτι"!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αλλά περάσαμε SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;););););):P:P:P:P:P

Διακοπές φεύγουμε (πρώτα ο Θεός!!!!) στις 2 του Σεπτέμβρη, για 1 εβδομάδα...... στο εξωτερικό....... δε σας λέω που :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: θα σας πω..... "άμα τη επιστροφεί" μας!!!!!!!!

Την Καλημέρα μου & φιλιά σε όλες-όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα πω σας......

Αύριο θα κάνω την αιμοληψία για την Προλακτίνη μου......

Και την Τετάρτη τη Μαγνητική............

Κι έχω ένα άγχος.........

Ας είναι τουλάχιστον οι τελευταίες εξετάσεις.................

Βαρέθηκα.................

Κουράστηκα.....................

Θέλω κι εγώ ένα μπεμπάκι τέλος πάντων λέμε............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους και ολες...και καλη εβδομαδα!! :)

Ολοι εξαφανισμενοι εεε???

Πηνελοπιτσα,ευχομαι οπως λες να ειναι οι τελευταιες εξετασεις σου αυτες και να πανε ολα δεξια..και να περασετε τελεια εκει που θα πατε...να μας βαλεις και φωτο.. ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω ναι, μονο και μονο απο συνηθεια...απο υγεια καλα ειμαι αφου περπαταω.. :P αλλα ψυχολογικα αστα να πανε...παντα υπαρχει κατι μεσα μας και μας τρωει...κατι σαν σαρακι να πουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλημέρα Γιώργο! Τι κάνετε??

Πέρσια μου τελικά μου ήρθε περίοδος χθες και πονούσα πολύ!

Πιπίτσα μου εσύ τώρα θα μας φύγεις? Καλά να περάσετε και να γυρίσεις πίσω ξεκούραστη και ανανεωμένη. Εύχομαι να είναι οι τελευταίες σου εξετάσεις και να έρθει επιτέλους το σποράκι!

Γωγάκι μου τι κάνεις? Κι εσύ είσαι κάπως σήμερα ε? Μήπως φταίει η πανσέληνος? Και εγώ δεν είμαι στα καλυτερα μου..

Οι άλλες βολτάρουν ακόμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαρακι μου,και καλη εβδομαδα!!!

Μπορει να φταιει και αυτη η ρουφιανα...εχω 2-3 μερες και κλαιω χωρις λογο...απο το πουθενα.. :( θα μας περασει που θα παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου...τι κανετε?

εγω καλα...περιμενω να αδιαθετησω στις 28 κ μιλαμε ποναω...ποτε δεν εχω πονεσει..ο πονος μου θυμιζει την ημερα εκεινη στο νοσοκομειο.

1 σεπτεμβρη παω αθηνα επιτελους στο σπιτακι μου...κ θα δω γεννετιστη...να μου λυσει καποιες απορεις....

αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα χρυσανθη!!!

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα κοπελα μου!!!

Ολοι κουβαλαμε κι απο εναν ΣΤΑΥΡΟ...θα περασει που θα παει..

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι μου μια απ'τα ίδια...Θα περάσει πού θα πάει!

Χρυσάνθη μου καλημέρα..Κι εγώ πονούσα πολύ χθες! Καλή επιστροφή στο σπιτάκι σου..όλα θα πάνε καλά, μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι ολο αυτον τον καιρο 2 μηνες σχεδον ξεσκιστηκα στ διαβασμα...αλλα ΤΕΛΟΣ τωρα δεν εχει αλλο...τα εμαθα ολα...ξερω τα παντα ρωτηστε με οτι θελετε κ εγω εδω ειμαι για εξηγησεις...χαχαχα

μιλησα με πολλους γιατρους κ οχι μονο ελληνες αλλα κ εξωτερικο (σιγα μην μου αρκουσε η γνωμη των ελληνων μονο?) κ εχω ως συμπερασμα ''ΤΥΧΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ-ΑΣΧΕΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ'....κα απλα εκατσε σε μενα το λαχειο δυο φορες...ειμαι τυχερη πως να το κανουμε...απλα ειμαι πολυ μπερδεμενη τωρα...ξερω σωματικα ειμαι ετοιμη αλλα ψυχολογικα το πιθανοτερο ειναι να αργησω να ξαναμεινω εγκυος....μιλαμε για φοβο οχι αστεια...λεπω συνεχεια εφιαλτες οτι ειμαι εγκυος κ εχει προβλημα....καποια στιγμη θα σαας αναλυσω οτι μου ειπαν οι γιατροι κ θα καταλαβεται ποσο μπερδεμενη ειμαι....

ααα επισης να πω οτι αυτο που ειχε το δευτερο κοριτσακι μου δεν φαινεται στος υπερηχους παρα μονο στην β επιπεδου...εδω δεν φαινεται με τον τροφοβλαστη....οποτε μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι μου....περιμενω πως κ πως να παω στο σπιτακι μου στην αθηνα...γιατι οπως εχω ξαναπει η ροδος δεν μαρεσει κ ευκαιριες ψαχνω για να ανεβω πανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!! Καλώς σας βρήκα! :kiss:

Επέστρεψα στα πάτρια εδάφη χθες το βράδυ. Περάσαμε κα-τα-πλη-κτι-κά! Η Πόλη μαγευτική, τα παράλια επίσης... Μεγάλη εντύπωση μας έκανε η Σμύρνη κ το Κουσάντασι... Δεν ξεκουραστήκαμε βέβαια, είχε πολλές δοαδρομές κ αρκετή ζέστη, γεμίσαμε όμως εικόνες... Μακάρι να είμαστε καλά κ να ξαναπάμε... Στην επιστροφή με περίμεναν ένα βουνό από άπλυτα κ ένα σπίτι χάλια! :( Σήμερα έβαλα πλυντήρια κ καθάρισα κ αύριο έχει σίδερο... :angry:

Μου λείψατε παιδάκια! Διάβασα τα νέα σας (κ εγώ Πιπίτσα πίστευα πως θα έβρισκα το Νο 4, αλλά διαψεύστηκα...).

Diosa έφαγα λαχματζούν κ για σένα! Νοστιμότατο! Γλυκό κάστανο φτιάχνει υπέροχο η μαμά μου κ έτσι δεν πήρα!

Γιώργο καλή σας επιτυχία! Εύχομαι όλα να πάμε περίφημα! :kiss:

Περσια περαστικά στην ανηψούλα σου! Οσο για την απογοήτευση που πέρασες, την καταλαβαίνω... Σου εύχομαι μόνο να μην ξαναδείς αρνητικό τεστ ποτέ πια...:kiss:

Νίνα, Χρύσα κ Κἀλι καλά να περνάτε στις διακοπές! :kiss::kiss::kiss:

Μαράκι περαστικά... Κ εγώ αναρωτιέμαι πότε θα στρώσει η ρημάδα η περίοδος επιτέλους... :angry:

Πιπίτσα καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου. Αντε κ η επόμενη εξέταση να είναι η χοριακή κ να βγει 10ψήφια!!! :kiss:

Φιλάκια στις εγκυμονούσες μας κ σε όλα τα κοριτσάκια που λόγω κούρασης ξέχασα! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια,  χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα!! Με το καλό και οι υπόλοιποι υπερηχοι την εβδομάδα αυτή 🤞🤞🤞
    • Καλημέρα κορίτσια 😊 Ο τράχηλος αρχίζει και μειώνεται όσο περνάει η εγκυμοσύνη έχει να κάνει με την κάθε κοπέλα εμένα πχ μειώθηκε στην πρώτη αλλά μετά κόλλησε στο 3 δεν επεσα πιο κάτω εεε για φυσιολογική γεννά δεν ήταν καλό το 3  Είναι νωρίς ακόμα όμως μην σκας για αυτό στην παρούσα φάση είναι μια χαρά αυτό να σκέφτεσαι είναι όσο πρέπει να είναι 
    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...