Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ???


μαιρη3

Recommended Posts

εγω για διαφορους λογους καταλαβα οτι ειμαι εγκυος λιγο πριν κλεισω τον δευτερο μηνα!μεχρι τοτε εκτος απο την κοιλια μου και λιιιιιγες ζαλαδουλες δεν ειχα καμια αλλη ενοχληση!!!!!μετα αρχισε να πριζεται και να με ποναει το στηθος μου!αρα?τυχαιο?δεν νομιζω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου φευγω παω για ενα μπανακι στη θαλασσα γιατι παραδοξως μου περνανε οι πονοι με το μπανακι :blink: με το που θα γυρισω θα μπω μεσα να τα πουμε!!! :kiss::kiss: 10000000000000 ευχαριστω σε ολες κοριτσια για τη συμπαρασταση :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα Κ.Τ.Κ???δλδ το στηθος σου τπτ???!!!!τι να πω θα δειξει!!!σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!κ αν εχεις κανα αλλο συμπτωμα να μ πεις να μαθω κ γω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα,αντιθετως ειχα και περιοδο!!!ευχομαι να σας πανε ολα καλα!!!!!κι εγω ειμαι στην αναμονη,αλλα εχω αστατο κυκλο κι ετσι οι 20 μερες καθυστερηση ακομα δεν μου λενε κατι στα σιγουρα!!!!θα περιμενω κι εγω μεχρι και την αλλη βδομαδα μαζι σας και βλεπουμε!!!!καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα!!!ακομα περιοδο τπτ!!!!Κ.Τ.Κ γιναμε 3 δλδ που ειμαστε στην αναμονη????ωραια!!!μαιρη-τιτινακι-κ.τ.κ μας ευχομαι να χουμε τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι σήμερα έχω κάτι ελαφριά πονακια σαν της περιόδου αλλά δεν είναι να μου έρθουν σήμερα στης 17 του μηνά περιμένω και νιώθω τα ποδιά μου βαριά σήμερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχ!!!ετσι ξεκινησα κ γω με πονακια περιοδου!!!! :silly: μηπως ειναι ωορρηξια ομως??για βαλτα κατω κ μετρα τις μερες!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

αααχχχ!!!ετσι ξεκινησα κ γω με πονακια περιοδου!!!! :silly: μηπως ειναι ωορρηξια ομως??για βαλτα κατω κ μετρα τις μερες!!! :laugh:

Μπορεί έτσι να είναι τι να πω....... ελπιζω να μην μου ερθει να μην το πω..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαίρη3 περίμενα κανονικά περίοδο κ είχα τους ανάλογους πονους.την 31η μέρα ήμουν εντελώς πια σίγουρη ότι μου ήρθε.στήθος όχι κ πολλά πράγματα...μόνο το καφέ μέρος πονούσε όταν το πίεζα κάπως.

κοριτσάκια μου μακάρι να έρθει αυτό που επιθυμείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααα!!!μολις εμφανιστηκαν λιγες καφε βλενες(συγνωμη για τη περιγραφη)συνοδευομενα απο μικρες κραμπουλες οποτε τελειωσε η αναμονη.....ελπιζω τον επομενο μηνα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KOPELES MOU!!!!!!!!KAI EMENA AKOMA TIPOTA H PERIODOS!!!!!SHMERA PERASA MIA KOURASTIKH MERA...PHGAME TO VRADY NA FAME KAI META APO WRA POU SHKOTHIKA APO THN KAREKLA ME EPIASAN KATI TSIMPIMATA XAMHLA DEXIA...PWPW DEN MPOROUSA NA PERPATISW!!!PERASAN GRHGORA VEVEA ALLA HTAN OTI XEIROTERO!!!!!!!!MAIROULA MOU MHN APOGOITEVESE!!!KAI MHN SE PERNEI APO KATW!!SOU HRTHE KANONIKA TWRA????? :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τιτινακι μου!!ποτε θα κανεις ενα τεστ η μια χοριακη??αχ!θελω να εισαι εγκυουλα ναιαιαιαιαιαιαιαιαι το θελω,ειλικρινα!!!!!!!!!!!οχι δεν απογοητευομαι εννοειται!!!!! :silly: δεν ειμαστε 80χρονων,σιγα!!!θα ρθει το μωρακι μας,το ξερω!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FYSIKA KAI THA ERTHEI KOPELA MOU!!!SE OLES MAS YPOMONH XREIAZETE!!!TELIKA DEN MOU EIPES....SOU HRTHE KANONIKA PERIODOS???EGW LEW NA PERIMENW LIGES MERES AKOMA KAI NA KANW TO TEST!!!GIA ENAN PERIERGO LOGO EIMAI POLY XALARH KAI DEN ANXWNOMAI NA KANW TEST... :P:P:P:P:P:blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

pame gi alla koritsaki ;)

etsi se thelo mairoula an k pros ti oi emetoi?

kanis k stin periodo?priergo :huh:

Κορίτσια εγώ και στην περίοδο έχω εμετούς όχι πάντα αλλά έχω και δεν θέλω να φάω τίποτα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

EGW PANTWS EXW STHN PERIODO EMETO MONO OTAN ME PONAEI YPERVOLIKA H KOILIA MOU!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Και εγώ όταν με πονάει υπερβολικά δεν αντέχω καθόλου…. Αλλά τι να κάνουμε κάθε μηνά τα ιδία :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααααα μουυυ :silly: μου ρθε κανονικοτατα η περιοδος τιτινακι μου :S εμετο δε ξερω για τι εκανα :dry: μπας κ επειδη επινα πολυ πολυ νερο?? :dry: τι να πω??ρε κοριτσια χτες εκανα παλι ενα τεστ ωορρηξιας κ μ βγηκε θετικο κ μετα απο λιγο μ ρθε περιοδος!!μαλλον ειναι μουφα τα τεστ!!!μπραβο τιτινα μ,χαλαρα ετσι γιατι κ οταν τρελλενομαστε τπτ δε βγαινει!!!αντε αντε να δουμε βρε κοριτσια μακαρι να ειστε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

κοριτσακιααααααα μουυυ :silly: μου ρθε κανονικοτατα η περιοδος τιτινακι μου :S εμετο δε ξερω για τι εκανα :dry: μπας κ επειδη επινα πολυ πολυ νερο?? :dry: τι να πω??ρε κοριτσια χτες εκανα παλι ενα τεστ ωορρηξιας κ μ βγηκε θετικο κ μετα απο λιγο μ ρθε περιοδος!!μαλλον ειναι μουφα τα τεστ!!!μπραβο τιτινα μ,χαλαρα ετσι γιατι κ οταν τρελλενομαστε τπτ δε βγαινει!!!αντε αντε να δουμε βρε κοριτσια μακαρι να ειστε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μην σε παίρνει από κάτω θα ξανά προσπαθήσεις εγώ να σας πω δεν το σκέφτομαι καν να πάρω τεστ τέλος αν είναι να έρθει θα έρθει :woohoo: :woohoo: Που σε όλες μας θα έρθει :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παλιό πελαργέ γιατί αργείς ε γιατί έπεσες σε κίνηση υπόθετο??? … ε βέβαια πόσες γυναίκες υπάρχουν στην Ελλάδα για να δούμε άπειρες και σε όλο τον πλανήτη που να κάθομαι να μετράω τώρα!!!!! πάντως εγώ σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες ακούς εδώ είμαι !!!! είμαι ανοιχτά και σε περιμένω………………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl εχεις δικιο απλα τα ξεθαψα απο ενα παλιοσυρταρι κ τα εκανα πιο πολυ για λογους ψυχολογιας!! :blink: αλλα ειναι αδυνατον να χεις περιοδο κ ωορρηξια μαζι!!!!!! :blink: ΜΟΥΦΕΣΣΣΣΣ!!!οχι δε με παιρνει απο κατω ισα-ισα πεισμωνω κ ξερω οτι θα το καταφερουμε!!αληθεια το πιστευω για ολες μας!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...