Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ???


μαιρη3

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια!περιμενα σημερα περιοδο αλλα μπααααααα...εχω πονακια στη μεση κ στη κοιλια μ χαμηλα τρεχω στο w.c τιποτα!!!το στηθος μ δεν εχει πρηστει ιδιαιτερα ουτε με ποναει!!οι αναγουλες πανε κ ερχονται κ εχω τρελλη διψα :blink::blink:μιλαμε για κανταρια νερο τις τελευταιες μερες :dry: παιζει να ειναι συμπτωματα?? :unsure:και επισης εχω κενα αερος :blush::blush::blush: (100000000000 συγνωμη)χωρις να εχω φαει κατι περιεργο!!! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα μαιρη!εχεις καθηστερηση??αν ναι ειναι πιθανον να εισαι.εμενα παντως οι αναγουλες μου ξεκινησαν μετα τις 2 βδομαδες καθηστερησης.πριν δεν καταλαβαινα τιποτα.το μονο περιεργο που ειχα ηταν μια μεταλλικη-πικρη γευση στο στομα πριν ακομα και απο την αναμενομενη περιοδο.ευχομαι να εισαι εγκυουλα ανα το θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα fiore25 καταρχην σου ευχομαι με το καλο το μωρακι σου να το δεις οπως επιθυμεις!!!μια μερα καθυστερηση εχω οποτε δε τρελλαινομαι κιολας :P αν δεν μ ερθει θα κανω κατευθειαν μια χορικη σε καμια βδομαδα πιστευω να δειξει!στη προηγουμενη(ατυχη)εγκυμοσυνη μ δεν ειχα τπτ!!!!ουτε γευσεις ουτε στηθος τπτ!!αναγουλες το βραδυ ΜΟΝΟ!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαιρουλα ακριβως στην ιδια φαση ειμασται!!!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!!!πραγματικα μακαρι να εχουμε ενα σποορακι στην κοιλιτσα μας!!!!θα περιμενω νεα σου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie 14 σε ευχαριστουμε παρα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss: κ συ κοπελα μ με το καλο το μωρακι σου υγεια ευχομαι κ στους 2 σας!!!!titina μου εγω τπτ ακομα :huh: παλι καλα εχω κ σενα γιατι μοιραζομαστε την ιδια αγωνια την ιδια στιγμη κ ειναι τοσο σημαντικο αυτο για μενα!!!εσυ πως τα πας???κανα συμπτωμα εχεις??περιοδο ποτε περιμενεις??αααααααχχχ!!!μακαρι να μαστε σε λιγο καιρο με τουμπανα κοιλιτσες!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOPELA MOUUUUUUUU!!!!!POLY PRIXIMO EXW STHN KOILIA!!!POLY LIGOUS EMETOUS!!!!!PERIODOS DEN XERW SIGOURA POTE THA ERTHEI GIATI MOU KANEI KATI PERIERGA WRA TELEYTAIA!!!ALLA LOGIKA MEXRI THN PARASKEVH PREPEI NA EXEI ERTHEI NOMIZW!!!!MAKARI KOPELA MOU NA EIMASTE!!!!KAI THA EIMASTE KAI MAZI!!!!TI WRAIA!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: ναι ψυχη μου το καλοκαιρι ειναι δικο μας!!!!!!!εγω σημερα το πρωι ετρεξα στη τουαλετα για εμετουλι :S:S ο αντρας μ με κοιταγε σαστισμενος :blink: χαχαχαχαχαχαχα!!!το μωρο μου!!αρχισε τις ερωτησεις κ με 1000 ζορια απεφυγα τις απαντησεις!!! :lol: δε θελω να του δωσω ελπιδες!!σε εχω στο μυαλο μ και ειλικρινα θα προσευχομαι για σενα!!!ειμαστε συμμαχοι πλεον!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!thena μου :P:P εγω το αισθανομαι απο το προηγουμενο μηνα!!ενιωθα οτι θα μ κατσει!!!το νιωθω ακομα :silly: :silly: μη με πεις ανοητη απλα το αισθανομαι!!! :woohoo:απο συμπτωματα γνωριζεις να μας βοηθησεις λιγο?? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!ντρεπομαι τοσο πολυ :blush: αλλα δε γινεται αλλιως!!!επισης πινω πολυ πολυ νερο που εγω ποτε!!!σαν να καιγομαι κ να στεγνωνω αισθανομαι!!! :blink: λες να λυκανθρωπιαζω????? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες ε???εχω πει να περιμενω κ αυτη τη βδομαδα!!! :silly:δε θελω να αγχωθω με τεστ κ χοριακες!!ρε γαμωτο τι να κανω?!!!θα περιμενω μεχρι τη παρασκευη τουλαχιστον!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAAXAXAXAXA!!!!EGW DEN EXW EMETOUS!!!STHN DOULEIA MONO ME PIANOUN SPANIA OTAN PHGAINW TOUALETA DEN XERW GIATI!!!EPISIS EXW POLLA YGRA ALLA EINAI SAN NERAKI!!!!!(OUPS...SORRY...AXXAXAAXXA)MAIROULA MOU KAI EGW SE SKEFTOMAI KAI PERIMENW PWS KAI PWS TA EYXARISTA NEA SOU!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα ενα τεστ αρνητικο βγηκε τα ουρα μου βεβαια ηταν ασπρα γιατι πινω πολυ νερο οποτε πηγαινω κ τουαλετα πολυ συχνα!δε ξερω αν πρεπει να το λαβω υποψιν! :dry: το κανα κατα τις 10.30 το βραδυ!κ μετα απο κανα 10λεπτο εκει που καθομουν ωραια κ καλα εφυγα τρεχοντας για εμετουλι :x:x !!αντε να βγαλεις ακρη!!ΤΕΛΟΣ θα περιμενω κ αυτη τη βδομαδα κ μετα χοριακη κατευθειαν!!!ΒΡΩΜΟΤΕΣΤ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VRWMOTEST POTE DEN EISAI SIGOURH!!!GIAYTO PHGAINE GIA XORIAKH GIA NA EISAI SIGOURH KOPELA MOU!!!!KAI MHN TO VAZEIS KATW...PANTWS EGW XERW OTI TA TEST PREPEI NA TA KANEIS TO PRWI ME TA PRWINA OURA!!!!OI EMETOI SOU ISWS NA EINAI KAI APO TO ANXOS KOPELA MOU!!!XALARWSE KAI PERIMENE MEXRI NA KANEIS THN XORIAKH!!!!POIO TEST EKANES?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα titinaki μου!!!!εκανα το predictor αλλα οπως διαβασες τα ουρα μ ησαν ασπρα κ παραδοξως δε με ενοιαξε που βγηκε αρνητικο δε ξερω γιατι!! :silly: περιοδος αφαντη ακομα :blink:οταν αγχωνομαι ειμαι απλα νευρικη δε κανω εμετους κ τετοια!! :silly: εσυ πως τα πας?εχουμε κανα νεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairoyla ine noris gia oyra den dixnoyn otan ise ligo ego sto trito piga gia xoriaki prin tin kathisterisi k ixa 12 me orio to 10 sta oyra den fenotan tipota

kale giati kanis emeto egios ise :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα μιλας thena μ???το πηρα γιατι ελεγε οτι δειχνει απ τη 1μερα καθυστερησης!! :blink: καλα ας ειμαι εγω εγκυουλα κ χαλαλι το τζαμπα τεστ!!! :silly: παντως την αλλη βδομαδα θα παω για χοριακη αν δεν μ ρθει η περιοδος!!!να δω πουθε να γειρω βρε αδερφε ειμαι?η δεν ειμαι?? :unsure: παντως το στηθος μ δεν εχει αλλαγη... :unsure: ειναι αρνητικο σημαδι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανενα νεο εγω πριξιμο κοιλιασ και συνεχεια γουργουριζμα....πολυ γουργουριζμα βρε παιδακι μου!!!!επισησ εχω και τρομερα νευρα!!!!!με το παραμικρο θελω να τα σπασω ολααααα μιλαμε!!!χαχαχαχαχαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ωχ παναγιτσα μου!!!! :woohoo: καλμα καλεεεεεεεε :P τι να πω ρε τιτινακι υπομονη πρεπει να εχουμε(εν τω μεταξυ εγω ειμαι τερμα ανυπομονη) :silly: εμενα τα πονακια πανε κ ερχονται!!το στηθος σου εχει πρηστει??ευτυχως απο ψυχολογια ειμαι ανεβασμενη :silly: :silly: :silly: πραγμα σπανιο για μενα που ειμαι στριμενο αντερο :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα αφου εχεις ηδη καθηστερηση γιατι δεν κανεις μια χοριακουλα αυριο πρωι?αφου θα δειξει 100% δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι με την αναμονη!τα τεστ του εμποριου μη τα εμπιστευεσαι ειδικα αν πινεις πολα νερα.ευχομαι οι εμετοι να ειναι επειδη εισαι εγκυουλα!!!!και να εχεις ενα σπορακι στη κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...