Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ???


μαιρη3

Recommended Posts

σε ευχαριστω fiore25!!! :kiss: γιατι λεω να περιμενω λιγο ακομα μπας κ αλλαζει ο κυκλος μου κ δεν ειναι τπτ αλλο!!σκαλιζα τωρα ενα συρταρι κ βρηκα κατι τεστ ωορρηξιας που ειχα παρει ξεχασμενα κ λεω δε κανω ενα :blink::blink: ετσι για τη πλακα κ βγηκε θετικο :blink::blink::blink: η το τεστ ειναι μουφα η πρεπει να πηδηχτω απ το παραθυρο!!!γιατι συναιβει αυτο?εχεις ιδεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαιρη3 έγραψε:

σε ευχαριστω fiore25!!! :kiss: γιατι λεω να περιμενω λιγο ακομα μπας κ αλλαζει ο κυκλος μου κ δεν ειναι τπτ αλλο!!σκαλιζα τωρα ενα συρταρι κ βρηκα κατι τεστ ωορρηξιας που ειχα παρει ξεχασμενα κ λεω δε κανω ενα :blink::blink: ετσι για τη πλακα κ βγηκε θετικο :blink::blink::blink: η το τεστ ειναι μουφα η πρεπει να πηδηχτω απ το παραθυρο!!!γιατι συναιβει αυτο?εχεις ιδεα?

:laugh: :laugh: :laugh: prin pidixtis apo to parathiro den pas gia ena teleyteo me ton antra soy mia k itan thetiko mi xasis k tin mera an den ise alla nomizo exo akoysi oti otan ise egios vgenoyn k ta test ayta etsi oti ine k kala gonimi ;)

rikse ena seksaki simera pote den kseris :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!αχ!βρε κοριτσια αν δεν ειχα κ σας!!! :silly: ποναει τοσο η μεσουλα μου κ μ ριχνει σουβλιες η κοιλιτσα μ που μονο σεξακιδε σκεφτομαι :blink: θα του μεινω στα χερια!χαχαχααχα :silly: thena ΣΟΒΑΡΑ μιλας τωρα????εξακριβωμενο???δεν εχω κ καμια γνωστη εγκυο να τη βαλω να κατουρησει 5-6!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!αχ!βρε κοριτσια αν δεν ειχα κ σας!!! :silly: ποναει τοσο η μεσουλα μου κ μ ριχνει σουβλιες η κοιλιτσα μ που μονο σεξακιδε σκεφτομαι :blink: θα του μεινω στα χερια!χαχαχααχα :silly: thena ΣΟΒΑΡΑ μιλας τωρα????εξακριβωμενο???δεν εχω κ καμια γνωστη εγκυο να τη βαλω να κατουρησει 5-6!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

παντως, διαβασα στις οδηγιες του τεστ(ωορρηξιας) της κλιαρμπλου, οτι εχει λαθος ενδειξη οταν εισαι εγκυος, οποτε μην το παιρνεις στα σοβαρα... ;);););) και κανε και καμια χοριακουλα, σιγα σιγα, γιατι μας εχει φαει η αγωνια :):):):) !!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

μαιρη3 έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: prin pidixtis apo to parathiro den pas gia ena teleyteo me ton antra soy mia k itan thetiko mi xasis k tin mera an den ise alla nomizo exo akoysi oti otan ise egios vgenoyn k ta test ayta etsi oti ine k kala gonimi ;)

rikse ena seksaki simera pote den kseris :P[/quote:3txo6wu3]

Το δοκιμασα εγω σε φιλη μου εγκυο.Το τεστ ωορηξιας αν εισαι δειχνει θετικο!!!!Παμε για χοριακη λεμεεεεεεε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου σου εύχομαι και εγώ ότι το καλύτερο και ελπίζω σε σένα να έχει έρθει ο πελαργός άντε και η σειρά μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα κοριτσια ειστε οι καλυτερες φιλες ever :kiss::kiss::kiss: afrodite το τεστ ωορρηξιας ηταν hometest ξερεις απ το internet οχι clearblue!!!!!!!!anastasia 32 μου απο βδομαδα θα παω κ ευχομαι σε σενα τα καλυτερα!!!!!!εχουμε το ιδιο θεμα βλεπεις με τις πατσαβουροπεθερες!!!! :silly: βρε anastasia32 σιγουρα??τι τεστ ωορρηξιας εκανε???εχω παλαβωσει λεμε :blink::blink: elinouli και dreamgirl απ το στομα σας κ στου θεου το αυτι!!!!!αντε βρε κοριτσια μακαρι να μας κατσει σε ολες μας!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki μου που εισαι??κανα νεο??τα δικα μου τα παλαβα τα μαθες?!! :blink: τι να πω η καημενη :dry: σε λιγο θα βλεπω ροζ γραμμες παντου!!! :blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου καλημερα :) ναι συνεχιζεται αλλα αυτη τη στιγμη παλι ποναω λες κ μου ρχεται η περιοδος :( γι αυτο δε παω ακομα για χοριακη μπας κ εχω κανει λαθος τις μερες μπας κ αλλαζει ο κυκλος μου μπας κ γινω αστροναυτης :silly: ααααα!!ξεχασα να πω πως το πρωι πηρα τη θερμοκρασια μ κ ηταν 37.2 λεει κατι αυτο??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

καλημερααααααα κοριτσια ειστε οι καλυτερες φιλες ever :kiss::kiss::kiss: afrodite το τεστ ωορρηξιας ηταν hometest ξερεις απ το internet οχι clearblue!!!!!!!!anastasia 32 μου απο βδομαδα θα παω κ ευχομαι σε σενα τα καλυτερα!!!!!!εχουμε το ιδιο θεμα βλεπεις με τις πατσαβουροπεθερες!!!! :silly: βρε anastasia32 σιγουρα??τι τεστ ωορρηξιας εκανε???εχω παλαβωσει λεμε :blink::blink: elinouli και dreamgirl απ το στομα σας κ στου θεου το αυτι!!!!!αντε βρε κοριτσια μακαρι να μας κατσει σε ολες μας!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Έτσι κορίτσια ε τι στο καλό σε όλες μας θα έρθει το είπαμε … εγώ θα συνεχίσω της προσπάθειες και σήμερα έχω ακόμα 17 του μηνά περιμένω!! τι λέτε προβαίνω τώρα η όχι ως της 17?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται πως προλαβαινεις dreamgirl!!!!!!!!!δως του να καταλαβει :silly: :silly: να σου πω κατι?χαλαρωσε οσο δε παει κ πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο!!!εμενα ο γιατρος μου ξερεις τι μου ειχε προτεινει??να παρω τον αντρα μου να βγουμε εξω να φαμε να χορεψουμε να πιουμε κοινως να περασουμε καλα κ να γυρισουμε σπιτι για ακροβατικα :silly: :silly: γι αυτο σου λεω εχεις χρονο.......!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

εννοειται πως προλαβαινεις dreamgirl!!!!!!!!!δως του να καταλαβει :silly: :silly: να σου πω κατι?χαλαρωσε οσο δε παει κ πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο!!!εμενα ο γιατρος μου ξερεις τι μου ειχε προτεινει??να παρω τον αντρα μου να βγουμε εξω να φαμε να χορεψουμε να πιουμε κοινως να περασουμε καλα κ να γυρισουμε σπιτι για ακροβατικα :silly: :silly: γι αυτο σου λεω εχεις χρονο.......!!!!!

Οκ σε ευχαριστώ πολύ αυτό θα κάνω μονό που ο άνδρας μου δεν χορεύει αύριο θα τον χορέψω καλά που έχω τα γενέθλια μου εγώ κούκλα μου και σήμερα θα του πω και αύριο….. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαραααααααααα?????ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σου ευχομαι υγεια κ με τον αντρα σου να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ με το καλο θα ερθουν κ τα μπεμπακια σας θα δεις!!!!!ετσι ετσι φερτε γυροβολιες :silly: :silly: ασε που το ενα κοντευει σα δωρο για τα γενεθλια σου!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

σοβαραααααααααα?????ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σου ευχομαι υγεια κ με τον αντρα σου να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ με το καλο θα ερθουν κ τα μπεμπακια σας θα δεις!!!!!ετσι ετσι φερτε γυροβολιες :silly: :silly: ασε που το ενα κοντευει σα δωρο για τα γενεθλια σου!!!! :kiss::kiss:

Αχ μακάρι κούκλα μου να είναι όπως τα λες σε ευχαριστώ παρά πολύ γιατί το θέλουμε παρά πολύ και εγώ και ο άντρας μου…. Τώρα κοντεύουμε 5 μήνες προσπαθειών μπορεί να μην είναι πολύ αλλά εμένα μου φαίνονται αιώνες….ελπίζω να με καταλαβαίνεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται πως καταλαβαινω γιατι εχουμε και οι 2 οπως κ πολλες κοπελες τον ιδιο στοχο ;) θα μας ερθει κοριτσαρα μου στο δρομο ειναι!!! :kiss::kiss: εε!!αν αργησει κ λιγο δε θα του θυμωσουμε,σωστα?? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw ta idia pou kai pou me ponaei h koilia san na erxete periodos alla periodos den exei erthei akoma!!!!priksimo sthn koilia alla to stoithos paramenei idio!!!!!ante mairoula moy na perasoun grhgora oi meres kai na kaneis thn xoriakoula kai na mas anokoinoseis ta eyxarista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tha xarw paaaaara poly!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki μου :kiss: κ οχι να ανακοινωσω ΑΛΛΑ να ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ καλα νεα!!!κ μεις κ ολα τα κοριτσια εδω μεσα!!!ως ποτε της εχεις δωσει(της περιοδου)χρονο?εννοω για να πας για εξετασουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

εννοειται πως καταλαβαινω γιατι εχουμε και οι 2 οπως κ πολλες κοπελες τον ιδιο στοχο ;) θα μας ερθει κοριτσαρα μου στο δρομο ειναι!!! :kiss::kiss: εε!!αν αργησει κ λιγο δε θα του θυμωσουμε,σωστα?? ;)

Ε καλά ναι δεν χάλασε ο κόσμος αρκεί να έρθει ρε κορίτσια :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

demie μου καλημερα :) ναι συνεχιζεται αλλα αυτη τη στιγμη παλι ποναω λες κ μου ρχεται η περιοδος :( γι αυτο δε παω ακομα για χοριακη μπας κ εχω κανει λαθος τις μερες μπας κ αλλαζει ο κυκλος μου μπας κ γινω αστροναυτης :silly: ααααα!!ξεχασα να πω πως το πρωι πηρα τη θερμοκρασια μ κ ηταν 37.2 λεει κατι αυτο??? :dry:

μαιρη μου οταν ημουν εγκυος στην κορη μου με πονουσε πολυ η κοιλια μου οπως ακριβως οταν μου ερχεται περιοδος!!!!πηγαινα συνεχεια στην τουαλετα αλλα τιποτα!!!!και τωρα εχω μια πανεμορφη κορακλα!!!!!!!!καλη επιτυχια σου ευχομαι!πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ.Τ.Κ καταρχιν να σου ζησει η πριγκηπεσσα σου κ να τη δεις οπως ποθεις!!!το στηθος μου ομως γιατι δεν εχει καμια αλλαγη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...