Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (BEBISNIK)


Recommended Posts

καλησπερα σας!!!!γεννηθηκε και ο δευτερος μικρος μας πριγκιπας στις 21/7 με προγραμματισμενη καισαρικη.ομολογω οτι η ολη διαδικασια δεν ειχε καμια σχεση με την πρωτη φορα αλλα ολα πηγαν καλα.καναμε εισαγωγη στο νοσοκομειο μια μερα πριν και το πρωι στις 11 με βαλανε μεσα.φυσικα με την ολικη ναρκωση μια που εκλεισα τα ματια μου και μια που τα ανοιξα.ειχα μαζι μου την μαμα μου και τον αντρα μου μονο.ο μικρουλης γεννηθηκε 2810 και μας εμοιζε μεγαλος σε σχεση με τον πρωτο μας που ηταν 2335!!!!!! :laugh: μας τον εφεραν στο δωματιο μετα απο μια ωρα και αμεσως τον εβαλαν στο στηθος μου.ο σκατουλης αμεσως επιασε λες και το εκανε ηδη απο καιρο :lol: .δυσκολα ομως αναρρωνω και δεν μπορω να καταλαβω γιατι ακομα δεν μπορω να κοιμηθω καν στο πλαι εστω για λιγο!τον θηλασμο τον διακοψαμε γιατι η μια η θυλη μου κοπηκε με αποτελεσμα να τρεχει αιμα και η αλλη ηταν ετοιμη.με πηρε πολυ απο κατω γιατι στον πρωτο δεν ειχα αντιμετωπισει τετοιο θεμα και τον θηλασα 2.5 μηνες,αλλα σε αυτον δεν μας βγηκε.σας βαζω και μια φωτο απο τον νεο πριγκιπα μας!!!αν μπορεσω να την βαλω γιατι δεν με αφηνει να την επεξεργαστω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ο πριγκιπας γερος και δυνατος να ειναι

Να πολεμησει ολους τους δρακους στην ζωη του και να βγαινει ΠΑΝΤΑ νικητης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...