Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Εγω πονάω στη μπατονέτα, τι θα κάνω σε ολοκληρο χέρι? :blink::blink:

Και δεν εχω προσέξει μεχρι τώρα το χέρι του γιατρού!!!!!!! :woohoo:

Οσο για το άλλο που λέτε εμείς το έχουμε κλείσει το μαγαζί από την αρχή...Εγινε κάποιες φορες, μετρημένες στο ένα χέρι,αλλά δεν βολευόμασταν,φοβόμασταν μήπως έχουμε και κανένα ατύχημα...τραγωδία δηλαδη.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Εγω πονάω στη μπατονέτα, τι θα κάνω σε ολοκληρο χέρι? :blink::blink:

Και δεν εχω προσέξει μεχρι τώρα το χέρι του γιατρού!!!!!!! :woohoo:

Οσο για το άλλο που λέτε εμείς το έχουμε κλείσει το μαγαζί από την αρχή...Εγινε κάποιες φορες, μετρημένες στο ένα χέρι,αλλά δεν βολευόμασταν,φοβόμασταν μήπως έχουμε και κανένα ατύχημα...τραγωδία δηλαδη.. :blush:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αχ και να 'χει καμιά τεράστια παλάμη!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ο γυναικολόγος του Τεβε που μου γράφει τα φάρμακα έχει κάτι δάχτυλα τρομαχτικά μεγάλα.... :blink:

Του γυναικολόγου μου θα τα προσέξω σε λίγες μέρες που θα πάω...ελπίζω να μην είναι αργά :laugh: :laugh:

Εσύ πότε μπαίνεις στο νοσοκομείο?Αύριο?Εγω νόμιζα σήμερα...

Κορίτσια η Αναστασία δεν εχει μπει..Λετε να κάνει εμφάνιση η καραμελίτσα της? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia opoios thelei voleuetai mia xara :P

pisteuw exei na kanei kai me to gegonos oti i koilitsa mou paei mprosta kai de me poliepireazei na fantasteite oti plewn exw sinithisei kai ton upno kai to mono mou drama einai i zesti giati ginomai papi :P

na sas pw omws oti to sex mas to sinestise kai o giatros ;) mas eipe oi sixnes epafes voithane se mia eukoli genna ;) epanw tous loipon ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Χρύσα μου ο γυναικολόγος του Τεβε που μου γράφει τα φάρμακα έχει κάτι δάχτυλα τρομαχτικά μεγάλα.... :blink:

Του γυναικολόγου μου θα τα προσέξω σε λίγες μέρες που θα πάω...ελπίζω να μην είναι αργά :laugh: :laugh:

Εσύ πότε μπαίνεις στο νοσοκομείο?Αύριο?Εγω νόμιζα σήμερα...

Κορίτσια η Αναστασία δεν εχει μπει..Λετε να κάνει εμφάνιση η καραμελίτσα της? :)

:laugh: :laugh: :laugh: πάλι καλά με κάνεις και ξεχνιέμαι!

Σήμερα μπαίνω το απογευματάκι. Και καθόλου δεν θέλω να πάω. Δεν θα μπορώ να κοιμηθώ όλη νύχτα. Το πρωί είμαι το πρώτο ραντεβου στις 8! Όταν γυρίσω με το καλό θα προσπαθήσω να βάλω φωτογραφία, αν και δεν νομίζω να τα καταφέρω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ PERPEGO Η ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ 3 ΣΕ ΙΝΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ISOFIX ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΠΛΕ ΜΕ ΜΠΕΖ.ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!

ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΦΡΑΓΚΦΟΥΡΤΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ!

ΟΣΟ ΓΙΑ SEX MIA ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΕΞΗ..ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ PERPEGO Η ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ 3 ΣΕ ΙΝΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ISOFIX ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΠΛΕ ΜΕ ΜΠΕΖ.ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!

ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΦΡΑΓΚΦΟΥΡΤΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ!

ΟΣΟ ΓΙΑ SEX MIA ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΕΞΗ..ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.

Άντε, καλορίζικο το καροτσάκι σας! Με το καλό να υποδεχτείτε και το μωράκι. :)

Πόσο πήγε αν επιτρέπεται? Εγώ που είχα ρίξει μια ματιά στο ιντερνετ το βρήκα γύρω στα 800 το τριπλό. :blink::blink::blink:

οπότε συμβιβάστηκα με κάτι πολυ φθηνότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ PERPEGO Η ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ 3 ΣΕ ΙΝΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗ ISOFIX ΚΑΙ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΠΛΕ ΜΕ ΜΠΕΖ.ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!

ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΑΝ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΦΡΑΓΚΦΟΥΡΤΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ!

ΟΣΟ ΓΙΑ SEX MIA ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΕΞΗ..ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕ ΒΟΗΘΑΕΙ.

Με γεια σας!!! Ήταν να μην πάτε. Δεν έμεινε και κάτι που δεν πήρατε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Καλορίζικο το 15.

Αγγελικούλα,γιατί σε έβαλε να κάνεις καλλιέργεια κολπικού υγρού;Πόνεσες γιατί προφανώς είναι ερεθισμένη η περιοχή.Ποιος ξέρει σημασία έχει ότι πέρασε.

Κορίτσια,εγώ κάνω αποτρίχωση με κερί κανονικά.Δεν πειράζει,απλά δεν κάνει να ζοριζόμαστε αλλά να είμαστε χαλαρές.Αλλιώς δε γινότανε.Δε βλέπω ούτε κάτω από την κοιλιά μου.

Καλέ για σεξ μιλάτε.Δεν μπορώ με τίποτα παιδιά.Είναι η δυσκολία στην κίνηση είναι και το ψυχολογικό.

Ροζι και Χρύσα με το καλό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ??

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΝΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΡΕΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑΤΑ?

ΜΠΛΙΑΧ!!ΜΠΗΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 8 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΗΤ 27/9/10 ΑΙΙΙΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ??

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΝΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΡΕΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΨΑΧΟΥΛΕΜΑΤΑ?

ΜΠΛΙΑΧ!!ΜΠΗΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 8 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΗΤ 27/9/10 ΑΙΙΙΙ!!!!!!!

Κι εγώ που μπήκα στον 9ο ούτε καλλιέργεια ούτε χέρι προς το παρόν :dry: Και για το άλλο :blush: ...ούτε λόγος! Κοντεύω να ξεχάσω πώς γίνεται :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΡΕ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 800€ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ MOTHERCARE KAI TETOIA.ΕΚΕΙ 800 ΜΟΝΟ ΤΟ 3ΠΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΚΑΤΕΒΑΤΑ.

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΝ ΚΑΤΙ ΓΝΩΣΤΟΙ.

ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΜΕ

ΚΑΡΟΤΣΙ

ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΙSOFIX

KAI ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑ ΛΑΤΕΞ.

ΝΑΙ ΑΝΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ.

ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΝ ΜΑΖΕΥΑ ΘΑ ΧΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΟΙΤΑΓΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΜΑΝΤΡΕ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 800€ ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ MOTHERCARE KAI TETOIA.ΕΚΕΙ 800 ΜΟΝΟ ΤΟ 3ΠΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΚΑΤΕΒΑΤΑ.

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΝ ΚΑΤΙ ΓΝΩΣΤΟΙ.

ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΜΕ

ΚΑΡΟΤΣΙ

ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΙSOFIX

KAI ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑ ΛΑΤΕΞ.

ΝΑΙ ΑΝΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ.

ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΝ ΜΑΖΕΥΑ ΘΑ ΧΕ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΟΙΤΑΓΕ...

Ε τότε να τον παίρνεις πάντα μαζί σου :) Χαζομπαμπάδες παιδί μου. Και τον δικό μου όσο περνάει ο καιρός δεν τον αναγνωρίζω. Τόσο υπερπροστατευτικός! θα υποφέρει το καημένο το κοριτσάκι μου :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magycal κι εγώ απο κει το πήρα το δικό μου, αλλά διάλεξα κάτι πολύ πιο οικονομικό. ΜΟυ κόστισαν όλα μαζί, καρότσι, πορτ μπεμπέ και κάθισμα αυτοκινήτου 300 ευρώ. Δεν με έπαιρνε για κάτι πιο ακριβό αν και πολύ μου άρεσε της perego εκείνο το λιλά το καροτσάκι :(:(:(

Κορίτσια σας αφήνω για λίγο γιατί ο Φοίβος έχει σταθεί πάνω από το κεφάλι μου και θέλει να του βάλω τραγούδια με τον Gummy bear!!

Αν δεν καταφέρω να ξαναμπώ σήμερα, τα λέμε απο βδομάδα! Αν είμαι σε θέση με την μπεμπούτσα μου να σερφάρω στο ιντερνετ B)

Φιλιά σε όλες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΜΟΝΙΜΩΣ....

ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΥΧΕ ΛΑΧΕΙΟ ΛΕΕΙ.ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΤΙ Η LOULOU ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΨΙΛΟΣΤΟΥΜΠΩΣΕΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΦΤΑΙΝΕ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΞΥΡΙΣΜΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΑΛΩ Η ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Η ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΞΗΛΩΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΙΑ ΤΟ ΔΑΣΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΛΙΛΑ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΛΙΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΡΟΛΗΨΕΙΣ.

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΦΤΗΝΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magda mou kai meis tis perego to pliko switch exoume, apo lathos dld mas esteilan auto kai oxi to skate alla telika kalitera, eseis ti xrwma to parageilate??? legame lila alla telika pirame to prasino pou parepiptwntos einai teleios o fetinos sindiasmos to vala kai foto ama tin eides ama thes mporw na tin ksana postarw, na sou pw oti to fetino portokali de mou arese katholou :huh: kai fantasou simfwnei kai o antras mou pou to portokali to latreuei

magda mou thelw na rwtisw kati, epeidi kai gw thelw na agorasw to strwmataki gia tin kalathouna, pws to zitises kai poso peripou kostizei??

katerinofoufou mou, ekana tin eksetasi proliptika, opws eipa kai para panw gia ton streptokoko, se periptwsi ft i gynaika de prepei na pasxei apo auto to mikrovio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelike και εγω έχω πρόβλημα με τις τρίχες στην κοιλιά μου δεν είχα ποτέ και τώρα κοντεύω να γίνω σαν άντρας. Μου είπαν να μην τις πειράξω και ότι θα φύγουν μετά τη γέννα αλλά εγω δεν το βλέπω...όσο πάει βγάζω και άλλες. Ο γιατρός μου είπε ότι είναι απο τις ορμόνες. Να φανταστείτε ντρέπομαι να δείξω την κοιλιά μου εγω, ποτέ δεν είχα τρίχες εκεί :blush: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟΑ ΑΠΑΙΧΤΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΕ ΜΠΕΖ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΠΛΕ ΜΠΕΖ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΡΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑΙ ΠΛΙΚΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΟΥΜΕ.ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΣΑΝ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ ΔΕΝ...

ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕ 30€ ΕΙΝΑΙ ΛΑΤΕΞ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΒΑΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΑΛΛΑ 50 ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑΤΟΝ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΑΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

ΕΠΙΣΗΣ FOU FOY AΨΟΓΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ.

ΑΝΝ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕΓΕΝΝΑ ΠΛΑΝΤΑΖΩ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΕΠΑΘΕΣ ΣΟΚ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ!!

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΒΑΖΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΕΣ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΤΟ ΠΙΝΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πολυλογουδες :blink: απο χθες το απογευμα που εχω να μπω φτασατε και στο 15?!?!?!?!?!?!?! μα τι ειμαστε εμεις οι καλοκαιρινες γκαστρουλες :P:P:P:P:P

νανα να ειστε παντα ευτυχισμενοι και με το καλο να ερθει και το δωρακι σας ;)

ουτε εγω καταλαβα στο φεις ποια εισαι....

καλα νεα να εχουμε απο τις σημερινες μανουλες :cheer:

κοριτσια καποια στιγμη που πηγα κι εγω στο νοσοκομειο για καρδιοτοκογραφο επειδη νομιζα εχω συσπασεις... με εξετασε ενας γιατρος και αποκατω για να δει μην εχω διαστολη η διαρροη αμνιακου...

ηταν λιγο μπλιαχ αλλα....

βλεπεις το δικο μου εχει πιασει και αραχνες :silly: διοτι ειμαστε με απαγορευση απο την αρχη :blush:

διαβασα πολλα μαζεμενα και δεν θυμαμαι σχεδον τποτα...

το πρωι με πηγε ο αντρας μου στο ικα και πηρα και το επιδομα κυοφοριας... :P μετα ηρθε και η κοπελα που μου κανει τα νυχια και μου εκανε και πεντικιουρ...

αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...