Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

Κοριτσάρες σορυ αλλά δεν θα μπορέσω αύριο....πρέπει να πάμε με τον άντρα μου στη λογίστρια και άμα του πω πως κανόνισα καφέ και δεν μπορώ να πάω θα με πνίξει. Αν ξεμπερδέψω νωρίς θα έρθω να σας βρω αλλά με χωρίς τα τεκνά μου.....

Το σπίτι είναι λες και έχει πέσει βόμβα....'όχι οτι πρν ήταν καλύτερο αλλά τώρα ......

Μαριλού με παντρεύεσαι? Κούκλα στις φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τονια εσυ θα ερθεις..δε σ ρωταω..δημοκρατικα πραγματα

Ε αφου το θετεις με τοσο δημοκρατικες διαδικασιες θα ερθω μη σε κακοκαρδισω!!!!! :lol::lol::lol:

Μονο αν φυσαει πολυ κορες λεω να το αποφυγουμε εκει κατω γιατι ειδικα το Μαρθουλινι θα το ξαναπιει στανταρ!!! :? αμα ειναι συναντιομαστε εκει και αναλογως το καιρο καθομαστε ή ανεβαινουμε απο πανω στο Ταλως ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πάρω τηλέφωνο αν και είπε αύριο βροχές. Σωσώκα ΔΕΝ μπορείς να φανταστείς πόση σαβούρα άχω μαζέψει που πρέπει να [ετάξω ή να πλύνω και να αποθηκεύσω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια σακουλ;;

τετοιο κωλοκαιρο;;

ρε φιλεναδα δε μπορω να σε βοηθησω κιολας...]εγω θα πετουσα το μισο σπιτι..

δε μπορω καλαμπαλικια..

παιδια αν βρεχει θα ερθετε σε μενα;;

μαμα ευα πως πατε με τισ μυξες;;

εχουν χρωμα;;

πηρακ ια την νικη και δε μπορει..μαριλου γραψε το κιν σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως θα καταλαβετε εντως ολιγου που θα ξυπνησετε,ακυρο το Ταλως διοτι ριχνει καρεκλες!!! :?

Εγω μεσα ειμαι για σπιτι Σωσως! Αν θελετε παντως και στο δικο μου μαζευομαστε..οπου γουσταρετε τελος παντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Πω πω... τι κ@λόκαιρος είναι αυτός;;;; Και υποτείθεται πως από βδομάδα θα χτυπήσει 35αρια εδώ :shock: !

Γιούλη ευχαριστώ!!!!!! Αν το "γυρίσω" κάποια στιγμή θα σε έχω στα υπόψιν! :lol::lol:

Για βολτα δεν νομίζω πως είναι καλή ιδέα. Αλλά ρε Σωσω δεν θα γίνει πανικός αν μαζευτούμε τόσοι στο σπίτι σου;;;

Μήπως να το αφήναμε για Δευτέρα - Τρίτη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

ρε παιδια οποτε λεμε για καφε μας τα κανει μανταρα ο καιρος ..καλα για το ταλως εννοειται οτι δεν μπορουμε να παμε τα παιδια ..Παντως επειδη η Αριαδνη εχει μυξες - Σωσω ειναι αυτο το σκατοδιαφανες υγρο - δεν θα ηθελα να το ρισκαρω να την βαλω σε κλειστο χωρο με αλλα παιδακια ..Αν σας ερθει καμια ιδεα για το τι μπορουμε να κανουμε πειτε την ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε ωραια λοιπον..για τις υπολοιπες το λεω..

καλα ρε μαριλου γιατι δεν ειπες οτι εχεις μαφινσ στο κουτι και δεν τα εβγαλα;;οχι γιατι θα με λεει η τονια οτι τα κραταω ολα για την παρτη μου..

ωραια και τα τσουρεκακια της ευας..και τα νερα της αντωνιας..δροσερα..

εννοειται ξεραθηκε στα καπακια..

εβαλα και σκουπε ουτε γατα ουτε ζημια..

την αλλη βδομαδα εξω....αλλιως σε σπιτι παλι αν συνγωνειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε μαριλου γιατι δεν ειπες οτι εχεις μαφινσ στο κουτι και δεν τα εβγαλα;;οχι γιατι θα με λεει η τονια οτι τα κραταω ολα για την παρτη μου..

και γω θα το πω....ολα καλε για την παρτη σου τα κρατησες ,ε?? :lol::lol: Για να δουμε την εβδομαδα αυτη τι καιρο θα μας κανει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπισκότα, τσουρεκάκια, κ.α και τα γράφετε για να ζηλέψω? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Σιγά και μη :mrgreen::mrgreen:

Και γω πήγα στη λογίστρια και "έσκασα" 1000 με το καλημέρα....και μετά πήγα να αποχαιρετήσω τον γυναικολόγο μου και κλαίγαμε με μαύρο δάκρυ και οι 3 :!::!::!: και να σκεφτείτε πως με ξεγέννησε στο τζαμπέ και μου είπε και ευχαριστώ που τον προτίμησα. Ασε που μόλις με είδε ο άνθρωπος πανικοβλήθηκε: ωχ, σου λέει, αυτή ΠΑΛΙ έγκυος θα είναι :lol::lol::P:lol:

Αντε να φτιάξει ο καιρός να πιούμε καφεδάκι έξω...

Ασχετο...θα πάει καμά σας περπλ-παπακωνσταντίνου συναυλία? Εγω το σκέφτομαι σοβαρά γι'αυτό έβαλα τη μετακόμιση για τις 10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε ωραια λοιπον..για τις υπολοιπες το λεω..

καλα ρε μαριλου γιατι δεν ειπες οτι εχεις μαφινσ στο κουτι και δεν τα εβγαλα;;οχι γιατι θα με λεει η τονια οτι τα κραταω ολα για την παρτη μου..!

Γιατι μωρη ψεματα θα πω;;;;;;Μονοφαγου!!!!!! :lol::lol::lol:

Και για να μαθεις λεω να ερθω και σημερα για να φαω μερικα γιατι τους μπαμπαδες τους ΞΕΣΚΙΣΑΑΑΑΑΑ!!!!!! =p~=p~:@):@)3:-O3:-O

Μαρη φιλεναδα σταματα με τα γλυκα σου...800 κιλα θα γινω με αυτα που κανεις!!!! :P

Την επομενη φορα σπιτι μου λεω! ε να μη κανουμε μονο της Σωσως μπουρδελο!!! :lol:

Γιουλακι 1000ευροπουλα;;;;; :shock: ΑΟΥΤΣ!!!! :? Ποιο γυναικολογο εχεις;;;;

Εμενα παιδια δε μου αρεσει ο Παπακωνσταντινου ιδιαιτερα...ενω εχει πολυ ωραια τραγουδια,παντα οταν τον ακουω μου προκαλει ενα ασχημο συναισθημα...Ε ναι εχω και γω τα ψυχιατρικα μου προβληματα!!! :lol:

Και τωρα που λεω για ψυχιατρους,εχθες ο Αλεξ κοντεψε να με στειλει σε ενα!!!! :o Μιλαμε οτι ειχε αφηνιασει...πηγαμε το απογευμα σε μια ξαδερφη μου και λυσαξε!!!! εκανε οτι μαλακια του ρχοτανε!!!!αφου καποια στιγμη βγηκα εκτος εαυτου,τον βουταω,του παιζω και μια στο χερι και τον καθιζω με δυναμη στο πατωμα!!! :oops::oops:

Νομιζω οτι εχει ξεφυγει εντελως και δε ξερω πως να τον χειριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη αντωνια μου....ερχονται τα καλυτερα..ετσι δε με λες;;;

χαχαχ...

τοσο ατακτος ητανε;;

για περπλ το σκεφτομαι..καουγα παπακωνσταντινου..δε κολανε αυτοι οι 2..ασε πυο εκεινη τημ ερα εχω γενεθλια..και ρεπο..

αν θα ερθεω θα πρεπει να φωναξω την κοπελα..εισητηριο ξερουμε;;

τουσ περπλ θελω να τους δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 6 Μαιου έχεις γενέθλια? Μαζί με την κολλητή μου την Μαριάνθη? Μπράβο Σωσώκα....

ΑΑΑΑ και ακόμα πιο ωραία γιατί θα μου πλερώκεις και το εισητήριο που στοιχίζει μάλλον :twisted::evil: 43 ευρωπουλάκια :evil::roll::twisted: Σε ευχαριστώ φιλενάδα δεν ήταν ανάγκη αλλά αφού επιμένεις θα το δεχτώ :lol::lol::lol:

Τονίνι μην χαλιέσαι και εγώ θέλω να πνίξω ώρες και στιγμές τη Ραφαέλα αλλά κρατιέμαι...ααα και την μαμά μου θέλω να πνίξω αλλά επίσης κρατιέμαι.....να δούμε για πόσο ακόμα θα κρατηθώ :geek:

***ο γιατρός μου είναι ο Αγγελάκης στο Μητέρα.....απλά ΕΚΠΛΗΚΤΚΟΣ΅!!!!! και γιατρός και άνθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα

τι μου κανετε ? βολταρατε σημερις με την λιακαδα? εγω πηρα την Σοφια κ κατεβηκαμε κεντρο για δουλιτσες , οι δυο μικροτερες με τον μπαμπα..

σωσω καλα ηταν τελικα τα μαφινς της μαιρης ? :lol: εμεις ουτε ψιχουλο ε??? :lol:

μια που λετε για τα πιτσιρικια εμενα μου ερχεται να τραβαω τις κοτσιδες μου ωρεςωρες μαζι κ τις δικες τους ..Ιδιαιτερα οταν ειναι κ οι τρεις μαζι χαλανε τον κοσμο ..τονια κρατα γερα ..

εχω μια βαρεμαρα σημερα , ουτε το κεφαλι μου δεν εχω ορεξη να κουνησω ..θελω να βαλω πλυντηριο κ το σκεφτομαι εδω κ κανενα δυωρο ..τελοσπαντων μια κ κοιμουνται τα πιτσιρικια θα πιω ενα καφεδακι μπας κ παρω μπρος γιατι ειμαι πολυ λοου μπαταρυ σημερις ..Κοριτσια την αλλη φορα καφεδακι σπιτι μου ! πειτε ποτε σας βολευει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι κι εγω με νυχια και με δοντια κρατιεμαι!!! και τη μαμα μου αλλα κυριως..ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ!!!! :twisted: οταν ειναι να μη κρατιεσαι αλλο πες το μου να μπουμε τουλαχιστον στο ιδιο κελι να κανουμε

Δε τον εχω ακουσει το ντοκτορ...φανταζομαι δε σας πηρε λεφτα λογω που ο αντρας σου ειναι γιατρος ε;; καλη φαση! ;)

Ευακι καλα εσυ με τρια πουλακι μου...εμενα μου ρχεται να τραβαω τις κοτσιδες μου μονο που το σκεφτομαι!!! :lol: που μενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θερισσο μενω καλο μου ..εγω αυτον τον αγγελακη νομιζω οτι καπου τον εχει ξαναπαρει τ'αυτακι μου ..

μην λετε για πεθερες πλιζζζζζζζζζζζ ελεος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...