Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

..οτι θυμαμαι χαιρομαι τελικα .. :lol: Τωρα συνειδητοποιησα οτι κ η Σωσωκα γιορταζει ..Χρονια πολλα καλε , με υγεια κ οτι επιθυμεις να το βρεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια Πολλά τσούπρες!

Ρε Σωσώ!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!! Έχω φάει κόλημα ότι σε λένε Σωσώ :oops::oops:

Ευάκι τί κάνει η κόρη; κοιμάται τώρα στο κρεβάτι της;

Εγώ δούλευα εχθές. Την Κυριακή πήγαμε στην πεθερά μου, ήρθε και η μάνα μου και πρόσεχσε την μικρή και πέρασα σούπερ! Αυτά! Πάω να την ξαπλάρω τώρα που κοιμήθηκε η μικρή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια που χαθήκατε? εμείς πάμε γα καφεδάκι και ας είναι χάλια ο καιρός....αν περιμένουμε να φτιιάξει, ούτε του χρόνου...

Σωσώκα που κρύβεσαι? σκέφτεσαι πως θα γλυτώσεις το κέρασμα?????

ΝΟΜΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστη η προλαλησασα!!!!!!!Εγω θελω να με κερασεις τις θεικες καριοκες σου!!!!! =p~:-p:lol:

Γιουλακι τον ηπιατε το καφε;;;;κι εγω θελω ρε πουστη μου αλλα με τις κωλοαντλησεις δε προλαβαινω να κουνησω!!!τωρα θα μου πεις κοψτις και θα χεις δικιο αλλα οοοχιιιι εχω γαιδουρινο πισμα!!!! :evil:

Ρε σεις αντε ριξτε ιδεες να κανονισουμε να βρεθουμε! Τι λετε για το αλλο Σ/Κ γιατι αυτο λεγανε για βροχες;;τωρα αν εχει καλο καιρο τελικα και αυτο το Σ/Κ να μαζοχτουμε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας γραφω γιατι ...ειμαι νυχτα και αυριο στα καπακια αν θελει ο κωλοκαιρος θαπαρω το μωρο και θα παμε σαντορινη..2 μερουλες..αφου καθομαι 3 μερες..

για αυτο το σαββ κο ναμαζευτουμε..

και στο σπιτι μου να θελετε...το πρωι..

ο αντρας μουθα λειπει μαλλον..

αν ειναι χαλια ο καιρος να ερθετε απο μενα..ακους σακουλ;;

τι λετε;;

αν ειναι καλος ο καιρος παμε κατω στο ταλως..τι λετε;ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην κάνεις και συ σαν την "τρελη αγελαδίτσα" (βλ. Τόνια) που λέει πως το σπίτι της απο το δικό μου είναι κοντά....αυτή και Θεσσαλονίκη να μένω πάλι κοντά θα το βλέπει [smilie=smileinbox.gif]

Πως θα έρθω φιλενάδα??? καλύτερα έξω με βολεύει περισσότερο αλλά αν το κανονίσετε θα έρθω [smilie=mumum.gif]

Τον ήπιαμε τον καφέ-κυνηγητό Ραφαέλας και απορώ πως με τόσο τρέξιμο δεν χάνω κιλά...βέβαια δεν είμαι σαν εσένα που την κατάπιες την κοιλιά αφού γέννησες :y32b4::angry:

Γειά σου ρε φιλενάδα με το πείσμα σου και τα αρμέγματά σου :clap::clap::clap: εγώ είμαι σε φάση που κόβω γι'αυτό με βλέπεις έτσι άνετη. Καλά ήταν 6 μήνες αλλά και τώρα είναι ακόμα καλύτερα. Εβγαλα απο πάνω μου και τη πιζάμα που λέγαμε. Επιτέλουςςςςςςςςςςςςςς [smilie=banghead.gif]

Σωσώκα δεν φτάνει που δεν κοιμάσαι κάνεις και ταξδάκια???? Χαρά στο κουράγιο σου..αλλά για να αποφύγεις το κέρασμα μέχρι και στη Ρω θα πήγαινες [smilie=toothy2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και Χρόνια Πολλά! Χριστός Ανέστη!!!! (σαμπως δεν το ξέρατε ε; )

Σωσωκα μου χρόνια σου πολλά!!!! Καλά θα κάνεις να πάτε ταξιδάκι!!!! Εγώ για καφέ μέσα όποτε πείτε!

Νίκη μου γιορταζε και ο αντρας σου ή μου φαίνεται;;; Χρόνια του πολλά!!!

Εμείς σε γενικές γραμμες καλά περάσαμε αλλά πολύ κούραση ρε γαμώτο.... μόνο για το τραπέζωμα της Ανάστασης πάλευα 2 μέρες.... έκανα και καλιτσούνια λυχναράκια ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ παρακαλώ!!! Από γευση βγήκαν ωραια...αλλά από εμφάνηση αστα να πάνε.... σαν πιτσες ανοιξαν!

Λοιπόν, όποτε θελετε για καφέ πείτε ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aYRIO ΠΡΩΙ ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...θα λειεπει ο αντρας μου..δε σας γραφω απο σαντιορινη...

σας περιγραφω με λιγα λογια..

σχολαω 7 το πρωι,αυπνη και εεχομαι..εχω μαγειρεψει για 50 μερες και εχω κανει ετοιμασιες για τον αντρα μου..

παιρνω βαλιτσες και φευγω..μπαινουμε μεσα στο πλοιο, φτανουμε στα μισαι και γυρναμε λογω κακοκαιριας..για πιειτε;;

περιμενω αοππαντησεις για αυριο πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε νουμερο πολυ κοντα ειναι τα σπιτια μας,αλλα προφανως η τρελη σωφερινα σε πηγε Αθηνα μεσω Θεσσαλονικης!!!!! :lol::lol::lol:

Φιλεναδα δε τη καταπια ολη τη κοιλια μου γιατι δε μου κανουν τα ρουχα μου ακομη!!!!:((:((:(( Μονο κολαν εχω να φοραω...αλλα χεστηκα,θα τα χασω καποια στιγμη! Απορρω ομως που λενε οτι ο θηλασμος σε βοηθαει να τα χασεις...ρε εγω καθε φορα που αρμεγομαι,θελω ενα βουι να φαω μετα απο τη πεινα που με κοβει!!!!:shock:

Μαριλου γιαυτο εγω δε κανω τραπεζια...να γαμιεμαι 3 μερες για να φανε οι αλλοι;;;;βρε πριιιτσσσ!!!! :lol:

Η μαμα μου κανει συνηθως κι εγω βοηθαω...οσο μπορω!!!! :whistle:

Σωσωκα ταξιδακι ακουω και ζηλευω!!!!!θα μου πεις απο κοντα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aYRIO ΠΡΩΙ ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...θα λειεπει ο αντρας μου..δε σας γραφω απο σαντιορινη...

σας περιγραφω με λιγα λογια..

σχολαω 7 το πρωι,αυπνη και εεχομαι..εχω μαγειρεψει για 50 μερες και εχω κανει ετοιμασιες για τον αντρα μου..

παιρνω βαλιτσες και φευγω..μπαινουμε μεσα στο πλοιο, φτανουμε στα μισαι και γυρναμε λογω κακοκαιριας..για πιειτε;;

περιμενω αοππαντησεις για αυριο πρωι

Καημένη Μαρθούλα σε τι κόσμο ήρθες......!!!!

Όταν λες πρωϊ φιλενάδα γιατί ωράρια μιλάς? Ξέρεις πως έχουμε μια διαφορετική αντίληψη των ωραρίων... :shock::lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι ωρα θελεις ρε φιλεναδα..και ερχομαι και σε παιρνω αμα λαχει..

τι ωρα θελεις;;

11-12 καλα ειναι;;

η αντωνια μπορει με το νινι μονο..

ενημερωθκα!

οι υπολοιπες;;

καλα οχι οτι με χαλας σακουλ!! :lol::lol::lol:

πες και γιωτα αν θελεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ευτηχψως ειχα 1 μονο διαρροια..και λιγο με πονουσε η κοιλια..αλλα δε πρεπι να κρυωσα...πρεπει να εκανα το στομαχι και το εντερο μου αχρηστο απο τα φσγητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι θα παμε στη Σωσω να της κανουμε το σπιτι μπουρδελο γιατι εχει 3 μερες καθισιο και θα παραχαλαρωσει με τοση ξεκουραση!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..πειτε λεπτομεριες κ βλεπουμε ..δεν ξερω μωρε στο σπιτι της κοπελιας ..θα την τρελανουμε ..μηπως να πηγαιναμε σε ανοιχτο χωρο καλυτερα ? εμενα το μικρο εχει μυξες οποτε μαλλον που για εντος δεν με βλεπω να ακολουθω .. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυξες;;;μμμμμμμμμμμμ.....χαχα..εγω δε φοβαμαι..εμεις εχουμε μονιμα μυξες...

ωραια θελετε να το πουμε απο τωρα για να ερθει και ο αλεξανδρος της αντωνιας παρασκ πρωι στο ταλος απεναντι;;

βολευει..;;με σπαστο καφε.;;;εχει και ανοιχτωσια..τι λετε;;

αν σας βολευει αλλου πειτε...

εγω δεν εχω προβλημα καλε ..και σε μενα να ερθετε..

απλα η αντοωνια θα εχει μονο το μωρο και μην κολησει τιποτα..

πολλα λεω,ε;;η αυπνια βλεπετε..

αρα..παρασκ πρωι 11-12 στο ταλως απεναντι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γμτ την μυξα μας πια ..αμαν ..τελοσπαντων ..εγω ειμαι οκ για παρασκευη πρωι ..τουλαχιστον θα ειμαστε σε ανοιχτο χωρο κ ευτυχως εγω θα εχω την μπουλουκα μονο για να τρεχω απο πισω της ..Στις 11 θα παμε ? που ειναι οι υποδελοιπες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 καλα ειναι λεχωνα;;

σακουλ εσενα λεω;;

καλε που ειστε οι υπολοιπες;;

αμα μπαινετε ανα 4 μερες θα χασετε πολλους καφεδες..

η τεο που χαθηκε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω για Παρασκευη μπορώ περισσότερο γιατί αυριο έχω τελικά δουλειές που προέκυψαν το απόγευμα.

Εμένα με βολεύει κατά τις 12, τι να κάνω ρε κορίτσια δεν προλαβαίνω αλλιώς αλλά αν δεν μπορείτε πάτε και έρχομαι και σας βρίσκω.

Και συ Ευα πως με 3 προλαβαίνεις τόσο νωρίς? Ποιο είναι το μυστικό? Γιατί εγώ άμα ξυπνήσω θέλω 2 καφέδες για να συνέρθω και μετά αναλαμβάνω βάρδια :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ!!!!!!!

Σας τσάκωσα!!!!!!!!!!!! Καφεδάκι ε;;;

Και εγώ είμαι μέσα!!!!!!!!!!!! Παρασκευή πρωί στις 11 απέναντι από το Ταλως!!!!!!!!!!!!

Αν αλλάξει κάτι ενημερώστε ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συ Ευα πως με 3 προλαβαίνεις τόσο νωρίς? Ποιο είναι το μυστικό? Γιατί εγώ άμα ξυπνήσω θέλω 2 καφέδες για να συνέρθω και μετά αναλαμβάνω βάρδια :shock::shock::shock:

:lol::lol: σακουλινα θες να σου περιγραψω μια μερα στην οικια του σπιτιου μου ?! θα φρικαρεις :lol::lol: Χωρις πλακα ομως τουλαχιστον τις καθημερινες την παλευω πιο ευκολα γιατι μεχρι να πεις κυμινο οι μικρες ειναι ετοιμες για παιδικο ..τωρα τελευταια βεβαια δυσκολευομαστε γιατι κ το μικρο θελει να παει σχολειο κ προσπαθει να βαλει κ αυτη τις τσαντουλες στην πλατη της ..Ολα θεμα συνηθειας ειναι ..στην αρχη τα ειχα δει μπαστουνια ομως ..παω να ταισω την μικρη κ μετα θα βολταρουμε στις λιακαδες ..θα ειμαστε κατω στο κεντρο οποια κατεβει κ εχει ορεξη εδω ειμαστε για βολτεντζα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε τολμω να ρωτησω πως την παλευεις....

δλδ φρικαρω και στην ερωτηση..

11.30 απεναντι απο το ταλως....να μην εχουμε μεγαλη αποκλιση απο τη σακουλ..και μολις ερθει φυγουμε εμεις..

τι λετε;;

αν δεν απαντησει η νικη μεχρι το βραδυ θα βαλω τη γραμματαε μου να της στειλειε μην..

χαχαχαχ

11\

τονια εσυ θα ερθεις..δε σ ρωταω..δημοκρατικα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...