Μετάβαση σε περιεχόμενο

προωρη ρηξη υμενων (26η βδομαδα)


Recommended Posts

ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΩΡΗ ΡΗΞΗ ΥΜΕΝΩΝ 20ηΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ 36η ΚΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

κοριτσια μου γλυκα,

ηρθαμε σπιτι!!!!! και ειμαστε ολες καλα! απιστευτο!!!!! Μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας, 6 εξωσωματικες, 18 φυσικους κυκλους, 5 εγκυμοσυνες, τα καταφεραμε!!!!! Ουφ, δεν το πιστευω!!!!! Ειμαστε 2,5 και 3 κιλα, ειμαστε λιγο γκρινιαρες, εγω ολη μερα με το θηλαστρο, τις πανες και τα μπιμπερο.

Αν τα καταφερα εγω, ενα εχω να πω... ΟΛΕΣ θα κανετε παιδακια! Αν το θελετε πολυ, θα το καταφερετε!!!!

Σας ευχαριστω και παλι απο καρδιας για την υποστηριξη και τις ευχες. Μου εισασταν απαραιτητες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mara μου μπραβο κοπελα μου!!!υγεια υγεια υγεια κ τιποτα αλλο στην οικογενεια σας!!!

κ τωρα ελα στις διδυμομανουλες να τα λεμε απο κει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mara χάρηκα πάρα πολύ με τα υπέροχα νέα σας!!! Μπράβο κοπέλα μου!!! Εύχομαι απο εδώ και πέρα να σας πάνε όλα τέλεια...

Να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου και να είναι πάντα γερά και καλότυχα....

Θέλω να σου πώ ότι οι μικρές σου κέρδισαν μία μεγάλη μάχη....και νιώθω ότι την κέρδισαν και για όλα τα μωράκια που δεν τα κατάφεραν!!!Να είναι πάντα γερές και να μας θυμίζουν ότι μερικές μάχες κερδίζονται!!

Μου έδωσες μεγάλη δύναμη τόσο καιρό και ας μην έχουμε ξαναμιλήσει...

Σας φιλώ και τις 3.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι τα κορίτσια σου !!! (αν κ είμαι σίγουρη οτι θα τα χαίρεσαι κάθε δευτερόλεπτο)!!!!!!! Να είναι πάντα γερές κ κολότυχες !!!!!!!!!!!!!

Ειναι τυχερα κορίτσια ετσι κ αλλιώς γιατί φαινεται οτι έχουν μια απλά Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Η μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρεσαι τις κοριτσαρες και αυτες να χαιρονται την μανουλα τους,να ειστε γερες!!!!Ευχομαι τα καλυτερα,τα δυσκολα περασαν!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρα ποσο χαρηκα!!!!!!!!!!!!

δεν φανταζεσαι!!!

να ειναι παντα παλικαρια στη ζωη τους οι μικρες σου και να ζησεις μαζι τους τα καλυτερα!!!

η ανταμοιβη των προσπαθειων σου ειναι πια στο σπιτι σου!!!!

να μου τις φιλησεις γλυκα!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χάρηκα με τα νέα σας!!!!!!!!!!!

Να είστε όλες καλά, να τις χαίρεσαι και να απολαμβάνεις το κάθε λεπτό της ζωή σας

Να είναι γερές και καλότυχες στην ζωή τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαρηκα.....τι τελεια!!!!!!!!!!

ευχομαι ολα να σας πανε καλα απο δω και περα!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαρα και απο εμενα

να χαιρεσαι τα θαυματακια σου , να ειναι γερα κ δυνατα και να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις

τωρα ξεκινανε τα καλα ..στο λεει μια διδυμομανουλα αυτο ..

Να τις χαιρεσαι κ παλι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκα,

ηρθαμε σπιτι!!!!! και ειμαστε ολες καλα! απιστευτο!!!!! Μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας, 6 εξωσωματικες, 18 φυσικους κυκλους, 5 εγκυμοσυνες, τα καταφεραμε!!!!! Ουφ, δεν το πιστευω!!!!! Ειμαστε 2,5 και 3 κιλα, ειμαστε λιγο γκρινιαρες, εγω ολη μερα με το θηλαστρο, τις πανες και τα μπιμπερο.

Αν τα καταφερα εγω, ενα εχω να πω... ΟΛΕΣ θα κανετε παιδακια! Αν το θελετε πολυ, θα το καταφερετε!!!!

Σας ευχαριστω και παλι απο καρδιας για την υποστηριξη και τις ευχες. Μου εισασταν απαραιτητες!!!

Μαρα καλως τα δεχτηκες!!!!!

Να ειναι παντα καλα οι μιρουλες και να τις καμαρωνεις!!!!!!

Φανταζομαι τη συγκινηση σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες για τις ευχες σας. Σας ευχομαι να γινετε ολες συντομα μανουλες, στελνω διδυμοσκονηηηηηηη κι οσες εχετε ηδη παιδακια, ολα σας τα ονειρα να γινουν πραγματικοτητα.

Καμια να μην το βαλει κατω, καθε δυσκολια ή αποτυχια μας φερνει πιο κοντα στην επομενη νικη!!!!

Ολη μου την αγαπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...