Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Giouli30 έγραψε:

Κορίτσια ο γιατρός μου μου είπε ότι θα τοον ξαναδώ κοντά στο Δεκαπενταύγουστο!!!

Το ρωτάω "Τόσο αργά???????????" Νόμιζα ότι από εδώ και πέρα θα είναι κάθε εβδομάδα ή έστω κάθε 2. Αλλά μου είπε. Τι ανησυσχείς??? Όλα καλά πάνε. Το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι η κινητικότητα του μπέμπη. Πρέπει να είναι ζωηρός και να τον ακούς συχνά. Αν τον ακούς μην ανησυχείς... Με καθησύχασε.. :P

Κάναμε και Τουρ στο Διαβαλκανικό. Απογοητεύτικα λίγο :( Τα δωμάτια χρειάζονται ανακαίνηση επειγόντως.....

Καλά 1650€ ++++++ για 3 βράδια είναι πολλά...

Απο οτι ξερω απο γνωστες οι επισκεψεις ειναι καθε 15 μερες στον 8ο και καθε βδομαδα στον 9ο ..δεν ειναι μονο η κινητικοτητα που μας απασχολει αλλα και το κατα ποσο μεγαλωνει σωστα το μωρακι ..σου λεω τι μου ειπε ο γιατρος μου..αλλα καθε γιατρος διαφερει οπως και οι αποψεις τους .... ;)

1650Ε ΓΙΑ 3 ΒΡΑΔΙΑ ????????????????????????????????

ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΟΥΙΤΑ ΣΤΟ HILTON TOΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!!!!!! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ... :ohmy: ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΡΙΝΑ!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα το άγχος μου ήταν οι πιτζαμούλες οι δικές μου (δεν είχα κάτι της προκοπής). Αφού αγόρασα 2 ζευγάρια ηρέμησα. Όλα τα άλλα μαζεύονται γρήγορα γρήγορα... Εγώ λέω να την ετοιμάσω μόλις επιστρέψουμε από τις μίνι διακοπούλες.

Σήμερα κατάλαβα πόσο κοντά είμαστε πλέον...... Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Εμείς οι Θεσσαλονικιές θα έπρεπε να βρεθούμε ακόμα μία φιρά (στην πρώτη συνάντηση δεν ήμουν δυστυχώς) αλλά πόσο θέλω να σας γνωρίσω. Έχουμε τόσα κοινά.... :woohoo:

ΚΟρίτσια σιγά σιγά πάω για ξάπλες. Θα φάω καρπουζάκι και μετά νανάκια....

Καληνύχτα όμορφες κοιλίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Giouli30 έγραψε:

Απο οτι ξερω απο γνωστες οι επισκεψεις ειναι καθε 15 μερες στον 8ο και καθε βδομαδα στον 9ο ..δεν ειναι μονο η κινητικοτητα που μας απασχολει αλλα και το κατα ποσο μεγαλωνει σωστα το μωρακι ..σου λεω τι μου ειπε ο γιατρος μου..αλλα καθε γιατρος διαφερει οπως και οι αποψεις τους .... ;)

1650Ε ΓΙΑ 3 ΒΡΑΔΙΑ ????????????????????????????????

ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΟΥΙΤΑ ΣΤΟ HILTON TOΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!!!!!! :blink::blink:[/quote:tni55xyq]

Μην το γελάς Βασούλα. Και φυσικά μιλάμε για Τρίκλινο. Τα +++++++++++ που έβαλα είναι για τον παιδίατρο και για όλα τα έξτρα. Υπολογίζω στα 2000€ να φτάσει (χωρίς γιατρό και αναισθησιολόγο). Αχ ναναι καλά οι γονείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ποιά έχει το τηλ της Κuo;;;;

Θα σκάσωωωωω...Μου το είχε στείλει σε pm αλλά επειδή της απάντησα στο ίδιο pm δεν υπάρχει πουθενά στα εισερχόμενα ούτε στον κάδο... :angry::angry::angry:

Θα σκάσω σας λέωωωω....

Να μας ζήσει το κοριτσάκι της φιλεναδίτσας μας!!!

Γερό και καλότυχο να είναι!!!

Θα επανέλθω αργότεραααα....

Είμαι απίστευτα συγκινημένη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

WENDY έγραψε:

Ούτε εγώ έχω πάρει νυχτιτάκια/πιτζαμάκια. Καλά που μου το θύμησες :) . Αύριο θα πάω στο Mothercare και στο M&S και θα αγοράσω κάτι ακόμα και να μη με τρελαίνει! Εσείς πόσα πήρατε ή θα πάρετε? Δύο είναι αρκετά??[/quote:2rjdbkl7]

τι κανεις κοριτσακι μου ?????

χαθηκαμε για τα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα μου ειπαν κατερινακι να παρω 3 ζευγραια ( πολλα μου φανηκαν :dry: )

αλλα αν το ενα λερωθει ...μου μενουν δυο για 4 μερουλες, οποτε ειναι καλα...

στα mothercare πηγα το σαββατο δεν μου αρεσε κατι..ασε που ολα τα παντελονια που ειχε ηταν μακρυα..δεν θα βγαλουμε την μπεμπελη ????

απο την αλλη πιτζαμακια η νυχτικια????? :dry:

τα πιτζαμακια βολευουν τις περισσοτερες αλλα απο θεμα εξετασης μετα την γεννα μηπως ειναι καλυτερη η νυχτικια ????? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

κορίτσια ποιά έχει το τηλ της Κuo;;;;

Θα σκάσωωωωω...Μου το είχε στείλει σε pm αλλά επειδή της απάντησα στο ίδιο pm δεν υπάρχει πουθενά στα εισερχόμενα ούτε στον κάδο... :angry::angry::angry:

Θα σκάσω σας λέωωωω....

Αν πας στα απεσταλμένα κρατάει και το δικό της μήνυμα!Βασούλα, θα σου στείλω και εγώ μήνυμα αφού το βρεις γιατί έχω ένα τηλέφωνο αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι δικό της (μη γίνω ρεζίλι να εύχομαι σε άσχετη B) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat6 έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ... :ohmy: ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΤΡΙΝΑ!! :woohoo: :woohoo:

Γειά σου Κατερίνα!

Η κουμπαρούλα σου πως περνάει στο εξοχικό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Κατερινακι ( κουμπαρα κατρινας!) τι κανει η μπεμπα ?

Γιουλακι μου εμεις θα παμε σε δημοσιο μαιευτηριο για αυτον ακριβως τον λογο ..πολλα χρηματα ..εκμεταλευση της καταστασης και πολλα πολλα αλλα( υποψην ομως οτι ο γιατρος μου ειναι και σε νοσοκομειο ,αν ηταν μονο σε κλινικη εκει θα πηγαινα κι εγω )....

Θα επρεπε να βερθουμε κοριτσακια μου ..αλλα ποιες απο εμας εχουν το κουραγιο???????? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

VASOMITS έγραψε:

Αν πας στα απεσταλμένα κρατάει και το δικό της μήνυμα!Βασούλα, θα σου στείλω και εγώ μήνυμα αφού το βρεις γιατί έχω ένα τηλέφωνο αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι δικό της (μη γίνω ρεζίλι να εύχομαι σε άσχετη B) )[/quote:1nlhzuo3]

Δεν υπάρχει πουθενά ρε γμτ...Στείλτο μου σε παρακαλώ αυτό που έχεις...

Εστειλα και στην Κατρίνα που μπορεί να το έχει αλλά δεν την βρήκα...Δεν απαντάει και στο τηλ.... Είμαι πολύ στεναχωρεμένη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

τι κανεις κοριτσακι μου ?????

χαθηκαμε για τα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα μου ειπαν κατερινακι να παρω 3 ζευγραια ( πολλα μου φανηκαν :dry: )

αλλα αν το ενα λερωθει ...μου μενουν δυο για 4 μερουλες, οποτε ειναι καλα...

στα mothercare πηγα το σαββατο δεν μου αρεσε κατι..ασε που ολα τα παντελονια που ειχε ηταν μακρυα..δεν θα βγαλουμε την μπεμπελη ????

απο την αλλη πιτζαμακια η νυχτικια????? :dry:

τα πιτζαμακια βολευουν τις περισσοτερες αλλα απο θεμα εξετασης μετα την γεννα μηπως ειναι καλυτερη η νυχτικια ????? :dry:

Καλά είμαι Βασούλα!! Αφού έφτασα μέχρι εδώ χωρίς να γεννήσω είμαι πολύ πιο ήρεμη και χαλαρή B)

Νομίζω ότι νυχτικάκι θα βολέψει καλύτερα (νομίζω ότι στο mothercare έχει και κάποια για θηλασμό). Ειδικά αν κάνει κάποια καισαρική, οι πιτζάμες θα είναι αρκετά άβολες. Ότι πάντως και να διαλέξουμε πρέπει να έχει μπροστά κουμπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου κουμπαρούλα τι κάνεις;;;

Ψαχνω απεγνωσμένα την κουμπάρα σου...Δεν απαντάει στο κινητό...Εχει σταθερό στο εξοχικό;;;;Αν ναι, μπορείς να μου το στείλεις με pm;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Δεν υπάρχει πουθενά ρε γμτ...Στείλτο μου σε παρακαλώ αυτό που έχεις...Εστειλα και στην Κατρίνα που μπορεί να το έχει αλλά δεν την βρήκα...Δεν απαντάει και στο τηλ.... Είμαι πολύ στεναχωρεμένη....

Στο στέλνω στο fb. Είναι σίγουρο ότι το τηλέφωνο αυτό ανήκει σε κάποια κοπέλα από εδώ αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι της kuo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

VASOMITS έγραψε:

Στο στέλνω στο fb. Είναι σίγουρο ότι το τηλέφωνο αυτό ανήκει σε κάποια κοπέλα από εδώ αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι της kuo.[/quote:2jjkund1]

ΤΗς Κατρινας το έχω...Εαν δεν είναι αυτό άρα θα είναι της kuo...

Περιμένω και σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Βάσω, λάθος, δεν το έχω... Αυτό το τηλέφωνο ακήκει στο Ελπιδάκι, τώρα το κατάλαβα :( . Το Ελπιδάκι μπορεί να το έχει :)

Θες να μου στείλεις της Ελπίδας για να της το ζητήσω;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή η πρώτη μου γέννα ήταν και αυτή μέσα στις ζέστες (19 Ιουλίου) και ζεστενόμουνα και ύδρωνα συνέχεια έκανα κάθε πρωί μπάνιο και άλλαζα. Για τις δύο πρώτες μέρες είχα νυχτικιές και μετά πυτζαμάκια με 3/4 παντελονάκι. Τώρα εσείς όπως βολεύεστε ;) Για το πλύσιμο - εξέταση καλύτερα νυχτικάκι. Μπορείτε να βάλετε και ένα ανάλαφρο φορεματάκι αν θέλετε. Του Mothercare τα θεωρώ πολύ ακριβά και έχει πολύ συγκεκριμένο στυλ, αυτά που έχει σε 2αδες τα είχε βολευτεί πολύ η κουμπάρα μου και στις δύο γέννες αλλά εγώ τα θεωρώ λίγο κοντά :blush:

Γιούλη μου πολλά τα λεφτά, πριν δυο χρόνια τόσα πλήρωσα στο σύνολο για τρίκλινο (κομπλέ όλα τα έξοδα+έναν έξτρα υπέρυχο για την μικρή με το που γεννήθηκε) στην Γενική συν τον γιατρό μου και την αναισθησιολόγο.

Όσο για την συχνότητα των επισκέψεων με το που μπήκα στον 9ο άρχισα να πηγαίνω κάθε εβδομάδα. Μια συναντησούλα καλή θα ήταν αλλά δύσκολα το κόβω :dry:

Κατερινοκουμπάρα που χάθηκες? πως τα πας? όλα καλά? διακοπούλες - μπανάκια έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλακια Βασουλα μου ..ηρθε η μικρη νυφουλα και δεν εχεις μυαλο για τιποτα!!

Κατερινακι πολυ σωστα γραφεις ..νυχτικακι με κουμπακια ειναι οτι πρεπει ..( ασχετα αν δεν ειναι το στυλ μου μου αρεσει η οχι θα πρεπει να το αγορασω !!!) το περιμενα οτι δεν θα γενουσες γρηγορα ειχα προαισθημα ...!!!

ο μπεμπης θα καθησει ακομα λιγο στην κοιλιτσα!!!

καλο βραδυ γλυκουλενιες μου θα τα πουμε αυριο ...

ΥΓ Βασουλιτα αν μιλησεις με την Κατερινα ,δωσε φιλια και ευχες απο ολες μας ..... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα να μεταφέρεις τις ευχές και τα φιλιά μας στο Κατερινάκι μας :)

Σας αφήνω και εγώ, η μικρή κάνει τα πάντα για να τραβήξει την προσοχή μου....

Φιλιά και καλό βράδυ σε όλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βρήκαααα!!!μίλησα με την Κατρίνα!!!

Εχετε πολλά φιλιά όλες σας απο την Κατρίνα!!!

δεν μπορεί να μπει...

Αύριο θα προσπαθήσει να μπει να μας πει και τα δικά της!!!

Την τσίμπησε και μια σφήκα στο χέρι πριν λίγο.... :S

Φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...