Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No14


Recommended Posts

Μπέλλα Χρόνια Πολλα!!Να τα εκατοστήσεις και να είσαι χαρούμενη με την οικογένεια σου!!Σου εύχομαι να κρατήσεις σύντομα ένα υγιές και όμορφο μωράκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημερα Θεκλα και Ελενα και Σταυρουλα!

Θεκλα με το καλο να δεις το μωρακι σου! Τα ωραιοτερα ραντεβουδακια ειναι αυτα! ;) :laugh:

Ελενα εχετε ταξιδακι ε? Καλο ταξιδι και να προσεχεις. Με το καλο να εισαι παλι κοντα μας απο Τριτη. Ευτυχως που ενημερωνεις γιατι καθε φορα που απουσιαζει καποια, παει ο νους μας στο...καλο! ;) :laugh: :woohoo:

Σταυρουλα και εσυ κραμπες ε? Τι να κανουμε...εισαι καλυτερα τωρα? Ας ειναι καλα τα μωρακια μας! Με γεια και το κρεβατακι σας, με το καλο να το χαρει και η μικρουλα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!σας ευχαριστω κοπελαρες μου για τις ευχες!!και σεις οτι επιθυμειτε!!

Κατερινακι να μην στεναχωριεσαι καθολου,θα σε παρακολουθει ο γιατρος και ολα καλα θα πανε,εξαλλου εισαι σε εβδομαδα καλη,ΟΧΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ.

Θεκλα μου με το καλο να δεις το νινακι σου!!

συσπασεις εχω εδω και 2 μερες,και πονακια αλλα δεν ειναι συχνα,σημερα θα μιλησω και με την γιατρο μου αλλα πιστευω πως ειναι φυσιολογικο πλεον στις εβδομαδες αυτες,Αγγελικουλα πολυ ωραιο καροτσακι!!ντορα μεγαααλωσε το μπουμπουκακι σου τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Αννα!!χτές μια μέρα ξέχασα να πάρω μαγνήσιο και οι κράμπες επέστρεψαν..Αν το σταματήσω όπως διάβασα οτι κάνουν άλλες κοπέλες τις τελευταίες εβδομάδες τι θα γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας. Θα πω γρήγορα καναδυό κουβέντες γιατί πρέπει να φύγω για μικροβιολογικό.

Μπέλλα, χρόνια πολλά και καλά!!!! Και σύντομα με το καλύτερο δώρο του κόσμου!!!!

Θέκλα, με το καλό τα αποτελεσματά σας. Και εμείς αύριο, άντε να δούμε.

Έλενα καλό ταξίδι και να προσέχεις πολύ. Σε περιμένουμε την Τρίτη.

Kuako, άντε να ξυπνήσεις, να σ'ακούσουμε πιο ανεβασμένη σήμερα :kiss::kiss::kiss:

Αννούλα, τι έλεγε η ταινία σας; Η δικιά μας καλή πρέπει να ήταν. Απ'όσο κατάλαβα όσο ήμουν ξύπνια :P

Φιλάκια πολλά και στην υπόλοιπη παρεούλα και τα λέμε σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

τελικα μαλλον θα παρω yutopar...μολις μιλησα με την γιατρο μου,εχω παραπανω απ'οσες πρεπει μου πε

σε βλέπω κι εσένα για Αυγουστο Μπέλλα μου!!!

βρε όλες θα γεννήσετε τον Αυγουστο εγώ τι θα κάνω,θα τραβήξω ολο το λούκι με τις ζέστες μόνη μου??? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,μέλλουσες μανούλες!Πήγα κανόνισα την άδεια μου,πήρα και χλωρίνη για το μαιευτήριο(έχω κάτι τέτοια κωλύματα) κι επέστρεψα.

Kuo μου,απλά έτυχε.Κατά τ΄άλλα το μωράκι σου είναι μια χαρά.Από όσο ξέρω το ντόπλερ δεν πιάνει καλά,όταν κινείται πολύ το ζουζούνι.Όλα καλά.Αφήνουμε εμείς το ζουζούνι σου να πάθει τίποτα;Όχι βέβαια! :kiss:

Μπέλλα μου,πολύχρονη και ότι επιθυμείς!Όλα καλά θα πάνε!

Θέκλα,περιμένουμε νέα από το γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα!!!! παλι απιστευτη ζεστη :angry:

ολη η εβδομαδα ετσι θα παει... και θα ανεβει κι αλλο :S:S:S

foufou μια χαρα η κορη!!!! παντα μετα απο ευχαριστα νεα του γιατρου η διαθεση ανεβαινει ;) απο τωρα αρχισες να φοβασαι τους γαμπρους??? :silly: :silly: :silly: :silly:

μ ανουλα παιδαρος ο μικρος!!!! τελεια τα νεα σας!!

ελπιδακι τωρα νομιζω πια ετσι θα μας παει..

"τη μια ο γιαννης δεν μπορει την αλλη ο κωλος του πονει" :P:P:P

περαστικουλια και να μην κουραζεσαι

κι εγω εχω πονους περιοδου κυριως το βραδυ, περιπου αλλα ο γιατρος μου δεν ανησυχει!

αγγελικουλα με το καλο να γεμισει το καροτσακι σας και να κανετε σουπερ βολτες!!! :P

κατερινακι μην ανησυχεις!!! μπορει απλα να συναντησεις τη μικρουλα σου νωριτερα!!! απο εβδομαδες εισαι οκ και το βαρος της δεν θελει πλεον θερμοκοιτιδα.. οποτε μην σκας!!!! απορω κιολας γιατι σου το ανεφερε???? του ξαδελφου μου η κορη γεννηθηκε 2300 και δεν μπηκε λεπτο

τωρα η κουκλα σου ειναι σαν τελειομηνη ;

ολα καλα θα πανε!! :kiss:

θεκλα με το καλο να το δεις κι εσυ το μωρακι σου!!! και μη βιαζεσαι πια τοοοοοοσο... :woohoo:

μπελλα χρονια πολλα!! να τα εκατοστησεις και με το καλο να εχεις και το μωρακι σου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou glika kalimera :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

sas euxaristw polu oles gia ta kala sas logia, anipomonw na gennithei to fasolaki mou na to kanw voltitses :P

mpella mou xronia polla poluxroni na ta ekatosthseis, ante se ligo kairo tha erthei kai to dwraki sou :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimmera koritsakia ti kanete?

mpella mou xronia polla me to kalo na agaliaseis to mwraki sou//

Kyo mou min stenaxwriesai to polu polu na to deis san ki emena vwritera ki esi exeis mpei kai sto mina sou einai kai 2500kg to mpempe sou emena pou einai mono 1900?tha paroyn ki allo tha deis!oso gia tin thermokitida emena mou eipe o giatros an i mpempa einai panw apo 2500kg den tha xreiastei katw apo 2500 ta vazoun!xerw oti otan akous thermokitida kati patheneis ki egw xalia eimoun alla skepsou oti yparxoun kai xeirotera kai alla paidakia genioyntai 800gr!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κι από εδώ στην Μπέλλα μας! Να περάσεις τέεελεια σήμερα με αυτούς που αγαπάς και σ' αγαπούν και να έρθει γρήγορα η ώρα να κρατήσεις το δωράκι σου αγκαλίτσα :kiss:

Ntora26 έγραψε:

πες της να τρωει ολο της το φαει να μεγαλωσει να γινει μια κουκλα να της γνωρισω τον γιο μου... :laugh: :laugh: :laugh:

Γέλασα με αυτό :laugh: Να 'σαι καλά ρε Ντόρα :kiss:

Κορίτσια μου πολύ με συγκινήσατε. Σας ζητώ συγγνώμη για χθες που έσπειρα τον πανικό :blush: Σήμερα τα βλέπω πολύ πιο θετικά. Είμαστε υπό στενή παρακολούθηση κι όσο πάει.

Αγγελικούλα, η σουπίτσα μας πρέπει να έφυγε τελικά για μίνι διακοπές που έλεγε! Πολύ πολύ μου άρεσε το καροτσάκι σας :)

Θέκλα :blush: με το καλό να δείτε το μπεμπάκι σας σήμερα και να ΜΗΝ σου πει ότι γεννάς αύριο :blink: Απορώ πώς έχεις αντισταθεί στον πειρασμό να μάθεις τι είναι!

Όσο για το άλλο, δεν τα είπαμε βρε; Εδώ γύρω θα είμαστε όλες, είτε με μωρά είτε περιμένοντάς τα. Μόνη σου δε μένεις με τίποτα!

Έλενα, καλό σου ταξίδι και καλά να περάσετε!

Σταυρούλα :kiss: Κ@λοκράμπες ε... Σε κάνουν να ανυπομονείς να γεννήσεις για να... τεντωθείς άφοβα στον ύπνο σου! Με το καλό να έρθουν τα πραγματάκια σας :)

Αννούλες μας :) Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις! Λογικά οι τελευταίες ε;

Κατερινοφουφού :laugh: Γέλασα με τη χλωρίνη, αλλά κι εγώ έχω φορτωθεί dettol :blush: Η άδειά σου δεν είχε αρχίσει; Καλή ξεκούραση!

Βασιλικούλα, σ' ευχαριστώ :kiss: Υπομονή με τη ζέστη. Τώρα θα 'ναι δύσκολα αλλά με τα a/c δε μασάμε! Αααα, ο χαρτί χαρτί έγινε mainstream! Είχε στο mommy κάποια (θεϊκά) φωτιστικά του!

Εμείς φορτίσαμε την καμερούλα μας για καλό και για κακό και σήμερα λέω να κλείσω επιτέλους τη βαλιτσούλα :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κοριτσια, μολις γυρισα απο σουπερ μαρκετ και εβαλα και το φαγητο. Το ποσο πολυ πονανε τα ποδια μου δεν μπορω να σας πω... :( Και να φανταστειτε οτι το σ/μ ειναι ακριβως απεναντι απο το σπιτι μου...

Μπελλα και εσυ συσπασεις? Υπομονη βρε κοριτσακι, τα yotopar κανουν δουλεια? Κουραγιο και καλη ξεκουραση...

Κατερινοφουφου ολα οκ με την αδεια σου?

Αννουλα, καλη ηταν η ταινια, αν και προς το τελος νυσταξα και εγω, αλλα κρατηθηκα και την ειδαμε ολη τελικα.Τελευταια, αυτη ειναι η διασκεδαση μας πλεον με τον αντρα μου, ταινιες, αλλα επειδη ο μικρος κοιμαται αργα

(11.30 +...) :woohoo: τετοια ωρα συνηθως καθομαστε να δουμε! Τις περισσοτερες σε δοσεις βεβαια... Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!

Βασιλικουλα και Αγγελικουλα φιλακια πολλα! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου χαρηκα πολυ που εισαι καλυτερα σημερα, ετσι μπραβο, θετικα να σκεφτεσαι και ειμαι σιγουρη οτι οοοοοοολα θα πανε καλα! Εισαι και σε καλα χερια, οποτε μη φοβασαι καθολου! :P Και μη ζητας συγνωμη, εδω τα μοιραζομαστε ολα, ετσι δεν ειναι? Αν δεν το πεις σε εμας, που θα το πεις?Περιμενουμε συντομα τα (ευχαριστα) νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Βασιλικούλα, σ' ευχαριστώ :kiss: Υπομονή με τη ζέστη. Τώρα θα 'ναι δύσκολα αλλά με τα a/c δε μασάμε! Αααα, ο χαρτί χαρτί έγινε mainstream! Είχε στο mommy κάποια (θεϊκά) φωτιστικά του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

kalimmera koritsakia ti kanete?

mpella mou xronia polla me to kalo na agaliaseis to mwraki sou//

Kyo mou min stenaxwriesai to polu polu na to deis san ki emena vwritera ki esi exeis mpei kai sto mina sou einai kai 2500kg to mpempe sou emena pou einai mono 1900?tha paroyn ki allo tha deis!oso gia tin thermokitida emena mou eipe o giatros an i mpempa einai panw apo 2500kg den tha xreiastei katw apo 2500 ta vazoun!xerw oti otan akous thermokitida kati patheneis ki egw xalia eimoun alla skepsou oti yparxoun kai xeirotera kai alla paidakia genioyntai 800gr!

Όλα καλά θα μας πάνε Χρύσα :) Αυτό θα σκεφτόμαστε εμείς :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!!!!!!!!!! :)

mpella xronia soy polla!!!!!!!

katerina (kuo) soy esteila pm.elpyzw na eise kalytera simera!!!! :)

aggeliki teleio to karotsaki sas!!!!!

kai emeis simera eimaste kala-ksipnisa gt klotsuse o mikros!!!!kai etsi eimai se treli xara!!!paw na dw ti 8a fiaxsw na fame simera!!exw poli orexi :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

αννουλα αμα βαλεις κι εσυ τις φωτο στο φεις να με ενημερωσεις ;)

ΟΚ, Βασιλικη μου, λογικα μεσα στην επομενη εβδομαδα θα παραλαβω το cd με τις φωτογραφιες, οποτε και θα τις περασω στο φεις! Εννοεται θα ενημερωσω! Στο προφιλ μου στο φεις ομως, εχω ηδη βαλει φωτο απο τη φωτογραφιση, αν θελεις μπορεις να τη δεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

ΟΚ, Βασιλικη μου, λογικα μεσα στην επομενη εβδομαδα θα παραλαβω το cd με τις φωτογραφιες, οποτε και θα τις περασω στο φεις! Εννοεται θα ενημερωσω! Στο προφιλ μου στο φεις ομως, εχω ηδη βαλει φωτο απο τη φωτογραφιση, αν θελεις μπορεις να τη δεις! :)[/quote:30gmujkw]

απο τη φωτογαφηση ειναι αυτη???? :woohoo: :woohoo:

Με το γαλαζιο φιογκο στην κοιλιτσα λες? Ναι, εμεις ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι κι εγώ!Είδες Kuo μου,που σας κάνω και γελάτε;Το'χω αυτό η αλήθεια είναι.Μου το λένε πολλοί.Δηλαδή είμαι γελοίααααα;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Είμαι δημόσιος υπάλληλος,δασκάλα για την ακρίβεια και η άδειά μου ξεκινάει 60 μέρες πριν από την ΠΗΤ.Βέβαια έχω να πάω για δουλειά πάρα πολύ καιρό,γιατί είχα και άδεια ανατροφής της μικρής μου που έληξε 11/06.Οπότε όλα ΟΚ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες και ζουζουνάκια!!!

Νιώθω πολύ καλύτερα σήμερα κι εγώ,ελπίζω να κρατήσει αυτό για όλες μας!

Χθές πλύναμε όλα τα εσωρουχάκια της μπέμπας(πως αλλιώς λέγονται?),τα σεντόνια της,κουβερτάκια,λαβέτες,πετσέτες,σαλιάρες...οπότε έχει να πέσει πολύ σιδέρωμα σήμερα!

Μπέλλα μου να τα εκατοστήσεις! Με το καλό σου εύχομαι γλυκιά μου να κρατήσεις το δωράκι σου... :kiss:

Οσο για τα γιοουτοπαρ,λίγο ταχυπαλμία ίσως σου προκαλέσουν.Πόσα σου είπε να παίρνεις ημερισίως?

Αγγελικούλα μας το καροτσάκι σας είναι πολύ πολύ πολύ όμορφο!!!Ποιός τη χάρη της!

Μαννούλα νομίζω ότι κουράζεσαι παραπάνω απ΄το κανονικό!Σουπερ Μάρκετ μόνη πήγες?

Βασιλική όντως έτσι θα μας πάει από εδώ και πέρα,γι'αυτό κι εγώ θα υιοθετλησω την τακτική σου,καναπές και κλιματιστικό ΟΛΗ ΜΕΡΑ!

Ρόζι στείλε pm αμα θέλεις να σε βρω στο φεισμπουκ ;)

Κυακο χαίρομαι που είσαι αισιόδοξη,έτσι να παραμείνεις!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...