Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία μπράβο κορίτσι, τι ωραία νέα ακούσατε καρδούλα.!!!! Άντε με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.

Έχω και εγώ ραντεβού τη Δευτέρα να δούμε θα ακούσουμε καρδούλα?????

Άγχος άγχος πολύ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις φουσκοκοιλίτσες!!!

Haroulini να σε ευχαριστήσουμε για την ευγενική προσφορά σου να μας διαφωτίσεις! οι περισσότερες εδώ του Ιουλίου είμαστε στα πρώτα μπεμπέ, κ ένα άγχος υπάρχει για να λέμε κ την αλήθεια...

ομως, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ (το'πε κι ο Σάκης, εμείς θα διαφωνήσουμε?):)

η καρδούλα του μπεμπέ ακούγεται ανάλογα με το μηχάνημα του γιατρού. εμείς την ακούσαμε (την καρδούλα πάντα) στην 6η εβδομάδα (δλδ την προηγούμενη Τετάρτη).τώρα περιμένω τα αποτελέσματα του προγεννητικού ελέγχου (μ'έχει πιάσει μια κολούμπρα για τα αντισώματα ερυθράς, ελπίζω να υπάρχουν κάπου ξεχασμένα μέσα στον οργανισμό μου, καθότι κ εκπαιδευτικός...)

ίδωμεν! φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στα κοριτσακια μου!τι μου κανετε?εγω ως συνηθως αναγουλες,εμετουλακους και αγιος ο θεος.και τρελη δουλεια.τρελη ομως.δεν ξερω ποσο θα αντεξω σε αυτους τους ρυθμους.ουτε νερο δεν προλαβαινω να πιω.σημερα ηταν απο τις πιο δυσκολες μερες...περιμενω πως και πως το σαβ/κο!!

σαμανθα μου και εγω παιρνω outrogestan απο την πρωτη στιγμη που πηγα στο γιατρο.προληπτικα μου ειπε,επειδη εμεινα με θεραπειες εγκυος και οχι εντελως φυσικα.μου ειπε πως αυτα τα δινουν σε εξωσωματικες συνηθως για να μη τα "χανουν" τα μωρακια.εγω βαζω κολπικα 3 την ημερα και μετα 2 ωρες περιπου ξαπλα για να μη "φυγει".για παρενεργειες δεν νομιζω πως εχω δει κατι...τα παιρνω ηδη 15-17 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τόσες μέρες μιλάμε (κι ελπίζω να συνεχίσουμε να μιλάμε τουλάχιστον για οκτώ μήνες ακόμα!!!) και δεν έχουμε συστηθεί! Εγώ τουλάχιστον τις περισσότερες δε σας ξέρω.

Γι' αυτό κάνω την αρχή και συστήνομαι:

Είμαι η Άννα-Μαρία, 30 ετών και δύο εβδομάδων (όποιος ρωτήσει λέτε 25), εκπαιδευτικός (φιλόλογος μου είπε το υπουργείο :P), παντρεμένη με το Γεράσιμο από την Πάτρα. Είμαι από την Κύπρο και μένουμε εδώ τα τελευταία δύο χρόνια. Προηγουμένως, μέναμε στη Θεσσαλονίκη (αχ, αχ, είπα Θεσσαλονίκη και νοστάλγησα...).

Περιμένω τα δικά σας τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας!!! Έχει δίκιο η Άννα-Μαρία τόσες μέρες μιλάμε και δεν έχουμε συστηθεί. Είμαι η Βάσια, είμαι 31 χρονών και εδώ και σχεδόν 3 χρόνια παντρεμένη με το Δημήτρη.

Εδώ και 1 χρόνο μένουμε μόνιμα στο Miami, μας στείλανε με τη δουλειά για μερικά χρόνια. Πρίν ζούσαμε στην Αθήνα. Μου λείπει πολύ η Ελλάδα οι γονείς μου και οι φίλοι μου. Ειδικά τώρα που θα τους χρειάζομαι θα είναι όλοι μακριά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Βάσια, και επώνυμα τώρα!

Στο Μαϊάμι ε; Γουάου! Τι δουλειά κάνετε καλέ, δάσκαλοι του σέρφινγκ; :P :P :P

Εμένα πάλι, δε μου λείπουν καθόλου τα πεθερικά μου. :P :P :P Τα οποία όταν γεννήσω με το καλό θα μου κατέβουν (θα είναι η κάθοδος των Δωριέων).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai apo emena!!

Eimai 28 etwn pantremenh 1 xrono me to 'mwro' mou kai eimai politikos mhxanikos kai menw sthn athhna...twra pou tha fouskwsei h koilitsa mou vlepw na xanw thn douleia mou hihi...

alla den peirazei!!! xalali, kapoia stigmh prepei na ginei kai auto!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί καλέ να χάσεις τη δουλειά σου; Τόσες νομοθεσίες υπάρχουν που προστατεύουν τις εγκύους (υποθέτω δηλαδή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ginetai ginetai dioti eimeis (ston klado mas) ergazomaste ws eleutheroi epaggelmaties kai oxi ws upallhloi...me deltio paroxhs uphresiwn...opote, opote theloun mas lene...geia sas!!! antio ...k kalh tuxh :-)

eutuxws exoume 'pronohsei' gia kati tetoio kai exoume xrhmata sthn akrh alla einai duskolo na ergazetai mia gunaika ston idiwtiko tomea kai na megalwnei kai paidia...den thn prostateuoun apo pouthena (edw sthn ellada touxalaxiston!)

esu anna maria exeis dioristei?? Einai polu kalu periptwsh na eisai ekpaideutikos kai na kaneis paidia...h mama mou einai kathhghtria kai eimaste 3 aderfia (zwh na exoume :-p ) kai paroti htan arketa duskola me 3 paidia (genika) , eixe diakopes kalokairi, xristougenna kai pasxa kai htan panta sto spiti!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!φουσκωνετε,φουσκωνετε?εγω ανακατευομαι,ανακατευομαι!!χαλια πρωι πρωι.μολις εκανα τον πρωτο εμετο της ημερας.εβγαλα δηλ το νερο και τα χαπια που ηπια...ωραια...και οταν τρωω φαγητο το κραταω 2-3 ωριτσες και το βγαζω μετα...ετσι,για να παχαινω δηλαδη...

anyway,το βραδυ θα παω γιατρουλακο,ελπιζουμε να ακουσουμε καρδουλα!!!και ας με ταλαιπωρει το μπεμπεκι,χαλαλι του...

οσο για τη δουλεια,εγω εχω κομμωτηριο και ασχολουμαι με μανικιουρ-πεντικιουρ και εχει τοοση δουλεια φετος οσο ποτε αλλοτε...εχω και μια κοπελα,εκπαιδευομενη,αλλα αν συνεχισει ετσι,θα πρεπει να παρω μια κανονικα γιατι δεν την παλευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Πως ειστε σημερα????

Εγω γυρισα επιτελους στο σπιτακι μου,γιατι ο γιατρος μου ειναι στην Αθηνα κ ειχα κατεβει για να με δει κ να κανουμε τις εξετασεις μας και για 1 εβδομαδα εμενα στην μαμα μου!!!!

Σαν το σπιτι σου πουθενα τελικα!

Πρεπει να βρω κ εναν γυναικολογο εδω που μενω για με παρακολουθει υπερηχογραφικα (μονο) γιατι ολα τα υπολοιπα θα τα κανω στην Αθηνα!

Παντως απο χτες το μεσημερι εχω μενα κεφαλι καζανι!!Νιωθω λες κ εχω πιει τον Βοσπορο :blink::blink: .Δε μπορω να πω οτι ειναι ζαλαδες...δεν ξερω....παντως κ τωρα που ξυπνησα ετσι ειμαι! :huh:

Οταν ειμαι καθιστη ή ξαπλωμενη ειμαι καλυτερα αλλα οταν σηκωνομαι...αλλου πατω κ αλλου βρισκομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα καλημέρα τσούπρες !

εγώ θέλω διακοπέεεεεεεεεςςςςςς !!!! βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια...

θελω να κατέβουμε στην οικογένεια του αντρα μου στο αγρίνιο να κατσουμε να πούμε χαζά, να κανουμε βολτίτσες... να δω και τα ανηψάκια...να κανω και την γιορτή μου εκεί...αντεεεεεε !!!!

ελπίζω Δευτέρα - Τρίτη το πολύ να την εχουμε κανει !! μουσικούλα στο αυτοκίνητο, air condition, πολλές στάσεις και αγιος ο Θεός !

ρανια με το καλό να ακούσετε καρδούλα !

lolli ! μαζί γιορτάζουμε, ε;! ωραία η γιορτή μας φέτος με τα σποράκια!

εγώ σήμερα το απόγευμα θα πάρω ολα τα αποτελέσματα από τον προγεννητικό ! μετά θα τηλ στη γιατρό μου που ξεκίνησε διακοπές, να της πω τα αποτελέσματα για να μου πει για συμπληρωμα σιδήρου και ασβεστίου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου,οντως θα ειναι η καλυτερη γιορτη μας!!!!!

Θα πατε Αγρινιο ε? Μια χαρα αλλα πολυ ζεστη εκει!!Να περασετε τελεια οι 3 σας!!!!!! ;););););)

Καλε οι υπολοιπες που βοσκετε????

Για μαζευτειτε παρακαλω!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ααααα εκλεισα κ ραντεβου για αυχενικη διαφανεια κ PAPP-Α την Δευτερα 13 Σεπτεμβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναμαζευτηκα σπιτι..εχουμε και δουλειες εξω,τι να κανουμε?παντως καλα να ειναι το μπεμπεκι εκει μεσα,αλλα νιωθω πολυ αρρωστη ρε κοριτσια.πηγα και μια επισκεψη και στο μισαωρο αρχισα να ιδρωνω και να ζαλιζομαι.και για καφε οταν πηγαινω,τα ιδια...

lolli κιολας αυχενικη και τετοια?στον τριτο μηνα ε?αχ,αντε να περασει ο καιρος,να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου η αυχενικη κ το PAPP-A γινονται μεταξυ 11 και 13 εβδομαδας,αλλα επειδη θα κατεβω Αθηνα για να την κανω ηθελα να εχω το περιθωριο επιλογης του ραντεβου,γι αυτο το εκλεισα απο τωρα!

Βεβαια δεν ηταν δικη μου ιδεα να κλεισω ραντεβου απο τωρα ...ο γιατρος μου το προτεινε λογο της αποστασης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω αγωνια για το βραδυ...κι αν κατι δεν παει καλα?αν δεν ακουστει καλα η καρδουλα του?τι στο καλο,ποτε θα χαλαρωσω να το απολαυσω?εσεις ειστε πιο χαλαρες τωρα η ακομα στην τσιτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλαρη???????????????????

αγνωστη λεξη για μενα!!!!!!!

τσιτα και Αγιος ο Θεος!!!!!

Μην ανησυχεις Ρανια μου!!!!!Ολα θα εινα καλα!Ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

δεν μου λεσ ..λολλι..που βρικεσ αφτο το πελαργο..που φερνι τα μορακια ετσι ..

παο να το ψαξο.....θελο και εγοοοοοοοο 316669878_157663.gif

Ασε Νινα μου!!!! Μην το ψαχνεις!!!! Τον δικο μου πελαργο τον χρυσοπληρωσα για να ερθει και μαλιστα του τα εσκασα 3 φορες μεχρι να τον πεισω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πληρωσα για να μπουν μεσα μου,πληρωνω για την διαμονη κ πρωτα ο Θεος θα πληρωσω για να μου τα βγαλουν!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα κι απο μενα. εγω εμαθα οτι ειμαι εγκυος στις 2 ιουλιου... 2 βδομαδες μετα το γαμο μας!! B)B) και ενω ημασταν εξωτερικο! Δεν το προσπαθουσαμε η αληθεια... ηταν η πρωτη φορα που αφεθηκαμε πιο χαλαρα κ τσουπ! ηρθε το σπορακι μας!! :):) Ευτυχως δλδ... γιατι νομιζω οτι αν συνειδητα αρχιζαμε να προσπαθουμε... εγω απο το δευτερο μηνα προσπαθειων θα ειχα φρικαρει!! οποτε ολα καλα!! προχτες μπηκα στην 10η εβδομαδα κ σε γενικες γραμμες νομιζω ειμαι μια χαρα... παιρνω utrogestan 3 τη μερα, γιατι στην αρχη ειδαμε λιγα καφε υγρα... κ μου χαλανε λιγο το στομαχι αλλα κατα τα αλλα ολα καλα... ουτε ζαλαδες... ουτε εμετους... τιποτα!! φοβερο αγχος με τις εξετασεις αιματος...μιλαμε... φρικη... πισευα οτι ειχα τα παντα... απο aids μεχρι ηπατιτιδες κ ολα!!! :blink::blink: δοξα το θεο σημερα πηρα τα αποτελεσματα κ ειναι ολα καλα εκτος απο τα ουρα μου που πρεπει να πινω 3-4 λιτρα νερο τη μερα για να καθαρισουν τελειως.... απο εκεινη την ωρα κυκλοφορω στο σπιτι με ενα αυρα μπιμπερο για να μετραω ποσο πεινω... :P επισης η μυτη μου εχει γινει ιδια λαγωνικου!!! μυριζω τα παντα!! κ ενω καπνιζα σαν τρελη πριν.. τωρα παιδια ειμαι ικανη να κανω εμετο απο τη μυρωδια!!! μου κανει φοβερη εντυπωση αυτο!

κατα τα αλλα ειμαι απο 15 ιουλιου ξαπλα σπιτι με αναρρωτικη κ θα ειμαι μαλλον κ μεχρι αρχες σεπτεμβρη. χασαμε τα μπανακια μας φετος αλλα χαλαλι!!! Τελος να σας πω οτι με λενε σοφια, 28 χρονων κ ευτυχως δημοσιος υπαλληλος. (για τις αναρρωτικες αυτο το ευτυχως.. και βεβαια για τις εξετασεις αιματος του προγεννητικου που ηταν ολα δωρεαν) :P σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Sofouki-Σοφακι!!!!!

Για τι να πρωτοευχηθω????

Θα τα παρω απο την αρχη!!!!

ΝΑ ΖΗΣΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Να περνεις τα ουτροτζεσταν με θρησκευτικη ευλαβια κ να ξεκουραζεσαι!

Θα τα λεμε ε??

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..sofoyki εγω εμαθα 4 ιουλιου οτι ειμαι εγκυος γιατι ειχα καθυστερηση ειχαμε αφεθει και εμεις λιγο τον τελευταιο καιρο μετα το γαμο μας(10 απριλιου)ειχα πολυ σταθερο κυκλο οποτε κοριτσια αμεσως καταλαβα οτι κατι συμβαινει..Πηρα δυο τεστ εκανα το πρωτο θετικο εν τω μεταξυ ο αντρουλης μου ηταν εξω απο την πορτα με αγωνια και ρωτουσε"αντε τι εγινε???""και εγω του ελεγα περιμενε λιγο γιατι εβλεπα το τεστ και δεν το πιστευα.... Οταν του εδειξα το τεστ τρελλαθηκε χαρηκε πολυ και την αλλη μερα το πρωι καναμε το δευτερο οπου επιβεβαιωθηκαμε 3 μερες μετα καναμε χοριακη και ημουνα ηδη 5 εβδομαδων..Πηγαμε στο γιατρο και ειδαμε το σακο με το σπορακι..Στην αρχη ενιωθα οτι δεν συμαβαινει τιποτα ακομα ημουνα μια χαρα ..Ειχα λιγο καουρες και αναγουλες αλλα το ελεγχα...Στις 30 ιουλιου 7.5 εβδομαδων παμε στο γιατρο και ακουμε καρδια...Συγκινηθηκαμε πολυ ειχε καρδουλα και μαλιστα ηταν 13 χιλιοστα ανθρωπακι αρχισαν να σχηματιζονται τα χερακια ποδαρακια ελεγα αν ειναι δυνατον πως μεγαλωσε ετσι σε 2 εβδομαδες..Στις 31 αυγουστου παμε για αυχενικη θα ξερουμε και το φυλλο..Ειναι απιστευτο συναισθημα πραγατικα και φανταζομαι οταν θα αρχισει να μεγαλωνει κι αλλο πως θα ειναι..Αντε να γεννηθει να το παρψ αγκαλιτσα το μωρακι μου.. :cheer: Συγνωμη αν σας κουρασα με την παραστατικοτητα μου,συγχωρεστε μια νεα.... μαλλον χαζομαμα!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Υ.Γ εχω κανει θεμα μανουλες του μαριου 2011 αν καποια απο εσας γενναει τοτε μπορειτε να ερθετε να τα λεμε και απο εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...