Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

δεν εχω πάει ακόμα στη γιατρό μου, μου έκλεισε ραντεβού στις 29-7 αλλα από τα μετρητήρια που υπάρχουν στο internet μου βγάζουν γύρω στις 25 Μάρτη !! Καλό, ε!

για πες βρε ηλιαχτίδα και συ δεν αισθάνεσαι συμπτώματα όλη την ώρα, ε;

αρα είναι νορμάλ ;;;

Lolli και γω το ίδιο ! και με την τουαλέτα και με τις δουλειές !! χιχιχιχιχιχι !!!! να είναι καλά η μικρή μου αδελφή που κάνει μικροδουλίτσες καθημερινά για να μην μαζεύονται...!!!!!

περπάτημα επιτρέπεται ;; πόση ώρα δηλαδή ;;;

καλέ πείτε ! μπορεί η δοκτορ μου να μην με αφήσει να ταξιδέψω με αυτοκίνητο (4 ωρίτσες) τώρα τον αύγουστο ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμ βεβαια για λιγο βγηκα , ο χαμος εδω μέσα... βρε κουτσομπολες...χαχαχα

Ηλιαχτιδα μου , τι τέλεια μπραβο, να σε ρωτησω η ωολληψια ποτε ειχε γινει και ακουσατε και καρδούλα?

Και μη ξεχναμε και εγω λιονταρακι ειμαι, στην εκπνοη....

Εγω πάλι ολη την ωρα τρωω, αλλα μαλον επειδη δεν καπνίζω ειναι και οχι απο πεινα ή λυγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

δεν εχω πάει ακόμα στη γιατρό μου, μου έκλεισε ραντεβού στις 29-7 αλλα από τα μετρητήρια που υπάρχουν στο internet μου βγάζουν γύρω στις 25 Μάρτη !! Καλό, ε!

για πες βρε ηλιαχτίδα και συ δεν αισθάνεσαι συμπτώματα όλη την ώρα, ε;

αρα είναι νορμάλ ;;;

στις 29/7 ε??? τοτε εχουμε επετειο γαμου κ την επομενη μερα εχω γενεθλια.Λες να μου κατσει κ εμενα ο υπερηχος τοτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι Lolli μου ! ωραίο δωρο, ε!;

εγώ υπολόγισα οτι κοντά στα γενέθλιά μου θα μπορεί πλέον να ακούει !! εχουμε να ακούσουμε μουσική together με το νινί ...!!!!!!

την πρωτη μέρα που το έμαθα, δεν ξέρω τι με έπιασε και ήθελα να ακούσω τραγούδια της δεκαετίας του ΄70 !!! Νιλ Σεντακα και τέτοια...

οh my God..................!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BITaKu5P ... re=related

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!εχω αγχωθει τρελα ρε γμτ...πολυ μικρη η χωριακη μου.λετε κατι να μην πηγαινει καλα η ηταν πολυ νωρις?τη δευτερα θα ξανακανω και τριτη θα ξαναπαω στο γιατρουλη.τωρα 2 ωρες ξαπλα με το ενδοκολπικο χαπι που μου εδωσε.απο δουλειες κι εγω τπτ.δεν με αφηνει ο αντρας μου.μονο μαγειρεμα(και πλενει τα πιατα αυτος).φοβαμαι ρε κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgia Περιμενες στις 19 Ιουλιου αρα εισαι στην 3η μερα καθυστερισης?Περιμενε 1-2 μερουλες κ δεν ερθει τρεχα για χοριακη!!!!!!

Εσυ τι προαισθημα εχεις?

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

καλημερα κοριτσακια!!!εχω αγχωθει τρελα ρε γμτ...πολυ μικρη η χωριακη μου.λετε κατι να μην πηγαινει καλα η ηταν πολυ νωρις?τη δευτερα θα ξανακανω και τριτη θα ξαναπαω στο γιατρουλη.τωρα 2 ωρες ξαπλα με το ενδοκολπικο χαπι που μου εδωσε.απο δουλειες κι εγω τπτ.δεν με αφηνει ο αντρας μου.μονο μαγειρεμα(και πλενει τα πιατα αυτος).φοβαμαι ρε κοριτσια...

ΡΑΝΙΑ μου καταλαβαινω τον φοβο σου κοριτσι μου!Ειναι λογικο! Να δεις που ολα θα πανε καλα στο τελος κ θα τα λεμε κ θα γελαμε! :)

KANE ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.

Δεν θυμαμαι (ειμαι κ μεγαλη γυναικα) τι χοριακη ειχες κ σε ποσες μερες καθυστερισης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα 59,56 την τριτη.ημουν 26η μερα του κυκλου.κανονικα σημερα-αυριο θα μου ερχοταν περιοδος.μαλ...ιες ε?την εκανα πολυ νωρις.τζαμπα αγχωνομαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μαζι θα πάμε να δουμε τους σακους μας.....

Παντως τα καλυτερα δωρα μας ηρθαν για τα γενεθλια μας φετος!

Και εμεις ετσι ειμαστε εχουμε επετειο 22/8 και την επομενη ειναι τα γενεθλια μου... α ρε Γιωτακι καλα πάμε...χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και ημερομηνία τελευταίας περιόδου 10/06/2010

στο λέω γιατί από αυτήν την ημερομηνία μετράς πόσων εβδομάδων έγκυος είσαι

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι ρε γιουλακι μου..θελω τοοοσο πολυ να πανε ολα καλα.το θελαμε τοοσο καιρο αυτο το πλασματακι.μου φαινεται απιστευτο.αφου πηγα στο διαιτολογο μου σημερα και για μου προσαρμοσει τη διατροφη του ειπα,ειμαι εγκυος.καπως μου φανηκε,σαν ψεμα που το ξεστομισα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

ειχα 59,56 την τριτη.ημουν 26η μερα του κυκλου.κανονικα σημερα-αυριο θα μου ερχοταν περιοδος.μαλ...ιες ε?την εκανα πολυ νωρις.τζαμπα αγχωνομαι??

καλε χαλαρωσε!!!!!! πολυ νωρις την εκανες!!!!! γι αυτο και ειναι μικρη η τιμη!!!δεν προλαβε να ανεβει η καημενουλα η χοριακη!

αντε μην φοβασαι!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου άκου

μάλλον δες :laugh: :laugh:

1η χοριακή 26η μέρα από την τελευταία περίοδο 59,00

2η χοριακή 28η μέρα 160,00

3η χοριακή 30η μέρα 500,00

4η χοριακή 32η μέρα 1250,00

μετά δεν χρειάστηκε να κάνω άλλη πήγ για υπέρηχο που είδα πρώτη φορά το σάκο και σήμερα ήταν ο δεύτερος υπέρηχος που άκουσα και καρδούλα :):)

ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΕΝΤΑΞΕΙ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

gioulaki μου εγώ έκανα εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστεων 5ης μέρας την Δευτέρα 28/06/2010

Ακριβως μια εβδομαδα διαφορα εχουμε. Και εμενα Δευτερα 5/7 βλαστοκυστούλες 4 ημερων. Και ειχα περιοδο 15/6. Προσπαθω να καταλάβω ποσων εβδομαδων ειμαι, ποτε εκλεισα το μηνα, και αν την αλλη Πεμπτη θα δουμε τιποτα στον υπέρηχο. Τι αρχικη χοριακή ειχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

Ακριβως μια εβδομαδα διαφορα εχουμε. Και εμενα Δευτερα 5/7 βλαστοκυστούλες 4 ημερων. Και ειχα περιοδο 15/6. Προσπαθω να καταλάβω ποσων εβδομαδων ειμαι, ποτε εκλεισα το μηνα, και αν την αλλη Πεμπτη θα δουμε τιποτα στον υπέρηχο. Τι αρχικη χοριακή ειχες?[/quote:291swjhe]

κ εγω βλαστοκυστες 4 ημερων με πρωτη μερα τελευταιας περιοδου 17/6

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

απλα επειδη εγω το εκανα σε φυσικο κυκλο αργησα 2 μερες να κανω ωορρυξια

(παιζει κ αυτο ρολο :blink: ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω ηλιαχτιδα μου.με ηρεμησες λιγακι...θα δω τη δευτερα παλι τη χοριακη μου,32η μερα.αντε,ολα καλα σε ολες μας θα πανε μωρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dolfin έγραψε:

ειδα τα μπεμπε και ειδα και τις καρδουλες τους να παλλονται αλλα μου βρηκανε μια μινι αποκολληση και συνεστησαν ξαπλα.

2 εχεις δελφινακι?(Τωρα το πηρα χαμπαρι εγω)???

ξαπλα λοιπον κ ολα καλα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχχ... δελφίνιιιι δελφινάααααακι...!!!

αντε με το καλό !!!

καλή ξάπλα λοιπόν !!!

βρε τσούπρες! εσείς αισθάνεστε ΣΥΝΕΧΕΙΑ πονάκια ή σταματάνε ;;

εγώ οταν τα εχω ψιλοανακουφίζομαι και οταν χανονται ανησυχώ !!!

και μετά τα ανάποδα !!!! :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονακια ποτε ποτε υπαρχουν.μην ανυσυχεις.εγω αλλες μερες νιωθω κατι και αλλες τιποτα.παντως οσο μεγαλωνουν τα μωρα ανοιγει η μητρα και για αυτο εχουμε πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...