Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

Κουκκίδα, όντως, αυτό συμβαίνει με τις λάμπες αυτές. Είχε πάει ένας συνάδελφος στην Ηλεκτρική για μια δουλειά, κι εκεί δίνουν δωρεάν τέτοιες λάμπες, μαζί με ενημερωτικό φυλλάδιο. Με το που διάβασε ο άνθρωπος το φυλλάδιο έπαθε σοκ! Το έφερε στο σχολείο και το φωτοτύπησε να το διαβάσουμε όλοι.

Για να εφαρμόσεις όλα αυτά που γράφει πρέπει να έχεις ειδικό εξοπλισμό και διδακτορικό στην ηλεκτρονική! Α πα πα πα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπω...θα τα πω στον αντρα μου και θα μου λεει οτι ειναι βλακειες..κλασσικα...ολο ετσι με κανει, 'και ποιος το λεει αυτό?' αυτό οταν το λεει πως μου την δίνει!!!!αμα το πει κανενας φιλος του όμως μια χαρα το δεχεται......γκρ......αντρες.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, δεν παίζονται σου λέω Γιουλακι, εμενα εχει το θρασσος- αλλα ειναι και αφελης -δεν μπορει το πουλακι μου- και ερχεται και μου λεει ακριβως αυτο που του ειπα πριν όσο καιρο και να εχει- και οταν του λεω αφου στο ειπα και δεν με πιστευες, αρχιζει...'πότε ρε ?' δεν θυμαμαι τπτ τετοιο...

το ματι μου........ :blink:

τωρα αμφισβητει το οτι οι εγκυες δεν κανει να τρωνε σαλαμια και λουκανικα ωμα, και οτι πρεπει να αποφευγουμε τις σαλατες στα εστιατόρια γενικοτερα- ολα αυτα με τη διατροφη.

με λεει υστερικη και μαλιστα πηγε και μου πηρε -σαλαμι αερος, και λουκανικα chorizo που τρωγονται λεει σκετα! θα τον σκοτωσω!!!εκει! επιμενει! βλακειες λεει -φαε δεν θα παθεις τιποτα...

θα τον εκτελεσω τον κακουργο........

αμα βαλω ενα φιλο του να του πει οτι 'ξερεις η κουκιδα δεν κανει να τρωει μπλα..μπλα...' θα ερθει και θα τα πεταξει όλα απτο ψυγείο :blink::S:S:S:S:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω σαν να βλέπω τον αντρα μου..........χαχαχααχα

Το ιδιο ειχαμε με το Ξιφία εμεις στις διακοπές. Πηγε στο ψαρα και μου εφερε 5 φετες ξιφία για να ψησουμε λεει, γιατι πρεπει να τρωω ψαρι. Του ειπα οτι ξιφία και τονο δεν κάνει και με εβγαλε τρελη... χθες που ειμασταν στη κουνιαδα μου(που ειναι εγκυος) και του το ειπαν τα παιδια τοτε μονο το πίστεψε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Gioulaki γειά σου και συγχαρητήρια για τα 2 μωράκια σου!!

Λολλι πάτε πακέτο!!! δλδ 2 μάνες= 4 μωρα με την μία!!! ενα ολιγομελές τμήμα με τη μία!!!χαχα

Λολλι ναι εγω ρωτησα για τις ραγαδες- Thanks! την αρχισες την κρεμούλα??

Η πλακα ειναι οτι με το Γιουλακι καναμε εμβρυομεταφορα και την ιδια μερα!!! :woohoo: :woohoo: Τρελλο???? Και ειχαμε και οι 2 θετικα αποτελεσματα κ διδυμακια!!!!

Την κρεμα την ξεκινησα αμεσως αλλα δεν την βαζω 2 φορες τη μερα,οπως λεει γιατι με την ζεστη δεν αντεχω την αισθηση καμιας κρεμας,αλλα μια φορα μετα απο το μπανιο στο στηθος και στην κοιλια.

Οσο για τα κιλα...στον 1ο υπερηχο που ζυγιστηκα ημουν 63 και 2 εβδομαδες μετα ημουν 62.7!!!!Δε μπορω να πω οτι προσεχω...πιο πολυ φοβαμαι μην βαρυστομαχιασω κ ειμαι συγκρατημενη!

Ρε κοριτσια θελω να παρω σουτιεν γιατι με στενευουν αυτα που εχω...να παρω απλα μεγαλυτερο νουμερο ή θελει κατι πιο "ειδικο"?Μηπως πρεπει να περιμενω λιγο μπας κ μεγαλωσουν κι αλλο? :blink::unsure:

Η κοιλιτσα μου χαμηλα εχω την αισθηση οτι φουσκωσε,μου το ειπε κ ο αντρας μου (αλλα αυτος δεν πιανετε γιατι ειναι παλαβος!!! :woohoo: ).Στα ρουχα μου δεν μπορω να δω διαφορα γιατι ειμαι λατρης της φορμας κ γενικα των ανετων ρουχων :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααα!!!!!!!! Τι τελειο τικερακι ειναι αυτο με τα 2 νινακια!!!!!!!!!!!!! Μπορω να το κλεψω????

Οσο για τις παλιολαμπες που λετε ειναι αυτες που αναβουν σιγαααααα σιγαααααααα???

Αν λετε γι αυτες ειναι μεγαλη μ@λ@κι@!!!!!!Ειχα κανει την εξυπναδα να τις δοκιμασω παλιοτερα κ τις ειχα βαλει στο μπανιο....ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!!!

Ηθελα να παω τουαλετα το βραδυ κ κατεληγα να κανω πιπι μου ρομαντικα!!!!Μεχρι να αναψουν κανονικα ειχα τελειωσει....κατουρημα στα γκαβα δηλαδη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα χα χα!!!

Εμένα ο δικός μου πιστεύει ό,τι του πει ένας συγκεκριμένος φίλος του. Εν τω μεταξύ, αυτός ψάχνεται με κάτι περίεργα, π.χ. η τάδε εταιρεία οδοντόπαστας βάζει κάτι συστατικά που προκαλούν απώλεια μνήμης, και το κάνουν επίτηδες για να μας κάνουν φυτά ή ότι και καλά στην Ελλάδα απαγορεύτηκαν οι χειροτονίες ιερέων κι αυτό το κάνουν για να χτυπήσουν την Εκκλησία(απλά αναστέλλονται οι χειροτονίες λόγω κρίσης), κι έρχεται μετά και μου τα λέει με σοβαρό ύφος και το απαραίτητο: "ο Μανώλης μου το είπε".

Το πόσο εκνευρίζομαι, δε φαντάζεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Χα χα χα χα!!!

Εμένα ο δικός μου πιστεύει ό,τι του πει ένας συγκεκριμένος φίλος του. Εν τω μεταξύ, αυτός ψάχνεται με κάτι περίεργα, π.χ. η τάδε εταιρεία οδοντόπαστας βάζει κάτι συστατικά που προκαλούν απώλεια μνήμης, και το κάνουν επίτηδες για να μας κάνουν φυτά ή ότι και καλά στην Ελλάδα απαγορεύτηκαν οι χειροτονίες ιερέων κι αυτό το κάνουν για να χτυπήσουν την Εκκλησία(απλά αναστέλλονται οι χειροτονίες λόγω κρίσης), κι έρχεται μετά και μου τα λέει με σοβαρό ύφος και το απαραίτητο: "ο Μανώλης μου το είπε".

Το πόσο εκνευρίζομαι, δε φαντάζεστε.

Εεεεεεε αφου το ειπε ο Μανωλης ειναι εγγυηση!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ολοι ιδιοι εινα τελικα....και ο δικος μου τα ιδια κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι, για σουτιέν είναι καλύτερα να πάρεις αυτά χωρίς τις μπανέλες. Εγώ όλο τέτοια έχω, δε με στενεύουν ακόμα, γιατί έχω πάρα πολύ μικρό στήθος, αλλά σε κάποια σουτιέν, το καταλαβαίνω ότι γεμίζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα-Μαρια εγω ειχα μεγαλο στηθος κ τωρα ειχω φτασει στις διαστασεις της Πεμελα!!!!!Πραγματικα τα νιωθω στριμωγμενα στα παλια σουτιεν..ζοριζονται :laugh: :laugh: :laugh:

Χωρις μπανελα θα κραταει το στηθος? Θα στεκεται το σουτιεν??? Δεν ξερω τι να κανω...Υπαρχουν σουτιεν εγκυμοσυνης ή να παω σε μαγαζι με εσωρουχα κ να παρω μεγαλυτερο νουμερο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλάκι μου μπορείς να εχεις το τικεράκι, ακριβως ιδιο όπως θα δείς στις ημερομηνίες....χιχιχιχι

εχω ενα αγχος για σημερα... λετε να ακουσουμε καρδουλες? Να ειναι και τα δυο καλά θελω βρε κορίτσια, τα εχω αγαπήσει και τα δυο τους μιλάω ηδη κάθε μέρα η τρελή.

Πάντως οταν πηρα το ντοκτορα τηλ την προηγουμενη εβδομαδα επειδη ανησυχούσα, μου ειπε οτι οι αναγουλες ειναι ενδειξη οτι η αναπτυξη γινεται κανονικά. Και κάπου εκει ηρεμησα, αλλα εχω ακομα 3 ωρες μεχρι να παω κ θα σκάσω

Για σουτιεν δεν ξερω , τα εχω καταργησει. Φορα τα μαγιώ μου μέσα απο τα ρούχα και εχω σωθεί. Ειναι και μαλακά και ανετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Χα χα χα χα!!!

Εμένα ο δικός μου πιστεύει ό,τι του πει ένας συγκεκριμένος φίλος του. Εν τω μεταξύ, αυτός ψάχνεται με κάτι περίεργα, π.χ. η τάδε εταιρεία οδοντόπαστας βάζει κάτι συστατικά που προκαλούν απώλεια μνήμης, και το κάνουν επίτηδες για να μας κάνουν φυτά ή ότι και καλά στην Ελλάδα απαγορεύτηκαν οι χειροτονίες ιερέων κι αυτό το κάνουν για να χτυπήσουν την Εκκλησία(απλά αναστέλλονται οι χειροτονίες λόγω κρίσης), κι έρχεται μετά και μου τα λέει με σοβαρό ύφος και το απαραίτητο: "ο Μανώλης μου το είπε".

Το πόσο εκνευρίζομαι, δε φαντάζεστε.

χαχαχαχα!!! ε καλά εσας ειναι 'Μανωλης' εμάς ειναι 'Παναγιώτης'- όπως ο δεσπότης!χαχαχα εχουμε πολλόυς παντογνώστες φίλους...βέβαια...αμ πως..

Λοιπον αυτο που λες με τις λαμπες Λολλι, και γω εχω στο μπάνιο αλλα εχω και αλλες 2 λαμπες στον καθρεφτη γιατι δεν βλεπω τπτ αλλιως. μεγαλη μουφα- και στο υπνοδωματιο και στη κουζινα εχω....φτου! το γεμισαμε μαυτες τις βλακεις το σπιτι.

Γιουλακι λολλακι- μαζι θα γεννησετε- λετε να εινια και του ιδιου φύλου???

ρε κοριτσια, ισχυει αυτο που λενε ότι τα θηλυκά ειναι πιο δυνατα απο τα αρσενικα εμβρυα?????? και οτι γιαυτο απο εξωσωματικη συνηθως ερχονται κοριτσάκια??

(ή να ρωτησουμε τον Μανωλη??)χαχαχαχαχ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν υπάρχουν σουτιέν εγκυμοσύνης. Πάντως στο φυλλάδιο που μου έδωσε ο γιατρός (σαν το τσαντάκι του Σπορτ Μπίλι είναι πια αυτό το φυλλάδιο!) λέει ότι είναι καλύτεροι οι υποστηρικτικοί στηθόδεσμοι χωρίς τις μπανέλες. Λες να είναι ειδικά σουτιέν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, εγώ που έχω ελάχιστες αναγούλες, τι συμβαίνει;;; Φυσικά, είναι πολλές ώρες που νιώθω αναγούλα, στη βάση του λαιμού, σαν κάψιμο. Αυτό το ένιωθα και παλιότερα, όταν περίμενα περίοδο κυρίως. Εϊναι και φάσεις που μου έρχεται πιο έντονα, και κάνω και σπασμούς λες και θα κάνω εμετό, δεν κάνω, όμως, τελικά...

Αλλά επειδή αυτά τα είχα ανέκαθεν, νιώθω ότι είμαι στα φυσιολογικά μου... Επειδή είχα τέτοιο πρόβλημα με εμετό, πίστευα ότι στην εγκυμοσύνη δε θα προλάβαινα, θα έκανα συνέχεια. Αλλά τίποτα... Λέτε να είναι ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά;;; Δεν το ανέχω άλλο αυτό...

Κουκκίδα, πήρα τηλέφωνο το Μανώλη και μου είπε ότι, ναι, τα θηλυκά έμβρυα είναι πιο δυνατά από τα αρσενικά. Αυτό μου το έλεγε κι η διευθύντρια του σχολείου, που, όταν ήταν έγκυος τριών μηνών στην κόρη της, ήταν σε ταξί, στη θέση του συνοδηγού και είχαν μετωπική σύγκρουση με φορτηγό. Έπρεπε να μείνει ξάπλα τους υπόλοιπους έξι μήνες για να επιβιώσει το έμβρυο, και ο γιατρός της είχε πει ότι αν ήταν αγόρι δε θα τα κατάφερνε με τίποτα.

Όσο για τις λάμπες, εγώ, που και καλά έχω οικολογική συνείδηση, τρομάρα μου, ήθελα να βάλω μόνο τέτοιες. Αλλά μετά που μου είπε ο συνάδελφος αυτό το πράγμα, ούτε να τις δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukida έγραψε:

Γιουλακι λολλακι- μαζι θα γεννησετε- λετε να εινια και του ιδιου φύλου???

ρε κοριτσια, ισχυει αυτο που λενε ότι τα θηλυκά ειναι πιο δυνατα απο τα αρσενικα εμβρυα?????? και οτι γιαυτο απο εξωσωματικη συνηθως ερχονται κοριτσάκια??

(ή να ρωτησουμε τον Μανωλη??)χαχαχαχαχ :P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ναι βρε Αννα Μαρια αντε ρωτα το Μανωλη να μαθουμε!!!

εχω πονακια απο χθες ειναι φυσιολογικό, σουβλιες και δεξια και αριστερα. Ξερει καμιά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Koukida έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ναι βρε Αννα Μαρια αντε ρωτα το Μανωλη να μαθουμε!!!

εχω πονακια απο χθες ειναι φυσιολογικό, σουβλιες και δεξια και αριστερα. Ξερει καμιά??[/quote:2jcd19lv]

Γιουλάκι, οκ, τον ρώτησα. Κοίτα από πάνω σου! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλες ειναι οι λιγες αναγουλες, τι θελεις δηλαδή να εχεις αγκαλιά τη λεκάνη????

Λοιπόν τωρα που γυρνάει θεστε τα ερωτηματ... παω στο γιατρο σε λιγες ωρες!!

Τι θελουμε να μάθουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που σε σφάζει δεξά ή ζερβά? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ ρε κοριτσια δεν μπορω να καταλάβω αν ειναι πεινα ή αναγούλα....

Είμαι και ξανθια καταλαβαίνετε τωρα....

Αχ αντε να παω στις 5 να δω τι γινεται...ουφ!!! Τελικα μαλλον πείνα είναι λύσσαξα η γυναικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι καλή επιτυχία το απογευμα!!

χαχα, κατσε να πάρω και τον Παναγιώτη να δω μηπως συμφωνει με τον Μανωλη- όχι τιποτα αλλο- να διασταυρωνουμε αυτα που μας λένε!! :laugh: :laugh:

Λοιπον, ρε κοριτσια εγω δεν εχω τιποτα! να ανησυχώ??? :huh:

ουτε αναγουλες ουτε τιποτα- μονο να τρωω θελω- απλα καποια πραγματα δεν τα λαχταραω οπως πριν- ενω θελω να τρωω πραγματα που ποτε δεν με συγκινουσαν.

απο θερμοκρασια πως πατε????? βαζετε θερμομετρο??

εγω εχω κοντα στο 36,9. απλα πολλες φορες φτανει στο 37- 37.3 το πολυ.

για πειτε για πειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά τα συμπτωματα είναι καλο πραγμα... το στηθος , η ορεξη, οι αναγούλες.

Εγω δεν βαζω θερμόμετρο αλλα βραζω, το καατλαβαίνω οταν με ακουμπάω. Τωρα ποσο ειναι δεν ξερω, θα βαλω οταν θα παω σπίτι και θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γκαστρουδιτσες μου!!χτες με ματιασα..ημουν καλα ειπα ε?γαμ...κα ολη νυχτα.το χειροτερο βραδυ μου.τον κουβα διπλα στο κρεβατι γιατι ειχα βαλει και το χαπι και δεν μπορουσα να σηκωθω..μετα,αγκαλια η λεκανη.μαρτυρησα.δεν αντεχω αλλο.δεν ξανατρωω φαγητο,τελος.αν και εχει μεινει παστιτσακι απο χτες και πολυ το ζηλευω.το ειχα κανει μουρλια.αλλα ηδη ειμαι ανακατεμενη με μια τυροπιτα απτο πρωι.μεχρι ποτε ρε γαμωτο?δεν την παλευω.ειδικα στη δουλεια,μου ειναι πολυ δυσκολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...