Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΘΕ ΜΕΡΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΟΥΝΑΩ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΤΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΑΤΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΕΧΘΕΣ;ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ ΤΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ!!ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ "ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ" ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΜΑΝΑΝΕΔΑΚΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ!!ΟΣΟ ΓΙΑ Τ'ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΟΛΑ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΕΝΩ ΕΒΓΑΖΑ ΑΝΕΤΑ 10 ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι κανετε? εγω δεν κοιμηθηκα καλα..αυπνια απο τις 4.00-6.00...ειδα ολα τα τελεμαρκετινκ και ντοκιμαντερ...

τελικα αποφασισα να σηκωθω να φαω κατι..και μετα απο λιγο που χορτασα κοιμηθηκα σα πουλακι..πόσο φαγανο μωρακι εχω στην κοιλιτσα μου??..ειναι σα να μου λεει "αμα δε με ταισεις..το βλεφαρο θα μεινει καγκελο.." :laugh: :laugh:

εγω πηγα χθες σε κατι φιλους..σουβλακια, παγωτακια...αλλα ξεχασαμε την πανσεληνο..και οταν το θυμηθηκαμε ειχε φτασει ψηλα :dry::dry:

ΜΑΡΥΛΟΥ τον ειχα δει περσυ τον ΛΟΥΔΟΒΙΚΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ και μου αρεσε αλλα φανταζομαι οτι θα λεει τις ιδιες ιστοριουλες και τα ιδια ανεκδοτα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?

έχω καιρό να μπω,να σας μιλήσω!!!! είμαι απαράδεκτη :blush::blush:

τι έγινε γέννησε καμιά χθες με την πανσέληνο???

από αυπνίες άλλο τίποτα μαμουνάκι μου, τι στο καλό?

μας προετοιμάζει ο οργανισμός μας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!!! τι κανετε???

σταγονιτσα πολυ χρησιμα αυτα που εγραψες..επισης πριν πληρωσετε μαμουνακι στο μητερα να ζητησεις τον αναλυτικο για να τον ελεξεις....εκτος του οτι χρεωνουν κουτια φαρμακων πολλες φορες χρεωνουν και τις εξετασεις 2 και 3 φορες, μια φορα σου παιρνουν αιμα 3 σου χρεωνουν αυτοι!!!!... !!!Για αυτο προσεξε και αυτο!

σταγονιτσα στο τρικλινο οταν λες εχεις δικη σου τηλεοραση τι εννοεις????γιατι εγω δεν πηγα στο οικονομικο αλλα στο κανονικο τρικλινο λογω συσπασεων και ειχε μια τηλεοραση μεσα...και αυτο ηταν ολο!

ερη μου σε καταλαβαινω απιστευτα....εγω ολο και πιο δυσκολα κουνιεμαι γενικα!!!!δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι :blush::blush::blush:

σημερα θα ρθει η μανουλιτσα μου να μου σιδερωσει επιτελους τα πραγματακια του μπεμπη!!!!!εχω να τους δω και πολυ καιρο...και πιστευω οτι θα ναι και η τελευταια που θα με δουν εγγυο....μετα θα ασχολουνται ολο με τον εγγονο τους...και εμενα θα με γραφουν!!!!! :P:P οποτε σηερα θα εκμεταλλευτω την μερα!!!χιχιχχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω anlou μου..θα ζητησω οπωσδηποτε τον αναλυτικο, γιατι και με τα βλαστοκυτταρα διαβαζα σε ενα φορουμ οτι ενω λενε οτι δεν χρεωνουν τιποτα οταν γινεται δωρεα, στον αναλυτικο κοτσαραν ενα 300ευρω για βλαστοκυτταρα. αυτο κριθηκε παρανομο (βασει νομου περι δωρεας) και φαγαν προστιμα ΙΑΣΩ, ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΛΗΤΩ.

εγω ρωτησα τις προαλλες στο μητερα αν θα με χρεωσουν για βλαστοκυττ και μου ειπαν οχι..αλλα θα το τσεκαρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια..

Σήμερα πήγα να κάνω τις κλασικές αιματολογικές εξετάσεις και αύριο θα δούμε επιτέλους το μωράκι μας...

Σταγόνα να κάνω μια τελευταία ερώτηση? :blush: Όλα αυτά που μας είπες σερβιέτες, σλιπ κτλ μήπως συμπεριλαμβάνονται στην τιμή του πακέτου και απλα τα αναφέρουν αναλυτικά ή είναι έξτρα?Σε ζαλισα κοριτσάκι συγνώμη..

Μα τόσο εκμεταλλευτές είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα crazymummy. τι κανεις?

εμενα με εχει κανει νυχτοφυλακα η μπεμπα..απο αυπνια αλλο τιποτα... :laugh: :laugh: και ακομα δεν ειδαμε τιποτα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia καλημερα. αποτι καταλαβα ειναι εξτρα..

2000 ειναι φ.τ. σε οικονομικο τρικλινο και οταν ρωτησα στο μητερα μου ειπαν σιγουρα τα φαρμακα χρεωνονται εξτρα..

α για τον παιδιατρο (που χρεωνεται εξτρα 200-300 ευρω δε θυμαμαι) ο γιατρουλης μου μου ειπε να μην τον χρησιμοποιησω..αλλωστε τις πρωτες μερες ουτε βλεπουν, ουτε ακουνε καλα...περιττες οι εξετασεις ματιων και αυτιων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Δεν εχω κανενα νεο, αλλη μια ίδια ημέρα στην δουλεια!!!Eri κι εμενα τα δαχτυλακια μου με πονανε, νομιζω μου ειπαν οτι ειναι απο την κατακρατηση, για τα ποδια να μην μιλησω ποσο πρισμενα ειναι, ευτυχως αν τα βαλω ψιλα επανερχονται!Για το μωρουλι δεν χω κανει κατι καινουργιο, την αλλη εβδομαδα που θα παω στον γιατρο θα παω και για ψωνια!!!Το Σαββατοκυριακο λεω να παρω τον αντρουλη μου και να παμε καπου κοντα να σαπισουμε σε μια ξαπλωστρα, εχει κουραστει κι αυτος να ειναι κλεισμενος μεσα μαζι μου!!!Θα τα πουμε και μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΨΙΛΟΒΑΡΙΕΜΑΙ Ο ΔΕ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΟΒΕ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΧΝΑΝΕ!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ:36,2 ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΠΑΟΡΝΩ ΕΝΑ TRADYFERON ΜΟΝΟ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ 90 ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia έγραψε:

Kαλημέρα κορίτσια..

Σήμερα πήγα να κάνω τις κλασικές αιματολογικές εξετάσεις και αύριο θα δούμε επιτέλους το μωράκι μας...

Σταγόνα να κάνω μια τελευταία ερώτηση? :blush: Όλα αυτά που μας είπες σερβιέτες, σλιπ κτλ μήπως συμπεριλαμβάνονται στην τιμή του πακέτου και απλα τα αναφέρουν αναλυτικά ή είναι έξτρα?Σε ζαλισα κοριτσάκι συγνώμη..

Μα τόσο εκμεταλλευτές είναι?

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ.ΠΟΣΑ ΠΑΚΕΤΑ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΔΕΧΕΣΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΡΙΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ.Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΠΛΗΡΩΣΑ ΕΓΩ.ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑ ΝΟΒΑ ΑΚΟΥΑΖΟΛ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕ Η ΘΗΛΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΙΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΔΙΠΛΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

καλημερα και απο μενα!!!! τι κανετε???

σταγονιτσα πολυ χρησιμα αυτα που εγραψες..επισης πριν πληρωσετε μαμουνακι στο μητερα να ζητησεις τον αναλυτικο για να τον ελεξεις....εκτος του οτι χρεωνουν κουτια φαρμακων πολλες φορες χρεωνουν και τις εξετασεις 2 και 3 φορες, μια φορα σου παιρνουν αιμα 3 σου χρεωνουν αυτοι!!!!... !!!Για αυτο προσεξε και αυτο!

σταγονιτσα στο τρικλινο οταν λες εχεις δικη σου τηλεοραση τι εννοεις????γιατι εγω δεν πηγα στο οικονομικο αλλα στο κανονικο τρικλινο λογω συσπασεων και ειχε μια τηλεοραση μεσα...και αυτο ηταν ολο!

ερη μου σε καταλαβαινω απιστευτα....εγω ολο και πιο δυσκολα κουνιεμαι γενικα!!!!δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι :blush::blush::blush:

σημερα θα ρθει η μανουλιτσα μου να μου σιδερωσει επιτελους τα πραγματακια του μπεμπη!!!!!εχω να τους δω και πολυ καιρο...και πιστευω οτι θα ναι και η τελευταια που θα με δουν εγγυο....μετα θα ασχολουνται ολο με τον εγγονο τους...και εμενα θα με γραφουν!!!!! :P:P οποτε σηερα θα εκμεταλλευτω την μερα!!!χιχιχχιχι

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ANLOU ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΝΕ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANLOU ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΗΤΗΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΠΩ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛ.2000ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 2200ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 270 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ.ΟΜΩΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΕΝΑ 500ΕΥΡΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΟ ΕΖΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ.ΘΑ ΔΩ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ.ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΤΡΩΓΑ ΞΥΛΟ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΛΕΥΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΙΑΣΤΩ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΣΠΑΣΗ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΥΡΝΑΩ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΛΕΥΡΟ.ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΕΙΝΑΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΓΕΛΑΔΑ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ 16 ΚΙΛΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΟΛΕΣ>ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΩ?ΤΡΩΤΕ?ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΠΙΝΑΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΗΝ ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΤΕ.ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΦΑΓΑΝ ΚΑΙ ΧΩΝΕΨΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα δευτερα σταγονιτσα και βγηκα τριτη.. οικονομικο τρικλινο για νοσηλεια δεν ειχε...οποτε αναγκαστηκα με εβαλαν στο αλλο τρικλινο μονο που χε μια τηλεοραση και ηταν σπαστικο γιατι ενω ειχε νοβα οι αλλες θελανε να δουνε επαναληψεις του μεγκα....τελος παντων πληρωσα 450 ευρω αλλα ηταν οι οροι που μου χορηγησαν και τα φαρμακα, συν τις εξετασεις! Λενε οτι το οικονομικο δεν εχει μπαλκονι, ετσι δεν ειναι??? Καλυτερα να μην εχει μπαλκονι για να μην μπαινοβγαινουν για να καπνισουν οι επισκεπτες!!!χιχιχχιχιχιχ

Ετοιμη η βαλιτσα κοριτσια... Λεω εκτος απο τρια νυχτικακια να παρω και κανα κολαν με κανα tshirt μπας και κανω και καμια βολτα στην καφετερια την δευτερη τριτη μερα εεεΕ???? Για τον μπεμπη εχω βαλει στην βαλιτσα πιπιλες και ενα φορμακι..ααα και μια πανα αγκαλιας!!θα χρειαστω κατι αλλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ωραια εσυ θα φας καρμποναρα.... εμενα η μητερα μου εφερε ενα ταψι γεμιστα...και το αστειο της υποθεσης ειναι οτι με πηρε η πεθερα μου πριν και ειπε να παει απο κει ο αντρας μου να παρει ενα ταψι γεμιστα που εφτιαξε!!!!!χαχαχαχαχαχαχα θα τρωω μου φαινεται γεμιστα μεχρι να γεννησω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα join to my club..αμα πεινας να τρως ή να πινεις λιγο γαλατακι..χορταινει..

τη ζυγαρια απλα δε θα την εχει μαζι του στο ΓΑΙΑ..τη γλιτωσες αυτη τη φορα!!!

καλα αποτελεσματα για ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

Μπηκα δευτερα σταγονιτσα και βγηκα τριτη.. οικονομικο τρικλινο για νοσηλεια δεν ειχε...οποτε αναγκαστηκα με εβαλαν στο αλλο τρικλινο μονο που χε μια τηλεοραση και ηταν σπαστικο γιατι ενω ειχε νοβα οι αλλες θελανε να δουνε επαναληψεις του μεγκα....τελος παντων πληρωσα 450 ευρω αλλα ηταν οι οροι που μου χορηγησαν και τα φαρμακα, συν τις εξετασεις! Λενε οτι το οικονομικο δεν εχει μπαλκονι, ετσι δεν ειναι??? Καλυτερα να μην εχει μπαλκονι για να μην μπαινοβγαινουν για να καπνισουν οι επισκεπτες!!!χιχιχχιχιχιχ

Ετοιμη η βαλιτσα κοριτσια... Λεω εκτος απο τρια νυχτικακια να παρω και κανα κολαν με κανα tshirt μπας και κανω και καμια βολτα στην καφετερια την δευτερη τριτη μερα εεεΕ???? Για τον μπεμπη εχω βαλει στην βαλιτσα πιπιλες και ενα φορμακι..ααα και μια πανα αγκαλιας!!θα χρειαστω κατι αλλο???

ΠΙΠΙΛΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΙΚΡΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ.ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΠΑΜΠΕΡΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΞΟΔΟΥ ΕΝΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΜΗΝ ΞΕΓΕΛΙΕΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ.ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΟΧΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ.ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΞΟΔΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω εχω ενα ταψι γεμιστα απο χθες να σου στειλω και γω αμα θες????

καλη μου ανλου τις πιπιλες τι τις θες? νομιζω οτι καλο ειναι να τις αποφυγουμε τον πρωτο καιρο γιατι μπερδευονται με το θηλασμο...

νομιζω θελουμε φορμακι και κορμακι, γαντακια για νυχια, κουβερτακι αγκαλιας, τα σεντονακια της καλαθουνας, αν εχει ψυχρα ισως ενα σκουφακι βαμβακερο (δεν νομιζω) και 1 ζευγ καλτσακια (ισως). αυτα θα τα βαλω σε ενα αλλο τσαντακι να μου τα φερουν στο μαιευτηριο να μην τα κουβαλαω απτην πρωτη μερα μαζι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι κ εγώ εδώ!!

Μόλις γύρισα από το γιατρό. Είμαστε περίπου 2.500 γρ!!!!! Σε 5 μέρες μπαίνω στο μήνα μου. Αν τον "φάω" όλο το μήνα πόσα κιλά παιδί θα βγάλω;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Έψαξε καμιά σας για θήλαστρο;; Εγώ είμαι ανάμεσα στο Avent και το Medela. Ποιό είναι το καλύτερο κατά τη γνώμη σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamounaki έγραψε:

και γω εχω ενα ταψι γεμιστα απο χθες να σου στειλω και γω αμα θες????

καλη μου ανλου τις πιπιλες τι τις θες? νομιζω οτι καλο ειναι να τις αποφυγουμε τον πρωτο καιρο γιατι μπερδευονται με το θηλασμο...

νομιζω θελουμε φορμακι και κορμακι, γαντακια για νυχια, κουβερτακι αγκαλιας, τα σεντονακια της καλαθουνας, αν εχει ψυχρα ισως ενα σκουφακι βαμβακερο (δεν νομιζω) και 1 ζευγ καλτσακια (ισως). αυτα θα τα βαλω σε ενα αλλο τσαντακι να μου τα φερουν στο μαιευτηριο να μην τα κουβαλαω απτην πρωτη μερα μαζι μου..

οχι αλλα γεμισταααααααααααααααααα!!!!χαχαχαχαχα με τοσο ρυζι θα παθω τιποτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...