Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

ερη μου μια εμεις, μια η μπουγαδουλα, μια που θα σιδερωσεις μετα, και μια βολτα απ'τοψυγειο..τι τα θες? περασε η ωρα...

τουλαχιστον σας δροσισε καθολου απεκει?

εγω εχω παρει 10 κιλακια..αλλα μωρε οσα και ναναι θα τα χασουμε..αρκει να μη βλαπτουμε τα μωρακια μας..μη βγουνε στρουμπουλα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ερη μου υπομονη!!!!! και αυτος ο καημενος διπλοβαρδια???? κριμα ειναι!!!! βαλε και καμια ταινιουλα να δεις, θα περασει η ωρα!!!! Οσο για τα κιλα εχω παει στα 9! Καθε μερα λεω θα κοψω τα γλυκα...και ειναι τα μονα που λιγουρευομαι τοσο πολυ!!!Αν μπορουσα να τρεφομαι μονο με παγωτα και σοκολοτοπιτες ή βαφλες θα το κανα!!!!

μαριασω τωρα το ειδα...εγω κατι κουβερτουλες πικε που πηρα τις εβαλα στο στεγνωτηριο δεν παθανε τιποτα...αλλα δεν ειχε σημα πανω που να απογορευει το στεγνωτηριο...! παντως και εξω να τις απλωσεις....θα στεγνωσουν πολυ γρηγορα, και με το σιδερο μετα θα αποστειρωθουν πληρως οτι σαμποταζ και αν σου κανουν οι γειτονες :)

μαμουνακι το ιμαμ αν και νοστιμοτατο...(γενικα οτι εχει μελιτζανα ειναι απο τα αγαπημενα μου)...δυσκολευομαι πολυ να το χωνεψω!!!!! σημερα εμεις εχουμε γιουβετσακι...αλλα μου πεσε λιγο παραπανω πιπερι ρε γαμωτο και μου φερνει καουρα!!!!! ο θοδωρης μου παντως μια χαρα το τσακισε!!!

Επισης μου υποσχεθηκε πως θα μεινει ολο το σαββατοκυριακο μαζι μου...μιας και εχει βαλει ολες τις δουλειες απο βδομαδα!!κουραστηκε και οποτε θα χω παρεουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yupii!!οποτε κανονιζω δικαιολογημενες απουσιες για ΣΚ..

γιουβετσακι..ναι θελωωωωω..πετα μου λιγακι..εστω και καφτερο...και μετα ενα παγωτακι να σβησει..χιχι!

barbiiii το τρως το γιουβετσακι??? κανονισε τι θα πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Σταγόνα μου ναι δεν φαίνεται, με έβγαλε ο αντρούλης μου και δεν έκανε ζουμ! Να σου πω ήταν η πρώτη φωτογραφία και η μόνη που έχω βγάλει όσο είμαι έγκυος!
BΑRBIE ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο 7ΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 10?ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΣΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou έγραψε:

καλημερα και απο μενα κοιλιτσες!!!! τι κανετε????

σταγονιτσα σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!!!

μαρυλου καλως ηρθες!!! σημασια εχει που περασες καλα, οσο για τα κιλα μην το σκεφτεσαι!!!! εγω σημερα το πρωι ζυγιστηκα και εχω παρει ενα κιλο μεσα σε μια βδομαδα....χαχαχα!!! ας γεννησουμε με το καλο και μετα βλεπουμε τι κανουμε με τα κιλα!!!

μπαρμπιιιιιιιιιιιι!!! καλα γλυκεια μου εκατσες στις 11 η ωρα το βραδυ και τηγανιζες????πωπω χαρας το κουραγιο σου.... εγω ισα που βαλα λιγα δημητριακα με γαλα σε ενα μπολ τα φαγα και ξαπλωσα!!!

ερη μου σημερα ναι εχει λιγοτερη ζεστη αλλα και παλι ....ζεσταινομαι!!!!

εχθες κοριτσακια πηγα στο λητω...γυρισα ολους τους οροφους!!! πηρα δυο σουτιεν θηλασμου,μπανακι για τον μπεμπουλη μου, ενα υπεροχο παιχνιδακι που παιζει μουσικη, και γενικα πηρα πραγματακια!!νυχτικα ακομα δεν βρηκα..αλλα απο την αλλη βδομαδα θα ξαναβγω για ψωνια!!! προς το παρον απο το περπατημα ποναει ολο το κορμι μου!!σημερα ολη μερα θα κατσω ξαπλωμενη γιατι μου φαινεται οτι εκανα πολλες συσπασεις εχθες το βραδυ!!! και απο το αγχος μου ολη νυχτα σηκωνομουν και κοιταζα να δω αν σπασανε τα νερα ... :(

ρε κοριτσακια ασχετο ..σημερα το πρωι που ξυπνησα ειχε κολλησει η μπλουζα στο στηθος μου, την τραβηξα και ηταν κολλημενη στην θηλη! και εκει που χε κολλησει εχει μια σταμπα μικρη και κολλαει...τι ειναι αυτο???? ειναι φυσιολογικο να αρχισει το στηθος να βγαζει γαλα απο τοσο νωρις???αν οχι γαλα κατι σαν γαλα????

ΑΝLOU ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕΣ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΛΙΣ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΚΑΛΑ ΞΕΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΕΜΙΖΕ Η ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΣΤΑΜΠΕΣ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΥΑΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ .
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκια!

Επιτέλους, μετά από 24 ώρες (!!!) κατάφερα να βρω τηλεφωνικά το γιατρό μου κ να μου πει ότι τα πονάκια αυτά είναι φυσιολογικά και ότι δε μπορεί να γρατσουνάει το μωρό, απλά έτσι το νιώθω εγώ. Αν ήταν συσπάσεις λέει θα σκλήραινε κ η κοιλιά.

Εσείς το έχετε αυτό να μη μπορείτε να βρείτε το γιατρό σας γιατί είναι συν΄χεια απασχολημένος με τοκετούς, επεμβάσεις, ραντεβού κ.τ.λ.;; Εμένα πια έχει καταντήσει ανυπόφορο. Αφού κ τώρα αναγκάστηκα να τον πάρω στο κινητό του για να τον πετύχω κ μου'λεγε γρήγορα- γρήγορα. Είναι δυνατόν να φοβάσαι να πάρεις το γιατρό μην τυχόν κ είναι χαζή η ερώτησή σου κ τον απασχολέις τζάμπα;; Βεβαια από την άλλη κ αυτοί δεν έχουν σχεδόν προσωπική ζωή αλλά στο χέρι τους δεν είναι να έχουν λιγότερη πελατεία που θα εξυπηρετούν καλύτερα;;

Barbiepa καφεδάκι ε;; Ααχ ζήλεψα τώρα. Πίνετε άφοβα δηλαδή;; Εγώ τους μετρημένους που έχω πιεί στην εγκυμοσύνη τους ήπια όλο γάλα κ με πολλές τύψεις... :S

LENITSA Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΩΧΗΜΙΚΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΦΡΑΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΝ ΜΕ 45 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΓΑΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΒΑΡΥΣ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΑΛΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΛΥΝΤΥΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ...ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ!!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΓΕΜΙΣΤΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ?ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ....16!!!!ΟΥΠΣΣΣΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΕΤΣΙ ΛΕΩ.ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ Ε ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ!!!ΠΩΠΩ ΣΤΙΣ 10-9 ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ!!!!ΖΕΣΤΗ Ε?ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.ΠΗΓΕ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ :(:( ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ!!!1
ERI MOY ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ 14 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΟΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 17 ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 28 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΛΕΣ ΝΑ ΓΤΑΣΩ ΠΑΛΙ ΤΑ 28?ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΛΥΝΤΥΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ...ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ!!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΑ ΓΕΜΙΣΤΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ?ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ....16!!!!ΟΥΠΣΣΣΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΕΤΣΙ ΛΕΩ.ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ Ε ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ!!!ΠΩΠΩ ΣΤΙΣ 10-9 ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ!!!!ΖΕΣΤΗ Ε?ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ.ΠΗΓΕ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ :(:( ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ!!!1

Έρη μου τι έγινε έκλεισες τελικά για doppler?

Γιατί θα γεννήσεις πιο γρήγορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

barbiepa έγραψε:

BΑRBIE ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο 7ΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 10?ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΣΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ?[/quote:z8jaz4e4]

Δεν ξέρω νομίζω ότι θα δείχνω σαν μπόγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIE ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ.ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΚΟΝΔΥΛΟΜΑΤΩΝ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΣΤΑΔΙΟ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι να τα χάσουμε γρήγορα! Εγώ θέλω να χάσω και άλλα γιατί μετά το γάμο πήρα 5 κιλάκια μέχρι που έμεινα έγκυος!

Κορίτσια ήρθε η ώρα για τις δουλειές γιατί η σκόνη κάνει περίπατο στο σπίτι μου! Έχει φύγει και η κοπέλα που μου καθαρίζει και θα έρθει αρχές Σεπτέμβρη και πρέπει να τα κάνω μόνη! Δεν έχω όμως καθόλου όρεξη!!

Ανλού μου είσαι τυχερούλα! Εμένα ο αντρούλης μου δεν λέει να σταματήσει! Δεν ξέρω πόσο θα αντέξει ακόμα! Δουλεύει πάρα πολύ και τρέχει όλη μέρα! Το θέμα είναι ότι αυτό γίνεται όλο το χρόνο γιατί εκτός από το να βάζει κλιματιστικά κάνει και επισκευές σε όλες τις οικιακές συσκευές του σπιτιού (βρήκα το μάστορά μου ;) ), οπότε έχει όλο το χρόνο το ίδιο τρέξιμο! Του είπα την Κυριακή μην τυχόν και κανονίσεις τίποτα να κάτσεις να κοιμηθείς! Τι θα τον κάνω? :dry:

Πάντως καλά να περάσετε το σ/κ με τον αντρούλη σου! Πως το βλέπεις θα μπορέσεις να πάτε καμιά βολτίτσα ή θα τη βγάλετε στο σπιτάκι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Έρη sorry έχω πάθει αλτσχάιμερ. Είχα που είχα (ξεχνάω πολύ εύκολα) με την εγκυμοσύνη όμς η κατάσταση έχει ξεφύγει! Τώρα που το είπες το θυμήθηκα που το είχες ξαναναφέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κοριτσακια σημερα δεν σας προλαβα τοσα που γραψατε το μεσημερι!!!Φασολακια μαγειρεψα αν και εδω και δυο ημερες βαριεμαι παρα πολυ το μαγειρεμα, παρολο που γενικα ειναι το χομπυ μου!!!

mariaso περαστικες να ειναι οι κραμπουλες!!!κι εμενα δεν μου δινει μαγνησιο και προσπαθω να τρωω μπανανες, αν και να πω δεν εχω καταλαβει κραμπες ή συσπασεις!!

Τι ωραια σε λιγο θα βαζουμε φωτογραφιες απο τα δωματιακια των μωρων μας!!!Καλοριζικα σε ολες μας!!!

Σταγόνα τι γλυκο που ο αντρουλης σου σε βγαζει φωτογραφιες για καθε μηνα!!!Εμενα να πω την αληθεια δεν μου αρεσω ετσι χοντρουλα και πηγε και με εβγαλε και με μαγιο το εξυπνο!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Ξεκουράζεστε?

Εγώ τελείωσα για σήμερα με τις δουλειές, αύριο πάλι! Έκανα και ένα μπανάκι και χαλαρώνω!

Κορίτσια δεν μπορώ!!!! Έβγαλα 2 αιμοροϊδες!!! :( Πονάνε οι άτιμες! Είχαν να εμφανιστούν από τον 4ο μήνα! Τι θα κάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIE ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ERI79 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ?ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ....16!!!!ΟΥΠΣΣΣΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!ΕΤΣΙ ΛΕΩ.ΜΟΝΟ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ Ε ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ!!!ΠΩΠΩ ΣΤΙΣ 10-9 ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.Χθες πήγαμε jumbo και πήραμε σχεδόν όλα τα πραγματάκια...το μόνο που μας μένει ακόμη είναι καρότσι, κάθισμα αυτοκινήτου, pambers :woohoo: και γάλα μωρού...Σήμερα θα πλύνω την ΄προίκα του μωρού και θα αρχίσω να τακτοποιώ σιγά σιγά...

Βρε κορίτσια σχετικά με θερμό πήραμε αυτόν της chicco ο οποίος δεν προσέξαμε ότι είναι θερμός φαγητού :S . Λέτε να κάνει και για το βραστό νερό ή τσάμπα τον πήραμε?Στις οδηγίες αναφέρει ότι έιναι για ζεστό φαγητό και κρύα ροφήματα...ότι να ναι... :laugh: Παρόλα αυτά μας άρεσε πολύ :laugh:

Σχετικά με τα κιλά όλες βλέπω ότι διατηρήστε σε απίστευτη φόρμα.Εγώ έχω πάρει 14,5 κιλά...Μακάρι να τα χάσουμε μετά γιατί δυστυχώς δεν θα έχουμε ρούχα να φοράμε για τον χειμώνα.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ.ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΘΕΡΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑΟΥΣΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

ΤΙ ΓΑΛΑ ΜΩΡΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου και εγώ σήμερα λέω να σιδερώσω γιατί τα ασιδέρωτα έχουν φτάσει στο ταβάνι! Εμείς σήμερα δουλίτσες! Θα μου βγάλει ο αντρούλης μου ένα μονό κρεβάτι που είχα στο παιδικό για να μπορούμε να καθαρίσουμε με τη μανούλα μου! Μετά θα βγάλουμε και κουρτίνες για να τις πλύνουμε. Οπότε από ότι κατάλαβες δουλίτσες!

Τι τυχερή που είσαι που θα πας για μπανάκι και σήμερα! Έχει όμως αέρα!

Leticia με γεια τα πραγματάκια σας! Όσο για το θερμό δεν το ξέρω. Να σου πω εγώ αυτόν το θερμό που λες το είχα πάρει δώρο σε μια φίλη που είχε γεννήσει! Να σου πω δεν σκέφτεσαι να θηλάσεις? Γιατί θα πάρεις από τώρα γάλα σκόνη? Άσε να δεις τι θα σου προτύνει και ο παιδίατρος.

Εγώ λέω να πάω να ζυγιστώ σε λίγο! Για να δούμε που θα έχω φτάσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις ζυγίστηκα!!

Καλέ εγώ αντί να παίρνω χάνω!! Έχασα σε μια βδομάδα 1/2 κιλό! :woohoo:

:woohoo: :woohoo:

Τώρα είμαι στα σύν 9,5. Και αυτή την εβδομάδα έφαγα και τα ψωμιά μου και τα τηγανιτά μου! Τι να πω? Απίστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbiepa έγραψε:

Κορίτσια μόλις ζυγίστηκα!!

Καλέ εγώ αντί να παίρνω χάνω!! Έχασα σε μια βδομάδα 1/2 κιλό! :woohoo:

:woohoo: :woohoo:

Τώρα είμαι στα σύν 9,5. Και αυτή την εβδομάδα έφαγα και τα ψωμιά μου και τα τηγανιτά μου! Τι να πω? Απίστευτο!

ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΕΓΩ ΝΕΡΟ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΙΛΟ!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 9.40 ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΡΟΣΙΖΕΙ ΕΛΠΙΖΩ!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕ ΤΙ ΚΑΦΕ ΟΠΟΤΕ ΠΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΒΡΕ BARBIE ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΜΕ!!ΚΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤ-ΜΠΕΜΠΕ ΕΓΡΑΦΕ ΛΑΤΕΞ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΜΥΡΙΖΕ ΤΟ ΕΠΛΥΝΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΩΜΑΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ!ΣΟΥΤΙΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ MAMA-NATΥRA KAI HTAN ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ 90 ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΝΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΕΝΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΕΓΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πραγματικά δεν ξέρω! Βέβαια μου έχει κοπεί και λίγο η όρεξη με τη ζέστη, άσε που τώρα έχει πιάσει η μπουμπού πιο πολύ χώρο και το στομάχι έχει λιγότερο χώρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...