Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 12!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα!

Μαρκερ τι εγινε?Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!Περαστικα!

Που εισαι ρε Καλυψω!Μπραβο για τον μπαμπα!Και η μικρη σουπερ ε?Ενταξει κανενα λαχανικο θα τη πειραξε!χιχι!

Ρε παιδια...ειδατε που δολοφονησαν τον Σωκράτη Γκόλια?Ειμαι σοκαρισμενη......Που ζουμε θεε μου?Και ητανε μπαμπας και περιμενανε και αλλο μωρακι....δεν εχω λογια!Εχω επηρεαστει πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειναι αρκετα σοβαρα Σωσω μου

ασε κοριτσια τι να σας λεω - μην σας μαυριζω αφηστε

καλα να ειμαστε και ολα τα αλλα γινονται

καλη εβδομαδα σε ολους μας

τα παιδια ειναι με τον αντρα και την πεθερα μου

θα παει απογευμα για δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλιστα..μαρια ολα καλα να πανε..

μαρακι ποιοσ ηταν αυτος;;δε το ξερω..δεν ανοιξα και τηλεοραση..

ατιμοι φαρα αυτοι οι δημοσιογραφοι..μηπως ηταν λερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Μαρακι....

πες δεν μαυρίζουμε...

ετσι κι αλλιως εγω ειμαι αρκετα νταουν.Λογω του δημοσιογραφου.Δεν ξερω....Εχουμε περασει σε αλλη φαση!Χουντα εχουμε ρε γμτ?

Τι εχει μαρκερ μου μου η κοπελα?Ελπιζω να περασει συντομα!Σιδερενια!

Ενταξει να μη σε πιεζω!Εμεις εδω ειμαστε παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....Σωσω δεν πηγαμε χθες καθολου θαλασσα...για αυτο νευριασα..marker περαστικα στην αδερφη σου...Καλυψω και εγω θελω τζαμπο τωραααααααααααααα....εχουμε να παμε πολυ καιρο γμτ....αααα κοριτσια και εγω ακουσα για τον δημοσςιογραφο...σοσαριστηκα πολυυυυ το ονομα του μου ηταν γνωστο...σιγα μην πιασουν τα καθικια και να τα βαλουν μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου

τι κάνετε?

εμεις καλά!

περάσαμε σούπερ το σ/κ!

ολο μπανάκι και βόλτες!

σήμερα το πρωι είχα απίστευτες δουλειές, το σπίτι ηταν τελείως χάλια..

λοιπόν Χαρά τα προσκλητήρια καλούτσικα είναι..

μόλις τα πρωτοείδα νόμισα οτι ηταν μπομπονιέρες.. :blink:

μαρκερ περαστικά στην αδερφούλα σου, να πάνε ολα καλά

και στο σπίτι οταν γυρίσεις ελπίζω να τα βρείς ηρεμα και φαγωμένα..

Καλυψώ τι να πω για τα ξενύχτια..

σε καταλαβαίνω απόλυτα

εκανα μακαρονάδα σήμερα και σε λίγο θα φτιάξω κουλουράκια βανίλιας για τις μικρές

επίσης έφτιαξα και τον κορμό με τα 3 υλικά που σας είχα πει, και ηταν σούπερ

έχω κολλήσει με το γλυκό απο σπίτι

τα λέμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκατ το γλυκο απο το σπιτι κανει πληκτικα οραγματα..το παρακολουθω και γω πολλες φορες..και...τελεια λεμε..το απογ μαλλον θα παμε θαλασσα με ελενη σκ..

χρυσουλα αν και καθυσδτερημενα καλο τσξιδι..να περσετε σουπερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μπηκα παλι...2 φορες σημερα..πως με βρισκετε???

γυρισα απο δουλεια κ η μικρη κοιμαται..μαγειρευω για μας κ κανω το φαι της για αυριο..

σωσω ουτε εγω μπορω να περπαταω σε ενα σπιτι με καλυμμενο το πατωμα παντου...αλλα ο αντρας μου φοβαται γτ η μικρη ολο τρωει τουμπες στα μαρμαρα...εμ δεν καθεται καθολου στον κωλο της το σκατο!!!εχει αφινιασει...χτες καναμε μπανιο κ ηταν σουπερ..οσο για τα ξενυχτια...

θα ειμαι απο εκεινες τις μαμαδες που κοιμηθηκαν οταν τα παιδια τους εγιναν 2 χρονων!!!!

μαρκερ ελπιζω ολα να πανε καλα...οσο για τα μωρα...νιωθουν το αγχοσ σου ..θα συνηθισουν κ αυτα κ εσυ...δε γινεται αλλιως//να δεις τι καλο θα σου κανει η δουλεια...εγω ειμαι αλλος ανθρωπος..

μαρακι συμπεθερα που εισαι καλε???γτ επηρεαζεσαι τοσο πολυ???εγω πια δεν βλεπω ειδησεις...το ακουσα αυτο που εγινε το πρωι...δεν επηρεαζομαι πια...δε με νοιαζει τπτ..ετσι κ αλλιως το εχω δεχτει..η ελλαδα ειναι μπουρδελο κ δε θα ισιωσει ποτε..

μαρκατ σταματα να μιλας για γλυκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες.

Παει το διαλυσαμε καλε το παρεακι ολο βολτες ειμαστε !Εμεις ολο το ΣΚ εξω σημερα βαλαμε τον κωλο μας κατω.

Εχθες καναμε και μπανακι στην θαλασσα επιτελους!Ολα καλα της αρεσε τοσο πολυ που απο τον ενθουσιασμο της μαλλον κοιμηθηκε στις 2μιση.Το καθιερωσαμε πλεον, λεω που να περπατησει κιολας δεν θα ξανακοιμηθει ποτε.

Marker περαστικα στην αδερφη σου και καλη αρχη με την δουλεια.

Εγω σημερα μιλησα με την δουλεια και τελικα μου δωσανε και το μειωμενο οποτε εχω αδεια μεχρι και 30 σεπτεμβρη.Τπυλαχιστον μεχρι τοτε θα πληρωνομαι.

Καλυψουλα μας λειπεις καλε να μπαινεις πιο συχνα!

Σωσω τι λεει το χερι????Δεν πιστευω να μην μπορεις να φας τωρα που ειναι ετσι???? :laugh: Μα να παθεις τετοια ζημια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis πηγαμε για μπανιο με ελενη ..καλα θα μας σχολιασαν ολοι στη παραλια..κυματα φουλ και μεις με τις σαμπρελες και τα μωρα..αλλα δε μασαμε..

της μικρης το ματι αν και σταματησε η θεραπεια..σα να ξανα μαζευει τσιμπλα..οχι βεβαια εκεινο το χαλι..αυριο μπορει να παμε οφθαλμιατρο..

εγφω ξεκινησα αντιβιωση..μαλλον ιγμοριτιδα..ε φτανει τοσες μερες μυξα..

μπραβο καλυψω που μπηκες 2 φορες..πως πηγ που κρατηςες το μαγαζι μονη;;ποσα αεροπορικα εκλεισες;;

ε και που πεφτει..

παδια εμενα τρωι τουλαχιστον1-2 φορες κατι περιποιημενες..

φοβαμαι δε λεω..αλλα και τι να κανω..

που να δειτε τι θα γινει οταν θα προσπαθουν να περπατησουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες του οκτωμβρη..

και σαυτες που κανουν διακοπουλες..

χθες οπως σας ειπε και η σωσωκα πηγαμε για μπανιο..

στην παραλια θα λενε οι τρελες με τα μωρα... :laugh:

ειχε πολυ κυμα....

παντως περασαμε ωραια...

εσεις τι κανετε?

νανουκα πως περασες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας!!!!

προσπαθω να μπαινω πιο συχνα..ειμαστε που ειμαστε λιγες πλεον ...

η αγγελικη κοιμηθηκε χτες βραδυ στις 10..ξυπνησε 3/4 φορες,δε μετραω πια...στις 5 ηπιε γαλα...ξανακοιμηθηκε κ ακομα δεν εχει ξυπνησει κ ειναι 10 παρα...παλι καλα...αλλα εγω δε μπορω να κοιμηθω ως τωρα..απο πανω μας ειναι τα πιτσιρικια που σας εχω ξαναπει κ παιζουν ποδοσφαιρο..χαχα ειμαι πολυ κουρασμενη..

σωσω καλα πηγε που κρατησα το γραφειο μονη μου..απλα πρεπει να ειμαι πιο προσεκτικη γτ εχω γλιτωσει 2 καλες στραβες..μαλλον αυριο θα το κρατησω ολη μερα..η μαλακια ειναι οτι νοικιαζουμε κ αυτοκ κ ξενοδοχεια κ ειναι πολλα αυτα που εχω να μαθω...

α ρε σωσω να σε ειχα κοντα...η καλυτερη πελατισσα θα ησουν!!! :lol:

ελενακι καντε κ κανενα μπανακι για μας....εμενα τα κυματα ειναι η καλυτερη μου..ετσι αγαπησα τη θαλασσα οταν ημουν μικρη.με μπουνατσα δεν εμπαινα!!!

σοφακι τελικα βγηκε πολυ νευρο η λυδια...ακου εκει 2.30!!!δεν της φαινοταν οταν ηταν πιο μωρο!!! :woohoo:

σας αφηνω...

νανα περιμενουμε νεα...γυρισες διπλη μηπως?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ηρθα στη δουλεια

η αδεφη μου δεν ξερουμε ποσο θα μεινει μεσα

ελπιζω καποια στιγμη να βρω χρονο να σας τα πω

καλυτερα φαίνεται αλλα δεν ξερουμε ακομα - ψυχολογικο ειναι το θεμα απλα για να σας κατατοπίσω

λογικα απο Παρασκευη δεν θα τα ξαναπουμε γιατι θα φυγουμε για διακοπες 15 μερες και δεν υπαρχει ιντερνετ στο εξοχικο του αντρα μου

θα δω εαν μπορω να κλεψω

χιχιχιχιχι

τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μας.

Ξυπνησαμε 10.Κοιμηθηκαμε 2και20.Εχθες εμεινε για 5 δευτερολεπτα ορθια μονη της.Δεν το σχολιασα γιατι θα κοιμομασταν στις 4. :blink:

Καλα η δικια μου εχει πολυ γελιο.Της δινω μια καραμελα ζελεδακι με το χαρτι εννοειται για να μασουλαει και αυτη την βαζει στο στομα την κραταει με τα δοντια χωρις χερια και κρεμονται δεξια και αριστερα τα δεσιματα της καραμελας :laugh: Σαν κουταβακι ειναι που κραταει το κοκαλο!

Δεν εχω πολλες δουλειες μονο σκουπισμα σφουγγαρισμα και μαγειρεμα.Θα τα κανω τωρα το πρωι γιατι το απογευμα ο μπαμπας μας θα ειναι εδω και μαλλον θα βολταρουμε στα μαγαζια.Ξεκινησαν οι εκπτωσεις!Το Σαββατο πηρα και 2 ζευγαρια πεδιλα!Ειχα να ψωνισω παπουτσια ψηλοτακουνα απο πριν την εγκυμοσυνη.

Αυτα..παω να φτιαξω καφεδακι και επανερχομαι.

Καλυψουλα γειααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουου ουουου!!!

Γύρισα!!!

Θέλω κι άλλο η αχόρταγη!!!

Καλυψώ δάγκωσε τη γλώσσα σου!!!!!!!!!

1 θα σου πω... το κρεβάτι έτριζε πάρα πολύ και ο Ανθιμούλης κοιμότανε μαζί μας... οπότε... τζίφος!!!

Ελένη μου ο γαμπρός σου ήταν το καλύτερο παιδάκι!!!

Όλοι τον θαυμάζανε!!!

Μου λέγανε να τον τσιμπήσω για να ακούσουνε το κλάμα του!!!

Το παρατσούκλι του ήταν ’’ο χαμογελάκιας’’!!!

Η θάλασσα του άρεσε πάρα πολύ!!!

Καθώς επίσης και η άμμος... νοστιμότατη μπορώ να πω!!! χαχαχα!!!

Έφαγα κάτι πίτσες... κάτι μακαρονάδες... κάτι ψαρομεζέδες... κάτι κοτοσουβλάκια με πίτες... κάτι βάφλες με παγωτό!!!

Α μάνα μου μάνα μου!!!

Τώρα τρώω γιαουρτάκι...

Πήγαμε και στα λουτρά της Αφροδίτης...

Περάσαμε πολύ όμορφα!!!

Έχουμε και κάτι φίλους στην Πάφο... βρεθήκαμε και με κάτι συναδέλφους του Πετρή...

Ο Άνθιμος ήταν ο μικρότερος και όλα τα παιδάκια ασχολιόντουσαν μαζί του...

Κι επειδή λείπει με άδεια ο μάστρος μας... σας διάβασα με την ησυχία μου!!!

Μάρκερ μου, ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα η αδερφή σου...

Ξεκίνησες δουλειά;

Σωσώ, τελικά βρήκατε κανά κομματάκι δάχτυλο στη σαλάτα;

Ελένη μου, η νυφούλα κάνει ακόμη εμετούς;

Σόφη η Βάγια όλα καλά;

Πάντως προλαβαίνεις να αλλάξεις το όνομα... χαχαχα!!!

Χρυσούλα καλό ταξίδι!!!

Σούζαν όταν συναντηθείς με τη Σωσώ... βάλε το κόκκινο το κραγιόν, βάψε το νύχι φουξ, ψηλοτάκουνη γόβα, ροζ κοντό φορεματάκι...

Θα ξετρελαθεί η Σωσώ!!!

χαχαχα!!!

Χαρά μου, δεν είδα το προσκλητήριο...

Καλυψώ, μπράβο που τα προλαβαίνεις όλα!!!

Πώς τα πας με την πεθερά;

Καλέ... παραλίγο να ξεχάσω το Μαράκι μας!!!

1 γλυκό φιλί στο φίλο μας τον μπεμπούα!!!

Ποια ξέχασα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα

δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ καθε μια ωρα ξυπναγε ηθελε την πιπιλα και ξυπνησε στις 8μιση για γαλα,και εγω θελω να κοιμηθωωωωωωωω.

νανα να της δεις να μου πεις και εσυ τη γνωμη σου.

καλυψω εισαι το παραδειγμα μου με σε δυο βδομαδες παω και εγω για δουλεια.

τελικα θα παω στο χωριο να δω την αδερφη μου ειναι λιγο χαλια, δεν μπορει να συνηθησει, τουλαχιστον θα της κανω παρεα μια βδομαδα, ευτυχως θα κανει και μπανιο ο μπεμπακος στη θαλασσα χιχιχιχιχοχο.

μαρκερ τη εγινε με την αδερφη σου;

σοφιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου ξαναβάλε τη φωτό γιατί δεν μπορώ να τη δω...

Χαρά σε διάβασα στο μπλογκ της Μαράκι!!!

Είσαι μια γλύκα!!!

Μαράκι να σου πω κάτι;

Αλλά μη μου θυμώσεις...

Το φόντο με τις καρδούλες, δε μου αρέσει...

Μου άρεσε, όμως, το καινούριο σας καρότσι!!!

Είναι μακλάρεν;

Πόσο κοστίζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας...νανα καλως ηρεθες..ελπιζω να γεμισες μπαταριες..

αντε καλ σοφη που δε μπορω να φαω..1 χαρα..μη σου πω και καλυτερα.το εβαλα και στο μπανιο χες.1 χαρα.

σουζαν αν ερθεις ετσι πως σε περιγραφει η νανα θα βαλω και γω 1 μασκα αποκριατικη και θα γινουμε ρομπα και οι 2..η ελενη ας κανει τον τουριστρα..χαχα

σοφη προσοχη με τις καραμελες..μη φαει κανενα κομματακι..

ρε καλυψω γι αυτο με θελεις κοντα;;για να σου γεμιζω τα εισητηρια;;τι να πω...

χαρα εμεις τα ειπαμε..

μαρκερ ελπιζω ολα να πανε καλα..ειναι πολυ συσκολο το κομματι του ψυχολογικου..

που ειναι το εξοχικο του αντρα σου;;θα εχει και θαλασσα;;ελπιζω να τα βαλεις ρκει..

βαγκ;;υπαρχεις;;

ντομ δε σε αναζητω..

εχουν μειωθει τοσο πολυ το κοστος των κλησεων ..και εσυ προτιμας να τα τρως σε σοκολατες..τι να σε πω..

αλεκα 1,2,3, και 4 παιδια;;;τι κανετε

αλεκα 1 ελιζω να μην εισαι φεικ..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...εμεις σηκωθηκαμε στις 11..γιατι ο μπεμπης κοιμηθηκε στις 11 επειδη ειχαμε παει λιγο στους γονεις μου...sofibell βλεπω την μικρη οταν μεγαλωσει να γινεται μπουζουξου με τοσο ξενυχτι...Νανουκα η αληθεια ειναι πως καπως ετσι ντυνομαι χωρις το κοκκινο κραγιον ομως...εγω φοραω παντα ψιλοτακουνα γιατι δεν με βολευουν τα χαμηλα....Σωσω εννοεις πως γινομαι ρομπα ετσι????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σε πω ρε σουζαν..θα σου πω οταν σε δω...χαχαχα,,,

αλλο να το βλεπεις και αλλο να στο περιγραφουν...τελικα θα ερεθτε;;

εμεις πηγαμε οφθαλμιατρο..

μολις κλεισει λεει το 10ο μηνα παμε για επεμβασουλα..δε διαρκει πολυ..απλα ειναι πολλα τα λεφτα..για 1 τετερτο δουλεια, 250 αυτη,90 ο αναισθησιολογος και 90 η κλινικη..τι να πω..

τωρα το ψαχνω για το αλλο νοσοκομειο,το πανεπιστημιακο..εχω 1 γνωστη γιατρο να δουμε τιμπορει να κανει..

ε ναι ρε φιλε..πολλα τα λεφτα..

δεν ειναι τιποτα ομως..συνεχιζουμε κολυρια και καθαρισμους με φυσιολογικο ορο και γυμναστικη στα ματια μεχρι...

αντε να το κανει να ησυχασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούζαν, για να ταιριάξεις με τη Σωσώ...

Βάλε κόκκινο στενό παντελόνι, μαύρη μπλούζα και καμιά περίεργη στάμπα, πράσινα ή κίτρινα σταράκια, τσαντάκι μπανάνα και αν θες να βάψεις νύχι... εκείνο του δέρματος...

χαχαχα!!!

Σόφη περιμένουμε το κατεβατό σου!

Άντε ρε Σωσώ... δεν μπορείτε να αποφύγετε την επέμβαση;

Πολλά τα λεφτά για 15 λεπτά, αλλά όλα για τα παιδιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...