Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

Καλησπέρααααααααααααααααααα

ΜΑΤΑ σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!!!!!!

ΜΟΜ ΤΟ ΒΕ αστα να πανε ουτε καφέ ούτε αναψυκτικά ούτε τσάι ούτε κακαο, γενικά όχι ροφήματα με καφείνη, η οποία ομολογουμένως ωρες ωρες στη δουλειά μου λείπει πολύ...... :blink:

Την Τετάρτη θα πάω στη γιατρό μου πάλι για αυχενική και μετά μικροβιολόγο για παππ-α...ευχηθείτε μου καλή τύχη!

Σήμερα πήρε η θεία Νο 314 από Αλεξ/πολη για κύρηγμα."'Οχι να μην πας σε ιδιωτικό μαιευτήριο, να βρεις έναν πανεπιστημιακό γιατρό και να πας σε δημόσιο νοσοομείο".......αλήθεια εσείς πού σκέφτεστε να γεννήσετε?

Σας έχω ξαναπεί οτι θέλω επισκληρίδειο?Ναι?Ε ας το ξαναπώ άλλη μια φορά!!!

Φιλιάααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια μου!Τι κανετε;Εγω σημερα πηγα στον γιατρο μου και ειδαμε το νινακι ειναι 3 εκατοστα και ειδαμε χερακια και ποδαρακια! :) Ολα πανε καλα μου ειπε!Για αυχενικη μαλλον στις 19 Αυγουστου....αργουμε ακομα!

Πωπω διαβασα τοσα που δεν θυμαμαι να σχολιασω σχεδον τιποτα.... :blush::blush:

Ρεββεκακι μπραβο που δεν εχεις ουρολοιμωξη!!!Εχω παθει πολλες φορες και ξερω πως ειναι πολυ ταλαιπωρια!

Μαριελεν να προσεχεις με την παλλινδρομηση!Εχει η μητερα μου και ο γιατρος της εχει πει μετα τις επτα το απογευμα να μην τρωει τιποτα!Μακαρι να μην σου ξανατυχει

mom to be εγω πινω ενα καφεδακι ελληνικο το πρωι με αφηνει και ο γιατρος μου!Οσο για αναψυκτικα το μονο που μου ειπε ειναι οτι ειναι τσαμπα θερμιδες!

Κοριτσια αυτα θυμομουν φιλια σε ολες οσες ξεχασα!

Ματα geozoyli elenaa irene Μαρακι Λενακι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Μόλις γυρίσαμε από την απογευματινοβραδινή μας βολτούλα με τη μικρή μου. Απόψε δεν θα φάω τίποτα μιας και όλη μέρα έχω καούρες και πρέπει να πάρω τώρα και τον σίδηρο και το φυλικό :S

Ιωάννα μου 3 εκ το νινάκι!!! άντε με το καλό να έρθει η ώρα της αυχενικής να ηρεμήσεις και εσύ.

Αγγελική με το καλό και η δική σου αυχενική καλά αποτελέσματα. Εγώ μιας και δεν έχω άλλη επιλογή στο νησί μου θα γεννήσω στο δημόσιο της περιοχής μου το οποίο παρεπιπτόντως να σας πω πως η μαιευτική πτέρυγα είναι τέλεια!!! είναι καινούρια τύφλα να χουν τα ιδιωτικά των Αθηνών, το προσωπικό συνεργάσιμο, καθαρό με rooming in. Όταν γέννησα την κόρη μου ήμουν σε δίκλινο και εντελώς μόνη.

mom to be εγώ που και που αφού μου πέρασαν οι ανεγούλες χτυπάω ένα ντεκαφεινέ δηλαδή βάζω μια ιδέα στο γάλα μου έτσι για να μου φύγει η λαχτάρα. Αναψυκτικά δεν έπινα έτσι κι αλλιώς ούτε πριν δεν είμαι φαν.

Καλό βράδυ σε όλες!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σημερα μουλειψατε πολυ .αλλα ημουν πολυ χαλια και δεν μπηκα καθολου .απο το πρωι ειχα ζαλαδες αναγουλες και πονοκεφαλο :S:S .ουτε στην αρχη δεν ημουν τοσο χαλια παλι αναποδα τα κανω ολα εγω :lol::lol: :silly: :silly: .δεν ξερω γιατι ετσι .οποτε ολη μερα ημουν ξαπλα μονο μαγειρεψα .τωρα το βραδακι συνηλθα λιγο . ρεββεκακι χαιρομαι που δεν ηταν τιποτα τελικα .το αλφα τεστ ειναι οπως ειπε η δεσποινα για τα συνδρομα .απλα εγω λογω ηλικιας ειπαμε θα τα κανω ολα :):) κοριτσια σας ειπε καθολου καφε ο γιατρος .εγω πινω εναν μια στο τοσο δεν τον ζηταω πια . αχ ιωαννα μου μπραβο μεγαλωνει το νινακι σας :):) . αχ κοριτσια και εμενα εχουν ξεκινησει οι φαγουρες .πιο πολυ στην κοιλια και στη στηθος αλλα ωρες ωρες παντου .καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν .κοριτσακια μου καληνυχτα και φιλακια πολλα πολλα σε ολες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα :)

Τι κανετε? Πως ξυπνησατε σημερα? Εγω με πονοκεφαλο αλλα θα περασει κι αυτο. Τριτη σημερα, χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν :lol: Αντε να ερθει και η Παρασκευη να παω για την αυχενικη..... Απο την εννοια μου βλεπω κατι παλιοονειρα.....................Φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΡΟΣΙΣΕ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ :lol:

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΛΕΝΑΚΙ26 ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΕ ΨΗΦΙΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ :kiss:

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ? 3 ΕΚΑΤΟΣΤΑ :) ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΥΧΕΝΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ...

Ρεββεκακι bibibo BREEZE Marielen mpougatsoula theodosiadou kalli5 mata marielen πολλα φιλακια :kiss:

()()

(';')

(")(")

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου .ax bibibo moy και εγω εχθες ειχα ολη μερα πονοκεφαλο .μην αγχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια .καλημερα και σε σενα γλειφειτζουρακι .φιλακια πολλα και γλυκα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!

Εγώ ζωή και κότα με τη μανούλα μου!!!

Εχθές πήγα στον εβριοκαρδιολόγο στο ραντεβού που μου είχαν κλείσει πριν 1,5 μήνα τότε που είχαμε εντοπίσει τις αρρυθμίες και τις βραδυκαρδίες. Όλα μια χαρά!

Αύριο είναι η γιορτή μου και θα πάω να κοινωνήσω. Το θέμα είναι πως μέχρι να κοινωνήσω θα πρέπει να πάρω 3 χάπια και 1 αντιβίωση. Θα κοινωνήσω μετά τις 12:00 σίγουρα γιατί είναι πανηγυρική λειτουργία με πάνω από 15 ιερείς, μητροπολίτες κλπ. και γίνεται χαμός. Λέω να φάω καμία φρυγανιά το πρωί… τι να κάνω;

Rebbeka ευτυχώς που δεν ήταν ουρολοίμωξη! Εγώ ακόμα βασανίζομαι με την αντιβίωση. Στον γιατρό πάω και εγώ την άλλη Δευτέρα.

Marielen ελπίζω να ξεπέρασες την παλινδρόμηση! Στην ντομάτα προσπάθησε να βγάζεις την φλούδα. Το στομάχι σου θα μπορεί να χωνέψει πολύ πιο εύκολα! Το μαλόξ κάνει να το παίρνουμε; 3 βδομάδες το είχα μπροστά μου … να το πάρω – να μη το πάρω και τελικά … δε το πήρα.

KALLI5 τι θα κάνεις με την αλλεργία; Σου έδωσε καμία αλοιφή;

Lenaki26 περαστικά για την μικρούλα σου!

mom to be εγώ τα έκοψα μαχαίρι όλα!!! Μια φορά ήθελα να φάω φουντούνια … έφαγα 2-3 και μετά είπα «συγνώμη μωράκι μου που σε τάισα σκουπίδια αλλά η μανούλα δε θα φάει άλλα» καλά … η συννυφάδα μου έπεσε κάτω από τα γέλια!!!χιχιχι

aggeliki27 κακάο γιατί όχι;;; εγώ σήμερα που νηστεύω χτύπησα ένα… καλή τύχη με τις εξετάσεις σου!!! Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα όπου είναι ο γιατρός μου … και ο Θεός βοηθός!

ioanna123456 ζήτω! 3 εκατοστά! Όλα καλά να πηγαίνουν!

Marielen και εγώ πριν την εγκυμοσύνη μόνο ντεκαφεινέ έπινα για πιο σωστή διατροφή και λιγότερη κατακράτηση και καλά. αλλά ξέρεις και αυτά τα ντεκαφεινέ τι χημικά έχουν … οπότε τα έκοψα και αυτά! άσε έχω γίνει καχύποπτη με όλα…

BREEZE ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!

Bibibo καλή επιτυχία την Παρασκευή!

Lollipop καλημέρα γλυκό μας γλυφιτζουράκι!

Eelleennaa και εδώ δρόσισε λίγο αλλά ακόμα ζεσταίνομαι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι μου καλημερα σε ευχαριστω πολυ .οντως σημερα ειμαι καλυτερα .εγω ρωτησα τον πνευματικο μου για να κοινωνισω και μου ειπε οτι και καθολου να μην νηστεψω δεν πειραζει (και στην αγια ειρηνη που ρωτησα για το μηλο μου ειπαν να τρωω καθε μερα και χωρις νηστεια ).εγω βεβαια θα κρατησω 3 μερες για τον 15 αυγουστο αλλα μονο κρεας και ψαρι .δεν νομιζω οτι ειναι κακο να φας καμια φρυγανιτσα χειροτερο θα ειναι αν δεν φας τιποτα και πιεις τοσα φαρμακα με αδειο στομαχι .εγω δεν το θυμομουν αυτο με τις βραδυκαρδιες και χαρηκα παρα πολυ που τελικα ολα ειναι ενταξει .ετσι τα μωρακια μας να ειναι ολα γερα .κοριτσακι μου πολυχρονη και μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι τα καλυτερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου! Να είσαι καλά και εσύ και όοοοοοοτι επιθυμείς, με ένα γερό μωράκι πάνω από όλα!!

Έτσι … όλα τα μωράκια να είναι γερά!!!!

Έτσι και εγώ μόνο σήμερα θα νηστέψω και αύριο θα πάω να κοινωνήσω.

Εεε … και θα φάω καμία φρυγανίτσα … δε πειράζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!! :kiss::kiss:

bibibo,lollipop, Breeze, elena, irene!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Eιρηνη μου εγω νομιζω πως πρεπει να φας καλα και οχι μονο καμια φρυγανια!!!!! Τοσα χαπια θα παρεις κι εγκυος γυναικα....δεν ειναι αμαρτιες αυτα!!!! ;);) Αν δε φας, μεχρι τις 12 θα σε σερνουν σιγουρα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιακια μου!!

Τι κανετε;;

Ευχαριστω θερμα οσα κοριτσακια με ψηφισαν!!! Μεχρι στιγμης ειμαι

πρωτη :silly: :woohoo:

Εγω εχει κανα 2 μερες σηκωνομαι με αφορητους πονους στην πλατη και

στην μεση.Με το ζορι περπαταω..Το παρατηρησα πως αν κανω καμια δουλεια παραπανω και με τρεξει και η μικρη την αλλη μερα ειμαι χαλια.

Ειρηνακι μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα με την καρδουλα!

Και βεβαια να φας φρυγανιτσα αυριο.Και οχι μονο μια! Ειπαμε μην σε γυρισουβ σηκωτη!

Μπιμπιμομου αυτοι οι πονοκεφαλοι ειναι φρικη.Ολα ορμονικα ειναι και δυστυχος δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα για να ανακουφιστουμε.Υπομονη κουκλιτσα μου και θα περασει.Αληθεια πως ειναι το ονομα σου;;

BREEZE,Mata και σε ολα τα αλλα κοριτσακια :kiss::kiss::kiss:

Θα επανελθω αργοτερα.Παω να ξαναδιαβασω τι γραψατε γιατι δεν θυμαμαι και πολλα! χιχι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου περαστικα στη ζουζουνα σου!!!! :kiss: Εμεις τυχεροι ειμαστε που δεν το παθαινει αυτο....μεχρι και τα παπουτσια της μασουλαει!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Θα σου στειλω φωτο να δεις το τερατακι μου!!!! :P:P Τι ειναι φατσοβιβλιο;;;;κι εγω ασχετη ειμαι..... :huh::huh::P:P Οσο για το μπανακι...... ειναι ολο δικο σου!!!!!! ;):P:P:P

Ρεββεκα μου ευτυχως που δεν ειναι ουρολοιμωξη....τωρα υπομονη θα και περασει!!! ;):P

Μαριαλενα μου ευχομαι γλυκια μου να μη σου ξανατυχη!!!! :kiss::kiss:

Καλλη μου καλα αποτελεσματα ευχομαι!!!! :kiss: Οσο για τη φαγουρα κι εγω μια απο τα ιδια.... :woohoo: :woohoo: εγω λογο φλεβιτιδας εχω τρομερη φαγουρα και στις γαμπες μου!!!!! :woohoo: :woohoo:

Ιωαννα 3εκ. μεγαλωνεται κι εσεις, μπραβο!!!!!Με το καλο και η αυχενικη!!!! :kiss:

Αγγελικη ευχομαι ολα να ειναι τελεια την Τεταρτη!!! ;) Εγω θα γεννησω σε κλινικη στην Κοζανη με καισαρικη (λογο προηγουμενης) και επισκληριδιο!!!

Bibibo περαστικα γλυκια μου!!! :kiss:

Breeze τωρα θα αρχισουν σε σενα οι ζαλαδες και οι αναγουλες;;;;; :woohoo: Ευχομαι να ηταν τυχαιο!!! ;)

mom to be εγω δεν πινω ουτε καφε, ουτε τσαι, ουτε αναψυκτικα....καμια σοκολατιτσα που και που.... ;)

Λενακι μου, ειδες;;;; Aπλωσα κι εγω το σεντονακι μου......Τι μονο εσυ;;;;; ;):P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσέχει όσο γίνεται να μη κουράζεσαι πολύ. Ξέρω είναι δύσκολο με την μικρή αλλά όσο μπορείς! Δε κατάλαβα γιατί ακριβώς ψηφίζουμε (και δεν είμαι και ξανθιά) αλλά εγώ σε ψήφισα! Χιχι…

mata το φατσοβιβλίο είναι το face book.

Καλά … το δικό μου το ροζουλί σεντόνι … νομίζω δε το πιάνει καμιά… είμαι πολυλογού … τι να κάνουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! :kiss::kiss:

Σήμερα σέρνομαι ολίγον τι μιας και από τις 3 που έπιασε γερή βροχή δεν κατάφερα να ξανακοιμηθώ. Το πρωί πήγε να με πάρει ο ύπνος αλλά η μικρή ζουζούνα μου ζουζούνιζε και δεν με άφησε. Εσείς πως είστε?

Ειρηνάκι να φας πουλάκι μου κάτι αύριο δεν είναι αμαρτία όταν είσαι έγκυος. Γιατί η αντιβίωση θα σου πεθάνει το στομαχάκι. Με το καλό αύριο και η γιορτούλα σου!!! να σε χαιρόμαστε!! πολύχρονη!! Καλά που μου το είπες για τον ντεκαφεινέ πας για καλύτερα καμιά φορά και μπορεί να είναι χειρότερα. Δεν θα ξαναπιώ. Το πολύ πολύ να κάνω ένα μικρό ελληνικό καλύτερα θα είναι φαντάζομαι. Το μαλόξ μου το επιτρέπει ο γιατρός είναι ακίνδυνο μου είπε.

Μαράκι εύχομαι σήμερα να είσαι καλύτερα. Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς.

Λενάκι όσο μπορείς ξεκούραση μη ζορίζεσαι γιατί αν σε πιάσει η άτιμη η μέση δεν περνάει εύκολα. Σου μιλάω εκ πείρας. Άντε με το καλό να κερδίσεις το μπανάκι!!!!

Καλημέρα Έλενα και εδώ δρόσισε σήμερα μετά τη χθεσινή βροχούλα, επιτέλους!!

Λολλιποπάκι καλή σου μέρα!!!

bibibo περαστικά στο κεφαλάκι σου. Άντε πλησιάζει η Παρασκευή μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι και θα ηρεμήσεις.

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τέλεια γιατί το Malox είναι θαυματουργό!!! Σε ευχαριστώ για τις ευχούλες σου!! Ας κάνουμε λίγη υπομονή με τα καφεδάκια … τα μωράκια μας θα το χαρούν πολύ που τα προσέχουμε όσο το δυνατός περισσότερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι απο κουρασει ειναι!!! Τη μικρη την παιρνεις αγκαλια;;;; Ποσα κιλακια ειναι;;;Εμενα μου ειπε ο γιατρος να αποφευγω να τη σηκωνω (ειμαστε και 13,5κιλα)....αλλα μπορω;;;; Αμα σηκωνει τα χερακια της και μου λεει αγκαλιτσα..... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινακι μου οπως ειπε και το Ειρηνακι μας ειναι το Facebook! στην αργκο! :lol: Δεν πειραζει που γραφουμε σεντονια μωρε! Εγω χαιρομαι να διαβαζω τα νεα σας οσα και να ειναι! :)

Κοριτσια εμενα ο γιατρος μου καφε με αφηνει να πιω.Εναν την ημερα.

Πινω το πρωι πιο πολυ για να βουταω τα κουλουρακια μου μεσα!

Και καλυτερα ειπε να πινεις κανονικο καφε παρα ντεκαφεινε που εχει

υποστει χημικη επεξεργασια.Αναψυκτικα και εγω δεν πινω.Θα κουφαθει το παιδι!! :laugh: :laugh: :laugh: :P:P

Μαριελεν σε εκανα add sto Facebook!

Καλε τι κουκλες που εισαστε με την κορη σου!! Ασε που ακομα μου

τρεχουνε τα σαλια με τα γλυκα σου! Αχ τι μου κανες!! :lol:

Στις συνταγες της παρεας με πιο nickname εισαι;; Κανω και εγω καμια φορα γλυκακια απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Λενακι απο κουρασει ειναι!!! Τη μικρη την παιρνεις αγκαλια;;;; Ποσα κιλακια ειναι;;;Εμενα μου ειπε ο γιατρος να αποφευγω να τη σηκωνω (ειμαστε και 13,5κιλα)....αλλα μπορω;;;; Αμα σηκωνει τα χερακια της και μου λεει αγκαλιτσα..... :(:(

Απο κουραση λεω και εγω ναι.Πως να μην την παιρνω μωρε οταν και

εμενα μου κανει τα ιδια;; Ασε που προτιμω να την παρω αγκαλια παρα

να περιμενω μια ωρα ποτε θα ανεβει στο καναπε να κατσει οταν της λεω.

Δεν ειναι βαρια! Τα 10 κιλα ακομα δεν τα πιασαμε αλλα εμενα μου φαινεται βαρυτερη καθε μερα. :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ FACEBOOK!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΛΙ!!!! :laugh: :laugh:

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ;;;;;;

FACE= ΦΑΤΣΑ!!!!!!!! :woohoo:

BOOK =ΒΙΒΛΙΟ!!!!!!! :woohoo:

ΕΛΕΟΣ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να μη σας πω πως εψαχνα ολο το πρωι μεσα στο mammy να βρω το φατσοβιβλιο!!!!!! :blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφιες!!!!!

φιλακια σε ολες διαβασα τα νεακια σας!!!τα σεντονακια σας δηλαδη :laugh:

αυριο θα ερθει μια κοπελα να μου κανει gενικη καθαριοτητα,πρωτη φορα φερνω και δεν νιωθω και ανετα!!!

ειρηνακι μου πολυχρονη αυριο ειπες ειναι ε??

τωρα θα βαψω ενα χαρτινο φωτιστικο ετσι να περασει η ωρα!!!

βλεπω ολες εχετε φατσοβιβλιο!!!εgω δεν το προτιμω ετσι δεν μπορω να σας δω,οποτε βαζετε και δω καμια φωτο καλεεεεε!!!!

τι φαgακι εχετε σημερα??δωστε καμια ιδεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ!!!

Ναι αύριο.

Τώρα να σου πω φαγητό αλλά δε νομίζω να σου κάνει.

Φασολάδα παρήγγειλα! Ξέρω άσχετο, αλλά τι να κάνω … δε φταίω εγώ … το μωρό την ζήτησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...