Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

επειδη θα παμε για 4 μερουλες...δεν με πειραζει ποσο θα κοστιζει η διαμονη!!!ειδες εκει στον κουνδουρο κανενα ξενοδοχειο στην θαλασσα???

ευχαριστω κοριτσακι .... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στον Κουνδουρο δεν είδα ξενοδοχεία αλλά είδα στην Ποίσσα που είναι 5 km απο τον Κούνδουρο. Και στην Ποίσσα έχει παραλία για παιδιά απλά δεν είναι τόσο οργανωμένη όσο στον Κούνδουρο. Ονόματα δεν εχω να σου πώ γιατί εγώ κοίταζα μονο στο λιμάνι. Το λιμάνι από τον Κούνδουρο είναι μισή ώρα απόσταση. Στον Κούνδουρο δεν έχει τπτ άλλο εκτός απο το οργανωμένο μαγαζί που εκμεταλεύεται την παραλία και τις πιο ωραίες βίλες του νησιού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω

μακαρι να ειναι ολα καλα στην β επιπ 10 Αυγουστου.....και να μπορεσουμε τελικα να παμε διακοπουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ εχω τρελο αγχος οσο πλησιαζει ο καιροςςς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ δυστυχώς δεν είμαι πολύ καλά. Με έχει πιάσει η μέση μου από εχθές και με καθύλωσε στο κρεβάτι. Έχω κύλη μεσοσπονδύλου και στένωση δίσκου εδώ και τέσσερα χρόνια και όταν κουράζομαι με πιάνει. Βέβαια με την εγκυμοσύνη προσέχω να μην κουράζομαι αλλά εχτές ξεχάστηκα με κάτι δουλειές κι απ' ότι φαίνεται αυτό πρέπει να φταιει. Πήρα την γιατρό μου γιατί φοβήθηκα γιατί με πόνεσε και η κοιλιά μου κάποια στιγμή και μου είπε να μείνω ξάπλα και αν δεν μου περάσει να την ενημερώσω. Όσο είμαι ξαπλωμένη δεν πονάω μόνο μουδιασμένο νοιώθω το πόδι μου. Έχω φοβηθεί ρε κορίτσια δεν ξέρω, είναι απ' την μέση μου απ' το πρόβλημα μου ή έχει συμβεί κάτι με την εγκυμοσύνη μου;

Natali μου εσύ πως είσαι; Είσαι καλύτερα;

Μαράκι μου περιμένουμε νέα σου, σε σκέφτομαι συνέχεια και εύχομαι όλα να σου πάνε πάρα πολύ καλά!

Fiore μου μην κάνεις βλακειούλες! Μην κουράζεσαι καθόλου γιατί δεν μας φταίνε σε τίποτα τα μπεμπάκια μας να τα ταλαιπωρούμε και μετά να ανυσηχούμε κιόλας.

Όντως το ωραιότερο δώρο θα σου κάνει ο αντρούλης σου. Αλήθεια που θα το κάνετε το 3D? Σε εξωτερικό ιατρείο; Για πες λεπτομέρειες μ' ενδιαφέρει κι εμένα πολύ. Θα περιμένουμε και την Τρίτη να μας πεις λεπτομέρεις βέβαια και εντυπώσεις απ' το μωράκι σου.

Πείτε κανα νέο ρε κορίτσια να ξεχαστούμε λίγο από τα άνγχη μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω ολες οι εγκυουλες σαν πολυ φορα εχετε παρει και νομιζετε οτι μπορειτε να κανετε τον κοσμο ανω κατω με την κοιλια στο στομα που λεει ο λογος..καλε καντε οτι θελετε αλλα πιο ηρεμα σκεφτειτε λιγο και τις κοιλιτσες σας...δεν χρειαζεται να πεσετε στο κρεβατι για να πειτε βλακεια εκανα εεε???ναι σας μαλωνω γιατι παρασυρομαστε ολες και τα σκεφτομαστε μετα... :dry::dry::dry::dry:

φιορε μου να μην εχεις αγχος κουκλα αφου ξερεις ολα μια χαρα θα ειναι... :cheer::cheer::cheer::cheer:

αναστασια την καταστροφη φερνεις ματια μου σιγα μην εχει τιποτα το μπεμπε...αφου ξερεις πως ειναι απο την κουραση τι βαζεις τα χειροτερα σεναρια στο μυαλο σου εεεε????

εγω αυτο που εχω να πω ειναι πως ολες πατε πηγατε η θα πατε διακοπες και εγω εδω...κλαψ κλαψ...που θα παει και θα ερθει και το επομενο καλοκαιρι και θα παρω τους αντρες μου αγκαλια και οπου μας βγαλει... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou..........Edw kai meres exw provlima me thn sindesh(twra sto xorio klevw apo kapou kai den mporw na mpw)...MARAKI KALO TAKSIDI THA PERIMENOUME NEA SOU :):) Perastika stis kourazmenes kilitses kai xalaroste ligaki,apo edw kai pera einai ta diskola......Fiore elpizw na mporeseis na exeis kalh oikona sto 3D uperixo giati egw exw ton plakounta akrivos mprosta apo to mpempi mou kai den kataferame na doume tpt :( Aurio tha plenw to karotsi me to lastixo sto mpalkoni mias kai exoume na to xrisimopihsoume sxedon 5 xronia kai thelei ena freskarizma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες.

Μαράκι καλό ταξίδι και καλή τύχη στην νέα σας διαμονή! Όλα θα πάνε τέλεια και με το μωρό και με την μετακόμηση. Και μην χαθείς, να μαθαίνουμε τα νέα σας.

Μαρίακρήτη μην στεναχωριέσαι κοριτσάρα μου για τις διακοπές. Και εγώ τα ίδια και χειρότερα αφού είμαι στην Αθήνα και όχι στο πιο όμορφο νησί της Ελλάδας. Του χρόνου θα κάνουμε βουτιές με τα μπεμπάκια και θα είναι οι ωραιότερες διακοπές.

Κορίτσια και εγώ 3d υπέρηχο έκανα στο β επιπέδου στον Ιπποκράτη στην Νίκαια που μου σύστησε μια κοπέλα εδώ στο μάμμυ. Μου είπαν ότι ο γιατρός είναι τέλειος και πραγματικά ήταν. Λέγετε Κουτσογεωργάς και ήταν καταπληκτικός σας τον προτείνω. Εμείς μαζί με το dvd δώσαμε 110 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia123 έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε; Εγώ δυστυχώς δεν είμαι πολύ καλά. Με έχει πιάσει η μέση μου από εχθές και με καθύλωσε στο κρεβάτι. Έχω κύλη μεσοσπονδύλου και στένωση δίσκου εδώ και τέσσερα χρόνια και όταν κουράζομαι με πιάνει. Βέβαια με την εγκυμοσύνη προσέχω να μην κουράζομαι αλλά εχτές ξεχάστηκα με κάτι δουλειές κι απ' ότι φαίνεται αυτό πρέπει να φταιει. Πήρα την γιατρό μου γιατί φοβήθηκα γιατί με πόνεσε και η κοιλιά μου κάποια στιγμή και μου είπε να μείνω ξάπλα και αν δεν μου περάσει να την ενημερώσω. Όσο είμαι ξαπλωμένη δεν πονάω μόνο μουδιασμένο νοιώθω το πόδι μου. Έχω φοβηθεί ρε κορίτσια δεν ξέρω, είναι απ' την μέση μου απ' το πρόβλημα μου ή έχει συμβεί κάτι με την εγκυμοσύνη μου;

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Αναστασία μην ανησυχείς με το πρόβλημα σου, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα κήλη μεσοσπονδυλίου δίσκου με στένωση εδώ και πολλά χρόνια και όταν με πιάσει κρεβατώνομαι για τα καλα :S μουδιάζει επίσης και το δεξί μου πόδι.Γύρω στον 7ο μήνα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη με πόναγε πάρα πολύ και κάθε τόσο έπρεπε να μείνω για λίγο στο κρεββάτι πίνοντας μόνο ντεπόν όταν πονούσα πάρα πολύ. Λίγο πριν γεννήσω μαλάκωσε λίγο και μετά τη γέννα όλα καλά. Είναι φυσιολογικό όσες έχουν αυτό το πρόβλημα καθώς αυξάνεται το βάρος μας και η πίεση λόγω κοιλιάς στη μέση μας. Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και θα πάνε όλα καλά. Και εγώ φοβάμαι τη στιγμή που θα με πιάσει πάλι προσπαθώ από τώρα να μη κουράζομαι και να μη πάρω αρκετό βάρος. Περαστικά!!

Καλό βράδυ σε όλες τις φουσκοκοιλίτσες :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Τι κάνετε? Εγώ είμαι καλύτερα σήμερα. Δεν πήγα στην δουλειά. Έμεινα να ξεκουραστώ λίγο ακόμα για να μου περάσει εντελώς.

Μarielen σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, εφόσον έχεις το ίδιο πρόβλημα θα καταλαβαίνεις. Να σε ρωτήσω κάτι; Επισκληρίδιο στην πρώτη γέννα σου έκανες; μπορούμε λόγω προβλήματος; Εγώ την έχω στον Ο5 το έχω πει στην γιατρό μου και μου είπε ότι θα το κρίνει προς το τέλος της εγκυμοσύνης μαζί με τον αναισθησιολόγο. Εσύ σε ποιο δίσκο έχεις πρόβλημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia ti kanete?? Egw etsi kai etsi, exw ena 6xrono pou ferete san efivh kai me exei trelanei den kserw pos na ferthw pleon :( Eutixos edw evrekse 2 nuxtes kai drosise arketa kai mporw na kikloforisw ligaki gia na kseskasw giati exw provlimatistei polu, na fatastite pos den provlimatizome gia ton erxomo tou mwrou alla gia thn korh mou pou exei apothrasinthei telios :( LETE NA FTEW EGW????????????? NA EIMAI KAKH MAMA??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ακουσαμε και αυτο ευη..μωρε μπραβο ωραια ιδεα εχεις γιατον εαυτο σου...ακου εσυ φταις...φυσικα και φταις και για αυτο και για την τρυπα του οζωντος ααα ακομα και για κατι λακουβες που εχει ο δρομος εδω απ εξω και ολο μεσα πεφτω εσυ φταις :P:P:P:P:P:P:P δεν ειναι λογικο η μικρη να αισθανεται λιγο ριγμενη?ακομα και αν εσυ δεν της το δειχνεις αυτη ετσι νοιωθει εγω οταν η μανα μου γεννουσε τον αδερφο μου (εγω πρωτη ο ενας αδερφος δευτερος ο δευτερος αδερφος τριτος εχω και μια ακομη αδερφη)στο τριτο λοιπον παιδι εγω ημουν τοτε στα πεντε-εξι και ειχα λυσσαξει αφου της ελεγα να το ξανακαταπιει να το βαλει παλι στην κοιλια της γιατι δεν θελω να το δω μπροστα μου...τετοια λυσσα κακια με ειχε πιασει...μετα μου περασε..οποτε μην ανυσηχεις λογικο ειναι αμα θες μπορεις να την αφηνεις να σε βοηθαει να το παρει σαν παιχνιδι ετσι μπορει να ηρεμησει... ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε! προσπαθούσα να μπω το Σ/Κ και κατάφερα μόνο 1 φορά με τα χίλια ζόρια, ίσα που πρόλαβα να διαβάσω κάποια post και με "πέταξε"... :(

Mariakap καλό ταξίδι κούκλα μου και όλα καλά θα πάνε με το μωράκι σου! να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου! Μόντρεαλ ε; ωραία! εγώ Καναδά έχω γεννηθεί αλλά ήρθα Ελλάδα 2 χρονών και από τότε δεν έχω ξαναπάει...

Ευγενία καλή επιτυχία για αύριο και καλά αποτελέσματα, θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα!

Αναστασία περαστικά με τη μέση σου, καλά έκανες και έμεινες σπίτι να ξεκουραστείς. Αφού είχες πρόβλημα απο πριν αυτό θα είναι, μην ανησυχείς για το μωράκι! Κι εμένα με έπιασε χθες το βράδυ, που δεν έχω πρόβλημα, και αναστατώθηκα λίγο αλλά μάλλον ήταν από την κούραση, μεγαλώνει η κοιλίτσα και ακόμα και οι απλές δουλειές του σπιτιού μας κουράζουν!

Evi τι λες;; τι κακιά μαμά;; είμαι σίγουρη ότι είσαι μια χαρά μανούλα, η μικρή σου απλά περνάει μια φάση.

Εγώ δεν έχω νέα να σας πω, το σ/κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν βγήκα σχεδόν καθόλου από το σπίτι με τόση ζέστη, όλη μέρα με το κλιματιστικό και έτσι τον βγάλαμε και αυτόν τον μίνι καύσωνα! σήμερα δουλειά, αλλά ευτυχώς δρόσισε λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη η πρωινη μας κουνια στα 248 και το καθιματακι του αυτοκινητου στα 240 παρακαλω πολυ αγνοηστε τα ασιδερωτα ρουχα που φαινονται στο βαθος εκτος και αν εχετε σκοπο να βοηθησετε.. :P:P:P:P:P:P αν παρατηρησετε τους τοιχους θα δειτε τον γουινι μας που ειναι και ο πρωταγωνιστης μας... :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:RlMmp.jpgnS42q.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Mariakrhth. Καλά είναι τέλεια τα πραγμάτα του Μανωλιού σου! Καλωρίζικα! Άντε με το καλό να έρθει το μωρό να τα χαρείτε όλοι μαζί! Και το δωμάτιο φαίνεται πολύ ωραίο με τις φιγούρες! Εσείς τα βάλατε ή είναι ταπετσαρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τα φτιαξαμε ...βαψαμε τον τοιχο σαν σε λιβαδι και μετα κολλησαμε τα αυτοκολλητα...ολες οι φιγουρες αυτες ειναι αυτοκολλητα και ειναι κι αλλα στους διπλανους τοιχους...μολις ολοκληρωσω το δωματιο γιατι τωρα βαζουμε σκορπια πραγματα μεσα θα σας κανω αναλυτικη παρουσιαση...αλλα ειμαι τοσο χαρουμενη που σιγα σιγα φτιαχνουμε τα πραγματακια μας εχω ξετρελαθει και ο μικρος το καταλαβαινει και κλοτσαει ολο και περισσοτερο... :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι τέλεια! Μπράβο σας! Κάτι τέτοιο σκεφτόμαστε να κάνουμε κι εμείς αλλά δεν έχουμε καταλήξει στις φιγούρες. Από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε εμείς να τα φτιάχνουμε και να κάνουμε και τις αγορές. Σίγουρα είναι η μεγαλύτερη χαρά που μπορούμε να απολαύσουμε από κάθε τι άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία καλορίζικα! φοβερά τα πραγματάκια του μωρού!! με το καλό να τα χαρείτε λοιπόν! και το δωμάτιό του καταπληκτικό, έχω κι εγώ τρέλα με τον Γουίνι! Αν είναι αγοράκι Γουίνι θα βάλω, αν είναι κοριτσάκι λέω να βγάλω το άχτι μου και να το γεμίσω με νεραϊδούλες! Κάνω υπομονή μέχρι την άλλη εβδομάδα, ας μάθω πρώτα ότι είναι καλά και μετά θα ξεκινήσω με τα πρώτα του ρουχαλάκια και την έρευνα αγοράς για τα υπόλοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σται καλα κοριτσια μου ευχαριστω πολυ το μονο που μας μενει τωρα το πιο σημαντικο ειναι ο μπεμπης και ελεγα στον γιατρο τις προαλες που πηγα οτι τωρα πρεπει να προσεξω πιο πολυ και μου ειπε α μπα τωρα που μπαινεις στον εβδομο εισαι ελευθερη να κανεις οτι θες..εγω μου λεει τωρα ηρεμησα μου εφυγε το αγχος σου...και τωρα να θες μπορουμε να γεννησουμε...και τον κοιταζα σαν χαμενη... :huh::unsure::unsure::unsure:

παντως οσο αφορα το δωματιο εγω και κοριτσι να ειχα δεν νομιζω να το αλλαζα ετσι κι αλλιως τους τοιχους τους φτιαξαμε απο το καλοκαιρι σαν να ηξερα οτι θα εκανα αγορι αλλα και κοριτσι να ειχα μαλλον αγοροκοριτσο σαν και εμενα θα την εκανα..τρελενομαι για νεραιδοπριγκιποκαταστασεις αλλα καλο και το ποδοσφαιρο :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι είναι αλήθεια αυτό που σου είπε ο γιατρός σου. Από την 25η εβδομάδα μάλιστα και μετά το μωρό είναι βιώσιμο εκτός μήτρας. Εννοείται βέβαια ότι καλό είναι να μην βγαίνει πολύ πρώορα ένα μωράκι αλλά τουλάχιστον δεν κινδυνεύει τόσο όσο νωρίτερα. Επομένως ευχαριστήσου τις ετοιμασίες σας όσο μπορείς κι όλα καλά από εδώ και στο εξής. Μέτρα μέρες για την μεγάλη συνάντηση με το παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ---ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΩ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
    • Καλημέρα! Δεν είναι δεδομένο ότι πρέπει να έχεις κράμπες, δεν έχουν όλες οι κοπέλες ή σε όλες τις κυησεις δεν είναι ίδια τα συμπτώματα! Εγώ πχ στην προηγούμενη δεν είχα τίποτα πέρα από τα βασικά, πρήξιμο κούραση στήθος.. αυτά.. Τώρα.......;! Χαχαχαχαχα!! Για την κυστική ίνωση δεν έχω να πω πολλά πέρα από το να ευχηθώ να πάνε όλα κατ'ευχήν και το μωράκι σας να είναι υγιέστατο!! Καταλαβαίνω τους φόβους σου που είναι απόλυτα λογικοί αλλά επειδή μου αρέσει πολύ να στηρίζομαι στα μαθηματικά τα οποία ποτέ δεν ψεύδονται, να θυμίσω ότι οι πιθανότητες να νοσεί το έμβρυο είναι 25% οπότε στατιστικά οι πιθανότητες το μωράκι σας να φέρει απλά τη νόσο ή να είναι απόλυτα υγιές είναι πολύ περισσότερες συνδυαστικά!! Ξέρω βέβαια ότι επειδή το έχεις ήδη βιώσει μια φορά δυστυχώς, δεν πρόκειται να ηρεμήσεις μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της τροφοβλάστης.. μαζί θα αγωνιούμε να ξέρεις, ίδια μέρα έχουμε αυχενική! Μακάρι να μας πάνε όλα δεξιά με υγιή μωράκια πάνω απ'όλα! 🙏🙏🙏🙏 Εγώ έκλεισα σήμερα την 9η εβδομάδα και με το καλό μπαίνουμε στη 10η.. μαζί θα πηγαίνουμε!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...