Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

φτασαμε τις 100 σελιδες :woohoo:

και ειναι καιρος για το Νο2.. :P

Ευχομαι στο Νο2 να φουσκωσουν ολες οι κοιλιτσες πολυυυυ πολυυυυυυυυ :laugh:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ

:)

Τα φιλια μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΟ2 ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ :):):):):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ;););););):cheer::cheer::cheer::cheer::P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΘΥΣΑΥΡΟΥΣ ΜΑΣ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝΕ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΛΙΓΟ...ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιι καλεε τι πραματα ειν'αυτα μαρακι?

τσ τσ τσ εγκυος γυναικα μου θες και τρελιτσες...

χαχαχαχαχ

φυσικα και κανω πλακα..

να τον χαρεις κουκλα μου τωρα που ειναι σπιτακι..

καλα να περασετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά, εγώ δε σας είπα τι έγινε... :laugh: :laugh:

Ο γιατρός μέχρι και την προτελευταία φορά που είχαμε πάει μας έλεγε αυστηρά "όχι επαφές"! Την τελευταία φορά όμως δε μας είπε τίποτα, αλλά μόλις είχαμε ανακαλύψει στον υπέρηχο ότι είναι αγοράκι και χαζοχαιρόμασταν μ'αυτό (όπως ακριβώς θα κάναμε κι αν ήταν κοριτσάκι, δε μας ένοιαζε!) μετά άρχισε να μας λέει τις λεπτομέρειες για την αμνιοπαρακέντηση και είχα αρχίσει να ψιλοφρικάρω πάλι.. :S:S Οπότε.. που μυαλό να ρωτήσουμε περί.. επαφών;! :P

Ε και ντρεπόμουν κιόλας :blush: να τον πάρω τηλ. να τον ρωτήσω αυτό μόνο, οπότε είπαμε λίγο υπομονή.. θα τον ρωτήσουμε την Τετάρτη που θα πάμε...

Την περασμένη βδομάδα λοιπόν είχα κάτι ψιλοενοχλησούλες, σαν τσούξιμο, σαν φαγούρα, λίγα πράγματα.. αλλά είπα, ας πάρω να του το πω, μήπως πρέπει να πάρω κάτι για να προλάβω τα χειρότερα. Μάλλον ήταν αρχή για μύκητες, λόγω της αντιβίωσης που'χα πάρει.. και μου λέει λοιπόν: θα πάρεις αυτά τα υποθετα και αυτήν την κρέμα. Την κρέμα θα την βάζετε και οι δύο πρωί και βράδυ και για μερικές μέρες αποχή!! :blink::blink::blink::huh: :huh: :laugh: :woohoo:

Οπότε προφανώς έχουμε το οκ και για επαφές μόλις τελειώσει η θεραπεία... αλλά να σας πω την αλήθεια;; Δε με απασχόλησε καθόλου όλους αυτούς τους μήνες.. Ακούω από άλλες εγκυούλες ότι έχουν τρελές ορεξούλες κλπ κλπ.. εγώ τίποτα! Λέτε να'ναι ψυχολογικό; Λέτε να'ναι από φόβο;.. :dry::dry: Σκέφτομαι βέβαια και τον άντρα μου.. δεν παραπονιέται βέβαια, αλλά όσο να'ναι... θα απογοητευτεί αν του πω δε θέλω.. Ή μήπως είναι το "τρώγοντας έρχεται η όρεξη";;; :dry::unsure:

Μεσημεριανές ανησυχίες μιας εγκυούλας... :P:P:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ crazy να σου πω την αλήθεια εγώ είμαι στην κατηγορία των εγγύων που θέλουν sex πιο πολύ από πριν. Οπότε κάνουμε σχεδόν κάθε μέρα........ στα όνειρά μου :P:P Εγώ είχα μια αποκόλληση το πρώτο τρίμηνο και φυσικά μας το απαγόρεψε. Την τελευταία φορά που με είδε είπε ότι μπορούμε να αρχίσουμε με προσοχή και σύνεση αλλά μας έχει μείνει ο φόβος και δεν το τολμήσαμε :(:(:(

Από όνειρα σεξουαλικού περιεχομένου όμως άλλο τίποτα :blush::blush: Και όχι μόνο με τον άντρα μου :blink::blink::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Μίλησε η Crazy για σεξ και θόλωσε το μυαλό μου :blink::blink: και ξέχασα να πω καλορίζικο και το Νο 2!!!!! Αντε να τα εκατοστήσουμε γιατί θα συνεχίσουμε και με τα μωράκια μας στην αγκαλιά να μιλάμε :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας και απο εμενα!

Καλοριζικο το Νο2!!!!!!

Τι κανετε?Εμεισ πριν λιγο γυρισαμε απο το μπανακι και τωρα λεμε να παμε να φαμε καπου εξω.

Αχ ανυπομονω να ερθει η επομενη Δευτερα που εχω την Β επιπεδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλορίζικο το Νο2 μας. Elisa εγώ την β' επιπέδου την έχω το Σάββατο και έχω πολύ αγωνία! Εύχομαι να γράψουμε καλά νέα από βδομάδα και οι δυο μας αλλά και τα υπόλοιπα κορίτσια αργότερα που έχουν να την κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλά θα πάνε Αναστασία! Καλή επιτυχία και σε σένα! Να πας με όσο λιγότερο άγχος μπορείς για να μπορέσεις να απολαύσεις αυτόν τον υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟ :woohoo: ευχομαι οταν ερθει η ωρα η καλη,ολες μας να εχουμε αγκαλιτσα γερα,ζουζουνιαρικα μωρακια!!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευουλα,η κορη σου ειναι κουκλιτσα.....!!!!ασχετο, αλλα απο τοτε που ειδα την φωτογραφια ηθελα να στο γραψω....αλλα που μυαλο???? ..........................................................Eirhnoula thanks.. :):) Einai 1 terataki me aggeliko prosopo...Fisika kai pire apo emena ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki έγραψε:

Αχ crazy να σου πω την αλήθεια εγώ είμαι στην κατηγορία των εγγύων που θέλουν sex πιο πολύ από πριν. Οπότε κάνουμε σχεδόν κάθε μέρα........ στα όνειρά μου :P:P Εγώ είχα μια αποκόλληση το πρώτο τρίμηνο και φυσικά μας το απαγόρεψε. Την τελευταία φορά που με είδε είπε ότι μπορούμε να αρχίσουμε με προσοχή και σύνεση αλλά μας έχει μείνει ο φόβος και δεν το τολμήσαμε :(:(:(

Από όνειρα σεξουαλικού περιεχομένου όμως άλλο τίποτα :blush::blush: Και όχι μόνο με τον άντρα μου :blink::blink::P:P:P

kataifaki μια απο τα ίδια...χαχαχα...αλλα ευτυχως ο Γιατρος δεν μας το απαγορεψε....απλα ειπε το πολυ 4 φορες το μηνα..... :woohoo: κι εγω οταν ημουν ενα μιση μηνων ειχα μια μικρη αιμοραγια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον για τη Νικα εχω ευχαριστα νεα....μιλησα με τον Κακουλακη σημερα και ειπε φυσικα και δεν εχει προβλημα για φυσιολογικο τοκετο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Ti egine koritsia,me to tsiggeli tha sas ta vgazw,pite kati na perasei h wra...........Varieme kai zalizome shmera sinexia :blink::blink: ..Evala kai thn mama mou na kanei piroski shmera to apogevma kai xtipisa 4 mexri twra :blush::blush:

χαχαχα Ευη....εγω σημερα οταν πηρα τηλ. τον Γιατρο μου και με ρωτησε τι κανω ημουν ετοιμη να του απαντησω καλα εδω τσακιζω σουβλακια, μακαροναδες, πιτσες....χαχαχα....τις τελευταις 5 μερες ολο τετοια ζηταω...ενω τοσο καιρο δεν με ενοιαζε καθολου.....πιροσκι ε? σλουρπ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

To kako einai pos akomi pinaw :S:S Mexri twra "eixa" tha pw kai oxi exw parei 2,5 kila alla twra pou tha ksanapaw na dw posa tha diksei h zigaria....Egw pali Melitini sinexia oneirevome pagota kai oxi mono oneirevome distixos...

εγω απο τον πρωτο μηνα μεχρι τωρα...εχω παρει 2,5 κιλα...ενα κιλο και κατι ειναι ο μικρουλης....οποτε ειναι πολυ καλα....ο γιατρος ειχε πει να παρω μεχρι τον τριτο μηνα μονο ενα κιλο..κι εγω πηρα μονο στον 4 μηνα....αλλα ειναι τοσο καλος που στο πρωτο ραντεβου μου ειπε επι λεξη....οταν θα σε ζυγιζω θα τα ακους χοντρα,,,,χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ευουλα μου...βρηκες το αδυναμο σημειο μου......ΠΙΡΟΣΚΙ!!!!!τωρα θα στειλω τον αντρα μου να μου παρει και ειμαι σιγουρη ...πως θα σε βρισει!!!χαχαχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...