Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

εγω θα κανω γλυκο σημερα μετα απο πολυ καιρο γιατι τα αποφευγω.Θα βαλω πιτ μπερ κρεμα γαλακτος φιλαδελφια μους σοκολατας κοματακια σοκολατας και μπορει να κολλησει και σιροπι σοκολατας θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναταλακι βιδες τα ξερω και εγω!μιαμ μιαμ ...τα ραβιολια ειναι αλλα μελισσουλα.

Εμεις εχουμε γεμιστα σημερα!

Ποσα κιλακια εχετε παρει κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός των άλλων έχω και τον αδερφό μου, που είναι μέγας νοικοκύρης, και έφτιαξε χθες κορμό (ξέρετε αυτό με τα μπισκότα, και την σοκολάταααααα) και μου έφερε!!! Τώρα που το λέτε το βράδυ θα φτιάξω τορτελίνια στον άντρα μου και αρακά για αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα της μας κάνει τώρα η elisa...μας κόβει την όρεξη κατευθείαν. 6 ήμουν πριν 1 εβδομάδα - τώρα πρέπει να είμαι στα 6,5???????? Δεν θέλω να ανέβω στην ζυγαριά, δεν θέλω!!!! :blush::blush::blush:

Με βλέπω στο τέλος να τα έχω καταφέρει...τα 15. :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σταματηστε με τα φαγητα και τα γλυκα τρεχουν σαλακια...παντως εναν κορμο ανετα θα τον χτυπουσα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εγω παντως φιορε μου οταν προσπαθησα να μιλησω στα ισια και να πω τι αισθανομουν και τι ηθελα κατηγορηθηκα για ελλειψη σεβασμου και αχαρηστια οποτε την στιγμη που η συγκεκριμενη γυναικα δεν παιρνει απο λογια(εχω πει οτι ο πεθερος εχει πολλα χρονια συγχωρεθει οποτε δεν εχει κανεναν να την συγκρατει)θα παρει απο εργα και τοτε που θα ερθει και θα ζηταει συγνωμη και εκεινη και ολοι οι υπολοιποι εγω θα ειμαι αυτη που θα γελασει τελευταια...φερσου οπως σου φαιρονται εγω αυτο ξερω οποιος και αν ειναι ο απεναντι...

ινα η συμβουλη με τα ντουλαπια πολυ καλη αλλα λεω να μην την εφαρμοσω ακομα και να εκμεταλευτω το ανεβοκατεβασμα ως γυμναστικη...μεχρι να βαρεθω καλα θα ειναι εεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφες και στρουμπουλες τι κανετε??????????????

εγω εδω βραζω....τι ζεστη και αυτη?????

Α ρε Ναταλακι,πως φαινονται οι μανουλες ???ακου δεν ξερουν τι ειναι το τριβελακι.......σε λιγους μηνες θα τα ξερουν ολα,αχ τι θα τραβηξουμε παλι με το ταισμα.........

ευγενια ,πες στον αδερφο σου να ερθει και απο εδω,....οχι με αδεια χερια φυσικα....με τον κορμο που λεγαμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαμωτο προσπαθω να ανεβασω καινουρια φωτο στο προφιλ και δεν μπαινει...μηπως πρεπει να περιμενω εγκριση??????εν τωμεταξυ δειτε αυτες...

jzjr1.jpgο αντρας της ζωης μου :kiss::kiss::kiss:

jcXNN.jpgη κοιλουμπαρα μου :blush::blush::blush::blush::blush:

8ZSUj.jpgτα νεα μελη της οικογενειας... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιάσατε κουβέντα για φαγητάκια γλυκάκια ε???? :P πριν μέρες η γειτόνισσα στο εξοχικό μας κάλεσε και έφτιαξε ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ σούπερ κορίτσια μιαμ μιαμ,και έφαγα μόνο δύο η καημένη γιατι αν έτρωγα περισσότερους πάει με τα κιλά :( τώρα λέω ποιον θα καλέσω σπίτι να του φτιάξω εγώ λουκομάδες μήπως και φάω λιγάκι παραπάνω χι χι!γιατι αν τους κανω μόνη θα τους ριμάξω όλους

Ευγενία βλέπω κατέληξες σε έπιπλα

Mariakrhth φωτο φοβερές :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαγαμε και πηγαμε και για υπνο εμεις!

και ξανα ρθα..

Μαρακι πολυ ωραια κοιλιτσα,πολυ ωραιος ο γιος,πολυ ωραια τα σκυλακια!

το δωματιακι ευγενουλα καταπληκτικο!πολυ καλη επιλογη!

Μαιρουλα θελω και εγωω λουκουμαδεες!

α! σεσιλια ας φταναμε τις 100 σελιδες λεω πρωτα!

Θα το ανοιξεις εσυ η θα συνεχισουμε την δικια μας την παραδωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμεε γλυκια μου!

Μαλλον θα το ανοιξω εγω οπως και αυτο!

αν εχει καμια αντιρηση και θελει να το κανει εκεινη δεν υπαρχει κανενα προβλημμα απλως επειδη ειχα ανοιξει και αυτο!

οποια θελει να το πειι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΛΕ---ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ??? ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ---ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ---ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ---ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ---ΑΥΤΑ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ CHICCO ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΔΗΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΛΠ---ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ--ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι εδώ.. Βαριέμαι πολύ..άντε να περάσει άλλη μια ώρα στην δουλειά να πάω σπίτι μου να λιώσω, μήπως νιώσω και τον μικρό μου να κάνει τανζανιές. Πείτε τπτ να περάει γρήγορα αυτή η ώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...