Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

mariakap75 έγραψε:

geia sas koritsia!!mou fenete poli polilogoudes eimaste kai mexri na genisoume th a ftiaksoume kai trito post :woohoo: :woohoo: mish wra diabazw gia na sas prolabw :silly: :silly: zalistika...re koritsia kai egw exw problhma me thn zesth kai to prwi an ligo kourasto zalizome..nomizw tha lipothimiso....

Καλώς την! Κάπως έτσι είμαι και εγώ. Είμαι και από την φύση μου υποτασική οπότε καταλαβαίνεις. Απλά να αποφεύγεις τις πολλές μετακινήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Evi.D έγραψε:

Egw exw pou exw megalo stithos outos h alos twra einai etima na ekragoun, to kako einai pos den antexw na foraw soutien mesa sto spiti kai girnaw sinexia xoris..Meta tha ginoun san maramenes stafides klaps,klaps :(:(

βρε Ευη κανε υπομονη και φορα σουτιεν...εμενα ο αντρας μου συνεχεια φωναζει να μην φοραω...αλλα του εγηγω καθε μερα απο την αρχη οτι το στηθος που τωρα του αρεσει...ειναι ηδη μεγαλο και χωρις σουτιεν στην εγκυμοσυνη θα γινει στηθος 80χρ. γιαγιας...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Μαρια :) Ευη σε εχω ακουσει κι αλλη φορα να λες για ζαλαδες....εγω δεν ειχα καθολου μεχρι τωρα...σιδηρο παιρνεις κανονικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki έγραψε:

Ετσι κι αλλιώς μετά την εγκυμοσύνη δεν παίρνουν την κατιούσα? Ειδικά αν θηλάσουμε κιόλας? Εγώ το έχω πάρει απόφαση.
........................................................ Kala xariteta oso mporite giati meta den tha ta anagnorizete.. An den einai megalo apo prin isos to sosete..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melisoula έγραψε:

εμενα παλι κοριτσια ειναι σαν μικρες ντοματουλες. απορω αν θα εχω γαλα να ταισω το νινι μου.... :-/

να σου πω εσυ εισαι που δεν θα εχεις καθολου προβλημα...οσες εχουν μικρο στηθος εχουν πιο μεγαλες θηλες απο αυτες που εχουν μεγαλο στηθος....εμεις με τετοιο στηθος να δουμε τι θα κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melisoula kai egw etsi nomiza ...giati kai egw exw mikra..megalwsan ligo twra kai einai pio normal...nomiza kai egw epeidei einai mikra oti de tha exw alla eixa kai sto psugeio paragogi!!!gemiza 4-5 mpoukalakia extra!!!kamia sxesei to megethos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι εγώ παρόλο που δεν έχω .... είχα μεγάλο στήθος δεν μπορώ καθόλου χωρίς σουτιέν. Πολλές φορές το φοράω και στον ύπνο μου και δεν με ενοχλεί. Αντίθετα κάτι μου λείπει αν δεν το φοράω. Τελικά είναι όπως συνιθήσεις.

Λοιπόν αποφάσισα να μην ξαναμπώ στο μάμμυ. Είσαστε κακή συναναστροφή :S Όση ώρα λέγατε για πιροσκί και για τσουρέκια γεμιστά με έπιασε μια λιγούρα άλλο πράμα. Στην αρχή αντιστάθηκα και έφαγα ένα γιαουρτάκι μπας και ξεχαστώ αλλά δεν ξεχάστηκα και τώρα τρώω παγωτό στρατσιατέλα με σιρόπι βύσινο :blush::blush: Και στα σκοτεινά γιατί αν ξυπνήσει ο άντρας μου και με δει θα με κυνηγάει μέχρι να τα κάψω. :P:P Η μικρή εντωμεταξύ κάνει κωλοτούμπες, νιώθω την κοιλιά μου σαν πλυντήριο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melisoula έγραψε:

ξερω γω μωρε φοβαμε ουτε να το πιασω δεν θα μπορω (το στηθος) για να φαει το μικρουλι και ειμαι υπερ του θηλασμου...

Καμία δεν ήξερε φιλενάδα αλλά τα καταφέραν. Κάτι λίγο θα μας δείξουν κάτι το ένστικτο και λίγο η τύχη και η υπομονή και όλα θα πάρουν το δρόμο τους. Το άγχος γενικά δεν βοηθάει πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki ..glikantzou tha thn kaneis kai thn kori!!!!egw lew na paw na kanw tis exetasei aimatos to prwi kai den kserw pws antistathika kai den efaga ta galaktompoureka pou efere o antras mou...eipa na deixei kanoniko to zaxaro gia na plakotho...giati an einai anebazmeno tha fobame na trww...telika eina sinithia kai ta soutien kao ola...apo kilotes ti forate???egw den mporw na exw mesa thn kilia kai foraw kati xamila kai thn exw ekso....na pernei kai aera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου έφερε κάτι κιλότες η μαμά μου. Από ότι κατάλαβα τις πήρε από την γιαγιά μου :P:P:P αλλά δεν μπορώ να τις φορέσω. Τα παλιά μου της περιόδου μου χωράνε ακόμα και βολεύομαι έτσι. Αν βάλω τις τεράστιες με τέτοια ζέστη θα με πιάσουν τα νεύρα μου.

Εγώ φοράω ακόμα μέσα στο σπίτι και κάτι κοντά μπλουζάκια που είχα και έχω όλη την κοιλίτσα έξω. Σαν μπυροκανάτας είμαι. :laugh: :laugh: :laugh: :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nai kai egw kapws etsi eimai!!!koritsia kamia foto bgazete???gia to album pou th aftiaksete...egw exw to kathe album me tis foto tis kilias meta tou nosokomeiou...to test egymosinis...to komataki apo ton afalo tous kai ta prwta maliakia tous!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

nai nai kai egw kapws etsi eimai!!!koritsia kamia foto bgazete???gia to album pou th aftiaksete...egw exw to kathe album me tis foto tis kilias meta tou nosokomeiou...to test egymosinis...to komataki apo ton afalo tous kai ta prwta maliakia tous!!!

Εγώ έχω όλους τους υπέρηχουν σε άλμπουν και το dvd από την β επιπέδου. ΓΙα την κοιλίτσα μου δεν το είχα σκεφτεί. Θα το κάνω όμως. Θα έχει πλάκα να της τα δείχνω όταν μεγαλώσει.

Τον αφαλό θα μας τον δώσουν στο μαιευτήριο? Πώς γίνετε? Είναι κομάτι του ομφάλιου λώρου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας αφήνω και εγώ. Κλείνουν τα ματάκια μου (απο το πολύ φαί θα είναι).

Θα τα πούμε αύριο πάλι.

Καλό και ήσυχο βράδυ σε όλες!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai einai wrees oi foto me thn koilitsa!!ekei pou to pianoun me mantalaki ton afalo tou mwrou...siga siga kserenete kai kapia stigmi otan tha eiste spiti an thimame kala meta apo mia bdomada peftei afto ena komataki!!!egw to kratisa gia enthimio!!!kopela mou paw gia ypno giati to prwi prepei na kypnhso stis 7 kalhsou nyxta kai oneira glyka!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια?Τι εγινε σας πηρε ο υπνος?

Αναστασια πιστευω κοντα ειμαστε για την β επιπεδου...Ολα τελεια θα ειναι...και θα ανακοινωσουμε τα ευχαριστα!

Αφηστε η πεινα εχει αρχισει και γινεται ανυποφορη αλλα προσπαθω να κρατησθω να μην γινω βαρελα :P

ρε κοριτσια αυτο το βραδυ δεν παλευεται... δεν ξερω πως να κρατηθω για μην φαω!Εγω εχω παρει 2,5 κιλα αλλα μεχρι την επομενη επισκεψη στον γιατρο με βλεπω για αλλα τοσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...