Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

Δεν παίζω :dry: :silly: :blink:

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΏ ΠΙΡΟΣΚΙ!

Αν πεις του άντρα σου να περάσει και από το σπίτι μου λες να βρίσει χειρότερα την Εvi???? :P:P:blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kataifaki έγραψε:

Δεν παίζω :dry: :silly: :blink:

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΏ ΠΙΡΟΣΚΙ!

Αν πεις του άντρα σου να περάσει και από το σπίτι μου λες να βρίσει χειρότερα την Εvi???? :P:P:blink::blink:

μας αναψε φωτιες η ευουλα μας βραδιατικο!!!! :blink:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MeLiTiNi.X έγραψε:

πειτε τιποτα...βαριεμαι πολυυυυυυυυυυυυυυ.......... :(
τον ξερω προσωπικα τον αντωνη,τον γιατρο σου!!!!ειναι πολυ καλος και σαν γιατρος και σαν ανθρωπος.....πολυ καλη επιλογη!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki έγραψε:

MeLiTiNi.X έγραψε:

Εγώ βλέπω και το 50-50 και έχω ρίξει ΤΟ γέλιο!! :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:36suj8ex]

kataifaki....εγω θελω καταίφι........σλουυυυυυυυρρρρρρρπ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

MeLiTiNi.X έγραψε:

τον ξερω προσωπικα τον αντωνη,τον γιατρο σου!!!!ειναι πολυ καλος και σαν γιατρος και σαν ανθρωπος.....πολυ καλη επιλογη!![/quote:3nqesa17]

το ξερω ειναι πανω απ' ολα ανθρωπος....με εχει συγκινησει απιστευτα η συμπεριφορα του....γι'αυτο τον προτεινα στη Νικα οταν ειπε οτι θελει γιατρο στο Μητερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αφηστε τις ιστοριες με τα γλυκα και τα φαγητα....γιατι δεν μας βλεπω καλα!!!!Γομαρες θα γινουμε......αλλα αντε χαλαλι,αν ειναι να εχουμε τα νινακια μας :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

ρε αφηστε τις ιστοριες με τα γλυκα και τα φαγητα....γιατι δεν μας βλεπω καλα!!!!Γομαρες θα γινουμε......αλλα αντε χαλαλι,αν ειναι να εχουμε τα νινακια μας :silly:

πω πω....ασε...τι θυμηθηκα τωρα....κασταναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα..............απο το χειμωνα εχω να φαω καστανα....πριν ακομα μεινω εγκυος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

Vlepw pos exei pesei anoreksia sto themataki mas :silly: :silly: Ti na sas kanw vre koritsia eiste makria gia na sas stilw merika, kai ginane loukoumi (einai h mama souper magirisa oloi exoun na lene).....

Ευάκι εγώ είμαι καταδεχτικό κορίτσι, τα τρώω και μπαγιάτικα. Ποια courier βολεύει??? :P:P:P

Και τώρα πες την αλήθεια........ δεν έχει μείνει τίποτα, έτσι δεν είναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evi.D έγραψε:

PO,PO ti eipes twra kai thimithika to tsoureki tou Terkenli me gemish apo kastano, alo na sas to lew kai alo na to trote koritsia :P:P

ΕΕΕΛΕΟΣ!!!!! Πόσο θα συνεχιστεί αυτό το βασανιστήριο????? Τα σάλια μου τρέχουν :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kataifaki exoun minei pola (kamia 30ria)kaname pola kai dosame kai sthn ksaderfh mou pou einai egkuos kai sthn theia mou,vlepeis to polu kathisio me varese kai thelw sinexia na kanoume kati na pernaei h wra mou..Idika twra me ths zestes pou den vgenw ekso..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη εγω οπως σου ειπα μεχρι τωρα εχω παρει ΜΟΝΟ 2,5 ΚΙΛΑ, που το ενα κιλο και κατι αναλογουν στο μωρο...το θεμα ειναι οτι ο αντρουλης μου με θελει αφρατουλα κι ετσι εχω κιλα πριν απο την εγκυμοσυνη...και λεω...ενταξει τωρα...οταν φτασω 6-7 μηνα που παιρνουν ολες κιλα....αν μου ανοιξει η ορεξη για τα καλα δεν θα με σταματαει ουτε ο γιατρος ουτε κανεις....ποσο θα φτασω τοτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια μου έχει μεγαλώσει το στήθος και αναρωτιέμαι που θα φτάσει? Εντωμεταξύ έχει γίνει σαν διάφανο και βλέπεις παντού γαλαζιές φλέβες. Εσάς είναι έτσι?

Evi εγώ δεν την παλεύω καθόλου. Ήδη κουράζομαι με το παραμικρό αν βγω και έξω με τέτοια ζέστη είναι λες και έσκαβα 12 ώρες. Να είναι καλά αυτός που ανακάλυψε το air condition γιατί δεν ξέρω τί θα γινόμουν χωρίς αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataifaki έγραψε:

Εμένα κορίτσια μου έχει μεγαλώσει το στήθος και αναρωτιέμαι που θα φτάσει? Εντωμεταξύ έχει γίνει σαν διάφανο και βλέπεις παντού γαλαζιές φλέβες. Εσάς είναι έτσι?

Evi εγώ δεν την παλεύω καθόλου. Ήδη κουράζομαι με το παραμικρό αν βγω και έξω με τέτοια ζέστη είναι λες και έσκαβα 12 ώρες. Να είναι καλά αυτός που ανακάλυψε το air condition γιατί δεν ξέρω τί θα γινόμουν χωρίς αυτό.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα......κι εμενα ετσι ακριβως εγινε το στηθος μου....ηα δυναμια του αντρα μου....αντι να ασχοληθει με την κοιλιτσα εκει ειναι τα ματια του κολημενα συνεχεια....βρε τι παθαμε....αλλα οντως που θα φτασει? κι εμενα φαινονται πολυ οι φλεβες.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!mou fenete poli polilogoudes eimaste kai mexri na genisoume th a ftiaksoume kai trito post :woohoo: :woohoo: mish wra diabazw gia na sas prolabw :silly: :silly: zalistika...re koritsia kai egw exw problhma me thn zesth kai to prwi an ligo kourasto zalizome..nomizw tha lipothimiso....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...