Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

Καλημερουδια και απο εμενα!

Επιτελους μπορω να μπω στο μαμμυ! Τελευταια ολο νερα μου κανει!

Κατρινακι να χαιρεσαι τον Ηλια σου, τον αντρουλη σου! Χρονια του πολλα και ευτυχισμενα, να τον χαιρεται η οικογενεια του και αυτος εσας! Και φυσικα και την επετειο σας! Αν δεν κανω λαθος ειστε στο Ξηροπηγαδο στο εξοχικο σας? Καλα περνατε? Ειμαι σιγουρη...Χαθηκες, αλλα αν ειναι για καλο, δεν μας πειραζει... :) Περιμενουμε νεα σου ομως, ετσι? Εχεις συνδεση εκει που εισαι?

Κατερινοφουφου περαστικα στο κοριτσακι σου, ευτυχως δεν ηταν κατι σοβαρο. Περυσι ειχε τσιμπησει κατι τον Γιωργο στο μπρατσακι του και πρηστηκε τοοοσο πολυ που τον πηγαμε σε δερματολογο και πηρε αντιβιωση για να υποχωρησει το πρηξιμο...

Ελενα και Σταυρουλα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αχ φουφου μου μη στεναχωριέσαι...όλα στο πρόγραμμα είναι!! :(

στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχες βγάλει?

σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα?(γιατι δεν βάζεις τικερακι?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!Θεκλα μου υπερυχο εχουμε ξανα στις 9 Αυγουστου,θα χω μπει και στον μηνα μου!κοριτσια μετα καθε εβδομαδα θα πηγαινουμε για ελεγχο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα,τόσο πολύ είχε πρηστεί;Τι τραβάνε κι αυτά τα καημένα.

Στην προηγούμενη δεν είχα βγάλει Σταυρούλα μου.Αλλα δεν πειράζει.Αρκεί να είναι καλά τα ζουζούνια μου.Ειμαι 32η εβδομάδα.Έχουμε 1 εβδομάδα διαφορα.Δεν ξέρω να βαζω τικεράκι.Έχω προσπαθήσει αλλα δε βγαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε εσένα Βασούλα!Εξαρτάται από το γιατρό σου κάθε πότε θα σε βλέπει.Δεν είναι το ίδιο για όλους.Εμένα στην προηγούμενη δε με έβλεπε κάθε εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφου και εγώ δε μπορούσα. Όταν πας στη σελίδα με τα ticker σου βγάζει 2 επιλογές για κωδικό.Κανε αντιγραφή τον δεύτερο στη σειρά.Και εγώ δε μπορούσα με τον πρώτο κωδικό και έκανα τον δεύτερο..μπορει να ήταν και τυχαίο.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στρουμπουλίτσες. Επιτέλους ξημέρωσε μια δροσερή ημέρα, τουλάχιστον για εμάς τις βόρειες. Κάτω πώς είναι τα πράγματα;

Κατερίνα (Φουφού), περαστικά σας. Ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό.

Μπέλλα μου, κι εγώ συμφωνώ ότι εξαρτάται από τον γιατρό αλλά και την κατάσταση της κάθε εγγύου.

Άννα μου, οι φωτογραφίες ήταν απλά θεικές! Ο γιώργος, λυπάμαι που σου το λέω, αλλά έκλεψε την παράσταση :):):):) Λες ότι θα φύγουν τα ράμματα ε; κι εγώ το φοβόμουν.

Κοριτσάκια μου, πάω να κάνω τα τελευταία μας ψώνια (μπουμπού και μαμά) και τα λέμε αργότερα. Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κατερινιω!

καλε τι γινατε??? φυγατε ολες??? οι υπολοιπες???

λοιπον απο εδω και περα οι απουσιες θα πρεπει να μας βαζουν σε υποψιες ;);)

εμεις πλενουμε τα προικια σημερα με τη μαμα γιατι μετα τη χθεσινη επισκεψη στο γιατρο, καταλαβα οτι τα εφαγα κι εγω τα ψωμια μου.....

ερχονται σε λιγο και πρεπει να ειμαστε ετοιμοι!!!!!

βρε κοριτσια μου να σας ρωτησω και κυριως αναστασια που θα ρωτησεις τον αντρα σου :P , κανει να βαλω φυσικη λεβαβτα στα συρταρια με τα ρουχακια τους??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε!!!!!!

τι να κανουμε ειναι πολλα που πρεπει να ετοιμασουμε!!!!

εχουν ξυπνησει ομως τα γλυκα μου και κουνιουνται!!! λες να θελουν να βοηθησουν?????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω και Αννουλα, Βασιλικη και Μπελλα!

Αννουλα χαιρομαι που σου αρεσαν οι φωτογραφιες, και εγω ολη την ωρα αυτες κοιταζω...εχω χαζεψει! Που να βγουνε και οι υπολοιπες!!! :woohoo: (ειναι αρκετες ακομα, αυτο ηταν ενα δειγμα (μικρο). Καλα, για τον Γιωργο δεν το συζητω! Ειναι απιστευτα κοινωνικο παιδι, με τη φωτογραφο εγιναν αμεσως φιλοι...Οταν βλεπει κοσμο, θελει να ειναι η ψυχη της παρεας, το επικεντρο του ενδιαφεροντος! (Και πιστευω οτι καταφερνει καλα!) Δροσια εκει στη Θεσσαλονικη? Τυχερουλα! Εδω ζεστη...(πρωτοτυπο... :angry: )

Βασιλικη ετοιμασιες εχετε ε? Ειναι ωραια αυτα, ευχαριστα! :)

Μπελλα και εμενα μου ειπε ο γιατρος οταν θα μπω στον 9ο (σε μια εβδομαδα δηλ.) θα κανουμε επισκεψη και υπερηχο μια φορα την εβδομαδα. Και παλι ομως εξαρταται απο τον καθε γιατρο το τι θα σου πει και τι θα κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!

Μετά από 2 μέρες ελπίζω να καταφέρω να ποστάρω έστω ένα μήνυμα!

Ολες καλά και εν αναμονή αρκετές πλέον απ'ότι πρόλαβα να διαβάσω! :woohoo:

Εμείς είχαμε γιατρό πάλι εχθές,ο οποίος δεν μας άφησε να φύγουμε για το νησί επειδή κατέγραψε μια μεγαλούτσικη σύσπαση το μηχάνημα,την οποία εγώ δεν ένιωσα καν.Μου έδωσε yutopar και συνέστησε απόλυτη ξάπλα.Φοβάται μήπως το Κατερινάκι μου θελήσει να έρθει πριν την 36η εβδομάδα...

Κατα τ'άλλα με έφαγε κι εμένα η ζέστη της Αθήνας,χθες απ το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ ήμασταν έξω με την πεθερά μου.Ψωνίζαμε για την μπέμπα μας,νομίζω ότι εφοδιαστήκαμε με σχεδόν όλα όσα θα χρειαστούν.Το θέμα μου είναι ότι έχω κολλήσει εδώ,ενώ θα έπρεπε να είμαι σπίτι μου να φτιάχνω το δωματιάκι μας και τα ρουχαλάκια μας και τα υπόλοιπα πράγματα... :dry:

:kiss::kiss::kiss: Σε ολες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααα.....

επιτελους με αυτο το mammy εχουνε παιξει τα νευρα μου....

μια παρεα εχουμε κ εμεις κ μας την κοβουνε.... :angry::angry:

εχτες το απογευμα ηρθε η μαμακα μου με την αδερφη μου κ μου κανανε δουλιτσες :):):)

βαριεμαι ομως να καθομαι.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia ti kanete?xerwme pou eistai oles kala...exthes eixa ektaktos to doppler afou tha gennisw polu nwritera eprepe na to kanw ki ayto na teleiwsw..ola kala pigan i gorgonitsa megalvnei kai einai 1940gr mou eipe o giatros oti twra tha pernei 200gr thn vdomada se peripou 3 vdomades gennaw kai ypoligisame oti i gorgonitsa tha einai akrivws 2500kg!tha pextei diladi an tha mpei stin thermokitida eytyxws mathame oti to attiko exei thermokitides....tha kanw eisagwri mia mera prin gia exetaseis kai tin epomeni tin kaisariki.akrives hmerominia tha mathoume sto telos tou mina...thn kyriaki vapsame to dwmatio mas kai simera tha kolisoume ta aytokolita molis mpei kai i kourtina tha sas valw foto...to mono pou mou menei einai na allaxw kai tin hmerominia paradwseis tis kounias kai tou karotsiou mas dioti ta eixame kleisei na erthoun 6 septemvriou tote pou tha genousa twra omws tha prepei na erthoun nwritera..makari na mas kanoun ayti ti xari!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τα κοριτσια τα υπολοιπα!!!αντε Χρυσα μου με το καλο!!!!Ελπιδακι μην κουραζεσαι,και γω εχθες που πηγαμε για τα επιπλακια μας ,''ελιωσα''οταν γυρισαμε δεν ηξερα που να βαλω τα ποδια μου και πως να κατσω,πονουσα παντου!τελειωσαμε απ'ολα τα ψωνια πιστευω,μονο κρεμα για θηλες και σερβιετες εμειναν να παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου πρεπει να χαλαρωσετε ολες τωρα!!! πρεπει να τα κρατησουμε οσο γινεται στην κοιλιτσα τα μικρουλια μας!!!!

ελπιδακι εδω σου ειπε να μην μετακινηθεις στο νησι κι εσυ ξεπατωθηκες βρε στα ψωνια?!?!?!!?! :P πρεπει να αραξεις!!!

αννουλα εγω θα περιμενω να τις ποσταρεις εσυ στο face τις φωτο σου...

δεν εχω σκοπο να κανω add την κοπελια... :blush:

οποτε τα δικα μου σχολια αργοτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...