Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

Συνονοματες ειμαστε κατρινα μου!Κι εμενα κατερινα με λενε.Εχω κοριτσακι και ειμαι 30 εβδομαδων.Γενναω μεχρι 19/09.Εχω ομως ηδη ενα κοριτσακι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

katerinaki(foufou) mou eisai polu glikia :)

akoma de kserw ti tha kanw me to giatro fovamai na sou pw tin alitheia ta koritsia kseroune apo tin arxi exw allaksei ekato giatrous :angry:

mename se allo meros twra allou poio meta akoma poio allou asta :P

athina einai o giatros sou?? se poio nosokomeio ksegennaei???

egw menw eparxia

katrinaki mou gliko konteuei i epetios sas ;) ante tixeroula kala tha peraseis tha kseniastete sto eksoxiko :) to xali stin auli sas tha to afisw asxoliasto.... :blink:

kuoula mou o gatos sou einai T E L E I O S!!!!!

mi ton dwseis se kamia periptwsi, ase pou kai gw upostirizw tin apopsi oti ta paidia megalwnoun kalitera me zwakia ;)

ta zwakia mathenoun leei to sevasmo sta mikra paidakia polu poio eukola :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

εγω θελω να παω διακοπες να μην ερθω πριν γεννησω ..γινεται?χαχαχα..

φυσικα!!! θα κανονισουμε μαλιστα να ερθει ο γιατρος σου εκει να γεννησεις για να μην σου χαλασουν και οι διακοπες αυγουστιατικα :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετακομιζεις συνεχεια;Μηπως οι αντρες μας κανουν το ιδιο επαγγελμα;Εχεις δικιο να το σκεφτεσαι.Παντως θα σου το συνεστηνα ανεπιφυλακτα,γιατι κι εγω εμενα στην επαρχια.Ξεγενναει και στο μητερα και στο γαια.Ο,τι χρειαστεις πες μου.Εννοειται πως θελω πολυ να σε βοηθησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις κοπελες!!!

κατερινα μου δεν θυμομουν τη μαρκα.γι'αυτο ρωτησα παλι.αλλα με αυτα που ακουω μαλλον θ'ακυρωσω την παραγγελια.

βασιλικη μου ο αντρας μου ειναι παιδιατρος και ειναι κατα αυτων.απλα εγω θα το επαιρνα και μετα θα το εψαχνε.αλλα απ'οτι βλεπω δεν θα μπω καν στη διαδικασια να το παρω..σνιφ!σνιφ!

κατρινα μου υπομονη κοπελα μου!τελειωνετε!!!

αγγελικη και βασιλικη με το καλο οι εξετασεις σας και καλα αποτελεσματα!

εγω κοριτσια οσο και να λατρευω τα ζωακια στο σπιτι δεν θα τα εβαζα γιατι ειμαι μικροβιοφοβαρα!χαχαχαχαχαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου ολες καλα απο οτι διαβασα....εχτες εμαθα κατι δυσαρεστο μιας γνωστης μου που εχει διδιμα 2 χρονων ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι εχουνε το αγορακι τους στο παιδων με ογκο στο κεφαλακι του...ειναι δυνατον ρε γαμωτο????κ ενα αλλο νινακι μιας γνωστης 2 μηνων εχει καρκινο κ ενα σωρο προβληματα με καρδια συκωτι με τα παντα σχεδον...ειναι δυνατον να μην φανηκε τιποτα στην β επιπεδου????συγνωμη αν σας μαυριζω την μερα αλλα κοντευω να σκασω κ εισαστε η παρεουλα μου στον αντρα μου δεν μπορω να τα συζηταω γιατι ξερει οτι ειμαι πολυ ευαισθητη κ επηρεαζομαι ψιχολογικα κ ανυσηχει κ μου λεει να μην τα συζηταω κ να μην τα σκεφτομαι γιατι δεν μπορουμε δυστυχως να τα αλλαξουμε.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποποοο..βρε Ντορακι τι νεα μας ειπες!αχχ ας βαλει ο Θεος το χερι του...να γινουν καλα τα παιδακια ..κριμα ρε γαμωτο να συμαβαινει αυτο το κακο..ποσο μαλλον σε αθωες ψυχουλες!! :(:(:(

Προσπαθησε ομως να μη στεναχωριεσαι ,ξερω..ειναι δυσκολο..αλλα δε σου κανει καλο..ευχησου μονο,κανε προσευχη για αυτα..τα παιδακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι...πολυ χαρηκα!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου..και με το καλο η αδελφουλα της!ποσο ειναι η μικρη σου?Η δικη μου 22 Αυγουστου κλεινει 10 ετων!! ;);)

Αναστασια..τι θα ακυρωσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι, πολυ δυσαρεστα νεα.Μακαρι να βοηθησει ο Θεουλης να πανε ολα καλα!

an-n ευχαριστω!Δοξα τω Θεω πηγαν ολα καλα!

Κατρινα μου να'σαι καλα!Εμενα η μικρη μου ειναι 15 μηνων.Εσυ θα εχεις και βοηθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ποποοο..βρε Ντορακι τι νεα μας ειπες!αχχ ας βαλει ο Θεος το χερι του...να γινουν καλα τα παιδακια ..κριμα ρε γαμωτο να συμαβαινει αυτο το κακο..ποσο μαλλον σε αθωες ψυχουλες!! :(:(:(

Προσπαθησε ομως να μη στεναχωριεσαι ,ξερω..ειναι δυσκολο..αλλα δε σου κανει καλο..ευχησου μονο,κανε προσευχη για αυτα..τα παιδακια!

ας κανουμε ολες οι μανουλες μια προσευχουλα οχι μονο για αυτα αλλα για ολα τα παιδακια με τετοια προβληματα ο θεος να βαλει το χερι του...

ας αλλαξω θεμα ομως...μια χαρα παιρνατε εσεις κανετε κ τα μπανακια σας εγω δεν εχω κανει ουτε ενα κ δεν το βλεπω να κανω... :( οποτε καντε κ καμια βουτια για εμενα.... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ο μπεμπης μου εχει λαλησει τελειως μου κανει την κοιλια μου μακροστενη λες κ εχω καταπιει μπουκαλι... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δεν καθετε σε μια μερια... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα από Κεφ/νια ακόμη γιατί το απόγευμα ταξιδεύω με τον αντρούλη μου για Αθενς...ταλαιπωρία!!! Αλλά σκέφτομαι οτι αύριο θα δώ τη μπουμπουκίτσα μου,έχουμε ντόπλερ κι εμείς,κι έτσι τα ξεχνάω όλα! :P

Τελικά να σας ειδοποιήσω για καφέ αν τελικά βρώ χρόνο αύριο ή την Τρίτη?

Είμαι μαγαζί,πάω σπίτι να ετοιμάσω τα πραγματάκια μας και θα τα πούμε από εκεί!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα μου θα ακυρωσω την παραγγελια που ειχα δωσει σε μια κοπελα που ηρθε ελλαδα να μου φερει αιθερια ελαια.

ντορα πωπω!ο Θεος και η Παναγιτσα μας ας βαλουν το χερακι τους το ευλογημενο και ας βοηθησουν ολα τα παιδακια που αντιμετωπιζουν τετοιου ειδους προβληματα υγειας!ψυχουλιτσες ειναι μωρε!

ελπιδακι καλο ταξιδι να εχετε αυριο!!!!

εμεις σε μιση ωρα τελειωνουμε με τον αντρουλη μου τα πλυντηρια,θα μαγειρεψω σε λιγακι και το απογευμα θα ετοιμασω τη δικη μου βαλιτσα..πολυ το καθυστερησα.της μπεμπας μου ειναι ετοιμη..αχ!!!κοριτσια!!σημερα η μπεμπα μου θεωρειται τελειομηνη!το κοριτσακι μου μπορει να σκασει μουρη αν θελει(αλλα δεν θελει :S ) ειμαστε εβδομαδα 37!τι καλα!!πλησιαζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-nμου τι καλα που σε βοηθαει ο αντρουλης σου κ εμενα με βοηθαει παρα πολυ...τωρα μου κοβει καρπουζακι να φαω...γιαμι γιαμι...αντε τυχαιρουλα πλησιαζει η μερα που θα την παρεις αγκαλιτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ντορακι μου οντως ειμαστε απο τις τυχερουλες!δοξα τω Θεω δεν εχω παραπονο.καρπουζακι ε???? πωπω!τι μου κανεις τωρα..πηρα προχθες ενα καρπουζι ηταν μουρλια!!!!αλλα το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι κλειστο τωρα.αυριο θα ανοιξει.το σουπερ ειναι ανοιχτο αλλα εχει αηδιες καρπουζια.ναιιιιι!!!πλησιαζει!!!Χριστουλη μου ποσο πολυ χαιρομαι που θα την παρω αγκαλιτσα μου και ας ξενυχταμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο αντρας μου εχει κανονησει να παρει ολη την αδεια του τον Σεπτεμβρη οταν γεννησω κ μετα για να ξενυχταμε μαζι κ να με βοηθαει...απο την μια βιαζομαι να ερθει η ωρα κ απο την αλλη οχι γιατι φοβαμαι την γεννσ... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Κοριτσάρες μου καλησπέρα από Κεφ/νια ακόμη γιατί το απόγευμα ταξιδεύω με τον αντρούλη μου για Αθενς...ταλαιπωρία!!! Αλλά σκέφτομαι οτι αύριο θα δώ τη μπουμπουκίτσα μου,έχουμε ντόπλερ κι εμείς,κι έτσι τα ξεχνάω όλα! :P

Τελικά να σας ειδοποιήσω για καφέ αν τελικά βρώ χρόνο αύριο ή την Τρίτη?

Είμαι μαγαζί,πάω σπίτι να ετοιμάσω τα πραγματάκια μας και θα τα πούμε από εκεί!

:kiss::kiss::kiss:

Elpidaki μου καλο ταξιδι αυριο..με το καλο και το Ντοπλερ σας!!τι ωρα εχεις ρααντευου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα του αντρα μου να τη παρει σπαστη την αδεια..Ετσι θα παρει απο 19 Ιουλιου μεχρι 8 Αυγουστου..

Για τον τοκετο δικαιουται 5 μερες απο την υπηρεσια του..και μετα τις 15 Σεπτεμβρη δε θεωρειται καλοκαιρινη..κι ετσι θα ξαναπαρει αλλες 10-12 μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μια χαρα σας βρισκω..εγω ανυπομονω ντορα μου παρολο που φοβαμαι τρομερα τη γεννα γιατι αρχισα να κουραζομαι πολυ.δεν μπορω να παω μεχρι το σουπερ που ειναι στα 10 μετρα και καταρρεω.εμενα ο αντρας μου θα παρει 2 εβδομαδες απο το κρατος αδεια οταν γεννησω.και το καλοκαιρι μπορει να παρει 5 εβδομαδες αλλα δεν θα τις παρει γιατι παει πισω στην ειδικοτητα του και θα την παρει οταν ειναι να ερθουμε ελλαδα!!!

κατρινα πολυ καλο το προγραμμα σας και εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάρες! Σε μια ώρα φεύγω...

Κατρίνα μου,κανονικά έχω 9 Ντόπλερ και 3 το μεσημέρι γιατρό,αλλά επειδή έρχομαι από μακρυά με βολεύουν κι άλλες ώρες αν τύχει.Θέλω να πάω και Τρίκυκλο να δώ για το καρότσι,στην Ποσειδώνος,ενώ τα άλλα είναι προς κέντρο και σκέφτομαι πως να τα συνδιάσω για να μην πηγαινοέρχομαι και να προλάβω και να σας δώ! Πάντως παίζει να είμαι και Τρίτη αθήνα,αλλά εσύ αν θυμάμαι καλά δεν μπορείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia moy :kiss::kiss::kiss:

ti kanete?xtes eida oti exoyne pristi ta podarakia moy :(:(:(

simera ekei poy eimoyna ksaplomeni-pezi mpempis mia klotsia...xe..... nomiza oti spasane ta nera :ohmy::ohmy::ohmy:

ax koritsia den mporw estanome poli variaaaaaa :(:(

katerinaki(kuo)exeis to gati e?????ase emeis eixame skilaki,alla telika ton dwsame gt den mporoysa na fantastw to mpempi moy kato sto patoma me tis trixes!!! :unsure:

an-n/kuo emena poy o plakundas moy einai sto 2 ti simveni-oti mwrei na genisw opunane???? B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ροζι,

για να γεννησεις πρεπει ο πλακουντας σου να παει στο 3.αυτο μπορει να γινει ανα πασα στιγμη εως και τη 40η εβδομαδα.αυτα ειναι απροβλεπτα.συμφωνα με τα συμπτωματα που εχεις ομως πανω κατω μπορεις να κρινεις αν θα γεννησεις σχετικα νωρις ή οχι.αν για πχ εχεις πολυ εντονους πονους περιοδου,συχνες συσπασεις συνοδευομενες απο πονο,πονο στην μεση-πλατη τοτε πλησιαζει η ωρα σου!:D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...