Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

elpidaki na prosexeis me ti piesi kai na mi kourazesai :)

o giatros sou de sou meiwse to alati??

vasoula mou mia fora o giatros pou exw sti zakintho mou eipe akrivos to idio, mia egkioula tin eixan tromaxei oti tha tis espagan ta nera sti thalassa, pige loipon kai tou to eipe, autos gelouse kai tis eipe oti den uparxei periptwsi kai na min anxonetai ;)

opwte kala mas mpania xwris anxos ;)

twra ama einai kai i meres mas, e tote de tha mporoume na kounithoume oxi na pame thalassa etsi den einai??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ελπιδάκι μου τι έγινε τελικά το είδατε το MILK? τι λέει είναι καλό, να το δώ?

Κοριτσάκια μου να σας ρωτησώ κάτι στη λίστα ήταν μια κοπέλα η katekargi

που είχε διδυμάκια, τώρα δεν είναι στη λίστα, έχει να φανεί πολύ καιρό,μήπως γνωρίζει καμιά σας τίποτα? τι απέγινε αυτό το κορίτσι?

VASOMITS ΠΗΤ:13/08/10 Νεκτάριος

Niakoulinaki ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

rozi ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

kuo 28 ΠΗΤ:15/08/10 Αλκμήνη

mk23 ΠΗΤ:15/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

katekargi ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

μαρια@ ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

rozalia ΠΗΤ: 23/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

aggelike:23/08/10 an kai ΠΗΤ basi periodou einai :30/08/10ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΤ: 27/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε να το κόψω εντελώς αλλά εγώ τα δικά μου...όσο όλα πηγαίνουν ρολόι και δεν φοβάμαι...!

Το είχα ακούσει κι εγώ για τα μπάνια στη θάλασσα,αλλά όσο δεν έχουμε ενδείξεις τοκετού ποιός ο λόγος ανησυχίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Ελπιδάκι μου τι έγινε τελικά το είδατε το MILK? τι λέει είναι καλό, να το δώ?

Κοριτσάκια μου να σας ρωτησώ κάτι στη λίστα ήταν μια κοπέλα η katekargi

που είχε διδυμάκια, τώρα δεν είναι στη λίστα, έχει να φανεί πολύ καιρό,μήπως γνωρίζει καμιά σας τίποτα? τι απέγινε αυτό το κορίτσι?

VASOMITS ΠΗΤ:13/08/10 Νεκτάριος

Niakoulinaki ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

rozi ΠΗΤ:14/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

kuo 28 ΠΗΤ:15/08/10 Αλκμήνη

mk23 ΠΗΤ:15/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

katekargi ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

μαρια@ ΠΗΤ:18/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

rozalia ΠΗΤ: 23/08/10 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

aggelike:23/08/10 an kai ΠΗΤ basi periodou einai :30/08/10ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΤ: 27/08/10 ΑΓΟΡΑΚΙ

Yeliz μου το είδαμε,είναι πολύ καλό,θα εκπλαγείς οπως κι εγώ με τον τρόπο αντιμετώπισης τον γκει εκείνη την εποχή.

Οσο για το κορίτσι που ρωτάς,εγώ δεν γνωρίζω τπτ,τουλάχιστον εδώ,έχει να μας γράψει πάρα πολύ καιρό...Αν θυμάμαι καλά είχες ξαναρωτήσει γι'αυτήν και είπες ότι ήσασταν κοντά στις εγκυμοσύνες σας....ελπίζω να της πήγαν όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ελπιδάκι μου... Ναι είχα ξαναρωτήσει...Με την κοπέλα είμασταν και στις διδυμομανούλες και ξαφνικά χάθηκε..είχαμε πητ με 1 εβδομάδα διαφορά και είχε και αυτή μονοζυγωτικά διδυμάκια...και χάθηκε στις "κρίσιμες" εβδομάδες (23η-24η) Μακάρι να είναι καλά η κοπέλα και τα μωράκια της.

Kuo μου να το δείς και εσύ το MILK :P:P για να μάθεις πως πρέπει να αντιμετωπίζεις τον γάτο σου χεχε εγώ γιαυτό λέω να το δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την Ροζαλία δε λές? Νομίζω ότι μας είχε πεί ότι είχε ένα θεματάκι και γι'αυτό σταμάτησε την καθημερινή επαφή με το φόρουμ! Καλά θα είναι βρε μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μπανάκι Αγγελικούλα! Κι εμένα ήρθε ο αντρούλης μου να πάμε,αλλά δεν είμαι στα καλύτερα μου σήμερα κι έτσι είπαμε για αύριο.

καλά Γελίζ και Κυο δεν παίζεστε με τους γάτους σας!Χααχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καντε διασκευή το τραγούδι του Καρβέλα " ο σκύλος μου είναι γκει" σε "ο γάτος μου είναι γκέι"!!!!

Παω να κοιμηθώ λιγάκι,νιώθω πολύ ντάουν σήμερα... :kiss::kiss::kiss: πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

kalhspera koritsakia!!!!phgame gia psonia shmera!!formakia kaltsoules papoutsakia petsetes mpoyrnouzia skepasmata sentonia

paixnidakia

mas eferan thn kounia :P:P:P:P ena paramythi ola!!!

Γειά σου Νανά μου, με γειά τα πραγματάκια σας, με το καλό να τα χαρείτε!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Πότε πήγατε στο 13? Α!Εσείς μιλάτε πολύ...Τι κρίμα που δεν σας ανακάλυψα νωρίτερα!!!Αλλά έχουμε καιρό μπροστά μας. Τα δύσκολα θα ξεκινήσουν με το που θα κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!Τότε θα αρχίσουν οι ανασφάλειες και οι ερωτήσεις....Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο από δω και πέρα αλλά και τίποτα πιο όμορφο.

Vasomits το δωματιο είναι τέλειο!!!Η δουλειά στον τοίχο είναι σαν επαγγελματική!!

nanna με γεια τα καινούργια σας πράγματα. Όταν φτιάξετε δωμάτιο περιμένουμε φώτο.

Ανυπομονώ να έρθουν και τα δικά μας πραγματάκια.Τέλος Ιουλίου μας είπαν.

Άντε να δω πως θα περάσει ο καιρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Νόμιζα ότι επιστρέφοντας θα είχατε φτάσει τις 20 σελίδες, αλλά... απογοήτευση :P

Ελπιδάκι, είσαι λίγο καλύτερα από πριν;

Γελίζ μου, ο γάτος είναι... περίεργο τρένο χαχαχα! Πριν κάτι μέρες κορίτσια ξυπνάω νιώθοντας κάτι... στη ρώγα! Τι διάολο, λέω! Ε ήταν ο Άσαντ, που προσπαθούσε να, χμμμμ, παίξει με ό,τι προεξείχε :laugh: :laugh: :blush::blush: Μήπως τελικά έχει στρέιτ τάσεις; Ξέρω γω; :dry:

Όσο για την Κατερίνα-katekargi, θυμάμαι μια φάση που είχε κάνει να μπει πολύυυ καιρό και τελικά νομίζω είχε χτυπήσει ο άντρας της και είχε ψιλοχαθεί. Από τότε μπήκε ελάχιστες φορές και ξαναχάθηκε. Εύχομαι να είναι καλά :dry:

Η Ρόζη μας πάω στοίχημα ότι θα σκάσει μύτη εκεί που δε θα την περιμένουμε ;)

Νανά, με γεια τα πραγματάκια σας! Περιμένουμε φωτογραφίες ε :) Αν και μετά το δωμάτιο του γαμπρού μας του Νεκτάριου, ο πήχυς ανέβηκε πολύ ψηλά :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Ε ήταν ο Άσαντ, που προσπαθούσε να, χμμμμ, παίξει με ό,τι προεξείχε :laugh: :laugh: :blush::blush: Μήπως τελικά έχει στρέιτ τάσεις; Ξέρω γω; :dry:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Πέθανα στα γέλια :laugh: :laugh:

Μορφή ο Ασάντ!!!

Βάσω, υπέροχο δωματιάκι! Φοβερή διακόσμηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Κατερινάκι... Σήμερα δεν έχει κίνηση Κατερίνα μου μάλλον όλες ξεπόρτισαν για βόλτες και ψώνια.

Χμμμ όσο για τον Άσαντ...(λέω τώρα εγώ) μήηηπως πέρασε τη ρώγα για κάτι άλλο :blush: που προεξέχει απο τα αρσενικά γατιά.. :blink: λέω μήπως!!

Πάντως αν τον δείς να προσπαθεί να κάτσει πάνω στη ρώγα... θα σου φύγουν όλες οι αμφιβολίες!!! :woohoo: :silly: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες;;; Τον π....η :laugh: Χαχαχαχ πέθανα ρε Γελίζ, να 'σαι καλά :kiss: Ναι, δεν ξέρω πώς την έχει δει, αλλά εδώ και λίγο καιρό μπαίνει μέσα στο δωμάτιό μας και σχεδόν κάθε πρωί τον βρίσκω δίπλα μου (όχι πάνω στο κρεβάτι), κάποιες φορές απλώς να με κοιτάει ο γλυκούλης :blush: Εκείνη την ημέρα όμως τρελάθηκα μιλάμε, έσκασα στα γέλια ενώ μισοκοιμόμουν. Το άλλο κουφό είναι ότι από τότε που έμεινα έγκυος δεν έχει ανέβει πάνω μου. Ανεβαίνει μόνο στην πλάτη του καναπέ και χώνει το μουσουδάκι στα μαλλιά μου :woohoo: Σκεφτόμασταν σοβαρά να τον δώσουμε, αλλά ΟΚ, δεν κάνει καρδιά σε κανέναν από τους δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να τον δώσετε τον καλούλη βρε? Μια χαρά γατάκος φαίνεται... Ε είναι λίγο γκέι αλλά τι να κάνουμε συβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τις τρίχες, για τα μικρόβια όταν η μικρή αρχίσει να μπουσουλάει με το καλό, γιατί ψιλοφοβάμαι μην τον βρω καμια μέρα μες στην κούνια... Τέλος πάντων, τόσοι και τόσοι τα έχουν καταφέρει. Καλή θέληση να υπάρχει και λογικά το τριχωτό και το άτριχο παιδάκι μας θα τα βρουν :laugh:

Κοριτσάκια μου σας αφήνω για απόψε. Να περάσετε καλά ό,τι κι αν κάνετε κι αν δεν κάνετε κάτι εκτός σπιτιού, καλή ξεκούραση και καλό ξημέρωμα να έχουμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

τι κανετε???βλεπω πολλες απουσιες..

Γιελιζ μου ο αντρας μου ειναι κατα γενικα αυτων των πραγματων.ειπε να το παρω αλλα πριν το χρησιμοποιησω θα το ψαξει. :D :D :D προβλεπω να δινω αδικα τα χρηματα. ως παιδιατρος λεει οτι τα αρωματα ειναι δυνατον να προκαλεσουν σοβαρες αλλεργιες στα μωρα-παιδια.θα το κοιταξει και αν δει οτι ειναι επικινδυνο για το νινι μας φυσικα ουτε και εγω θελω να το χρησιμοποιησω.

καλα πολυ γελασα με τα γατακια σας και τις ετικετες που τους εχετε "κολλησει"!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

εμεις πηγαμε οπως σας ειπα για ψωνια,ψωνισαμε παντοφλες για μενα(για την κλινικη),παντοφλες για τον αντρουλη μου,πηρα ταινιες για να κανω αποτριχωση πριν παω να γεννησω(σιγα να μη ξερω ποτε θα γεννησω αλλα στο κατα προσεγγιση),πηραμε χαλακια για το μπανιο και για το δωματιο μας+φυσικα ενα υπεροχο αντιανεμικο για την μπεμπα μας.το πηραμε λιγο μεγαλο γιατι ειμαστε τινγκα στα μπουφανακια.μολις στεγνωσει θα το βγαλω φωτογραφια και θα σας το δειξω.

νανα μεγεια τα πραγματακια σας!

καλη ξεκουραση κυο μου!μακιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κατερινάκι μου θα τα βολέψετε.. άσε που τα παιδιά που μεγαλώνουν με ζώα γίνονται πιο ανθεκτικά σε μικρόβια και δεν παρουσιάζουν εύκολα αλλεργίες και γίνονται και πιο κοινωνικά... απλά θα τα μάθεις και τα 2 μωρά σου να σέβονται ο ένας τον χώρο του άλλου, και εφόσον είναι εμβολιασμένο το γατί μια χαρά!!

Καλή ξεκούραση και φιλιά στον Άσαντ!! :kiss::kiss:

Αναστασία μου με γειά τα πραγματάκια σας, περιμένουμε φωτό!!

συμφωνώ με τον σύζυγο για τις αλλεργίες επίσης έχω διαβάσει ότι κάποια αιθέρια έλαια μπορεί να είναι και καρκινογόνα... καλύτερα δηλαδή να βάζεις φύλλα απο ευκάλυπτο ας πούμε μέσα σε νερό που βράζει παρά να χρησιμοποιείς το αιθέριο έλαιο...εγώ ας πούμε βάζω φλούδες απο μανταρίνι πάνω στο καλοριφέρ το χειμώνα και μυρίζει το σπίτι τέλεια!!!

Να προτιμάς πάντα τις φυσικές λύσεις!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε επισκέψεις για το μουντιάλ πάλι σήμερα :angry: Ελπίζω να μην το ξενυχτήσουν... Και αύριο μια από τα ίδια! Ευτυχώς που τελειώνει αύριο γιατί έχω μπει σε δεύτερη μοίρα!!!!

kuo, νομίζω ότι η μικρή με τον Ασάντ θα τα πάνε μια χαρά... Εξάλλου λένε ότι είναι καλό για ένα παιδί να έχει ζωάκι στο σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Αναστασία μου με γειά τα πραγματάκια σας, περιμένουμε φωτό!!

συμφωνώ με τον σύζηγο για τις αλλεργίες επίσης έχω διαβάσει ότι κάποια αιθέρια έλαια μπορεί να είναι και καρκινογόνα... καλύτερα δηλαδή να βάζεις φύλλα απο ευκάλυπτο ας πούμε μέσα σε νερό που βράζει παρά να χρησιμοποιείς το αιθέριο έλαιο...εγώ ας πούμε βάζω φλούδες απο μανταρίνι πάνω στο καλοριφέρ το χειμώνα και μυρίζει το σπίτι τέλεια!!!

Να προτιμάς πάντα τις φυσικές λύσεις!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...