Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

Θέλω κι εγώ καφέ!!! Καλά όχι τώρα αλλά όταν το κανονίσουμε!!!Ανατολικά-δυτικά δεν έχει σημασία!!! Ένα 7θέσιο θα σας βόλευε;;; Αν είστε δυτικά το κανονίζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Θεσσαλονικιές μανούλες,

είμαι η Νάσια κι έχω μια μπεμπούλα 8μιση μηνών. Είμαι από Χαλκιδική αλλά έζησα στη Θεσσαλονίκη 14 χρόνια από το 1994 μέχρι το 2008, ήρθα να σπουδάσω στο ΤΕΙ και ξέχασα να φύγω. Παραλίγο να ξεχάσω να τελειώσω τη σχολή (έκανα 6 χρόνια να πάρω πτυχίο), τόσο πολύ δεν ήθελα να φύγω από την Θεσσαλονίκη. :laugh: :laugh: :laugh:

Με θέλετε στην παρέα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τα κοριτσια!

Νασια εσυ ξεχασες να φυγεις απο Θεσ/νικη και οι άλλες ξεχασαν να γυρισουν απο τα εξωχικα τους στη Χαλκιδικη!

αντε καλε μαζευτειτε να πιουμε και τη ριμαδα τη σοκολατα πουλεγαμε!!! γιατι εγω καφε δεν πινω!

η Σωσω ηρθε και θα κατσει μονο 9 μρες!

οργανωθειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!ειμαι η μαρια πατριωτακι και εγω.μενω στη μποτσαρη.ειμαι 33 ετων και εχω δυο αγορακια.τον αντωνη 3,5 ετων και τον γιωργο που 8 σεπτεμβριου γινετε 2 ετων.εγω μεχρι τα 26 μου εμενα στο κεντρο.μετα παντρευτηκα και επειδη η δουλεια του αντρα μου ειναι απο εδω,ηρθα εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προς το παρον κοριτσια μονο Πεμπτη δεν μπορω γιατι θα παμε τη μαμα μου στη Λαρισα στην αδερφη μου. να τους δουμε και αυτους λιγο γιατι σε λιγο θα ανοιξουν και τα σχολεια και εχουμε να ειδωθουμε απο τη βαφτηση!

και να μη μπορεσει ο αντρας μου να κρατησει εστω τον Σπυρο (τον πιο δυσκολο) αν ειναι ολα καλα θα τα φορτωσω και τα δυο και θα δωσω το παρον για οση ωρα αντεξουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πειτε.................................................

ας ξεκινησω εγω αφου δε μιλαει καμια...χαχαχα...

εγω σαν υπουργος αλλωστε εχω πολυ κοσμο να δω..ρωτηστε και τη βαγκ..

τεταρτη στις 6 στο κοσμος..η καπου εκει..ας εξκινησουμε τις ..αναβολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!τι ωραια.θα το ηθελα παρα πολλυ αλλα δουλευει ο αντρας μου και δεν εχω να μου κρατησουν τα μικρα.την επομενη φορα ελπιζω να βολεψει και εμενα να ερθω.βλεπετε λογο του σκηνικου που ειχαν με τα γεροντακια που καηκαν στην καραμανλη τους εχουν ολους στην τσιτα και κανουν συνεχεια εκπεδευσεις.ειναι πυροσβεστης και για καλη του τυχη εκεινη την ημερα δεν δουλευε.line_wave_beg_micky_time_1220846400_text_ef20e3e9f9f1e3e1eae7f220eceff520e5e9ede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι77 έγραψε:

αχ!τι ωραια.θα το ηθελα παρα πολλυ αλλα δουλευει ο αντρας μου και δεν εχω να μου κρατησουν τα μικρα.την επομενη φορα ελπιζω να βολεψει και εμενα να ερθω.βλεπετε λογο του σκηνικου που ειχαν με τα γεροντακια που καηκαν στην καραμανλη τους εχουν ολους στην τσιτα και κανουν συνεχεια εκπεδευσεις.ειναι πυροσβεστης και για καλη του τυχη εκεινη την ημερα δεν δουλευε.

Μαράκι σε βολεύει άλλη μέρα ή γενικά δεν μπορείς όλη την εβδομάδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ για Τεταρτη, απλα εγω θα ερθω αργοτερα.

βαλε να ταϊσω 6:30, γιατι 6 ξυπνανε, 7 να ξεκινησω με τη μικρη ΜΟΝΟ, θα αφησω το Σπυρο στον αντρα μου, ακομα δεν τον ειπα βεβαια, χιχι! θα φτασω δηλ κατα 7:30 και θα φυγω κατα 8:30 για να ειμαι σπιτι 9, να αρχισουμε τα μπανια γιατι θα κανει νυχτερινο ο αντρας μου.

καλα;;;

βλεπεις προγραμματισμος Λενα;;; να αρχιζεις να το συνηθιζεις με τις μικρες σου!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλά που ετοιμάζετε συναντησούλα! Πολύ θα ήθελα να έρθω και εγώ αλλά είμαι φρεσκολεχώνα ακόμα και μια τέτοια έξοδος δεν παίζει διότι θηλάζω κιόλας και η μπουμπού με έχει αποκλειστηκότητα!

Καλά να περάσετε εύχομαι και να είμαι και εγώ στην επόμενη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου για την ώρα θα μπορούσαμε να το κανονίζαμε λίγο πιο αργά...το 6 κάπως νωρίς το βρίσκω...αλλά ας πουν και οι υπόλοιπες..

Μαρια@ καλή λοχεία να έχεις. Προτεραιότητα έχουν τα μωρά. Οι καφέδες και οι συναντήσεις πάντα θα γίνονται.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χλωμο να ερθω//

εχω κανονισει για μπανιο με παρεα κ μονο αν καυρωθει θα ερθω..

ρε λενα ειμαστε ενα βημα κ ακομα να σε δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θούλη κανόνισε στις 21 Σεπτέμβρη μπαίνω στον μήνα μου...ελπίζω να συναντηθούμε μέχρι τότε.. :laugh: Καλα ρε θα έρθει η Σωσώ και συ θα λείπεις; :angry: Άν θέλετε για άλλη μέρα δεν τρέχει τίποτε είμαστε ανοιχτές στις προτάσεις.. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τις αλλες μερες σχολαω 7 :angry:

κ παρασκευη 8 :angry::angry::angry::angry::angry:

η σωσω θα ερθει?

κ που θα μεινει αν δε ειμαι εγω σπιτι? :P

ουτε μεταφορικο εχει :laugh: :laugh:

ρε σωσω θα πας :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...