Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ... :lol::lol: (ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑ Σ' ΑΥΤΕΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!) ΠΑΙΝΕΥΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...

ΜΕΝΩ ΣΤΟΥΣ Ν. ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ..ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΕΙΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ???

ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι ασχετο.Μηπως γνωριζετε καμια κομμωτρια που να ερχετε σε σπιτια;Το ειχα βαλει σε ξεχωριστω post αλλα δεν μου απαντησε καμια :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ και απο μενα!!!!!!!!!

ειμαι η Μαχη και εχω μια μπεμπουλινα 4 μηνων!!!!

ειμαι Νεαπολιτισα αλλα τον τελευταιο χρονο μενω Πολιχνη διπλα στον στρεμπενιωτη!!! βλεπω οτι εχω πολλεσ γειτονισσεσ!!!!

φιλια σε σασ και τα παιδακια σασ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia! geia sou poph! euxomai mia hremh egumosunh! eimai kai egw mellousa mama!!! mesa noembrh , me to kalo, gennaw! menw sthn n.politeia ston euosmo. einai kamia kopela geitonissa mou? metakomisame prosfata kai den kserw kanenan...

epishs tha gennhsei kamia sto gennesis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας κορίτσια! Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά μένω εδώ πολλά χρόνια. Τώρα μένουμε στη Νικόπολη. Έχω μία κόρη που γεννήθηκε πριν από 35 μέρες περίπου στο Γένεσις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

we are back!!!!

γυρισαμε!!! χθες το απογευμα. ευτυχως τα μωρα κοιμοταν στο δρομο. με το που φτασαμε... της μουρλης!!! 2μωρα να γρινιαζουν... ζεστη που να σε λιωνει... το σπιτι μεσα ειχε 29 βαθμους!!!... και να πρεπει να ξεφωρτωσουμε το αμαξι που ηταν τοσο τιγκα... που ενα εβγαζες 2 επεφταν!... να πρεπει να συμαζεψω, να βρασω νερα, να φτιαξω να φανε κρεμα... να συνεχισουν να γκρινιαζουν.....

σημερα θελω να πιστευ οτι αρχισαμε να μπαινουμε σε σειρα... με το πλυντηριο να ζαλιζεται απο το γυρνα γυρνα... να δω πως και ποτε θα ταιδερωσω!!! πηγαμε και στη γιατρο για μετρησεις και εμβολιο...

παντως καλα περασαμε. καναμε και 2 μπανια!!! πολυ τους αρεσε η θαλασσα. ολη η παραλια εμας κοιτουσε! χαμος! ανοιξαμε και στο σπιτι μια πισινα πανω στο γκαζον και δεν ηθελαν να βγουν!

ειδα και αλλες στην παρεα!

οσες δε γεννησατε ακομη... με το καλο!!! προς το παρον... απλα ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ!!!!!

ποια ηθελε κομμωτρια στο σπιτι;;; θελει ακομα;;; στελε με pm και πες σε ποια περιοχη μενεις να σε στειλω το τηλ μιας φιλης, πολυ καλη κομμωτρια.

αντε... καλο χειμωνα!!! χιχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 22 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

bagelitsa ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΥ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!! ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ? ΑΝΤΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ? ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΣΕ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΚΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΝΑ ΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αρε κοριτσια τι δεν θα εδινα να ημουν και παλι εκει.εχουμε μετακομισει σε ενα χωριο εξω απο την καβαλα,απο την μια ειναι καλα,εχω τον μπαξσε μου(ντοματες,αγγουρακια,φασολακια,μελιτζανες κτλ.),εχω την μεγαλη μου αυλη που ειναι μεσα στο πρασινο κ ο μικρος αλλωνιζει καθε μερα,εχω το δροσερο σπιτι γιατι ειναι απο πετρα,ειμαι αναμεσα σε δυο βουνα κ εχει πολυ οξυγονο,αλλα ρε κοριτσια,πολυ υσηχια,ολη μερα μονη,ουτε ενας ανθρωπος για μια κουβεντα ρε παιδι μου.αφηστε οτι το χωριο αυτο δεν εχει τιποτα,ουτε ενα μπακαλικο,για να παρω τσιγαρα παω στο διπλανο χωριο που ειναι με τα ποδια 20 λεπτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι βρε..θα έχεις εμάς για παρέα σου και θα περνάει η ώρα...

να σου πώ είσαι πολύ τυχερή άν έχεις και το μπαξεδάκι σου. :) φρέσκο πράμα λέμε!!! :laugh: Τί σαν εμάς εδώ που μας πνίξαν τα ντουβάρια; :silly: Μια χαρά είσαι εκεί πέρα!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε newmama! οταν λες 20΄ με τα ποδια εννοεις οτι πας με τα ποδια στο διπλανο χωριο!!! :woohoo: γουαου! φανταζομαι τι κορμι εχεις φτιαξει! λογω δουλειας μετακομισατε εκει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσι μου με τα ποδια,δεν υπερβαλω καθολου.αλλες φορες παμε και με το αυτοκινιτο.ναι λογω δουλειας αλλα ασε αποδειχτηκε μουφα και τωρα ο αντρας μου δουλευει μονο παρασκευη σαββατο.εχω βρικαρει,δεν αντεχω αλλο!!!!!!!ξερετε τι ειναι να θες να βγεις μια βολτα με το καροτσι κ να μην εχεις να πας πουθενα?αναπολω την θεσσαλονικη καθημερινα.το παιδακι μου δεν βλεπει κανεναν μονο εμενα κ τον μπαμπα του κ οταν ερχονται καμια φορα η γιαγιαδες του κλαιει γιατι δεν εχει συνηθησει να βλεπει κοσμο.το χωριο ειναι ολο γριες χηρες οπως λεει κ ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δυσκολο να γυρισετε στη Θεσαλονικη; ή εστω να μετακομισετε Καβαλα; ωραια πολη ειναι.

ειναι βεβαια και η κ@#$%κριση!

καλος ο καθαρος αερας και η ησυχια, αλλα το overdose μου τη βαραει στα νευρα! παιδια της πολης ειμαστε!

να ειστε καλα παντως και να φτιαξουν τα πραγματα με λιγο περισσοτερη φασαρια! με την καλη εννοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν τα μωρακια μενω ευοσμο κ ελειπα 3 εβδομαδες τωρα που γυρισα μου κακοφαινεται εχει κ την ζεστη εδω που τα λεμε που θα παει θα περασει υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα Γεωργια... και καλο χειμωνα, αφου γυρισες.. :)

εγω εδω και 5 χρονια μενω Λαγυνα, περιοχη Λαγκαδα αν ξερεις.

και εδω αν και δεν ειμαστε μεσα στην πολη, εχει πολλη ζεστη... ευτυχως καθε απογευμα φυσαει. αλλα το κλιματιστικο καιει απο τις 12!!!

ευτυχως κοθμουνται και τα μωρα και ο αντρας μου... εγω φυλαω "σκοπιά" μην ξυπνησουν και τα κουναω στα ριλαξ. φανταζεσαι τι γαμπες εχω κανει τοσους μηνες!!! :laugh: μακαρι να κοιμοταν ο Σπυρακος μας και το βραδυ.... σχεδον βραδυ παρα βραδυ εχουμε 3:30-5:30 παρτυ! δεν αντεχεται αλλο... :woohoo: ευτυχως η Μαριαννα ειναι πιο ησυχο μωρακι... αλλιως... θα ειχα παρει τα βουνα!!!!! :woohoo:

Τανια γεια!!! που μενεις τωρα βρε γκαρντασινα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Καλαμαριά.

Εδώ και πέντε χρόνια όμως μένω Αθήνα (τώρα στη Ν.Φιλαδέλφεια) λόγω δουλειάς, έρωτα και γάμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...