Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

καλησπερα κι απο μενα!!!

μενω στον ευοσμο αν και θα ηθελα αλλου να μενω και εχω τρια ζουζουνια που με τρελαινουν!!! παντως θα ηθελα και τεταρτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 223
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι κι εγω!! και γω Θεσσαλονικια αν κ μενω Αθηνα!ελπιζω ναναι για λιγα χρονια ακομη, γιατι κανεις Θεσσαλονικιος δεν ξεχναει την πολη του! :)

και μαλιστα.. ειμαι γεννημα θρεμα τουμπιωτισσα σαν την vagman!!!

Επισης η Αναστασια μας αν κ απουσιαζει αυτες τις ημερες ,ειναι Θεσσαλονικια οπως και το Φουλινακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονικη μου μεγαλη φτωχομανα εσυ που βγαζεις τα καλυτερα παιδια........ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειμαι και εγω εδωωωωω ονομαζομαι Στελλα μενω στον σταθμο και εχω ενα μωρουλινι 2 μηνων φιλακια γκαρτνασιααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

Να μαι κι εγω!! και γω Θεσσαλονικια αν κ μενω Αθηνα!ελπιζω ναναι για λιγα χρονια ακομη, γιατι κανεις Θεσσαλονικιος δεν ξεχναει την πολη του! :)

και μαλιστα.. ειμαι γεννημα θρεμα τουμπιωτισσα σαν την vagman!!!

Επισης η Αναστασια μας αν κ απουσιαζει αυτες τις ημερες ,ειναι Θεσσαλονικια οπως και το Φουλινακι μας!!

και γω το ιδιο!!!!!! εδω και τρια χρονια εχω "εγκλωβιστει" σ αυτη την αχρηστη, απροσωπη, δυσκολη και ασχημη πολη!!! :(:(:(:(

δυστυχως εγω μαλλον δεν προβλεπεται να μπορω να γυρισω πισω αλλα σχεδον καθε μηνα ειμαι επανω για ενα σ/κ

Μενω Ντεπω, και ερχομαι την πεμπτη για 10 μερες (αν πεταξει το αεροπολανο ) χωρις παιδια και θα γυρναω ολη τη μεραααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 : Το πανηγυρι ξεκιναει στις 31/8 και τελειωνει στις 4/9. Η ημερα που γιορταζεται ο Αγιος ειναι στις 2/9. Εχει πολυ κοσμο και θελει λιγη προσοχη. Αντε κι αν ερθεις πες μου να πιουμε καμια ρετσινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1202 έγραψε:

frapedia72 : Το πανηγυρι ξεκιναει στις 31/8 και τελειωνει στις 4/9. Η ημερα που γιορταζεται ο Αγιος ειναι στις 2/9. Εχει πολυ κοσμο και θελει λιγη προσοχη. Αντε κι αν ερθεις πες μου να πιουμε καμια ρετσινα!

και εγω εκει θα ειμαι μονο που εχω την εντυποση οτι ειναι μεχρι τις 5/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι... θυμησε μου λιγο ποτε ειναι το πανηγυρι σας? ερχεται η αδερφη μου απο αμερικη και θελει να παει τα παιδια της σ ενα πανηγυρι γιατι δεν εχουν δει ποτε τετοιο Happening! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

μαρακι... θυμησε μου λιγο ποτε ειναι το πανηγυρι σας? ερχεται η αδερφη μου απο αμερικη και θελει να παει τα παιδια της σ ενα πανηγυρι γιατι δεν εχουν δει ποτε τετοιο Happening! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πανηγηρια να θελει η αδελφη σου! :):):)

μπορειτε να πατε και στο Αιγινιο της Κατερινης που ειναι απο τις 11/9 εως τις 16/9 αν δεν κανω λαθος :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα. Κι έγω Α.Τούμπα μεγάλωσα αλλά τώρα μένω στο Σχολάρι Θεσ/νίκης (διευκρινίζω γιατί υπάρχει και του Λαγκαδά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZA!!!

Κι άλλη Θεσσαλονικιά γέννημα - θρέμα!!!!

Το πατρικό μου είναι περιοχή Μαρτίου με Δελφών και τώρα μένω

πιο ανατολικά στην Καλαμαριά,στην Εκκλησία του Αγίου Παντελεήμονα!

Εχω ένα αγοράκι 2 χρονών και είμαι έγκυος σε διδυμάκια!!!

Ανε να έρθουν και οι υπόλοιπες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για κοιτα ποσες μαζευτκαμε στο τακα τακα!

Μαϊμουδακι, καλο κουραγιο για τη μετακομηση!

μηπως ν' αρχισουμε και τις συστασεις;;;

ειμαι η Ευη (απο Ευαγγελια), 35 χρονων, ειμαι αστυνομικος αλλα τωρα εχω ακομα την αδεια ανατροφης και θα ξεκινησω δικαστικα να κερδισω και 2ο 9μηνο για το 2ο παιδι.

τα μωρα μου, ο Σπυρος και η Μαρια-αννα ειναι 8,5μηνων.

φτου... ξυπνησε το Νο2!!!

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

maria1202 έγραψε:

και εγω εκει θα ειμαι μονο που εχω την εντυποση οτι ειναι μεχρι τις 5/9[/quote:30devg1j]

Θα σε περιμενω τοτε! :)

Φετος μπορει να το κανουν μεχρι τις 5/9 γιατι πεφτει κυριακη και καθε χρονο βαζουν ενα σκ μεσα στο πανηγυρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oliax73 έγραψε:

Καλημερα κουκλες και απο μενα !!!Ειμαι απο χαλκιδικη το λεω αυτο για τα κοριτσια απο τη χαλκιδικη και μενω ωραιοκαστρο...

Απο που καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaria 1202 η μαμα μου ειναι απο την κασσανδρεια και ο μπαμπας μου απο το κασσανδρινο .Εχουμε εξοχικο στη "Μολα καλυβα""" αν ξερεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...