Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

koritsia efxaristw poly

to 8ema eine oti afti ti fora den ine tis fantasias m giati ta perasa ki afta.

prin ligo zalistika k epesa kseri :)

otan sinil8a m edwse mia kopela na faw kati k meta ekana emeto

piga se giatro giati ipe8esa iwsi k m eipe den exeis tpt.

me rwtise an eime egkios k to mono pou tou eipa oxi pros to paron. i 8ermokrasia m itan 36.9

den eine piretos m eipe.

otan piga spiti eida ligo ema k pira ton ginekologo k m eipe gia simera na ksaploso k an niwsw ponus na paw na me dei

distixws i eftixws den exw......

to mono p 8elw eine na koimi8o k na xalarwsw giati to stomaxi m trella8ike

arxisa k fovame ligo....

efxome na pame ola kala..... krataw k tin eikona tis panagias dipla m k skeftome

8a koimi8w koritsia k 8a ta poume to apogevma

HELENA MOU 12 MERES META THN WORHKSIA MOU DHLADH STIS 23-24 MERES TOU KUKLOU MOU EIXA DEI AIMA!K MALISTA 8UMAMAI KA8OMOUN STON KANAPE K MOU EIXE PEI O ANTRAS MOU OTI EXW AIMATA APO KATW!OUTE POU TO EIXA KATALAVEI!PERITTO NA SOU PW OTI MOU EIXAN KOPEI TA PODIA K APELPISTHKA..ETSI EIXA PAREI TO GUNAIKOLOGO THL K MOU EIXE PEI OTI KATA PAS PI8ANOTHTA HTAN MIA PI8ANH EGKUMOSUNH H APLA TA PROEORTIA THS PERIODOU.. TELIKA HTAN TO PRWTO!!! EIMAI SIGURH OTI EISAI EGKUOS KOUKLA MOU!!!DE MENEI APLA NA PERIMENEI5 MERES K NA KANEIS XORIAKH!APO OTAN VLEPEIS AIMA XREIAZETAI 5 MERES GIA N'ARXISEI N'ANEVAINEI H XORIAKH K NA DEIS AN EISAI EGKUOS!! EIXA ANOIKSEI K 8EMA ME AUTO!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HELENA MOU 12 MERES META THN WORHKSIA MOU DHLADH STIS 23-24 MERES TOU KUKLOU MOU EIXA DEI AIMA!K MALISTA 8UMAMAI KA8OMOUN STON KANAPE K MOU EIXE PEI O ANTRAS MOU OTI EXW AIMATA APO KATW!OUTE POU TO EIXA KATALAVEI!PERITTO NA SOU PW OTI MOU EIXAN KOPEI TA PODIA K APELPISTHKA..ETSI EIXA PAREI TO GUNAIKOLOGO THL K MOU EIXE PEI OTI KATA PAS PI8ANOTHTA HTAN MIA PI8ANH EGKUMOSUNH H APLA TA PROEORTIA THS PERIODOU.. TELIKA HTAN TO PRWTO!!! EIMAI SIGURH OTI EISAI EGKUOS KOUKLA MOU!!!DE MENEI APLA NA PERIMENEI5 MERES K NA KANEIS XORIAKH!APO OTAN VLEPEIS AIMA XREIAZETAI 5 MERES GIA N'ARXISEI N'ANEVAINEI H XORIAKH K NA DEIS AN EISAI EGKUOS!! EIXA ANOIKSEI K 8EMA ME AUTO "SOS!!XREIAZOMAI BOH8EIA!!!" AN 8ES DIAVASE TO K 8A KATALAVEIS... EXW POLU KALO PROAIS8HMA GIA ESENA K SUNH8WS DE PEFTW POTE EKSW!!!AX!!ANTE VRE KORITSARA MOU!EXW POLU AGWNIA NA MA8W NEA SOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μια γλυκιά καλημέρα από Αμέρικα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Έχω χάσει πολλές εξελίξεις όσο είμασταν διακοπές...

Helena83 ψυχραιμία, ξεκουράσου τώρα και όλα θα πάνε καλά! Θα δείς... Λίγο υπομονή κάνε και σύντομα θα ξέρεις με βεβαιότητα. Σου εύχομαι να είσαι ήδη έγκυος...:ympray::ympray::ympray::ympray:

Εμείς προσπαθούμε πάλι αυτές τις ημέρες και εύχομαι ο Σεπτέμβριος να είναι ο τυχερός μας μήνας :ympray::ympray::ympray::ympray:, αλλιώς πάμε για το "Οκτώβριο, Νοέμβριο, Δεκέμβριο εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!", ή "Μέχρι τον καινούργιο χρόνο, εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki mou mesa apo ti kardia mou sou euxomai na gineis fouskwkoilitsa auto to mina giati to aksizeis pragmatika!!!xairomai polu pou de to vazeis katw k fusika kala kaneis!!!min akous tipota k kanenan!!eides k emena pou eimast idia periptwsi ti mou elegan k ti egine... opote pisti k pali pisti!!oso exei ti Panagia mas konta sou to mwraki sou 8a er8ei "arga" i grigora!ase na lena oi giatroi gia daneika k vlakeies!esu pistepseto oti 8a ta katafereis k 8a deis pou 8a ginei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Έλενα . Σου έγραψα και στο δικό σου πόστ, πριν από λίγο.

Να είσαι καλά, κουκλίτσα μου γλυκιά, και εσύ και το μωράκι που κουβαλάς στα σπλάχνα σου :-*:-*:-*

Σε φαντάζομαι μανούλα και χαμογελάω... Θα είσαι αχτύπητη μανούλα, νέα και όμορφη...

Ασφαλώς και δεν το βάζω κάτω! Μέχρι να έρθει ο καινούργιος χρόνος, θα προσπαθώ όσο μπορώ... Σήμερα έχω ωορυξία και είναι τα γενέθλιά μου!!!! Μεγαλύτερο δώρο δεν θα μπορούσε να μου στείλει ο Θεός σήμερα!!! Ελπίζω να ακούσει τις παρακλήσεις μας και να μας στείλε ένα μωράκι. Και όσο για ένα δεύτερο, θα μπορούσαμε να υιοθετήσουμε ένα παιδάκι και να του δώσουμε μια ευκαιρία σε αυτή τη ζωή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOUKLITSA MOU NA TA EKATOSTHSEIS!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] H EUXH MOU EINAI MEXRI TOU XRONOU NA EISTE TREIS STHN OIKOGENEIA SAS!!! ONTWS,KALUTERO DWRO DE 8A MPOROUSES NA EXEIS!! ANTE VRE AGAPH MOU NA EINAI TA TELEUTAIA GENE8LIA POU SVINEIS MONH SPU TA KERAKIA!!TOU XRONOU NA SE3 VOH8HSEI TO MPEMPAKI SOU!!! OSO GIA TO DEUTERO MWRAKI M'ARESEI POLU OPWS TO SKEFTESAI..K EGW ME TON ANTRA MOU POLU 8A 8ELAME NA UO8ETHSOUME TO DEUTERO !!!

S'EUXARISTW POLU GIA TA KALA SOU LOGIA!MAKARI NA SUNEXISOUN OLA KALA GIA OLES MAS!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas efxaristw para poly gia tin empsixosi p m dinete

eilikrina anipomonusa na mpw sto mammy.

HAPPY BIRTHDAY MARIKAKI me ooooooooooles tis kaliteres efxes k ena TERAAAAAAASTIO DWRAKI

na er8ei apopse k na fwliasei sti koilitsa sou!!!!!!!!

oso afora emena:

to ema stamatise omos eime sto krevati giati ponusa gia 1 wra polyyyyyyyyyyy ti koilia m san otan vlepw periodo k de mporusa. m apagorefse ta xapia o giatros etsi eprepe na kanw ipomoni na perasei o ponos k meta na faw kati.

twra idi niw8w kalitera.... mono ligos ponokefalos k aftos apo tin eksantlisi p eixa simera

tulaxiston as eine apo egkimosyni osa perasa k as ta ksanapa8w 8a anteksw.

de 8elw na apogoiteftw gi afto parigorieme me diafora :)

Elenakos m akoma stin 23 mera eime (kiklos26-28)opote apla elpizw akoma.....

to 8ema eine oti epeidi me parakolou8use k o gynekologos k ola pigan TELEIA... k prin k meta tin woriksia exw pio polles elpides k parakalw ti panagia mera nyxta na kanei to 8avma tis!

EFXOMAI TO PROAIS8IMA SOU NA VGEI ALI8INO

ka8ome k klaiw k skeftome oles mas k osa pername giati apla ''8ELOUME 1 MWRAKI''

makari na mas er8ei syntoma! i Panagitsa mas de mas ksexnaei POTE..

ps: twra pou niw8w ligo kalytera lew na ftiaksw k kafedaki k mazi me ton agapimeno m na dialeksume k epipla gia to neo mas diamerisma....

:) to skouro gkrizo me to tirkouaz paei san sindiasmos ti lete????

toulaxiston na ksexasw ligo osa perasa simera :)

filakia

xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!

Elenakos οι ορμόνες είναι τρελαμένες, το ξέρεις, μια νιώθω υπέροχα κ μια λέω "μαζέψου, θα την πατήσεις πάλι..."!

Merykal σ΄ ευχαριστώ για τη λίστα!

Levou εύχομαι η χοριακή σου να είναι θετική! Καλά αποτελέσματα!

Helena προσπάθησε να χαλαρώσεις (κοίτα ποιά μιλάει τώρα... :oops: ) κ όλα θα πάνε καλά! Να προσέχεις τον εαυτό σου!

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια για τις ευχές σας... Να είστε όλες καλά κ σύντομα να γίνεται όλες μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ καλη μου Έλενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μου έδωσες την καλύτερη ευχή! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί... :ympray::ympray::ympray:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου Helena83 :-*:-*:-* Μάκαρι να εισακουστούν οι ευχές σου και οι παρακλήσεις οι δικιές μας. Εσύ, προς το παρόν, κοίτα να μην κουράζεσαι, με το μαλακό, γιατί μάλλον είσαι σε καλό δρόμο :-bd:-bd:-bd Περιμένουμε εναγωνίως τα νέα σου...

Γκρί με τυρκουάζ μου ακούγεται καλός συνδυασμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STEDIM MOU TO KSERW ENNEOITAI.."DUSTUXWS" H UPOMONH 8A MAS SUNTROFEUEI K PRIN ALLA K KATA TH DIARKEIA THS EGKUMOSUNHS..OPOTE PREPEI NA MA8OUME NA ZOUME M'AUTH..ARKEI NA PANE OLA KALA SE OLES MAS!!!GIATI KALH H UPOMONH ALLA NA EXEI K KALA APOTELESMATA!!!

H LEVOU SHMERA 8A PHGAINE GIA XORIAKOULA??ANTE NA EINAI TERASTIA!!!!!

HELENA MOU TO GKRIXO PAEI POLU ME TO GALAZIO KAI ME TO FOUKSIA(AUTO TO GLUKO)! EGW EIMAI TRELAMENH ME TO FOUKSIA K TO PROTIMW!ANALOGA VEVAIA K THN UPOLOIPH SUN8ESH TOU SPITIOU! KALWRIZIKO!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stedim , πολλές ευχές και από εμένα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Έχω χάσει επεισόδια όσο έλειπα διακοπές... Απ'ότι κατάλαβα έχεις μπει σε άλλη λίστα πλέον...;););)

Άντε, καλή συνέχεια τώρα και όχι αρνητικές σκέψεις. Μόνο θετικές, μόνο θετικές :-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία τουρτίτσα είναι αυτή Τάνια μου!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :x:x:x

Φέρε κουτάλια, φιλενάδα, να την φάμε [smilie=occasion15.gif], και πεινάω σαν γουρουνάκι [smilie=snorting.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορίστε φιλενάδα......g_00006412.jpg[/attachment:26dd233h].

Έφερα μια 6άδα και για την υπόλοιπη παρέα.......

Κοπιάστε....κοπιάστε.....

Καλή μας όρεξη......................

ΜΙΑΜ.....ΜΙΑΜ....ΜΙΑΜΜΜΜΜΜΜ

post-12076-13873935066826_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, χα, χα, χα :)):)):))

Κοπιάστε κορίτσια, έχουμε online birthday party [smilie=occasion16.gif], με σούπερ τούρτα :ymparty::ymparty::ymparty: και πολλά κουτάλια [smilie=wav.gif]

Έλα, να πάρουμε τα πάνω μας :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χαχα χα χα Καλή μας όρεξη.....Μου αρέσει κιόλας που πηγαίνω γυμναστήριο....για να γυμνάσω τους κοιλιακούς μου.....Έτσι γυμνάζονται καλύτερα μάλλον..... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έ, ρε, γλέντια.... :ymparty:8-}:ar! [smilie=icon_joker.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Θα τα κοπανήσουμε απόψε @-)@-)@-)@-)@-)

Φάτε, κορίτσια, πιείτε, γιατί όπως είπε και ο Καραγκιόζης "Θα φάμε, θα πιούμε και νυστικοί θα κοιμηθούμε" ... =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia polla k apo mena marikaki!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] oriste k ena dwraki apo mena k mia euxh...suntoma manoula [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

axxxx ti nostimh tourtaaaaa [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] :clap: ipiame k to potaki mas ..mono mhn exoume ponokefalo ap to polu poto [smilie=violent1.gif] giauto paw gia nani.. [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif] ta leme aurio filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά Merykal για τις ευχές και το δώρο σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Όνειρα γλυκά και απονήρευτα...;););) , αλλα με τόσο φαί και ποτό, δεν τους βλέπω καλά τους άντρες μας απόψε...[smilie=sex.gif]:)):)):))

Εμείς, πάντως θα το κάψουμε απόψε! Ζήτω τα αυγουλάκια [smilie=female.gif]

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για το ηλεκτρονικό πάρτυ!!!! Εγώ πέρασα υπέροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στα φαντασματα :D:D:D γιατι δεν ειναι καμια σας μεσα τετοια ωρα μονη μου τα γραφω αλλα δεν πειραζει θα τα δειτε αυριο ;) τι να κανω δουλευω απογευμα ολη την βδομαδα και τετοιες ωρες θα μπαινω πλεον.

marikaki χρονια πολλαααααααα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] τι ωραια που ηταν το παρτι σας το εχασα :( ουτε γλυκο προλαβα να φαω το φαγατε ολο :P δεν πειραζει ομως εγω το δωρακι θα στο δωσω [smilie=occasion1.gif] και ξερεις τι εχει μεσα?το μωρακι σου που θα ερθει σε λιγο καιρο να σε συναντησει ;):)

helena μακαρι ολα αυτα να ειναι λογω του μπεμπε.παντος και εγω αισθανομαι διαφορα αλλα φοβαμαι να τα παρω σοβαρα γιατι σκεφτομαι μηπως ειναι του μυαλου μου!ετσι εβλεπα διαφορα παλια και το ειχα σιγουρο οτι ειμαι εγκυος και μετα ετρωγα την απογοητευση.τι να πω θα φανει σε λιγες μερες!ας ειμαστε ολες εγκυουλες Παναγιτσα μου..ασε με εχει φαει η αγωνια :crazy::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw na deis agwnia eidika me osa perasa simera.....

to kefali m paei na spasei k de mporo na piw oute ena pafsipono.....

elpizw na m perasei mexri to proi

:) kalinixta k ipomoni mexri na perasei akoma 1 mera :)

xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σου.ευχομαι να ειναι ολα για καλο και για τις δυο μας!

καληνυχτα και υπομονη οχι μια μερα αλλα μεχρι την Κυριακη εγω :S:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose25 βρυκολάκιασα και εγώ και είμαι online. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου :YMHUG:

Εμείς δεν σε ξεχάσαμε, η Tanya έχει φυλάξει κομμάτι για όλες σας :-*:-*:-* Πάρε κουτάλι και κόπιασε, αν και ξημερώματα, είμαστε ανοιχτά και σερβίρουμε :-o:-o:-o

Υπομονή Helena και Rose, λίγες μέρες ακόμα έμειναν και θα μάθετε με σιγουριά τι συμβαίνει. Μακάρι βρε κορίτσια να τα έχετε καταφέρει και να πάρετε και εσείς το δρόμο της μητρότητας. Σας το εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου...

Σας στέλνω μια γλυκιά καληνύχτα i-)(*)i-)(*)i-)(*), και αύριο μέρα είναι...[smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
    • Κορίτσια καλημέρα πως είστε ; μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...