Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

koritsia gia deite kati...

Υπάρχουν στάσεις στο σεξ που αυξάνουν την πιθανότητα σύλληψης και άλλες που τη μειώνουν.

Όταν ο άντρας είναι απο πάνω βοηθά πολύ στη σύλληψη, επίσης μετά το τέλος της σεξουαλικής πράξης είναι καλό να βάλεις ένα μικρό μαξιλάρι κάτω από τους γοφούς σου για είκοσι λεπτά περίπου θα βοηθήσει το σπέρμα να κολυμπήσει ευκολότερα.

Μια πολύ καλή στάση είναι και αυτή με τη γυναίκα στα τέσσερα και τον άντρα απο πίσω.

Στάσεις που πρέπει να αποφύγεις είναι αυτές στις οποίες η γυναίκα είναι από πάνω, εκεί το σπέρμα μπορεί να τρέξει έξω και μένει λιγότερο για να ταξιδέψει μέχρι τη μήτρα.

Ευχές για γρήγορη σύλληψη!!!

:P:P:P

kai deite k kati gia autes pou thelloun diduma

τα αποτελέσματα σύγχρονων ερευνών:

Αυξημένες πιθανότητες για δίδυμα έχουν γυναίκες με αυξημένο βάρος, ύψος και ηλικία.

Σε μελέτη που έγινε σε μια φυλή της Αφρικής που είχε τα μεγαλύτερα ποσοστά δίδυμων στο κόσμο, πρόσεξαν ότι ίσως να επηρεάστηκαν από τη διατροφή τους η οποία βασιζόταν στην κατανάλωση γλυκοπατάτων. Επίσης σύγχρονες έρευνες δείχνουν ότι η κατανάλωση γαλακτοκομικών βοηθά.

Τέλος, έρευνες έδειξαν ότι πολλά δίδυμα προήλθαν από μητέρες που συνέλαβαν ενώ έπιναν ατισυλληπτικά ή θήλαζαν!

Καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια και από μένα σήμερα με πονάει περισσότερο η κοιλιά μου είναι να μου έρθει η να μην το πω…..

Να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρετε η βλακεία θα πω ο άντρας μου είναι παρά πολύ αδύνατος το ύψους 170 και πολύ αδύνατος 50 κιλά άσε κορίτσια σκελετός είναι λέτε να είναι αδύναμο το σπέρμα του επειδή είναι αδύνατος μην με βρίσετε…

Και που του λέω να φάει δεν θέλει πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal υποκλινομαι στις απεραντες γνωσεις σου!!!!!! :P:P:P

Καλα ρε, δε μπορουσες να μου τα πεις αυτα πριν την εξωσωματικη????Τσαμπα καφεδες πιναμε???

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

mazi den perimenoume pantws opote katse na deis ti geleio tha kanoume molis doume oti eimaste egkuos mazi!!!

ase mauth thn woriksia...egw 3 merres katalabaina ponous k tsimphmata twra ti akribws ginotane mono o theos to kserei!!!

diabasa k sto allo topik oti exeis k polu liges douleies shmera na kaneis..euge euge mautes tis douleies..eleosssssssssssss

kokinoula giati na eisai?(xazh erwthsh alla den katalaba)

Ναι........ θα είμαι κοκκινούλα επειδή θα έχω "επισκέψεις".......... τις γνωστές κι ανεπιθύμητες!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω χειρότερο!!!!!!!!!!!!! Ταξίδι (περίπου 9 ώρες με τα ΚΤΕΛ............ βοήθειά μας!!!!!!!!!!!!!) και σε κάθε επίσκεψη......... ένα σωρό σερβιέτες μαζί............. έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula……… υπομονή με τα παιχνίδια του μυαλού!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο χειρότερος υποβολέας μας είναι……….. ανάθεμά το!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Merykal μου…………. κι εγώ…………. Όλο δίαιτα κάνω!!!!!!!!!!!!! Τρομάρα μου!!!!!!!!!!!!!! Σοβαρά τώρα……….. όταν ξεκινάς δίαιτα, το 1ο που πρέπει ν΄αντιμετωπίσεις είναι το στομαχάκι και τα πονάκια του…………. γιατί ζορίζεται & στερείται το έρμο…….. δε γίνεται όμως κι αλλιώς……… εάν ξεπεράσεις αυτόν τον σκόπελο…… σίγουρα θα τα καταφέρεις!!!!!!!!!!!!

Dreamgirl…………. δε μου φαίνεται σοβαρός ο λόγος που ανησυχείς………. Με γιατρό πάντως να το συζητήσετε κορίτσι μου……….. εγώ γιατί ξέρω το ακριβώς αντίθετο όμως?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Πηνελοπη μου στο ειπα..welcome to the club of αντιπαθητικων συγγενων!!! :laugh: Λοιπον απο αυριο ολες βουρ για γλυκοπατατες πουρε ,με μποοοολικο γαλα!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά έτσι νόμιζα και να σου πω δεν το είπα στον γιατρό μου αυτό… καλά θα κάνω υπομονή τι άλλο και δεν θα το σκέφτομαι αλλά έτσι λέω να μην το σκέφτομαι να το αποβάλω από το μυαλό μου αλλά όταν βλέπω καροτσάκι με μωρά το σκέφτομαι ξανά :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χρηστικές οι πληροφορίες που μας δίνεις Merykal καλή μου!!!!!!!!!

Εγώ αυτό που ξέρω από την κολλητή μου είναι για το μαξιλάρι στους γοφούς.......... έλα όμως που έχω αυχενικό και δεν κάνει!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Kimonaki μου......... καλή σου ημέρα!!!!!!!!!!

Δε μιλάμε για αντιπαθητικούς συγγενείς, αλλά ο Γάμος θα γίνει σε χωριό, με τουτού δε μπορούμε να πάμε, να παρακαλάμε τον έναν και τον άλλον να μας μεταφέρει, διότι λεωφορεία δεν.............

Δε μπορώ.......... τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Άσε που θα είναι κι η μάνα μου............. και δεν έχω καμία όρεξη να την δω........... είμαστε λίγο "σκοτωμένες"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στον αντρούλη μου............ ποιός τα λέει όλα αυτά???????????????

Που θέλει να πάμε???????????? Γιατί κάνουμε πολύ παρέα με την οικογένεια του ξαδέλφου μου που παντρεύεται????????????

Εεεεεεεεεεεεεε?????????????????????????????????????

Άσχετο..............

Θα ψάξω να βρω συνταγές για γλυκοπατάτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Δεν θες να δεις την μαμα σου εεεε???ρε τι μου θυμιζει...ρε τι μου θυμιζει.... :huh:

Τί σου θυμίζει καλή μου Ανθούλα???????????????

Πες και σε με το έρμο..................

Π.μ. δεκτά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal έγραψες !! επειδή εγώ έχω οπίσθια μήτρα ο γιατρός μου μου είπε

πως η στάση στα τέσσερα βοηθάει τα σποράκια μας να φτάσουν ποιο εύκολα στην μήτρα μου. Τώρα αυτό με το μαξιλάρι δεν το εφαρμόζω αλλά δεν σηκώνομαι, κάτι που έκανα τους πρώτους μήνες και όλα έτρεχαν έξω... την αράζω στο κρεβάτι και της περισσότερες φορές παίρνω και κανένα υπνάκο...

PIPITSAZOUZOUNA κουράγιο... Τι κουράγιο θα μου πεις τώρα, 9 ώρες θα πιαστεί ο κώλος για τα καλά :blink:

Εγώ λέω να πας, αν σκέφτεσαι αρνητηκά τότε σίγουρα δεν θα περάσεις καλά, δες το θέμα απο την αστεία πλευρά.

Ταπεράκι με κιοφτέδες, λίγο σαν σχολική εκδρομή... Τα γραμμάρια που θα χάσεις απο το ταξίδι και τον χορό στο γάμο που το πας ;; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

Merykal έγραψες !! επειδή εγώ έχω οπίσθια μήτρα ο γιατρός μου μου είπε

πως η στάση στα τέσσερα βοηθάει τα σποράκια μας να φτάσουν ποιο εύκολα στην μήτρα μου. Τώρα αυτό με το μαξιλάρι δεν το εφαρμόζω αλλά δεν σηκώνομαι, κάτι που έκανα τους πρώτους μήνες και όλα έτρεχαν έξω... την αράζω στο κρεβάτι και της περισσότερες φορές παίρνω και κανένα υπνάκο...

PIPITSAZOUZOUNA κουράγιο... Τι κουράγιο θα μου πεις τώρα, 9 ώρες θα πιαστεί ο κώλος για τα καλά :blink:

Εγώ λέω να πας, αν σκέφτεσαι αρνητηκά τότε σίγουρα δεν θα περάσεις καλά, δες το θέμα απο την αστεία πλευρά.

Ταπεράκι με κιοφτέδες, λίγο σαν σχολική εκδρομή... Τα γραμμάρια που θα χάσεις απο το ταξίδι και τον χορό στο γάμο που το πας ;; :woohoo:

Ναι............

Κοίταξε να δεις Merentoula μου..............

Πάντοτε παίρνουμε φαγάκι μαζί (τοστάκια, κτλ.) και ρίχνουμε και κανέναν υπνάκο, που λέει ο λόγος.............

Αλλά........... για χορό στο Γάμο............ δεν παίζει με τίποτε!!!!!!!!!!!!!

Ο Γάμος είναι Ποντιακός.......

Χωρίς παρεξήγηση.....................

Στης αδελφής του γαμπρού............ 6 χρόνια πριν............ στο 2ωρο επάνω έφυγα........... κόντευαν να σπάσουνε τα μηνίγγια μου....... άσε που δεν τους ξέρω κιόλας καθόλου αυτούς τους χορούς...........

Ούτε και θέλω να τους μάθω όμως..............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

axxxxxx merentoula nai ta kanei to atimo to muallo auta..exeis kathusterhsh?

egw pantws ksekinhsa edw k 3 merres diaita ka kanw thn diaita ths peinas ase ase polu pikra k polu tsouksimo to stomaxaki

είχα την προηγουμένη φορά 4 μέρες καθυστέρηση. ήμουν ήρεμη, δεν έκανα κανένα τεστ απλά έλεγα αν είμαι καλός αν όχι οκ τι να κάνουμε... την τέταρτη μέρα που ήταν και Κυριακή άρχισε το μυαλό μου να παίρνει αέρα :angry: ( προσπαθώ να μην ενθουσιάζομαι ) το μεσημέρι είπα στο εαυτό μου : αύριο θα κάνω τεστ. Περίοδος μου ήρθε αμέσως μετά απο λίγο.

τώρα είναι να μου έρθει περίοδος στης 25-27 αλλά είπαμε το μυαλό...

σήμερα είμαι συγκρατημένη,

δεν είναι δυνατόν να έχω συμπτώματα απο τώρα :huh::huh: :laugh: :laugh:

προσπαθώ να πίσω τον εαυτό μου... :(

πέρασα άσχημες μέρες την προηγούμενη φορά και δεν θέλω να ξαναπέσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πόντια είμαι και εγώ :silly: :silly:

κοίτα αν και πόντια ούτε και εγώ αντέχω μετά απο κάποια στιγμή το ντριγκι ντρίγκι.. μου αρέσει να χορεύω αν και δεν τους ξέρω όλους τους χορούς.

αυτό που δεν αντέχω εγώ είναι το κλαρίνο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

πόντια είμαι και εγώ :silly: :silly:

κοίτα αν και πόντια ούτε και εγώ αντέχω μετά απο κάποια στιγμή το ντριγκι ντρίγκι.. μου αρέσει να χορεύω αν και δεν τους ξέρω όλους τους χορούς.

αυτό που δεν αντέχω εγώ είναι το κλαρίνο :P

Κλαρίνο??????????????

Μακριά!!!!!!!!!!!!!!

Μακριά!!!!!!!!!!!!!!

Το βλέπω και στρίβω!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipopaki den me rwthses alliws ti euxaristws na sou edina tis paraiatrikes sumboules mou!!! xixixix

pantws einai apo episthmones grammeno to sugkekrimeno kommati pou dhmosieusa opote tha exei kapoia logikh sigoura egw to mono pou kanw einai na menw ksaplwmenh..giati opws leei k h merenta tha arxisoun na trexoun ta zoumia.. :P

dreamgirl den exei na kanei me ta kila pisteuw ..kserw pollous pou einai stekes k exoun ena tsourmo paidia..

oso gia to oti tha exeis thn akatanomasth pipitsazouzouna den nomizw..mhn ksexniesai tha bgoume apo thn lista afou tha eimaste gkastroulitses..pantws kalo kouragio sto lewforeio egw den tha thn paleua katholou sthn thesh sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sas ksanathumhsw thn lista mas gia na doume poies tha bgoume ioulio

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lollipop

6)Lora-ex BOUBOU 1305

7)Afrodith

8)Sisi2007

9)Andria

10)Olga**

11)Tinkybel

12)Kimon

13)Rose 25

14)Joanaki

15)Χρύσα82

16)Merenta

17)Mariaz

18)Dreamgirl

19)Patata77

20)xouanitaki

21)stedim

22)pff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα με βαρεσε ο ηλιος στο κεφαλι σημερα....πηρα κι εκανα τεστ ενω θελω ακομα 6 με 10 ημερες να μου ερθει.Καλεεεεεεεεε ας με συνεφερει καποιοςςςςς!!!!!

Ελπιζω το Νο 1 να ειναι γουρλιδικο για μενα και να φυγω απο αυτη τη λιστα! χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ...ΕΝΩ ΕΛΛΕΓΑ ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ...ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!ΠΑΛΙ!

ΜΕ 24-25 ΗΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΧΘΕΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΝΩ ΣΕΝΑΡΙΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΔΙΕΞΕ ΑΜΕΣΩΣ - ΑΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ...Η ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΡΓΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ....

ΑΣ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!

ΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΕΡΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ IF............KAI NA ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!

ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΣΤΗΝΕΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΣΤ...ΕΝΩ ΕΛΛΕΓΑ ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ...ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!ΠΑΛΙ!

ΜΕ 24-25 ΗΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΧΘΕΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΝΩ ΣΕΝΑΡΙΑ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΕΔΙΕΞΕ ΑΜΕΣΩΣ - ΑΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ...Η ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΡΓΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ....

ΑΣ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!

ΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΕΡΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ IF............KAI NA ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!

ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΣΤΗΝΕΙ!!!!!!!!!

Xouanitaki εσυ τουλαχιστον εχεις και καθυστερηση με τα λεγομενα σου....εγω η ανοητη τι κανω? :blush: Εφαγα το αρνητικο στη μαπα και ηρθα στα ισια μου :blink: Ευχομαι να εισαι κουκλιτσα μου και απλα να σου παιζει κρυφτουλι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια εγώ δεν βλέπω να με βγάλετε από την λίστα σήμερα είναι να αδιαθετήσω και με ψήλο ενοχλεί η ριμάδα γα να δούμε θα μου έρθει το πιστεύω :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl oxi oxi oxi na mhn erthei..

kale trelles sunerthete..anastasia ti einai auta pou les sunelthe kalh mou..pws na deiksei to test toooooooossssssssooooooooo nwris????edw oi xoriakes den deixnoun kala kala pou exeis k kathusterhs

xouanitaki an den erthei pane gia mia xoriakh na sou fugei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na pw oti me epiase aupnia molis ekei pou phgaine na me parei.....o upnos eeeee.............eleossssssssss...den me lupate kanenas

kai na sas pw k pws egine???????naaaa ekei pou paw na apokoimhthw eida oneiro sta ksupnhta...ti ennow??????????tha sas pw...eida oti hmoun se krebati nosokomeiou k dipla mou eixa ena krebataki paidiko apo thn allh meria tou krebatiou h mana mou k egw sthn mesh na prospathw na shkwthw k na skeftomai...ti htan???tpt.paei perase.....ax einai diko mou auto..kai kapou ekei trantazomai giati htan tosssssssssssoooooooooooo alhthino..koritsia alhtheia les k to zhsa....pagwsa gia 2 lepta..ti na pw?????????an arxhsan auta apo twra ti tha ginei argotera??????????

entometaksu na pw k to allo....sthn lista eimai ston arithmo 4....eimai ston 4o mhna prospatheiwn twra....tuxaio???????den nomizw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου!!!!!!!!!γιουχουυυυυ!!!τι κανετε???βαλτε με καλε κι εμενα στη λιστα που εχω αυτο το μηνα το προαισθημα και τη σιγουρια μεσα μου οτι θα ειμαι γκαστουλα ;) χι χι!!!στις 28-07 φυσικα δεν περιμενω :P και φυσικα δεν παω καλα :blink: :laugh: :laugh: πανω που ειπα αυτο το μηνα οτι σιγουρα θα ειμαι εγκυος μπαινω και στη γκαστρωλιστα.τυχαιο?δε νομιζω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...