Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

καλημερα κουκλες

Τζιτζικακι φετος παλι καλα την γλυτωσαμε,δεν μπορω να πω οτι αρρωστησαν και πολυ ευτυχως ,μυξουλες μονο φτου φτου,καλα ο μικρος με το παραμικρο η μυξα στο φουλ και ο ορος παει συννεφο,και τα εισμνεομενα φυσικα,να περασει αυτος ο κολοχειμωνας να ησυχασουμε,οποτε θελεις να ερθεις για την βαφτιση να μου πεις,θα ειναι ωραια να γνωριστουμε και απο κοντα,τωρα για τις κρεμες του εμποριου που ρωτησες αν θελεις δεν δινεις δεν ειναι απαραιτητο,εγω βεβαια εδωσα και στα τρια και δινω ακομα στον μικρο,το πρωι τρωει τα φρουτακια του το μεσημερι φαγητο και το απογευμα κρεμα,ειναι μια ευκολη λυση ιδιως οταν θελεις να πας καπου,ξενοιαζεις ακομη και εξω μπορεις να την δωσεις,ειναι επιλογη σου το τι θα κανεις,και εμεις στον 6ο μηνα αρχισαμε,θα σου πει και ο παιδιατρος σας αναλογα και με το βαρος της και ο δικος μου αποκλειστικα θηλαζε

Mam nantia μην απελπιστεις αν δεν τρωει ακομη καλα,θα συνιθισει σιγα σιγα,παντως ολες βιαζομαστε να αρχισουμε τις στερεες τροφες και τα περισσοτερα δεν τρωνε στην αρχη ειναι λιγο ζορικα

merykal τι εννοεις νιωθεις το μωρο;απο οτι ειδα εισαι στην 13η εβδομαδα,ειναι πολυ νωρις ακομα εχεις καιρο μπροστα σου γυρω στην 20η θα αρχισεις να καταλαβαινεις πολλα και τοτε ειναι που θα τρελαθεις,ειναι τελεια αισθηση οταν το νιωθεις μεσα σου

lollipop που εισαι κοπελα μου ολα καλα;ετοιμαζεσαι;

φιλια κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!Τι τελειες μερες που κανει!Μακαρι να συνεχισει ετσι.Εφτιαξε η διαθεση μου μολις εφτιαξε και ο καιρος.Το απογευματακι λεμε να παρουμε τη μικρη να παμε βολτα επιτελους.Ελπιζω να τα καταφερουμε :D:D.

ναντια αποκλειστικα θηλαζουμε και εμεις.Θα προτιμησω και εγω μαλλον φρουτα και σουπιτσες αντι για κρεμες.Θα ρωτησω και τον παιδιατρο βεβαια,ελπιζω να συμφωνει.Ο δικος σου τα εφαγε ευκολα?

μερυκαλ τι κανεις?θα περασουν γρηγορα οι μερες να δεις το μωρο σου παλι!Παντως και εγω στην 20η εβδομαδα το ενιωσα.Ισως να το ενιωθα και λιιγο νωριτερα,αλλα στην 20η καταλαβα οτι ειναι οντως το μωρο

κατερινα μου παλι καλα που γλιτωσατε φετος!Και εμενα η δικια μου οταν αρρωστησε ειχε μυξα στο φουλ!!Και δεν θελει με τπτ ορο και οτριζαλιν!Τι να εκανα ομως της εβαζα με το ζορι. Για την κρεμα αφου λετε οτι δεν ειναι απαραιτητο δεν θα την προτιμησω μαλλον.Ελπιζω ομως να τρωει φρουτα κλπ,θα δουμε.Για τη συναντηση να εισαι σιγουρη οτι καποια μερα θα βρεθουμε :D:D

Φιλια σε ολες,καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa koritsiaa..ontws o kairos einai gia polleeesss boltes

ennow oti to niwthw oxi sunexeia otan xalarwnw k auto san na me gargalaei san ena enteraki san ena trtrtrttrttrtrrtrttr to opoio krataei polu ligo..ti na pw re koritsia an den einai to mwro auto ti einai?k giati den to eniwtha nwritera k to niwthw twra?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο ΣΚ να εχουμε!Τι κανετε κοριτσια?Θα πατε καμια βολτα?Εγω χθες βγηκα μονη μου τελικα για καφε με τις φιλες μου.Η μικρη εμεινε με τον μπαμπα της.Δυο ωρες ελειψα και με επιασε η ψυχη μου μακρια της.

μερυκαλ μηπως ειναι το εντερακι?δεν ξερω,λεω συμφωνα με αυτα που ενιωθα εγω...παντως ειναι πολυ νωρις για να νιωθεις το μωρακι.Ειναι μικροσκοπικο ακομα ωστε να το καταλαβαινεις.Σε λιγο παντως θα σου ριχνει γερες κλωτσιες και δεν θα εχεις καμια αμφιβολια οτι ειναι αυτο..

Παω να κανω καμια δουλεια :(:( Φιλακια σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

και σημερα εχει τελεια μερα,τα παιδια μου παιζουν εξω και ειναι μεσα στην τρελη χαρα εχουν βαρεθει τοσο καιρο μεσα,

Τζιτζικακι την καλυτερη δουλεια εκανες που βγηκες μονη σου,αλλα φανταζομαι μεσα στο αγχος,οταν θηλαζεις ετσι ειναι δεν μπορεις μακρια απο το μωρο γινομαστει αυτοκολλητοι,ειναι δικη σου επιλογη το αν θα της δωσεις κρεμα,παντως μην βιαζεσαι να δωσεις στερεα τροφη εχεις ολο τον καιρο μπροστα σου και αν παιρνει και ικανοποιητικο βαρος ακομα καλυτερα,μην νομιζεις οτι ειναι ευκολη υποθεση κυριως στην αρχη τα περισσοτερα δεν τρωνε,μικρουλα ειναι ακομα εξαλλου

merykal κοριτσαρα μου ειναι υπερβολικα νωρις να το αισθανεσαι κιολας,μαλλον ειναι η ιδεα σου ειναι ακομη πολυ μικρουλι για να καταλαβαινεις τις κινησεις του,και σαςν πρωτοτοκος κιολας αργεις παραπανω,να φανταστεις και το τριτο ακομα στη 19η βδομαδα το καταλαβα,το ξερω οτι ανυπομονεις αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα

mam nantia και lollipop που εισται κοριτσια;;χαθηκατε

πολλα φιλια σε ολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα τωρα που θυμηθηκα,Φλωρινα νομιζω μενεις ετσι δεν ειναι;την παρασκευη που ερχεται θα παω εκδρομη με το δημοτικο με τον μεγαλο μου στο χιονοδρομικο στο πισοδερι εχεις παει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Κατερινα μου τι ωραια εικονα με τα μικρα σου να παιζουν εξω!Ξεσκασαν τα καημενα.Ολο κρυο και κρυο που να πανε?Για το χιονοδρομικο που με ρωτησες εχω παει πολλες φορες!Να φανταστεις οταν πηγαινα και εγω σχολειο εκει μας πηγαιναν εκδρομη τετοια εποχη.Λοιπον ειναι πολυ ωραια,ο μικρος σιγουρα θα το καταευχαριστηθει.Οι μεγαλοι μπορουν να νοικιασουν σκι,εχει και ελκηθρα για μικρους και μεγαλους.Μπορεις επισης να κανεις βολτα με το τελεφερικ.Στο σαλε εχει καφετερια και εστιατοριο με λιγα πραγματα βεβαια.Εχω καιρο να παω,ισως εχει αλλαξει κατι.Να ντυθειτε καλα παντως και οπωσδηποτε να εχεις μια αλλαξια ρουχα μαζι σου για το μικρο γιατι σιγουρα θα γινει μουσκεμα με τον χιονοπολεμο :lol::lol: .Να βγαλεις και φωτο και να μας βαλεις!!

Εμεις καλα,η μικρη ειναι λιγο ανησυχη στον υπνο τις τελευταιες μερες και δεν ξερω γιατι.Δοντακια ισως?Θα δουμε,παντως αρρωστη δεν ειναι.Ελπιζω σημερα να κοιμηθουμε καλα!Σημερα ειχαμε τραπεζι ενα φιλικο ζευγαρι και περασαμε πολυ ωραια!ΑΑΑΑΑΑ να σας πω!Η μικρη πριν λιγο που ο μπαμπας της ετρωγε μπανανα και την ειχε αγκαλια φωναζε εεεεε ααααχου εεεεεεε αααααχου και τραβιοταν προς την μπανανα.Λετε να καταλαβε οτι αυτο τρωγεται? :lol::lol::lol:

Αυτα τα νεα μας.Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzitzikaki ευχαριστω για τις πληροφοριες,σιγουρα θα παρω ρουχα μαζι γιατι θα γεινει μουσκεμα στα σιγουρα,η μικρη σου ειναι πολυ πιθανον να προετοιμαζονται τα ουλα της,ο τριτος μου ο Δημητρακης εβγαλε το πρωτο του δοντακι 5μιση μηνων,αν ειναι ανυσυχη στο υπνο εχει πολλα σαλια και δαγκωνει σιγουρα ειναι τα δοντακια της,νομιζεις δεν καταλαβαινουν το φαι;και ο δικος μου μπανανα εφαγε για πρωτη φορα αλλα προσεχε οταν ξεκινησει να τρωει να μην πονηρευτει με γευσεις να μην τις δινεις να δοκιμαζει διαφορα γιατι δεν θα θελει τα δικα της μετα που θα ειναι ανοστα και δεν θα τρωει

οι αλλες που χαθηκαν παλι που εισται πατριδα οεοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!Που ειστε ολες?

Κατερινα μου μια χαρα θα περασετε στην εκδρομουλα σας,ζηλευω ;);) Τα αλλα 2 μικρα σου τι κανουν??Εμεις παλι δεν κοιμηθηκαμε πολυ καλα.Λες να ειναι απο τα δοντακια της?Δεν ξερω.Ξυπνουσε συνεχεια και αργουσε να κοιμηθει παλι.Πανω που ειχε αρχισει να στρωνει στο καλο.Της δωσαμε να δοκιμασει μπανανα και τρελαθηκε!!Μηπως ειναι πολυ μικρη ομως?Παω να φαω παστιτσιο :D

Θα τα πουμε το απογευμα,ΦΙλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ειπα μην της δινεις ακομα να δοκιμασει,θα σας κοιταει οτι κι αν τρωτε,μην μπεις στο τρυπακι να της δινεις να δοκιμαζει θα εχεις προβλημα μετα,τωρα ειναι η μπανανα μετα κατι αλλο θα την ψιλιαστει τη δουλεια και δεν θα θελει τα ανοστα,ειναι πονηρουλια,και ακομα ειναι και μικρη μην βιαζεσαι,σιγουρα ειναι τα δοντια της που ειναι ετσι ανησυχη,οταν ξυπναει να μην της μιλας αλλα να την βαζεις παλι για υπνο,ο δικος μου μεχρι που αποθηλασαμε 8 μηνων ξυπνουσε τα βραδια,απο τοτε και μετα κοιμαται ολο το βραδυ,τα μικρα μου καλα ειναι,ανυπομονουν και αυτα να ανοιξει ο καιρος να βγαινουμε λιγο εξω εχουν βαρεθει συνεχεια μεσα,πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες βρε Κατερινα?Σε μερικες μερες εχουμε και παιδιατρο και θα τον ρωτησω μηπως να της αρχιζαμε τα φρουτα μιας και δειχνει να θελει.Μεχρι τοτε δεν της ξαναδινω.Παντως ειχε πολλη πλακα ετσι οπως εκανε.Στον υπνο δεν της μιλαω καθολου αλλα το θεμα ειναι οτι δεν κοιμαται ουτε με κουνημα ουτε με τιποτα οταν ξυπνησει.Κοιμαται μονο στο στηθος.Οποτε πρεπει να την ταισω,να τη βαλω να ρευτει και να την ακουμπησω παλι κοιμισμενη.Εχει αρχισει να σηκωνεται παρα πολλες φορες παλι.Εγω εχω να κοιμηθει ολοκληρο βραδυ απο τη μερα πριν γεννησω :lol::lol:

Ο καιρος θα φτιαξει σιγα σιγα,οι μερες εχουν αρχισει να ανοιγουν οποτε οπου να'ναι τα μικρα σου θα ευχαριστιουνται παιχνιδι εξω!Θα ειναι και τα 3 μαζι τωρα,τελεια.Θα τα ξαναπουμε,καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

καλα ειμαστε και εμεις και σημερα πηγαμε καναμε το εμβολιακι μας...κλαμααααα.....ελπιζω μονο να μην κανουμε πυρετουλι οπως την τελευταια φορα. Αυτες τις μερες μ'εχει πεθανει η μεση μου και δεν μπορω καθολου..καθε φορα που παιρνω αγκαλια τον μπουμπουκο χαλια!!!Ασε που ολο ξυπναει το βραδυ, τα εχω δει ολα!! Αλλα τι να τον κανω και αυτον? εχω και κατι δουλειες με την δουλεια αυτο τον καιρο νιωθω κουρελι συνεχεια! Αν αρχισω δουλεια δλδ τι θα γινει δεν ξερω...Θα την παλεψω??? φιλακια πολλα κοριτσακια μου τα λεμε!!!! Παω να καταρευσω!!!Φιλαααααακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Η μικρη ειχε απιστευτη γκρινια,νομιζω πως ειναι απο τα δοντια τελικα.Την αλλη βδομαδα εχουμε παιδιατρο,ελπιζω να μας πει αν φαινεται τιποτα στον οριζοντα.

ναντια και εμενα κλαιει πολυ στα εμβολια και ποναει η ψυχη μου να τη βλεπω.Γεμιζει δακρυα,κοκκινιζει και μετα παταει και την τσιριδα :cry::cry: Για τη μεση σου σε καταλαβαινω απολυτα,νομιζω πως ολες οι μαμαδες το ιδιο προβλημα εχουν.

Θα τα ξαναπουμε,φιλακια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας

προχτες πηγαμε Θεσσαλονικη,ειχαμε ενα μικρο προβληματακι με την τσουτσου του μεγαλου συγκεκριμενα εχει ανελκομενους ορχεις,αλλα ευτυχως ειναι ενταξει και δεν χρειαζεται εγχειρηση και ηρεμησαμε ολοι μας,και χθες πηγαμε εκδρομη στο χιονοδρομικο ο Νικος μου περασε τελεια δεν μπορω να πω ,εγω παλι μια μικρη ταλαιπωρια την περασα οσο να πεις,στην τσιτα ημουνα να τον κοιταω συνεχεια που ειναι να αλλαζω τα βρεγμενα και αλλα τετοια,και του φορεσα και παντελονι για τα χιονια αλλα οταν κυλιεσαι μεσα στο χιονι επομενο ειναι να βραχεις αλλα σε γενικες γραμμες καλα περασαμε

και μενα ο μικρος μου οταν παμε στο γιατρο χαλαει τον κοσμο ουρλιαζει χωρις καν να τον ακουμπησει η γιατρος,ενω τα αλλα δυο δεν εβγαζαν αχνα αυτος ρε παιδι μου πολυ κλαμα,ειναι στο παιδι τελικα

Ιωαννα μου σιγουρα ειναι τα δοντακια της υπομονη θα περασει φαση ειναι

mam nantia μην καταρρεεις κοπελα μου θα τα καταφερεις και εγω με τα δυο δουλευα,υπομονη ολα θα γινουν

πολλα φιλια σε ολες μακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Κατερινα μου δεν ηξερα οτι ειχατε τετοιο θεμα και ελεγα γιατι δεν ειχες γραψει καθολου!Αφου δεν χρειαζεται εγχειρηση μια χαρα,να ηρεμησετε και εσεις!Ολα καλα απο εδω και περα!!Γραφω με τη μικρη αγκαλια οποτε δε σχολιαζω αλλο,συγγνωμη.Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Τι μου κανετε?Εμεις ολα καλα,μεγαλωνουμε.Χθες γυρισε μονη της απο ανασκελα μπρουμητα!!Πηρα μια χαρα :D:D Την Πεμπτη εχουμε και παιδιατρο.Ο καιρος παλι χαλασε και ηθελα να παω για καφε σημερα το απογευμα στο καλο...

Κατερινα μου πως ειστε??Φιλακια στα μικρα σου

nantia,magykal που χανεστε?

Λολιποπ εσεις τι κανετε?Κοντευει ο καιρος ε??ετοιμαζεσαι?

φιλακια,καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου ειχαμε ενα θεμα αλλα ευτυχως ολα πηγαν καλα,τι να κανω μωρε με τοσες τσουτσουνες καποια δεν θα ειχε προβλημα χαχαχαχα ,τελος καλο ολα καλα.θελουν πολλη προσοχη παντως οσες εχετε αγορακια,τις τσουτσουνες και τα ματια σας :lol::lol: ,κατσε να δεις ακομα τι εχει να γινει θα δεις πολλα απο εδω και περα και οτι καινοργιο που θα κανει εσυ θα τρελενεσαι κατσε να σου πει μαμα να δεις τι θα παθεις και πιο μετα μανουλα μου σαγαπαω,θα κατουρηθεις απο τη χαρα σου,ο μικρος μου παλι μυξες στο φουλ και χουρχουρητο και εκανε και ενα 38αρι το πρωι αν δεν καλοκαιριασει δεν θα ηρεμησουμε εμεις,την Παρασκευη εχουμε χορο για το νηπιαγωγειο ειμαι προεδρος στο συλλογο και τρεχω λιγο αυτες τις μερες,μαζευουμε δωρα για τη λαχειοφορο αγορα

οι αλλες που εξαφανιστηκαν παλι;;;;;ελατε καλε κερναω καφε και γλυκακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα περαστικά σας... Αλλά τι λέω περάσανε κιολας... Και της αδερφής μου ο μεγάλος ήταν κλειστό το κεφαλακι αλλά αυτοί δεν την γλυτωσαν την κάνανε την εγχείρηση... Καλό κουράγιο που αναλαμβανεις και τέτοια event. Δεν σε φτάνουν τα αγοράκια σου να τρεχεις κι άλλο. Μπράβο σου για τις αντοχές σου.

Ιωαννα μου εμείς δεν γύρισε ποτέ μοναχουλι του μέχρι και τώρα... Τεμπελης παιδί μου...δεν μπορεί να σηκώσει τον κωλο του. Κάθεται στον πωπο του αλλά από τούμπες τπτ! Κατερινα είμαι σιγουρη οταν ακούσω και εγώ αυτό το Μαμα ή μανούλα σ´αγαπω θα λιωσω. Στα πατωματα.. Άντε πάω να ξαποστασω λίγο να προλάβω πριν ξυπνήσει το αγριμακι μου. Φιλακια κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα-προεδρε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γελασα πολυ με τα τσουτσουνακια.Βεβαια δοξα τον Θεο που δεν ειχατε προβλημα.Ο μικρος παααλι αρρωστος? Αχ τι τραβας!Περαστικα και ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα.Κερνας καφε και γλυκο διαβαζω?Ερχομαι!Ειμαι μεγαλη γλυκατζου!Οντως κατουρηθηκα πανω μου οταν γυρισε η μικρη.Το ειδα τεραστιο κατορθωμα.Φανταζομαι οταν πει μαμα μου σ'αγαπω θα πεθανω απο ευτυχια :x:x:x

ναντια αντρας παιδι μου τι περιμενεις??? :lol::lol::lol:

Πλακα κανω ελπιζω να μην παρεξηγηθω.Γενικα παντως λενε οτι τα αγορακια αργουν περισσοτερο απο τα κοριτσια να κανουν διαφορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου όχι καλέ τι να παρεξηγηθεις...πράγματι άντρας τι να περιμένω. Χαχα!! Κατερινα περαστικά για τον μικρό δεν σου είπα... Πωπω μέχρι να τον κοιμισω σήμερα... Όλο εκλαιγε!ούτε στο στήθος ήθελε ούτε αγκαλιά τπτ, όλα τα δοκίμασα!! Αααααα αφού τον εδωσα στον μπαμπά του να ηρεμήσω λίγο και μετά τον κοιμισα. Άντε καλό βράδυ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

ευχαριστω κοριτσια να εισται καλα,ευτυχως δεν εκανε πυρετο και ελπιζω να μην κανει,χθες το βραδυ ξυπνησε στις 1 και εκλαιγε ασταματητα για αρκετη ωρα,τι να πω μηπως βγαζει και κανενα δοντι μαζι γιατι τα πισω ειναι ολα φουσκωμενα

mam nantia θα ερθει η που θα κανει και τουμπες και πολλα αλλα,καθε παιδι ειναι διαφορετικο και εχει τους δικους του ρυθμους,ο πρωτος μου μπουσουλησε 7 μηνων και περπατησε μολις εκλεισε χρονο,ο δευτερος 9 μηνων και περπατησε 15μηνων,και ο τριτος 9 μηνων και περπατησε 12μιση,το καθενα με την ωρα του,παντως οτι και να κανουνε εμεις ξεχειλιζουμε απο χαρα και περηφανια,φαση θα περναει και δεν κοιμαται ευκολα,το πιο πιθανον ειναι να βγαζει δοντια,αληθεια πως πατε απο δοντακια;

ρε κοριτσια απο κιλα πως πατε,ποσα βαλατε;εγω στον Δημητρη εβαλα 25κιλα και ακομα παιδευομαι εχω κολλησει και δεν χανω,ημουν βεβαια αρκετα αδυνατη οταν ξεκινησα και δεν φιλοδοξω να τα χασω ολα,και στα αλλα εβαζα αλλα τα εχανα πιο ευκολα και χωρις διαιτα,ισως μεγαλωσα και αλλαξε ο μεταβολισμος μου τι να πω,για πειτε και τα δικα σας

φιλια κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!

Τι μουχλα ειναι αυτη που εχει εξω.......

ΚΑ1 μας δουλευεις;;;; Που τα εβαλες τα κιλα καλεε;;;; Στις φωτο στο προφιλ σου εισαι κορμι θανατηφορο!!!

Εγω εχω παρει 12...ξεκινησα με 62 κιλα κ ειμαι 74 :?:?:?:?:? να κλαψω ή να ξεκαρδιστω στα γελια;;;;;

Κλεισαμε ραντεβου για την καισαρικη στις 9 του Μαρτη....ας ελπισουμε οτι δεν θα εχουμε κανενα απροοπτο νωριτερα (αν κ ειπε ο ντοκτορας οτι οποτε θελουν ας ερθουν)....Αντε να περασουν οι μερες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Η μικρη μολις επεσε για υπνο,ας ελπισουμε να κοιμηθει καμια ωριτσα να ξεκουραστω και εγω λιγακι!Τι τα επιασε ολα μαζι και γκρινιαζουν?Τα ιδια και εμεις χθες.Γκρινιαζε ασταματητα το βραδυ!Εγινε το κεφαλι μου καζανι.Σημερα ευτυχως φαινεται να εχει κεφια και μεχρι τωρα ειναι πολυ καλη!

Κατερινα μου τι να χασεις?Κουκλα εισαι στις φωτο.Εμενα δεν μου εχουν μεινει αλλα ειχα βαλει και λιγα (7-8).Νομιζω παντως οτι ο θηλασμος βοηθαει πολυ στο να χασεις.Το λεω γιατι απο τοτε που γεννησα ολη μερα πειναω και ολη μερα τρωω!!!!!!!

λολιποπ 12 για διδυμακια ειναι σουπερ!!!Μια χαρα εισαι.Πως νιωθεις που πλησιαζει ο καιρος?

ναντια εσεις τι κανετε?ηρεμησε ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...