Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

foufou έγραψε:

ευχαριστω κι εσενα το ιδιο κοπελα μου.το πραγματικο μου ονομα εινα κατερινα

πωπω!!!πολλες κατερινες μαζευτηκαν!!!να δω πως θα σας ξεχωριζω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

αγγελικη μου εχεις πητ την ημερομηνια της επετειου του γαμου μου!!!πριν ενα χρονο 23/8 παντρευτηκα τον αντρα της ζωης μου!!!!

tha giortazoume tin idia mera :woohoo: an fisika i mikri den skasi miti nwritera :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

foufou έγραψε:

πωπω!!!πολλες κατερινες μαζευτηκαν!!!να δω πως θα σας ξεχωριζω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote:3j0m89n3]

Εγώ ήδη έχω μπερδευτεί. Δεν μπορώ να κάνω και τη συσχέτιση με το fb. Μόνο την Κατρίνα έχω ξεκαθαρίσει ποια είναι :blush:

Μόλις διάβασα το post της Αννας και έχω συγκλονιστεί. Είναι τραγικό να μην σ'αφήνουν να χαρείς τα ιερά και όσια αυτής της ζωής, την ίδια στιγμή που η ασυδωσία δίνει και παίρνει. Αννούλα μου, αν το θέμα σου αφορά κάτι νευρολογικό στείλε μου αν θέλεις ένα pm μήπως και μπορώ να βοηθήσω μέσω του πεθερού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou έγραψε:

ελπιζω να βρεθει τροπος να με ξεχωριζετε και να επικοινωνουμε πιο ευκολα.το εχω αναγκη δεν το κρυβω.οπως ολες μας φανταζομαι

ναι εννοειται!απλα αστειευτηκα!!! :P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Λύπάμαι που αποχωρώ τώρα που ήρθε η Yeliz :(

Κατερίνα Φουφού μην στεναχωριέσαι, εμείς εδώ θα είμαστε.

Καλό βράδυ σε όλες σας :kiss:

Καλό βράδυ καλή μου... όνειρα γλυκά και καλή ξεκούραση!!

Και αύριο πάλι εδώ εεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, στο mammyland τον έχουν δημοσιεύσει το διαγωνισμό??? Μα γιατί δεν τα παίρνω ποτέ είδηση???? :P

Αυτά τα μπανάκια σε κάποιο site τα βρήκα €34. Λέτε να είναι βολικά? Εγώ προστοπαρών πήρα ένα φτηνιάρικο μπανάκι από τα jumbo για πολύ μωρούλια. Την Παρασκευή στα μαθήματα θα μας δείξει η μαία πώς να πλένουμε το μωρό και θα τη ρωτήσω τι είναι καλύτερο με τα μπανάκια.

Σήμερα έπλυνα και τα πάντα και τα σεντονάκια της κούνιας να τα βάλω.. Ξέρω ότι (ή μάλλον ελπίζω ότι) είναι πολύ νωρίς αλλά ήθελα να αρχίσει το δωμάτιο να ζεσταίνει και όποιος έρχεται να το βλέπει ομορφούλι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou edw sto forum ton exoun dimosieusi

de thimamai pou akrivos alla kapou trigiro to pire to mati mou :blush:

otan me to kalo ftiaxeis to dwmatiaki theloume foto :)

emena de me afinoun akoma na sisw ti kounia :(

na se rwtisw tin panta pws tin eplines???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

na se rwtisw tin panta pws tin eplines???

Στο πλυντήριο στους 35 βαθμούς χωρίς πρόπλυση με το ειδικό απορρυπαντικό (planet baby). Μια χαρά έγινε!!! Όλα στο πλυντήριο θα τα βάλω, ακόμα και κάτι αρκουδάκια που είχα από παλιά, κτλ.

Α... τελικά το planet δε μυρίζει ωραία :( Όοοοταν με το καλό τελειώσει θα πάρω το προδέρμ ή το αρκάδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai den epathe tpt to maxilaraki mesa?? kai gw fovamai na sou pw na ti plinw akoma de tin exw dei tha mou ti ferei o giorgos otan girisei me to kalo ;)

na sas pw ti gnwmi exete gia auto

http://www.ecobaby.gr/product_info.php?products_id=148

mpella mou sos esy pou ksereis polla sxetika diafotise me thelw pasi thisia na glitwsw tin tomi, mono pou ti skeftomai ekneurizomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου να μην φοβασαι καθολου να τα πλυνεις στο πλυντηριο.εγω επλυνα και το παντα και ενα επιπλεον στρωματακι που πηρα λεπτο στο πλυντηριο και δεν επαθαν τπτ!τα επλυνα βεβαια στους 30 βαθμους.

εγω δεν ειμαι και τοσο υπερ αυτων των λαδιων αγγελικη μου.το ειδαμε τωρα με τον αντρα μου και το αποκλεισαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την τομη στον φυσιολογικο τοκετο εννοεις???κοιτα το φυσιολογικο ειναι να ποναμε ως ενα σημειο.ολοκληρο μωρο θα βγαλουμε.. η επουλωση επιτυγχανεται με τα πολλα ντουζακια..η αδερφη μου γεννησε 3 φορες φυσιολογικα και δεν πονουσε πολυ,ουτε κρατησε πολυ καιρο.εξαρταται και ποσο ασχολεισαι και περιποιεισαι την περιοχη.ειμαι κατα των παντων στην περιοχη αυτη.η μαμα φυση εχει προνοησει για ολα!οποτε μην ανησυχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου εγώ θα έλεγα να μην κάνεις πειράματα...ρώτα καλύτερα τον γιατρό σου και αν σου προτείνει αυτός κάτι τότε οκ...

Και για την τομή που λες εγώ έχω ακούσει ότι πονάει αν σχιστεί μόνο του, αν σου κάνουν την τομή οι γιατροί δεν είναι τίποτα... επίσης έχω ακούσει απο την θεία μου που γέννησε στην Γερμανία πριν 38 χρόνια, που έλεγε οτι την κόψανε προς το πόδι και όχι προς τα... :blush: πίσω, και οτι αυτό είναι καλύτερο.... τέσπα θα σου συνιστούσα να τα συζητήσεις όλα αυτά με τον γιατρό σου και να κάνεις το καλύτερο για σένα και το μωράκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω το ιδιο ευχομαι αγγελικη μου!!!ολα καλα θα πανε!!!ο Θεος μας προστατευει!!!καληνυχτα κοπελα μου!!!

γιελιζ μου καλη η ιδεα με το κοψιμο στο πλαι..δεν ηξερα οτι παιζει να σχιστει απο μονο του..πιστευω πως σε εμας τις πρωτοτοκες θα μας κοψουν γι να μην υποφερουμε. καληνυχτα γιελιζ μου!!!! φιλακια πολλααααααα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...