Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

πολυλογουδες γεια σας με χασατε????δεν εχω internet στο σπιτι...ολα καλ παντως κ εγω κ ο μικρος...ελπιζω να εισαστε ολες καλά κ τα νινάκια σας...

κατρινα στο ιπποκρατης κανουνε doppler κ αν ναι ποσο παει???υπερυχος ειναι??γιατι στο ικα δεν βγαζω ακρη οπως παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ntora26 έγραψε:

πολυλογουδες γεια σας με χασατε????δεν εχω internet στο σπιτι...ολα καλ παντως κ εγω κ ο μικρος...ελπιζω να εισαστε ολες καλά κ τα νινάκια σας...

κατρινα στο ιπποκρατης κανουνε doppler κ αν ναι ποσο παει???υπερυχος ειναι??γιατι στο ικα δεν βγαζω ακρη οπως παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Ntora26 έγραψε:

[/quote:smb0l9nl]

Ντορακι μου τι κανεις?οντως σε χασαμε..

ναι και βεβαια..κανει Ντοπλερ!!90 ευρω..και θα καταενθουσιαστεις με το γιατρο..Κουτσογεωργας!ζητα του οτι θες ,φωτο πχ!!!Θα δεις θα σε κανει να νοιωσεις πολυ ομορφα!!!και πως θα μιλαει για το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκο μου μην ανησυχείς!!! Το θέμα είναι να φύγουν τα κιλά μετά -που θα φύγουν, σιγά τα κιλά- και θα τη βρούμε τη φόρμα μας. Λίγη γυμναστικούλα, καμία κρέμα, πού θα πάει! Μη σε ανησυχούν αυτά τώρα, ειδικά από τη στιγμή που δεν έχεις πάρει και βάρος!

Ντόρααα, γεια σου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki mi pelagwneis...prepei na ginouna ytes oi doulitses k meta tha epanelthei h rtoutina tis apolytis taksis!

egw to ekana laxani me lemoni.einai olo adeio pros to parwn.

re koritsia,egw exw k ika vw ypallhlos k tsay ws farmakopoios.to tsay dinei voithima toketoy 1500 eyrv env to ika gyrw st 950.epeidi omws ola ta exw kanei mesw ika k etsi kanoyme oles me ta epidomata toketou k loxeias,fovamai nata mpleksw mi tixon k faw porta k apta 2!

ase pou me asfalizei k idivtika o ergodotis k dikaioymai k apokei 600 eyrv.ypouetw pvw de mporw na parw apo pantoy...(tsiggoyna tyha me elege o antras mou an me diavaze)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κατερινάκι πού θα κοιμηθείτε βρε καλό μου; Και πότε προβλέπεται να τελειώσει όλο αυτό; :(

εδωω θα τη βγαλω αποψε ηηη στη βεραντα αν τα χρωματα μυριζουν!αρκει να μη βρεξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

katrinaki mi pelagwneis...prepei na ginouna ytes oi doulitses k meta tha epanelthei h rtoutina tis apolytis taksis!

egw to ekana laxani me lemoni.einai olo adeio pros to parwn.

re koritsia,egw exw k ika vw ypallhlos k tsay ws farmakopoios.to tsay dinei voithima toketoy 1500 eyrv env to ika gyrw st 950.epeidi omws ola ta exw kanei mesw ika k etsi kanoyme oles me ta epidomata toketou k loxeias,fovamai nata mpleksw mi tixon k faw porta k apta 2!

ase pou me asfalizei k idivtika o ergodotis k dikaioymai k apokei 600 eyrv.ypouetw pvw de mporw na parw apo pantoy...(tsiggoyna tyha me elege o antras mou an me diavaze)

το παιδικο θα γινει λαχανι με πορτοκαι(αιτημα της κορης)

το δικο μου..λαδι μα λαιμ!!

για τη περιπτωση σου δεν ξερω..καλο ειναι να μη τα μπλεξεις!Ρωτα καποιον που ειναι μεσα στα πραγματα μηπως υπαρχει παραθυρακι!Παντως εγω εχω ΙΚΑ..αλλα θα παρω και απο την ασφαλεια μου 1500 ευρω με αποδειξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iou ugrasia einai auto? :blink::S

pantos katrinaki mou se katalevainw apolita sumpasxw mazi sou :dry:

mia apo ta idia kai dw mou exei vgei o patos na anoigw kai na taktopoiw ta koutia tis metakomisis oxi tpt allo leipei kai o antras mou kai eimai mesa sta neura egw ksepatwnwmai kai autos kanei diakopes :angry:

anastasia mou xronia polla poluxroni glikia mou ante ki me enan pono :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ?ΤΩΡΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ?ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ!!

Είχα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη αλλά στον 8ο... τώρα εμφανίστηκε από τα τέλη του 6ου σχεδόν. Θα πρέπει να επιστρέψω στην διατροφή μου γιατί σήμερα παρασύρθηκα αρκετά... Το ξέρω ότι είναι ύπουλο,γι' αυτό τέλος οι ατασταλίες μου! Όλα με τη ζυγαριά πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

iou ugrasia einai auto? :blink::S

pantos katrinaki mou se katalevainw apolita sumpasxw mazi sou :dry:

mia apo ta idia kai dw mou exei vgei o patos na anoigw kai na taktopoiw ta koutia tis metakomisis oxi tpt allo leipei kai o antras mou kai eimai mesa sta neura egw ksepatwnwmai kai autos kanei diakopes :angry:

anastasia mou xronia polla poluxroni glikia mou ante ki me enan pono :kiss::kiss::kiss::kiss:[/quote

Πραγματικα νοιωθω ετσι..σαν να κανω μετακομηση!!κι ο αλλος ειναι στη δουλεια..θα ερθει στις 1900!

Η κοιλια μου με εμποδιζει αρκετα να σκυβω να μαζευω και να πακεταρω!!

και η αδελφουλα μου ηρθε..με το μαγιουδακι της..και εβριζε τη φιλη της που αργησε να ερθει να πανε για μπανακι!!και για βοηθεια???ουυυτε καν ρωτησε! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

Είχα κ στην πρώτη εγκυμοσύνη αλλά στον 8ο... τώρα εμφανίστηκε από τα τέλη του 6ου σχεδόν. Θα πρέπει να επιστρέψω στην διατροφή μου γιατί σήμερα παρασύρθηκα αρκετά... Το ξέρω ότι είναι ύπουλο,γι' αυτό τέλος οι ατασταλίες μου! Όλα με τη ζυγαριά πάλι...[/quote:3oai8b9d]

τι να κανεις κι εσυ!υπομονη για το καλοο..

κι εγω περιμενω το σουβλατζη!με σουβλακια θα τη βγαλουν 8 ατομα!

ουτε πατατες δε θελανε!Τι σου ειναι οι Πολωνοι!πολυ δουλευταραδες..δεν εχουν σηκωσει κεφαλι! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e kai gia na mi parexigithw otan lew stin ilikia mou de lew oti emeis exoume to alanthasto ;)

apla vlepw ti diki mou aderfi pou eimaste isa sxedon kai ti noiazei pws tha vgei, pws tha dei to agori tis ktl alla ama tis zitisw tpt fisika de mou arneite apla de to skeftetai apo moni tis :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνει η παρέα;

Κατρινάκι μου καλή δύναμη καρδούλα μου...Κάπως έτσι ήμασταν κι εμείς όταν ετοιμάζαμε το δωματιάκι του μωρού μας...αλλά ήταν μόνο ένα δωμάτιο...όχι όλα... :blink: Και κοιμόμουν στο κρεββατάκι μου...

Υπομονή και μετά θα απολαμβάνεις την καθαριότητα!!!

Για την αδερφή σου ουδέν σχόλιο...Είμαι πολύ τυχερή με τις δικές μου, δόξα τον θεούλη!Η μικρή μου αδερφούλα μόνη της προθυμοποιήθηκε να ξαναέρθει!!!Τις λατρεύω τις αδερφούλες μου!!!

Οσο για τα πονάκια...παααααρα πολλά...αλλά δεν κάθομαι κιόλας. :S Κουράζομαι αρκετά...Και δεν κάνω και πολλά... :(

Για τον κορμό, μην μας βάζετε σε πειρασμό...Δεν σας παίζω.... :angry:

αλλά μιας και έρχεται η αδερφούλα μου και θα την κουράσω, λέω να φτιάξω κι εγώ για να την γλυκάνω λιγάκι (τάχα για την αδερφή μου θα το φτιάξω... :laugh: :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τρελαινεται στην ιδεα και μονο..οτι εχω μπεμπη...και θα εχει ανηψιο!!χαχαχαχου χαχαχα και αγκαλιτσες και χαδακια στη κοιλιτσα!αλλα οπως ειπες κι εσυ..ουτε καν της περναει απο το μυαλο..

και ουτε δουλευει αυτο το διαστημα!περιστασιακα και μονο!

τι να της πω μωρε..αν απο μονη της δεν της κοβει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...