Μετάβαση σε περιεχόμενο

8 εβδ. 2 ημ. κ ....τελος...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kοριτσακι μου :(:( στεναχωρεθηκα παρα μα παρα πολυ μαζι σου..ειχα χαρει τοσο πολυ πηρα τοση δυναμη και θαρρος απο σενα..ειπα λες?να τα καταφερω κ γω??

Και μετα εμαθα την εξελιξη σου..λυπηθηκα πολυ καλη μου..ομως μην το βαλεις κατω απλα για ακομη μια φορα σε δοκιμαζει..και εσυ θα τα καταφερεις γιατι εισαι δυνατη και γιατι το αξιζεις!!!Και να σου πω και κατι πολυ πολυ θετικο??Καταφερες και συλλαβεις με μια σαλπιγγα ..και αυτο ειναι πολυ σημαντικο!!!!Μονο αυτο να σκεφτεσαι και το μωρακι θα ρθει τη στιγμη που πρεπει!!!!

Ετσι για να τα ακουω κ γω!!!!

Σε φιλω :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ :(

προσπάθησε όπως είπες να ξανασηκωθείς κ μην χάνεις την πίστη σου...

εύχομαι στο μέλλον να ανταμηθφείς γι αυτό κ να κρατήσεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου..

Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ,κ ειλικρινά τώρα που διάβασα το

ποστάκι σου συγκινήθηκα πάρα πολύ..

Συνέχισε να έχεις πίστη,κ αγκαλιά με τον αντρούλη σου

θα ξεπεραστούν όλα..Δε ξερω γιατι αλλα όταν βλέπω ανθρώπους

να θέλουν τόσο πολύ ένα μωρακι,είμαι σίγουρη οτι η Παναγίτσα

είναι κοντά τους κ την κατάλληλη στιγμη θα τους το στείλει!

Να εισαι καλά..

Να προσέχεις..

Σευχαριστω παρα πολυ..για τα ομορφα κ γλυκα λογια σου mammydi...

να χαιρεσαι το κοριτσακι σου... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

konstantina mou me dielises :( :( me ekanes na ksanaziso tin defteri k gia mena apotyxia mou k tora omos eir8e mai triti efkeria k elpizo na pane ola kala opote nai koritsi mou k esi mi to vazeis kato tin epomeni sigoura 8a eisai tyxeri k 8a pane ola kala pros to paron apla ksekourasou k ksespase me ton tropo pou esi nomizesi oti 8a s ekanei na niosis kalitera ...... filenada ponao mazi sou ksero poly kala ti nio8eis alla se parakalo na krati8eis dinati k na mi to valeis kato ...

se filo glika k otan epistrepseis 8a perimeno nea sou ..mia zesti agalia apo mena se filo :(

Αθηνουλα μου γλυκεια...σευχαριστω πολυ...οι ζωες μας συνδυαζονται...απο πολλες αποψεις...ξερω οτι με νιωθεις κ με καταλαβαινεις...

Εχω χαρει πολυ με τα νεα σου, το ξερεις...μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ........................................

Ρεμπεκακι μου ομορφο...μια υπεροχη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...χαρηκα πολυ που σε γνωρισα...στο γκρουπ που ανοιξες εσυ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κωνσταντίνα μου λυπάμαι τόσο πολύ!!

Εύχομαι από την καρδιά μου να είναι η τελευταια

σου στενοχώρια και γρήγορα να χαρείς πολύ και πάλι!

Σευχαριστω πολυ μιλινα μου...μακαρι να ειναι οντως η τελευταια στεναχωρια...για μενα ..αλλα κ για ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Ο θεός είναι μεγάλος Κωνσταντίνα μου και σε έναν υπέροχο

άνθρωπο όπως εσένα θα δώσει απλόχερα ότι του ζητήσεις.

Ίσος δεν είναι ακόμα η κατάλληλη στιγμή η γίνεις μανούλα..

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ 5 χρονια και παρηγοριόμουν..

Γέμισε τις μπαταρίες σου,καθάρισε το μυαλό σου και όλα

θα μοιάζουν αλλιώς σε λίγες μέρες.Σε αγαπάμε πολύ και θα

είμαστε κοντά σου σε ότι και αν χρειαστείς! :kiss::kiss::kiss:

Λενακι μου, δε ξερεις ποσο σευχαριστω!!!! Εισαι γλυκα....

Εδω θα ειμαστε κ θα τα λεμε..κ θα χαρω πολυ οταν ερθει στον κοσμο κ το δευτερο μαιμουδακι σου...σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Λυπηθηκα παρα πολυ!!!!!!ευχομαι η επομενη προσπαθεια να ειναι πραγματικα τυχερη και να γινεις μια υπεροχη μανουλα!! :kiss:

Κιμονακι μου ...τι κανεις...? Σευχαριστω πολυ... να χαιρεσαι το γιοκα σου...κ με το καλο ναρθει κ το δευτερο...

θα σου ελεγα, οτι θανοιξουμε μαζι ενοτητα...για να τρωμε κ στον ατμομαγειρα μαζι...αλλα εγω εχω δρομο μπροστα μου...εσυ..ευχομαι συντομα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Κωνσταντίνα μου γλυκιά πόσο λυπάμαι...Να είσαι δυνατή και είμαι σίγουρη πως η τρίτη φορά θα έιναι και η καλή..Καλά κάνεις και φεύγεις να ηρεμήσεις λίγο, μην σταματησεις να σκέφτεσαι θετικά και ξέρεις πως εμείς είμαστε εδω και για τα όμορφα και για αυτά που μας στεναχωρούν. Θα σε έχω στην σκέψη μου.

Μαρακι μου..ναρθω στο "παλι απτην αρχη" ...?

Σευχαριστω πολυ...ξερω οτι κ εσυ εχεις βιωσει την απωλεια...κ αρκετα πρωχωρημενη...βρηκες το θαρρος κ προχωρας...

Με το καλο ο γαμος σου..κ ενα παιδακι συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Κωνσταντινα μου δε θα σου πω τιποτα αλλο,παρα μονο αυτο:

"Ο πονος του χθες ειναι η δυναμη σου..."

Το θυμασαι????

Σε νοιαζομαστε ολα τα κοριτσια και θα ειμαστε εδω για σενα.

Μολις το διαβασα, με επιασαν τα κλαματα Δεσποινακι μου...το θυμηθηκα ναι...σευχαριστω πολυ...

Σε φιλω γλυκα γλυκα...με το καλο να ερθει το παιδακι σου...

Εμεις θα τα πουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

Λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου..

Πραγματικα με συγκινησες με αυτα που γραφεις και το οτι δεν χανεις την πιστη σου σε μια τοσο δυσκολη στιγμη..

Ξεκουρασου,ηρεμησε αλλα μην το βαζεις κατω κι οταν νιωσεις ετοιμη θα προσπαθησεις ξανα,γιατι εμεις οι γυναικες,οταν νιωσουμε την επιθυμια να γινουμε μανουλες υπομενουμε πολλα..

:kiss::kiss::kiss:

Barb μου..οχι δεν χανω την πιστη μου..θα συνεχισω...κ οπου με βγαλει...

Κ εσυ με το καλο ενα μωρακι δυνατο κ γερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

kwnstantina mou den exoume ksanamilhsei alla niw8w pragmatika thn anagkh na sou grapsw..den kserw ti na sou pw..skeftomai,skeftomai..alla mataia!milhses me ton pio omorfo tropo pou 8a mporouse na milhsei mia gunaika gia ton suzugo ths,to mwraki pou xa8hke kai propantwn gia ton Theo..den parapone8hkes,den evrises parolo ton pono sou..exeis pisth kai polu agnh kai ka8arh psuxh kopela mou kai gi'auto 8a antameif8eis,na sai sigourh!na 8umasai exeis ena akomh aggeloudaki na se prostateuei!an se eixa konta mou 8a se epairna mia toso dunath-zesth agkalitsa!!lupamai gi'auto pou zeis..mh zhtas suggnwmh apo ton antroulh sou!den eftaikses se kati..o Theoulhs h8ele to sporaki sou konta Tou!euxomai grhgora me ena sporaki suntoma!!!!se filw gluka!!!

An-n Μου σευχαριστω για τα καλα σου λογια...κ την αγκαλια, ειναι σα να μου την εδωσες!!!Ας γινει το θελημα Του....οτι θελει Εκεινος...

Με το καλο να ερθει στον κοσμο κ το μπεμπακι σου!!! Καλοτυχο κ γερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki έγραψε:

koppelitsa moy eklapsa kai egw mazi soy kai tha klaiw mia zwh gia ta aggeloydia mas kai oloy toy kosmoy fysika oso pernaei o kairos mallon tha niwsoyme kalhtera apo oti akoyw vevaia soy lew giati kai egw eimai mia apo aytes tis manoyles poy exase to mwraki tis egw vevaia to gennisa kai ezhse mono 2 meroyles ti na kanw omws prepei na proxorisw mprosta gia emena kai pio poly gia ton yperoxo antroylh poy exw opos kai esy .........se filw glyka...............

Γλυκια μου κοπελα..θα ειμαι ειλικρινης μαζι σου...ειχα διαβασει το θεμα σου..μπηκα να σου απαντησω, αλλα δεν ηξερα τι να γραψω!!! Ειχα στεναχωρηθει παρα πολυ με αυτο που σου συνεβει κ απλα..δεν ειχα λογια...εψαχνα, εψαχνα, μεχρι που πατησα το "ακυρο"...

Τωρα..μπαινοντας ...ειδα οτι εσυ βρηκες τη δυναμη να μου γραψεις...τη βρηκες..παρολο που ο δικος σου πονος ειναι αβασταχτος με ολο αυτο που βιωσες...Με αφησες αφωνη...

Ευχομαι ο Θεος να σου στειλει οσα παιδακια επιθυμησεις...κ οτι αλλο θελησεις στη ζωη σου...

Εισαι ενας υπεροχος ανθρωπος κ απλα σευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

Λυπάμαι πολύ,πάρα πολύ.Εύχομαι συντομα να βρεις το κουραγιο να ξεφυγεις από τον ιδιο σου τον εαυτο και τη θλίψη,να σηκωσεις το κεφάλι και να ξαναπροσπαθησεις...να δεχθεις πως όλα ειναι θέλημα θεού όσο δυσκολο κι αν ειναι αυτό...να πάρεις δύναμη και όλα θα γίνουν...

Νανα μου, σευχαριστω...

Συμφωνω μαζι σου..ολα ειναι θελημα Θεου...

Οτι επιθυμεις κοριτσακι μου...ευχομαι ο θεος να στα χαρισει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi2007 έγραψε:

καλημερα κ λυπαμαι πολυ!τα λογια σου με εκαναν να θυμηθω κ εγω την δικη μου απωλεια που ειναι κ φρεσκια.εχεις τοσο δικιο σε οσα λες.να θυμασαι πως τιποτα δεν ειναι τυχαιο κ ολα γινονται για ενα σκοπο.για να το πηρε ο θεουλης μαζι του, το ειχε περισσοτερο αναγκη....μεγαλωνει την στρατια των αγγελων... του ετσι ωστε οταν ερθουν στον κοσμο μας γερα παιδακια αυτοι να τα προσεχουν κ να τα καθοδηγουν!!!οταν με το καλο κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου θα ξερεις οτι απο εκει ψηλα θα εχει πολλους φυλακες αγγελους να το προσεχουν.ξερω πως ισως να ποναει αυτο που θα πω αλλα καλυτερα που εγινε ετσι(κ το δικο μου στην ιδια περιπου εβδομαδα σταματησε η καρδουλα του),σκεψου αργοτερα στην αυχενικη ή τον β'επιπεδου να φαινοτανε οτι ειχε προβλημα...τοτε θα επρεπε εσυ να επιλεξεις τι θα γινει...να το γεννησεις κ να το χασεις λιγα χρονια αργοτερα...ή να το σκοτωσεις απο την κοιλια σου...κ τα δυο πονανε παρα πολυ!!! καλυτερα ετσι...η φυση κ ο θεος προνοουν.

κ κατι τελευταιο...να θυμασαι οτι ο θεος μας δινει οσα μπορουμε να αντεξουμε!!!σκεψου λοιπον ποση δυναμη εχεις κ προχωρα μπροστα με πιστη,υπομονη κ αισιοδοξια.ευχομαι ο χειμωνας που θα ερθει να ειμαστε παρεουλα κ να περιμενουμε τα μπεμπε μας.φιλακια κ καλη ξεκουραση.

"Ο Θεος μας δινει οσα μπορουμε να αντεξουμε"...αυτο μου το ειχε πει ο γιατρος μου...τον Νοεμβρη...στο πρωτο χειρουργιο..λιγο πριν με κοιμησει...γυρισα κ τον ρωτησα "γιατι" κ μου απαντησε αυτο....επειτα κοιταξα το ρολοι του τοιχου...εγραφε 20:55 κ κοιμηθηκα...

Παντως εχεις δικιο σε ολα αυτα που λες..διαβαζω την απωλεια που βιωνουν οι κοπελες που χανουν τα μωρακια τους σε προχωρημενη κυηση..κ σπαω...λεω, δεν ειναι δυνατον...μιλαω κ εγω...

Τι να πω...δυναμη να δινει ο θεος σε ολους μας....σευχαριστω πολυ...κ ευχομαι οτι επιθυμεις κουκλα μου..κ ενα γερο μωρακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, λυπάμαι πολύ.... :(

Να εχεις πίστη. Να κοιτάζεις μπροστά. Και να ξαναρχισεις σε λιγο καιρό τις προσπάθειες. Αφού έγινε, άρα υπάρχει!

Την επόμενη φορά, θα έρθει το Θαυμα! Σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Με συγκινησες ψυχουλα μου ..εκλαψα πονεσα ..θυμηθηκα τα παλια ..

ακομα ποναω για τις ψυχουλες εκεινες που βρισκονται στον ουρανο ..

αλλη μια εφυγε ...ποση δυναμη να εχεις ???

τι να σου πω, οταν εγω δεν ηξερα τι να πω στον ιδιο μου τον εαυτο ..

ειμαι πολυ μικρη για να βρω απαντησεις ...ο θεος εκει ψηλα πιστευω οτι γνωριζει τον λογο ..

θελω να ξερεις πως οτι χρειαστεις θα ειμαι κοντα σου ..να το θυμασαι ..

σε οσα περασαν και σε οσα θα ερθουν ..

σιγουρα καπου στο δρομο θα ειναι να εροθυν ..

το αξιζεις ...

Βασουλα μου γλυκεια...τι να πεις κ εσυ...ποσο πονο εχεις βιωσει...κ ποσο αγχος...ο μπεμπης ομως τωρα ειναι στο δρομο!!!

Σευχαριστω πολυ για τα γλυκα σου λογια...σευχαριστω πολυ που ησουν διπλα μου, στις αγωνιες μου...σευχαριστω για τις συμβουλες σου...

Με το καλο να ερθει το αντρακι σου κοριτσαρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Τι να σου πω κι εγω....τι να υπολογισεις απο τα δικα μου λογια, η ψυχουλα σου το ξερει....βαστα γερα!!!!!Μη λυγιζεις....εχετε πολυ αγαπη με τον αντρα σου θα ερθει το μωρακι σας, πιστεψε το!!!σε φιλω γλυκα!

Αναστασια μου, σευχαριστω πολυ!!! Με το καλο να ερθει κ το δικο σου γερο σπορακι!!!

Θα βαστησω γερα, δε θα λυγισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

ψυχουλα μου γλυκεια ποσο λυπηθηκα δεν ξερω τι να πω....να εισαι δυνατη κ αισιοδοξη!!!

ευχομαι ενα υγειεστατο μωρακι να ερθει στην ομορφη οικογενεια σας πολυ συντομα γιατι το αξιζεται. :kiss::kiss:

Αχ βρε φιλεναδα...παντα εδω κ παντα διπλα μου...σευχαριστω πολυ....Ευχομαι τα καλυτερα κ για σενα!!! Συντομα μανουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Λυπαμαι παααρα πολλη! Εχε δυναμη και πιστη......

Bibibo μου σευχαριστω πολυ...αν θυμαμαι καλα εχεις ενα κοριτσακι κ πας για το δευτερο...? ελπιζω να θυμαμαι καλα...

Οτι επιθυμεις...

(μεκανες κ γελασα να σου πω...θυμηθηκα την κουκλα μου..την μπιμπιμπο...ολες νομιζω ειχαμε κ μια...θυμαμαι την ειχα κουρεψει κ περιμενα να μακρυνει το μαλλι της...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

κωσταντινα μου καρδουλα μου λυπαμαι πολυ...τι να σου γραψω κουραγιο κ υπομονη...φιλια πολλα καλη μου...προσπαθησε να ηρεμησεις.

Χρυσανθη μου...εμεις τα λεμε πμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

οχι ρε γαμωτο...λυπάμαι πολύ...πραγματικά μακαρι να ειχαμε μια απάντηση. γτ να συμβαινει αυτο το πράγμα?γτ? όσες χασαμε τα μωρακια μας μαυτο το γιατι θα ζουμε. Κουράγιο κοπέλα μου.

Ελα ντε...γιατι να συμβαινει αυτο..σε ολες μας..κουραγιο κ σε σενα κοριτσακι μου...με το καλο να σου στειλει ο Θεος ενα μπεμπακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

οταν μας το ειπε η crazy στενοχωτηθηκα πολυ. δεν μπορω να σου πω κατι...ειμαστε εδω οποτε μας θες... :kiss::kiss::kiss:

Τινκυ μου σευχαριστω πολυ....ευχομαι γρηγορα νακουσουμε κ τα ευχαριστα απο σενα..... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...