Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΝΟ 5 !!!!!!!!!


Recommended Posts

λοιπον εβγαλα φωτο βραδιατικα κ τις περασα κιολας..στην ομαδα ειναι!! ειμαι ενα χάλι μαυρο αλλα εσεις κοιταξτε μονο τα φορεματα!! χαχαχαχαχα

ας αρχισει η ψηφοφορια!!! ποιο να βαλω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον,σοφακι,ειδα τις φωτο και θα σου πω τη γνωμη μου....εμενα μου αρεσει περισσοτερο το μαυρο....εγω ειμαι και του μαυρου γενικοτερα! ;) σκεψου οτι στον πολιτικο γαμο ειχα φορεσει μαυρο φορεματακι με ασημι λεπτομερειες... :) τωρα,αν θες να το φωτισεις περισσοτερο,μπορεις να βαλεις μια πιο ανοιχτοχρωμη εσαρπα και ζωνη!!!!αυτα απο μενα!!!τι λενε οι υπολοιπες κλοτες?????? :P

χρυσουλινι μου,μονο πρωι και βραδυ πινει γαλα????δε θελει αλλες ωρες???ποσα γευματα κανετε????εγω θηλαζω γυρω στις 6 φορες + τα 2 γευματα με στερεες....αλλα δεν πολυτρωει...λιγες κουταλιτσες καθε φορα!!!! ;) οσο για τη θαλασσα...ευκολο!!!!παρτε ενα καραβακι κι ελατε!!!!!! B)

η συμπεθερα μου που χαθηκε?????κατερινιω??????????

κανγκουρακι,βαλε μας καμια φωτο να δουμε τα βαφτιστικα!!!!!

βικακι,την εστρωσες στη δουλεια την πεθερα????χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

τσελινκα,χαιρομαι που θα παιξουμε μαζι α εθνικη!!!!ηρθε η ωρα σας!!!!!!!!!!μπουχαχχχαχα!!!!! :P

καληνυχτα κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OY ΡΕ ΓΚΡΟΥΣΙ...ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ...ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΥΡΟ ΨΗΦΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ..ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΙ ΣΙΚ?ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΦΟΡΕΜΑ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,ο μπεμπουλης αρχισε παλι να κοιμαται καλα και να ξυπναει μονο μια φορα το βραδυ φτου φτου να μην τον ματιασω

σοφακι μου το μαυρο σου παει πιο πολυ ασηζητητη το αλλο σε μεγαλοδειχνει και τι πειραζει αν ειναι μαυρο με τα καταλληλα αξεσουαρ ωραιοτατο θα ειναι ;) τα γλυκα σου ετσι πως τα περιγραφεις πρεπει να ειναι πολυ ωραια ;)

συμπεθερα ευα εδω ειμαι εγραψα χτες το πρωι και ειχαμε γαμο το απογευμα γιαυτο δεν ξαναμπηκα,ευτυχως ηρθε η μανα μου και κρατησε το μπεμπη και πηραμε μονο τα μεγαλα εκ τον οποιον ο δευτερος κοιμηθηκε στο κεντρο ο μεγαλος νυσταξε και γκρινιαζε και φυγαμε πριν την ωρα μας τελοσπαντων

πατσυ μια χαρα θα εισαι και με το παντελονι ποιος ειπε οτι πρεπει να φοραμε φορεμα ντε και καλα αντε εγω να δουμε τι θα βρω να παρω μαυτο το τεραστιο βυζι νομιζω δεν θα βρισκω τιποτα,χθες για το γαμο δοκιμασα ολλα τα φορεματα μου και ολλα δεν μου κλεινουν στο στηθος τα νευρα μου ευτυχως ειχα ενα ελαστικο και εβαλα

αυτα τα νεα μας πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΕύα μου , πίνει πρωί βράδυ γάλα , περίπου στις 11:30 τρώει φρουτόκρεμα , το μεσημέρι κρεατόσουπα ή κοτόσουπα (αναλόγως το menu) και το απόγευμα κρέμα φαριν λακτε ή βανίλια. Δηλαδή κάνει 5 γεύματα. μετά τις στερεές τροφές αν την βάλω στο στήθος κλαίει .. ή άντε να ρουφήξει τρεις γουλιές...

Sorry κιόλας που σας τα πρήζω αλλα δεν θέλω Σαββατοκύριακο να πάρω τον παιδίατρο...

Καλημέρα σε όλες και καλή Κυριακή!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

χρυσουλινι μου,εμενα ο παιδιατρος μου ειχε πει να αρχισω να αντικαθηστω γευματα θηλασμου με στερεες,και να σου πω στην αρχη ειχα φοβηθει μην αποθηλασω,αλλα η μικρη αν δεν την βαλω στηθος μπορει να σηκωσει ολη την αμοργο στο ποδι... :P μια φιλη μου που εχει μωρακι 3 μηνες μεγαλυτερο απο τα δικα μας 5 γευματα κανει αλλα με ξενο γαλα.βεβαια,εμεις δεν εχουμε βαλει και τριτο γευμα ακομα!!!απο βδομαδα μαλλον...αλλα γενικα δεν τρωει πολυ....απ οτι ξερω αν θηλαζεις μονο πρωι-βραδυ θα αποθηλασεις σιγα-σιγα....αλλα αφου τοσο θελει η μικρη σου τοτε καλα κανεις!!!!!ισως οι υπολοιπες κοπελες ξερουν περισσοτερα!!!!!να σε ρωτησω,το στηθος σου πως ειναι?????εχει προσαρμοστει στο πρωι-βραδυ????γιατι εμενα μπορει και να εκραγει αν το αφησω τοσες ωρες!!!!!! :laugh:

πατσυ,βαλε μας κι εσυ φωτο να σε δουμε και να σου πουμε!!!!μια χαρα πιστευω θα ειναι και το παντελονι!!!!! ;)

κατερινακι μου,ελπιζω να σε πετυχω να τα πουμε!!!!μακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ευάκι μου έχει προσαρμοστεί πλήρως. δεν έχω πρόβλημα. κατάλαβα ότι μου μειώθηκε η παραγωγή από αυτό. Σε αυτό το γεύμα που της έδωσα, της έδωσα πρώτα γάλα (την σταμάτησα μετά από 10 περίπου λεπτά, δηλαδή πριν ολοκληρώσει την ποσότητα που ήθελε) και μετά έφαγε και την φρουτόκρεμα. Είμαι μπερδεμένη, ευχομαι να κάνω καλά! :)

Άντε τρέχα παραλία και μην ξεχνάς τις βουτιές που σου λέω να κάνεις και για εμάς!!!!

Φιλακιαααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια!!!

Χρύσα να την βάζεις στο στήθος καλά κάνεις. Και εγω χθες και σήμερα το πρωι που ειμαι σπιτι μετα τη φρουτοκρεμα και μετα την κρεατοχορτοσουπα την έβαλα στο στηθος και μια χαρα έφαγε και με ξεφουσκωσε λίγο γιατι και εμενα το στηθος τουμπανο γινεται μετα απο τοσες ώρες. Τις καθημερινες έλεγα να σταματησω να αντλω στη δουλεια αλλα θα βγαζω έστω λίγο απο το ένα και λίγο απο το άλλο για να ξεφουσκώνω και να διατηρήσω όσο μπορώ τη γαλουχία.

Σοφία και εγώ νομίζω ότι το μαύρο σου ταιριάζει πιο πολύ. Μπορείς να το συνδυάσεις με τα χρώματα που θα έχει ο άντρας σου και έτσι να να δένετε για τις φωτο.

Σας αφήνω γιατι ξυπνησε το μπουμπουκι μου

Αν βρω χρόνο αργότερα θα σας βάλω και εγώ φώτο στην ομάδα.

Φιλιά σε όλες!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλινι μου,καλα εκανες και της εδωσες γαλατακι πριν!!!!και η πατσουρου λεει οτι αν δε θες να αποθηλασεις να δινεις γαλατακι πριν απο καθε γευμα μεχρι να χρονισει το μωρο.εσυ ποτε σκεφτεσαι να αποθηλασεις????εγω λεω οταν χρονισει να αρχισω να της δινω φρεσκο και σιγα-σιγα να αποθηλασουμε!!!!!αν και απο τωρα το ξερω οτι θα μου λειψουν πολυ αυτες οι στιγμες με τη μικρη κρεμασμενη στο στηθος!!!! ;) σημερα δεν θα παμε για μπανακι αλλα αυριο δε θα σε ξεχασω!!!!!

θα κανουμε μπλουμ και για σας!!!!! :laugh:

βαλε μας φωτο καγκουριδου!!!!!!! :)

σοφακι,που εισαι????εχει αρχισει η ψηφοφορια!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!

Βλεπω ολες το μαυρο ε?? κ εγω αυτο θελω αλλα ο Κωστης θελει το αλλο...αμαν! δεν ξερω τι να κανω πια...

Πατσυ βαλε κοπελα μου παντελονι κ μια χαρα θα εισαι!αφου εισαι θεα λεμεεεεε!!!! ;) αν ειχα κ εγω μια πολυ καλη μπλουζα αυτο θα εκανα κ τελος η δουλεια!

Καγκουρουλα μου δεν μπορω να το συνδυασω με τα χρωματα του αντρα μου γιατι δεν εχω μπεζ μπολερο κ δεν παιζει τωρα να αγορασω αλλο θα με κρεμασει ο Κωστης που ετσι κ αλλιως θελει το μακρυ.

Εμεις κοριτσια αυριο εχουμε εμβολιο κ θα μας ενημερωσει κ ποτε θα φαμε κ εμεις κρεμες κλπ για να δουμε τι θα πει...

πολλα πολλα πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλες μου !!!Καλοριζικο το ""5 """.

Ματινα και Χρυσα να σας ζησουν τα παιδακια σας..Βαλτε φωτο να δουμε .

Εγω σημερα ξεκουραστηκα αρκετα .Ο ζουζουνος μου σημερα δεν θελει να φαει .Με το ζορι εφαγε 380μλ΄.Ισως ειναι και απο τα δοντια γιατι ολη την ωρα βαζει τα χερια μεσα στο στομα και γκρινιαζει.Σημερα του εδωσα πρωτη φορα μηλο .Στην αρχη ξυνιστηκε λιγο αλλα εφαγε αρκετο..

Σοφακι σου εγραψα και στην ομαδα.Το εμπριμε πιστευω οτι ταιριαζει περισσοτερο στη βαφτιση.Το μαυρο ερχεται πιο καθημερινο .Βεβαια η επιλογη δικη σου.Βαλε αυτο που αισθανεσαι πιο ανετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΑΥΤΙ Κ Ο ΑΔΕΝΑΣ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΟΛΥΝΣΗ Κ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ. :)

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ Κ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.. ;) :laugh:

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙΝΑΚΙ Κ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΧΡΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ!ΣΤΗ ΧΡΥΣΑ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΤΗΛ.

ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΟΛΗ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι διαβάζουν τα ματάκια μου? Χάλιαο καιρός τώρα που θα έρθω???

Αααααα δε θέλω τέτοια :angry: Και να φανταστείς ότι εδώ φτιάχνει...

Χρυσουλίνι για τα παιδάκια που θηλάζουν και μέχρι τη συμπλήρωση του πρώτου έτους, κύρια τροφή είναι το μητρικό γάλα και οι στερεές είναι συμπληρωματικές του θηλασμού. Δηλαδή δεν αντικαθιστάς θηλασμό με στερεές αλλά θηλάζεις όπως και πριν και προσφέρεις επιπλέον και στερεές να φάει το μωρό όσο θέλει.

Αυτό το πρόγραμμα που κάνεις τώρα, το συστήνουν οι παιδίατροι στα παιδάκια που πίνουν ξένο, γιατί το υπερβολικό ασβέστιο που έχει το αγελαδινό γάλα εμποδίζει την απορόφηση του σιδήρου από τις τροφές και μπορεί να οδηγήσει σε αναιμία! Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει με το μητρικό που αντίθετα έχει παράγοντες που βοηθούν στην απορόφηση θρεπτικών συστατικών από τις τροφές.

Το μητρικό γάλα έχει ακομα πολλά να προσφέρει και μετα τους 6 μηνες και ο θηλασμός πρέπει να συνεχίζεται ανεμπόδιστος.

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι θηλάζεις -όσο θέλει η μικρή- και να δίνεις στερεά τροφή μετά από 1 με 1μιση ώρα και όσο φάει!

Αυτά αν θες να συνεχίσεις να θηλάζεις βέβαια... Αν θες να αποθηλάσεις σιγά-σιγά κράτα το πρόγραμμα που έχεις τώρα, απλά έχε υπ'οψιν σου ότι μπορεί το γάλα σου να μειωθεί πολύ και να χρειαστεί να δώσεις ξένο σύντομα.

Σοφία το μαύρο ψηφίζω και εγώ ;) Κάπως σε μεγαλώνει το εμπριμέ μου φαίνεται. Να του πεις του άντρα σου ότι οι φίλες σου είπαν μαύρο - πάει και τελείωσε! :silly:

Όλια ζόρι τα δοντάκια...Κι εμένα από τότε που άρχισαν να βγαίνουν τα 2 κάτω δεν τρώει καλά κατα τη διάρκεια της ημέρας και περνάμε όλο το βράδυ με το μεμέ στο στόμα :S

ΒΙΚΑΚΙ περαστικά στον αντρούλη!

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλοριζικο το 5!!!!!!!!!

Σοφακι εγω ψηφιζω το εμπριμε ταιριαζει πιο πολυ νομιζω με την περισταση!και με τα δυο εισαι κουκλιτσα ομως οποιο κι αν αποφασισεις!

Χρυσουλινι εγω δεν ειμαι ειδικος αλλα απ'οσο γνωριζω και μονο πρωι βραδυ να θηλαζεις δεν κοβεται το γαλα σου απλα μειωνεται και προσαρμοζεται ν απαραγει μικροτερη ποσοτητα.Δεν νομιζω οτι σημαινει οτι θα αποθηλασεις αν θηλαζεις πρωι βραδυ και δινεις κανονικα τις στερεες τροφες.

Καλυτερα ομως να ενημερωθεις απο τον παιδιατρο σου :) Παντως η δικη μου παιδιατρος και να συνεχιζα το θηλασμο μου χε πει μονο πρωι βραδυ(μαλιστα μου το χε πει και σαν ενθαρρυντικο παραγοντα αν ηθελα να συνεχισω να θηλαζω, οτι και καλα δεν θα κουραζομουν τοσο πολυ).

'Εμεις αυριο εχουμε ραντεβου για μπομπο προσκλητηρια και στολισμο!

Επισης αυριο ξεκιναμε πατατα κολοκυθι καροτο!Να δουμε πως θα αντιδρασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!!

Μπηκα πρωι πρωι να σας γραω τα νεα μας!!!

Καταρχην καλοριζικο το 5!!!!

Ευχαριστω και για τις ευχες κοριτσια μου!!!

Ο μικρουλης μου ηταν πολυ κυριος!!!

Στην κατηχηση επιανε τα μουσια του παπα και μετα το βιβλιο του :laugh:

Του το εδωσε κιολας το κοιταξε καλα καλα και το επεστρεψε στον πατερ!!!

Στην διαρκεια της βαφτισης δεν εκλαψε καθολου παρα μονο λιγο στο ντυσιμο.

Εγω δεν ειχα καθολου αγχος παρα μονο ο νονος.

Ολα πηγαν πολυ καλα ευτυχως.

Πιο πολυ ακουγοταν ο Μιχαλης παρα το μωρο.

κατι τον τριγυρναει γιατι μου ανεβαζει πυρετο και με το που δινω ντεπον πεφτει.

Δεν εχει κανενα αλλο συμπτωμα ομως και δεν ξερω απο που προερχεται ο πυρετος.

Εντωμεταξυ οσο ημασταν στην εκκλησια ειχε ηλιο και με το που πηγαμε στο τραπεζι επιασε ενα μπουρινι αλλο πραγμα αλλα ευτυχως προλαβαμε εμεις!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα!

Γινεται ενας ψυλοχαμος εδω με 4 μωρα,ειναι της αδερφης μου εδω τα παιδια αλλα περναμε καλα.

Απλα περιμενουμε να φτιαξει ο καιρος να παμε και θαλασσα για κανενα μπανακι!

Αυτα κοριτσια μου!

Οταν ξαναμπορεσω θα σας βαλω και φωτο να δειτε αν και η αδερφη μου με τα μωρα ξεχασε να βγαλει απο την δικη μας καμερα φωτο και προλαβε ισα ισα στο τελος να βγαλει μια δυο :blink:

Τα φιλια μου σε ολες και να ευχηθω και στην Ματινα μας να χαιρεται το ονοματακι τους!!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χρύσα μου να σου ζήσει ο μικρούλης σου!

Τι καλά που δεν έκλαψε κι έγιναν όλα ήρεμα κι ωραία :)

Εγώ έχω πολύ άγχος από τώρα. Φοβάμαι ότι θα μας ακούσετε μέχρι το νησί :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις ομορφες!!!

snowgirl ειδα τη φωτο και μπηκα να σου γραψω,τι ομορφο πλασματακι ειναι αυτο>??????? να οσυ ζησει αγαπη μου,δεν ειχα δει φωτο !! ειναι κουκλι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ,ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ,ΥΓΕΙΗΣ,ΠΑΝΤΑ ΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΧΑΖΗ Η ΚΩΛΟΓΡΙΑ.ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ..ΤΡΩΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ....ΑΛΛΑ ΜΠΛΛΛΛΛΛΛΛ.ΜΠΗΚΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΑ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΡΗ ΚΛΟΤΑ ΒΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΕΙΣΑΙ?ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΣ...ΕΛΕΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλημερα στις ομορφες!!!

snowgirl ειδα τη φωτο και μπηκα να σου γραψω,τι ομορφο πλασματακι ειναι αυτο>??????? να οσυ ζησει αγαπη μου,δεν ειχα δει φωτο !! ειναι κουκλι!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ μικρούλα μου!

Με το καλό και το δικό σας το κοριτσάκι!

Πώς είσαι? Φουσκώνει η κοιλίτσα? Όλα καλά?

Ο Χρήστος έχει χαζέψει ή όχι ακόμη? :P

Πολλά φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα που είστε όλες σήμερα που κοιμάται η μικρή και είμαι αραχτή?

Τελικά το παιδί μου ήλιο θέλει...

Σήμερα που έχουμε καλή μέρα είναι αγγελούδι!

Πάτσυ πάλι βρίζεις? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,να σας ζησουν τα παιδακια σας χρυσα και ματινα συμπεθερα να ειναι γερα και ευτυχισμενα

ωραια χρυσα μια χαρα που δεν εκλαιγε ο μικρουλης και μπορεσες και χαρηκες την βαφτιση εμενα και τα δυο εκλαιγαν και δεν το χαρηκα καθολου ασ ελπισω πως ο μπεμπης δεν θα κλαιει,ματινα περιμενουμε νεα σου

εδω απο το πρωι σημερα εχει εναν κολοκαιρο βρεχει συνεχεια χαλια :angry:

σημερα εσκασε και το δευτερο δοντακι γιαυτο ηρεμησε και χθες δεν ξυπνησε καθολου το βραδυ :)

σας αφηνω παω να ταισω τον μπεμπουλη πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ.Κ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΟΛΟ ΒΡΟΝΤΕΣ Κ ΑΣΤΡΑΠΕΣ Κ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΣ ΑΤΙΜΕΣ! :angry:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ Κ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΧΕΡΙΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΟΤΙ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ..

ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΥ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ!ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΟΠΩΣ ΤΡΩΕΙ ΠΛΕΟΝ Κ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΚΡΕΜΑ.

ΛΕΙΠΕΙ Κ Η ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΡΟΤΑΚΙ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ.ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΘΑ ΤΗ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ Η ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΘΑΥΡΙΟ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 17 ΙΟΥΛΗ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.

Κ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΙΣ 9 ΙΟΥΛΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 16 ΓΙΑΤΙ 17 ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΤΟΥ ΞΑΔΕΛΦΗΣ Κ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΙΑΣ ΚΟΛΗΤΗΣ ΜΑΣ ΦΙΛΗΣ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΓΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 18.Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΣΗ,ΔΗΛ ΡΟΥΧΑ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΘΑ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ;ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΡΩΤΑΩ ΚΟΥΦΑ ΤΩΡΑ;; :dry::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ???ΕΓΩ ΒΡΙΖΩ???ΟΥΥΥΥΥΥ..ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗ.ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΑΔΙΚΑ...ΜΕ ΛΑΣΠΟΛΟΓΕΙΣΣΣ,.ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΕΜΕΝΑ 2 ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ..ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΜΥΓΑΑΑΑ.ΕΤΣΙΙ.ΝΑ ΜΑΘΕΙ Ο ΚΛΑΨΙΑΡΗΣ..ΣΚΑΤΑΚΙΑ....ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΚΛΑΙΕΙ...ΓΡΡΡΡΡ./ΕΛΕΟΣ. ΤΑ ΔΟΝτιΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...