Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 Νο 11!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νανα ξυπναει το βραδυ και σας θελει να σας βλεπει;;;

γιατι δε δοκιμαζετε να το ναφησετε μονο του;;; το πολυ πολυ να κανεις μερικα δρομολογια... ελπιζω να ειναι κοντα τα δωματιασας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

καλε τι ειναι αυτο το πραγμα αυτες τις μερες;

την παρασκευη ερχονται κατι ξαδερφια του Κωστα να μας φερουν μια στρατα

και ενω τους ειπα οτι 9 τα κανω μπανιο ήρθαν 8:30 και εφηγαν 10 παρα

μετα

κλαματα καλο καναμε μπανιο μαμ και τα κοιμηθσαμε

και 11 παρα ηρθαν οι κουμπαροι μας και εφηγαν 1

κοιμηθηκαμε 2 και ξυπνησαμε 6

εχθες ειχαμε γαμο

μια απο τα ιδια

γυρισαμε 2 κοιμηθηκαμε 3 και ξυπνησαμε σημερα στις 6 - εγω κοιμηθηκα λιγο παραπανω

σηκωθηκε ο αντρας μου

ειμαι χωμα

βαριεμαι και να γραψω

πονανε μεχρι και τα δαχτυλα μου

εχω στεναχωρηθει λιγο και με μια φιλη αφηστε

παω να ετοιμασω φαι για τα παιδια και τα λεμε ελπιζω αργοτερα

παει και μπανιο ρε γμτ θα βρεξει εδω

συμπεθερουλα μου μια χαρα ειναι κουκλα μας ετσι;

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Βαγκ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε παιδιά τον γιατρό δεν τον παίρνω πάλι γιατι θα με ξεχέσει. Στο 3μηνο όταν με ξαναείδε είπε να κανω ορμονικές εξετάσεις, ξερετε αυτες τις FTH κλπ. γιατί λεει μετά τη γέννα οι ορμόνες μπορεί να αλλάζουν κι εγώ δεν τις έχω κάνει :P Και δε θυμαμαι αν πρεπει να τις κανω 3η-6η μέρα περιόδου ή δεν έχει να κανει. :P Μια φίλη μου είπε για μεσοκύκλιο αιμμόροια.Πρώτη φορά το άκουγα.Είναι λέει αίμα λίγο πριν την ωορρηξία.Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι οτι οι ορμόνες μου τρελάθηκαν γιατί το σώμα μου μού μιλάει κι εγώ δεν το ακούω.Μου λέει:Κυρά μου, πήρες 10 κιλά σε 8 μήνες!!!Τι περιμένεις να κάνω;;;;

Ααααααα!Δε σας ειπα καλέεε!Το τραγούδι μας αυτές τις μέρες:ΕΒΓΑΛΑ ΔΟΝΤΑΚΙ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΦΟΥΤΑΚΙ!Το κάτω μπροστά! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα......

Σωσωκα ευχομαι να παει καλα το ταξιδι..

Κι εγω σε θαυμαζω που δε μασας και πας παντου με τη μικρη..

Βαγκ το αυτοκόλλητο δεν το έβγαλα φωτο..μονο η σωσω τα κανει αυτα..χαχχαχα

Νανα ειναι πια μεγαλο παιδακι..δεν χρειαζεται κανενα στο δωματιο..

Σκεψου οτι εγω και τα 2 τα πήγα απο 40 ημερων..και γενικως ποτε δεν τα κοιμησα..

Την αφηνω στην κουνια κι οποτε κοιμηθει..

Σημερα κοινωνησαμε..ωραια ήταν και με τα 2..

Μετα κατσαμε για καφεδακι και μολις ήρθε ο καφες ξεκινησε καταιγίδα και φυγαμε αμεσως!

Αμαν αυτο το κλιμα..τροπικο εχει γινει!

Περιμενουμε να φτιαξει ο καιρος να φυγουμε για Χαλκιδα..

Αν συνεχισει η βροχη πάει και το θερινο σινεμα αποψε γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Ισμήνη, το πέταξες το αυτοκόλητο; Κρίμα δεν το ξανάδινες στον Ορέστη να παίξει;

Καλά Ντόμ έχεις αίμα και δεν πας στο γιατρό; Κι αυτός τί είναι και κάνει διάγνωση από το τηλέφωνο, ο γιος του γεια φαντάσου;

Μάλλον κάποια κυστούλα στις ωοθήκες σου θα είναι και θα θέλεις αντισυληπτικά (χαχα εγώ είμαι η κόρη του γεια φαντάσου). Αλλά μην το αφήνεις έτσι.

Σωσώ μάλλον δεν θα σου ξαναμιλήσω :laugh: . Από Σαντορίνη Αμοργό. Λυπήσου μας.....

Η Ειρήνη είναι πάλι άρρωστη;

Χαρά τί κάνει σήμερα ο μπεμπάκος;

Βάγκαμν σε είχαμε χάσει.

Εμείς πήγαμε το πρωί για μπάνιο και τώρα ξεράθηκαν όλοι στον ύπνο.

Ρε κορίτσια γιατί μας ρωτάνε όλοι, δίδυμα είναι τα μωρά. Μα καλά δεν φαίνονται;

Θα μπορουσαν δηλ. να μην ήταν; Και πότε θα έκανα το ένα πότε το άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε Φροσω και εμας μας το ρωτανε! επισης ο αντρας μου εκνευριζεται, οταν ειμαστε με το καροτσι στο δρομο και οσοι περνανε λενε, ταχα, κρυφα μεταξυ τους... αχ, κοιτα... διδυμα! λες και βλεπουν αλιεν! εμενα δε με πειραζει... ισως και εγω να το ειχα κανει καμια φορα πριν.. εμενα αυτο που μου τη σπαει ειναι οταν τα εχω ντυμενα το Σπυρο με γαλαζια πχ και τη Μαριαννα με κατι σε ροζ-κοκκινο, ή καλτσες η μπλουζακι και με ρωτανε, αγορακια;;; ή λενε το Σπυρο για κοριτσι και τη Μαριαννα για αγορι! ελεος!

Ισμηνη, μεταξυ μας, και εγω θα ειχα βγαλει φωτο αν εχεζε καποιο απο τα 2 αυτοκολητα!!! :P :laugh: ηδη εβγαλε ο αντρας μου με το κινητο τ πρωτο τεραστιο "αγαλμα" που εβγαλε ο Σπυρος, νομιζω! :laugh:

Επισης, εσεις που τα αφηνετε στο κρεβατι και κοιμουνται οποτε θελουν... δεν γυρνανε μπρουμιτα με το κεβαλι να τριβεται στο στρωμα και τον κωλο ψηλα σαν στρουθοκαμηλο, δεν κανουν στα 4 "sex" μπρος πισω μπρος πισω, δεν καθονται να παιζουν με οτι βρουν, δε σκαρφαλωνουν να σηκωθουν ορθια στα καγκελα και μετα να ακους... ντουκ! και τα σου το καρουμπαλο!;;; εμενα γιατι τα κανουν οοολα αυτα και γκρινιαζουν κι ολας και δεν το βουλωνουν να ξαπλωσουν σαν ανθρωποι να κλεισουν τα ματια να κοιμηθουν;;;; ε;;;; αφου κουτουλανε απο νυστα! :woohoo:

αντε και ε λιγο αρχιζει ματσαρα! Γερμανια- Αγγλια νοκ αουτ παιχνιδι. οποιος κερδισει παει στους 8.

αληθεια... πως δε μιλησατε για φαγητο σημερα;;; εγω εψησα σουβλακια στο μπλκονι στην ηλεκτρικη ψησταρια και φαγαμε με μπολικη σαλατα και 1 ποτηρι κρασακι. λάιτ δε νομιζεις κυρια διαιτολογε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε βρισκω λάθος αγαπητη βαγκ!

Ελειπαν οι πιτουλες απο το γευμα!αχχαχαχααα!Και λιγο τζατζικακι!Ετσι θα ητανε το τελειο γευμα!

Ολα υτα που αναφερεις τα κανει και ο δικος μου και μαλλον ολα τα μωρα!Ειδικα αυτο στα 4!χαχαχαχαα!Σα μουρλο κανει!ντουρασελ!

Καλα λογω των δοντιων υποθετω μ'εχει ξεθεωσει!Σας λεω πεφτω κατω ξερη ομως!Δεν κοιμαται θελει συνεχεια γαλα δεν τρωει φαι!χαχχαχα!Ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μ'αρεσει που βιαζομουνα να τον ταισω με κουταλι!Α ρε στερνη μου γνωση....

ΜΟυ ειχε πει ο γιατρος με ειρωνικο υφος τοτε"Βιαζεστε κα Τ......"Εε κατι ηξερε και 6 εγγονια και 3 παιδια ο Χριστιανος!χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιτουλες και τζατζικι;;; δε μας τα λετε καλα κ. Τ....!

καλε και οταν θα εχει γεννεθλια με το καλο θα αποτρελαθεις τελειως!!!;;; :laugh:

οσο για δοντια, και τα δικα μου σαν τρελα ορμανε να δαγκωσουν τα παντα! σαν κουταβια! αλλα ακομα κανενα νεοτερο... ο Σπυρος εχει τα 2 κατω και η Μαριαννα ακομα φαφουτα...

Ντομ, με γεια το δοντακι!!! καλο...δάγκωτο!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι χρόνια σας πολλά!!!

Φροσω λες να ναι αυτο;Για φαντασου!Τώρά σταματησε εδω και 3-4 ωρες.2-3 μερες παλι κρατησε.

Γεια σου ρε Βαγκ προληπτική!Κι ο αντρας μου βλεπει το ματς και λεει ειναι ματσαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στο Μαρακι και περαστικα στα παιδακια σας!!!

Σωσω καλες διακοπες!!! 3 μερες ειχα να μπω γιατι με πεταγε και σημερα που τα καταφερα τσακωνομουν ολο το πρωι σε αλλο ποστ και δεν μπηκα εδω!!

Τε σπα! Ο μικρος νυσταζει και τον καθυστερω με νυχια και με δοντια! Ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρέ Τρις σας διάβασα.Προσπάθησα να ελαφρύνω λίγο το κλίμα αλλά τίποτα!Μη σκας άλλο ρε κούκλα.Κράτα γερά τον μικρό, είναι νωρίς ακόμα, μην σας ξυπνήσει τη νύχτα.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας.Να φανταστείτε σήμερα κάπως το είδα το δόντι.Ολο τη γλώσσα έξω βγάζει το χελωνάκι και δεν μπορούσα να δω, όσο κι αν προσπαθούσα.Χτες του δωσα φρουτοκρεμα με το δάχτυλο σε καποια φάση που τσίναγε με το κουτάλι και μου ριξε μια δαγκωνιά!Τρυπήθηκα, τον κιαρατά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: Με γεια το δοντακι!!! Φτιαξε πιτσα και αραξε να το απολαυσεις! Ο μικρος και 2 24ωρα να εχει να κοιμηθει παλι θα ξυπναει το βραδυ. Αλλα καθε βραδυ ελπιζω. (Και καθε πρωι κουτουλαω!) κλεμμενη φραση αλλα με αντιπροσωπευει πληρως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαστε με τα καλά μας!Ακου να φτιάξω πίτσα!Τι είμαι εγώ;Σωσώ;Να φτιάχνω τραχανάδες, παγωτά κλπ.;Να παραγγείλω θες να πεις Τρις μου!Δε θα με αφήσει ο αχαείρευτος!¨Κάνεις δίαιτα¨ θα μου πει.Ασε!Νηστικιά και με γερό στομάχι παρά να μου βγει από τη μύτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είστε όλες Κυριακή βράδυ καλέ??

Τελειωσαν τα μυστικά της Εδεμ??

Ντομ παρειγγειλε οτι θες κοριτσακι και αστον να λεει..

Μην κοιμηθεις και νηστική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello κουκλαρες

αχ dom και εγω πειναω και σε νοιωθω.

ειπα απο τεταρτη που φευγω και θα ειμαι μαλλον τον περισσοτερο καιρο μονη μου χαλκιδικη να κανω καμια διαιτα. θα ειμαι και πιο ηρεμη λογω απουσιας συζυγου χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου

Χαρούλα μου!!!

Είμασταν σε γάμο...

Ντομ, θέλω ενημέρωση για τα μυστικά...

Είδαμε και τη γυναικολόγο μου!

Τρελάθηκε με τον Ανθιμούλη μου!!!

Συνέχεια μου έλεγε πόσο όμορφος είναι... τον φιλούσε και τον αγκάλιαζε...

&κείνος δεν πήγαινε πίσω...

μου είπε οτι είναι πολύ περίφανη για μένα που ακόμη θηλάζω...

στενοχωρήθηκε που το τεστ ήταν αρνητικό... :laugh:

όταν πλησίαζε ο καιρός για να γεννήσω, μου είχε πει: "Αθηνούλα μου, δε θέλω να γεννήσεις, γιατί δε θα σας βλέπω..."

Βαγκ και ο δικός τα κάνει όλα αυτά...

&γενικότερα κουτουλάει συνέχεια!

Ακούς 1 ντουκ και μετά το κλάμα!

χαχαχα!

Τρις το είχα δει αυτό το θέμα...

Ένιωσα οτι η Ρουμπέλα ήθελε απενοχοποίηση που δε θηλάζει...

Πού να τη βρει, όμως, η κακομοίρα...

Είναι και μερικές τόσο απότομες...

Όμως, ταλαιπωρήθηκε τόσο πολύ να κάνει 1 παιδάκι...

Τώρα το κρατάει στην αγκαλίτσα κι αυτό έχει σημασία...

Δε σημαίνει οτι εμείς που θηλάζουμε είμαστε καλύτερες μανούλες από αυτές που δίνουν ξένο...

Ντομ δε σε λέω τι καταβρόχθησα στο γάμο, γιατί δε θα σε πιάνει ο ύπνος... χαχαχα!!!

Κυρία σδιατολόγε κλείσε τα μάται σου...

πίτσα, πίτα με γύρο, σιεφτιαλιά, χαλούμι, κοτόπουλο σουβλάκι, σπρινγκ ρόουλς, γαρίδες, ταρτάκια, λουκουμάδες...

1 θα σας πω...

πριν πάω σκεφτόμουνα οτι πρέπει να ξεκινήσω μία σοβαρή δίαιτα...

Ε, είπα να χορτάσω καλά πριν ξεκινήσει η πείνα...

χαχαχα!

Καληνύχτα κορτσούδια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ε... δεν πιστεύω στα μάτια μου...

Εγώ έκλεισα το μαγαζάκι;

Πρώτη φορά στα χρονικά!!!

Χρυσούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να χαιρόμαστε τα αντράκια μας!!!!!!!!!!!

9 ολόκληροι μήνες!!!

Υγεία να έχουν όλα τα παιδάκια μας!!!

Τρις βιντεάκι είναι αυτό για τον τόνυ τον κλέφτη; :laugh:

Δεν μπορώ να το δω από τη δουλειά...

Θα το δω μόλις πάω σπίτι...

Το ΣΚ ήταν πολύ γκρινιάρης ο Ανθιμούλης μου...

Χθες το βράδυ δεν κοιμήθηκε καθόλου καλά και ο Πετρής μου ήταν μέσα στα νεύρα :laugh:

Εγώ κοιμήθηκα ήσυχα στο κρεβατάκι μου... χιχιχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...