Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα

ηρθα παλι! φρανιτα εγω ξαναρχισα την σκονη της νουνου το frisogrow και το πινει καλα..μονο με δοκιμες θα καταλαβεις..παντως αυτα της 3ης βρεφικης δεν χρειαζοντα να γινονται με βραστο νερο αλλα λιωνουν ακομα και σε κρυο. οποτε δεν εχει παιδεμα!(αυτην την ερωτηση σου την διαβασα αλλου και απανταω εδω!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )

αναστασια θα σου πω κατι με οοοοολη την αγαπη μου..

μην εισαι τοοοοσο απολυτη..δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι..δεν εχουν ολοι τις ιδιες αντοχες ουτε ολα τα αμωρα εχουνε τα ιδια χουγια..απλα οταν γραφεις φαινεσαι απολυτη και απαξιωτικη απεναντι σε αυτους που θεωρουν τον θηλασμο δυσκολο..ξερω δεν θα παρεξηγηθεις γιατι στα λεω με καλη θεληση..γιαυτο ισως ξεσηκωνεις τα πληθη!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εισαι λιιιιγο εριστικη βε παιδι μου!!! :):):):):P

αυτα!

πηγαμε εχθες παιδιατρο.. ρε κοριτσια θα σκασω...9.500 κιλα και 79.5 ποντους 18μηνων παιδι?

θα κανουμε εξετασεις γα τυχον αλλεργιες και βλεπουμε..αχχχχχχχχχχχ τι προβλημα και αυτα τα κιλα πια!

λενα για τα χρωματα του σπιτιου εγω ειμαι πιο κλασσικη..μου αρεσουνε τα χρωματα στις κουρτινες στα αξεσουαρ αλλα το σπιτι, σαλονι και βασικοι χωροι σε χρωματα μπεζ προσς την μοκα και αποχρωσεις σε συνδιασμο..δη, πιο καλα που παει ενα εντονο βαζο δαπεσου προτοκαλι και σκουρα επιπλα παρα εντονος τοιχος..βεβαια αυτα για μενα που ειμαι λιγο..σε αλλα σπιτια που τα βλεπω μου αρεσουνε!!!

γωγω η κορη σου στην φωτο ειναι τελεια!!!!!

φιλια σε οοοοοολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τζα!!!!!

να μαι......βραδιατικα!!!!

Παναγιωτα με συγκινεις!!!!

θα το παρω πανω μου....

νομιζα οτι τοσα χρονια ξανθια εκαψα εγκεφαλο..κοιτα να δεις ..τελικα ισος κατι να μου εμεινε!!!

Φραν μια χαρα θα τα παει στον παιδικο...εγω θα στειλω τον δικο μου απο Σεπτεμβρη, ειτε μικρο ε μεγαλυτερο θα αρραωσταινει.

Γιατι οχι φρεσκο;;;;

υπαρχουνπολλα παντως γαλατα να δοκιμασει ποιο του αρεσει, ευαπορε, Δελτα advance Noylac ψυγειου..κλπ κλπ..οποιο σου και του κατσει καλυτερα.

Σημερα παιδια ηθελα να τον πνηξω....ειλικρηνα..

ηταν να παμε επισκεψη...παω να τον αλλαξω για να φυγουμε.....και απομκοιμηθηκε!!!!! μονος του...χωρις κουνιματα χωρις τιποτα...μα ειναι δυνατον!!!!!!

οταν θελλω να κοιμηθει δεν κοιμαται με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!

τεσπα..λεω θα αργισω λιγο θα ξυπνησει...ξυπναει που λετε μεσα στην γκρινια....ολο αμπουντι...ειιιιιτεεε...ιιιιιιι...εεεεε...αναποδογυρησε την απλωστρον ν να τα..αχ ημουν να ον πεταξω απο το παραθηρο...αφου μου εσπασε τα νευρα...ηρθε και χαιδευοταν!!!!!!

Γκρρρρρρρ!!!!!

Τωρα παιζει..ο Οδυσσεας προσπαθει να χτησει και αυτος τα γκρεμιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ηθελα να πω κατι..

καλε τι τα κανετε τα παιδια σας κ κοιμουντια 3 ωρες σερι?

αν θελετε το πιστευεται απο τοτε που γεννηθηκε ο θοδωρης δε θυμαμαι ΠΟΤΕ να κοιμηθηκε 3 ωρο δερι

ουτε σα λεχουδι..καλα εκει ουτε το βραδυ κοιμοταν

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, τι κανετε?

Ποτε ανοιξατε καινουριο τρενακι και ποτε γεμισατε τοσες σελιδες?!Φυσικα δεν διαβασα τιποτα!

Μονο την Μαρθα στο τελος! :P:blush:

Εμενα Μαρθα, κοιμαται πλεον σερι το βραδυ! :woohoo:

Σπανια να ξυπνησει για να ερθει στο κρεβατι μας.

Τι αλλα?

Καλα οι εγκυουλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεεεε........

Εγώ έγραψα το μεσημέρι στη 2 σελίδα. Πότε προλάβατε και φτάσατε στην 11;;;;;;;;

Θου θα έσκαγες ε;;;;;

Να κάτσεις μακριά από το Ντόντο μια βδομάδα για να μάθεις.......

:blink::blink::blink::blink:

Αλήθεια πως γίνεται αυτό;;;;;;;

Είναι δυνατόν.......

Παναγιώτα πολλά πολλά φιλάκια! Προσπαθώ να σε πετύχω ονλαιν να σου πω κάτι και δεν τα καταφέρνω.....

VENI πως είστε;; Κρύωσες; Ο μικρός;;;;

Εμείς από το απόγευμα είμαστε με πυρεττό.

Franita όποτε και να τον στείλεις είναι αλήθεια πως θα αρρωστήσει αλλά καλό είναι να περάσει τη φάση όσο πιο μεγάλος γίνεται. Μετά τα 2,5 - 3. Για το γάλα δεν έχω άποψη μιας και εγώ δεν σκοπέυω να δώσω κανένα. Όταν αποθηλάσει θα απογαλακτιστεί κίολας.

Βρε τσαχπινομάνα...

Ανέβα εδώ να τα λέμε. Αφού δεν αντέχεις μακριά μου.... Παραδέξου το επιτέλους!!!

Η Αναστασία που βρίσκεται βρε κορίτσια;;;

Βρήκε μήπως δουλειά;;

Ααααα και...

Ιουλία φανερώσου.........

Μαύρα μάτια...

Ήθελα να γράψω κιάλλα και ξεχνάω τί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα...με παταξε!!!

η Μπεμπου εμεινε απο λαπιτοπι..τα εφτυσε!!!

να της δοσετε την αγαπη μας οι Αθηναιες!!!

Αχ..αμα το δικο μου το σκατουλι ετρωγε κανενα τυρακι..και κοιμοταν χωρις κουνιματα..δε θα με χαλαγε να μη πινει γαλα καθολουι

Θα ον εκπαιδευσω σταδιακα..αμα θελει ας πινει...αμα δεν θελει μη πινει χιλια χρονια!!!

Βενη μια χαρα ειναι φιλιππακος..κουκλος κουκλος

Ελενη τα φιλια μας...πως πανε τα πραγματα στην δουλεια;;;

Θου για τα εμβολια αυτο που σε ειπε ο γιατρος..δεν τον στελνεις για καμια ευδομαδα στα πεθερικα σου;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερωτιση...καθ εποτε αλλαζετε την οδοντοβουρτσα των παιδιων;;;;

εγω εχω μια σαν δαχτυλιθρα...οπου ο Τζεφ μου δαγκονει το δαχτιλο..αλλα πεταξα το χαρτι με τις οδιγιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες να σε οω εγω καθε ποτε?

οταν πεφτει στη χεστρα :blink::blink::P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

πηγα να το πλυνω τα δοντια κ πεταχτηκε....στη χεστουλα..

παειιιιιιιιιιιιιιιι

πηρα σημερα καινουρια :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα....ουτε εγω θα τον εδινα...λεει η μαναμου..αστον να κοιμηθει σε μενα κανενα βραδυ..και μου λεει ο Οδυσσεας...πως εγω δεν ειμαι ετοιμη ακομα..εχει δικιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακη μουυυυυυ

θελεις ξεκατινιασμα!!!!!

ελα εγω μεσα.......

παιδια...δεν θα το πιστεψετε..ξανακοιμηθηκε μονος του!!!!

ειχε ισυχαια πο το δοματιο...παω να δω..τεζα στο πατομα...οδυσσεας και Υιος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τέλεια!!!

Θου φυσικά και δε θα άντεχα....

Εγώ από τώρα σκέφτομαι πως θα τν αφήσω για να πάω να γεννήσω.

Γιώτα αμα μπλέξεις με άσχετους....

Ελπίζω να το διορθώσετε και να φύγει όταν πρέπει. Εσύ να σκέφτεσαι θετικά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοσο καλα!!!!

εμεις οταν μεναμε Νεαπολη ηταν κοντα τα ΣΟΑ..εμενε μια συμμαθητρια μου εκει.μπορω να πω πως εσωτερικα ηταν απαισια...ελπιζω εκει να ειναι καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα!!!!

ιζακι το παπουτσακι οντως φαινεται λιγο αντρικο... χαχαχαχα!!!

αχ ρεσυ τωρα εχουμε κλεισει δυστυχως.... κριμα γιατι θα ημασταν κοντογειτονακια και με σενα και μετη νατασουλα!!!

αναστασια πραγματικα ομως χαλας τη ζαχαρενια σου..ολες μας τη χαλαμε οταν καθομαστε και ασχολουμαστε πολυ με κατι εδω περα και τελικα δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο.. αλλα νομιζω οτι εχει δικιο η βενετια, πολλες φορες "διαβαζεσαι" καπως εριστικη, αλλα ετσι κ αλλιως ο γραπτος λογος παρεξηγειται ασχετα πως το λες εσυ και με τι διαθεση..

φρανιτα νομιζω οτι 22 μηνων ειναι παρα πολυ καλη ηλικια για τον παιδικο. οσον αφορα στο γαλα αφου η παιδιατρος σου λεει οχι φρεσκο, τοτε μονο σκονη δε μενει? αν δεν του δωσεις αλλο γαλα μπορει να αργησει πολυ να το κοψει

βενετια οταν θα το τελειωσω το σπιτι θα ερθεις θα εισαι πηχτρα σε χρωματα και θα σαρεσει!!!ετσι απλα και δημοκρατικα χαχαχαχα!!!

χαχαχααχα σεσιλια ετσι ειναι, οταν θες να κοιμηθουν σε βγαζουν την ψυχη και αποκοιμουνται ακαταλληλες ωρες!! κριμα που δεν ηρθατε... για την οδοντοβουρτσα δεν ξερω, αυτη που εχουμε σκεφτομαι να την αλλαξω αν κ την εχουμε ενα μηνα. εχει αρχισει να δαγκωνει τις τριχες κ πεταγονται δεξια κ αριστερα μερικες

αντε ρε γιωτα.... τοσο γρηγορα???πω πω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις διαβασα αυτο....

Ἔκθεση ἀπὸ μαθητὴ τοῦ δημοτικοῦ μὲ θέμα: «Τὶ νὰ ζητήσω ἀπὸ τὸν Θεό».

«Θεέ μου, ἀπόψε σοῦ ζητάω κάτι ποὺ τὸ θέλω πάρα πολύ. Θέλω νὰ μὲ κάνεις τηλεόραση! Θέλω νὰ πάρω τὴ θέση τῆς τηλεόρασης ποὺ εἶναι στὸ σπίτι μου. Νὰ ἔχω τὸ δικό μου χῶρο. Νὰ ἔχω τὴν οἰκογένειά μου γύρω ἀπὸ ἐμένα. Νὰ μὲ παίρνουν στὰ σοβαρὰ ὅταν μιλάω. Θέλω νὰ εἶμαι τὸ κέντρο τῆς προσοχῆς καὶ νὰ μὲ ἀκοῦνε οἱ ἄλλοι χωρὶς διακοπὲς ἢ ἐρωτήσεις. Θέλω νὰ ἔχω τὴν ἴδια φροντίδα ποὺ ἔχει ἡ τηλεόραση ὅταν δὲν λειτουργεῖ. Ὅταν εἶμαι τηλεόραση, θἄχω τὴν παρέα τοῦ πατέρα μου ὅταν ἔρχεται σπίτι ἀπὸ τὴ δουλειά, ἀκόμα κι ἂν εἶναι κουρασμένος. Καὶ θέλω τὴ μαμά μου νὰ μὲ θέλει ὅταν εἶναι λυπημένη καὶ στενοχωρημένη, ἀντί νὰ μὲ ἀγνοεῖ… Θέλω τ΄ ἀδέλφια μου νὰ μαλώνουν γιὰ τὸ ποιὸς θὰ περνάει ὧρες μαζί μου. Θέλω νὰ νοιώθω ὅτι ἡ οἰκογένειά μου ἀφήνει τὰ πάντα στὴν ἄκρη, πότε – πότε, μόνο γιὰ νὰ περάσει λίγο χρόνο μὲ μένα. Καὶ τὸ τελευταῖο, κάνε με ἔτσι ὥστε νὰ τοὺς κάνω ὅλους εὐτυχισμένους καὶ χαρούμενους.

Θεέ μου, δε ζητάω πολλά. Θέλω μόνο νὰ γίνω σὰν μιὰ τηλεόραση!»

Τὴ δασκάλα ποὺ τὴν διάβασε (καθὼς βαθμολογοῦσε) τὴν ἔκανε νὰ κλάψει। Ὁ σύζυγός της ποὺ μόλις εἶχε μπεῖ στὸ σπίτι, τὴ ρώτησε: «τὶ συμβαίνει;» Αὐτὴ ἀπάντησε: «Διάβασε αὐτὴ τὴν ἔκθεση, τὴν ἔχει γράψει ἕνας μαθητής μου». Ὁ σύζυγος εἶπε: «Τὸ καημένο τὸ παιδί. Τὶ ἀδιάφοροι γονεῖς εἶναι αὐτοί!» Τότε αὐτὴ τὸν κοίταξε καὶ εἶπε: «Αὐτὴ ἡ ἔκθεση εἶναι τοῦ γιοῦ μας!॥»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Βικυ ανατριχιασα πραγματικα....

Ενας κομπος στο λαιμο..

Ευχομαι κανενα παιδακι να μην νιωσει παραμελημενο με τον ενα ή τον αλλο τροπο!

Κοριτσια εχετε δικιο!Ακουγομαι(κ ισως ειμαι) πολυ εριστικη...

Εχω ομως κ το κοκκαλακι της νυχτεριδας...Στο αντιθετο!!!!

Μπορει εξω να βρεχει κ καποιοι να πουν οτι εγω τους φτυνω!

Και σε αυτο το θεμα σχολιαστηκε το ποσο βαρετο εχει καταντησει αυτο..Που καποιες δεν ακουν τις συμβουλες κ συνεχιζουν τα "ναι αλλα" κ τις επιθεσεις!μαλιστα καποιες ειπατε οτι γι'αυτο δεν ασχολειστε κ θα απεχετε κλπ...(τα ιδια ειπα πανω κατω κ εγω στο αλλο θεμα)

Επισης...Δεν γινεται να παιρνω τις ευθυνες των λογων ολων!Μονο για τα δικα μου λογια ειμαι υπευθυνη!

Ολοκληρα κατεβατα γραφτηκαν...Οτι δεν θελει να θηλασει,λεει δικαιολογιες,βαριεται,βρηκε την ευκολη λυση...δεν γραφτηκαν απο εμενα(εκτος απο το 1ο κ παλι στο αλλο θεμα αφου ηταν αφορμη κ οχι αιτια της κουβεντας!)...Ομως εγω ειμαι η τσαχπινοπετρα του σκανδαλου!

Πολλες φορες ειπα να την κανω προς παρεντς μερια(ή προς "shut down" μερια)...Ομως γμτ...Στο μαμμυ γνωρισα τις φιλες μου!Νιωθω πως "χρωσταω" εδω!

Οχι πως ειμαι καμια γνωστρια...Αλλα...ενταξει...10 μηνες ειναι αυτοι...Κατι θα μου εχει μεινει!Αν μη τι αλλο καθομαι κ διαβαζω!Δεν χαζολογαω μονο!...

Αυτα κ κλεινω το κεφαλαιο απο μερους μου! :kiss:

Θουλακι μου να σου πω...Η τσαχπινα συνεχιζει τον ιδιο ρυθμο!Κοιμαται 9.30-10.30,ξυπναει 3-5 φορες κ ξυπναει οριστικα στις 7παρα-8παρα! :blink:

Οποτε...μια χαρα βυζοξενυχτισσα παραμενω! :)

Καλημερα σας κ καλο καλοκαιρι!(τωρα καταλαβα εντελως οτι ηρθε!) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μπαινω παλι σφηνα στο θεματακι σας !θελω τα φωτα σας! το κοριτσακι μου ειναι 20 ημερων και θηλαζω αποκλειστικα τις τελευταιες 3 μερες εχει αρχισει να μενει στο στηθος 1.30 ωρα πριν δεν το εκανε με διαλειμματα βεβαια αλλα τοσο μενει τι να την κανω?γκρινιαζει ειναι απο τα πονακια μου ειπε η παιδιατρος και να την κραταω μονο 1 τεραρτο απο το καθε στηθος γιατι δεν ξερω ποτε ποναει και ποτε πειναει πειτε μου βρε κοριτσια τι να κανω?μεχρι τωρα ολα καλα ηταν τι την επιασε τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...