Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO EXPRESS TOY ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ VOL 14 KAI ΤΥΧΕΡΟ!!!!!


Recommended Posts

καλημερα!!

γιωτα εγω σε σκεφτομουνα και ας μην σε πηρα..ξερεις τεχνικα προβληματα :laugh: :kiss:

ρε συ λες? οποιοδηποτε HA μου ειπε..αχχχ εχω στειλει με μαιλ τις εξετασεις και σε εναν θειο της νονας στην πατρα να μας πει 2η γνωμη..θα σου πω τι μου ειπε και αυτος..

προς το παρον αποφασισα να κοψω και τα κατσικισια και να δινω ενα γιαουρτι που και που..

οχι τυρι και κασερι και θα τον παω σε 2μηνες να τον δουμε..

a!!! τα πολυ σκουρα κακα σχεδον μαυρα ξερετε τι ειναι????? η γιατρος ειπε απο την ζεστη, που ιδρωνει κτλ.... σας ετυχε? τωρα τελευταια ειναι μονο πολυ σκουρα σχεδον μαυρα και σκουυυυρο πρασινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημερα!!!!

Εκανα της μικρης τα ραστ τα οποια βγηκαν ολα αρνητικα και χαρηκα, αλλα δεν κρατησε πολυ η χαρα μου , γιατι περα απο οτι ειχε αιμα ξανα και ξανα στα κακακια της, δυο παιδιατροι μου ειπαν μονο αν ειναι θετικα τα ραστ λαμβανονται υποψιν σε αυτη την ηλικια. Τα αρνητικα δεν τα υπολογιζουμε. Μετα τους 18 μηνες δειχνουν αυτα τα τεστ.

Τελικα εκοψα τα παντα γιατι εχω την εντυπωση πως δεν την ενοχλουν μονο τα γαλακτοκομικα. Σκεφτειτε οτι απο την στιγμη που γεννησα δεν εβαλα στο στομα μου τιποτα αγελαδινο. Σιγουρα την ενοχλει η ντοματα και το αυγο. Παντως περα απο αιμα στις κενωσεις δεν μου εχει βγαλει κατι αλλο...ουτε εκζεματα ουτε τιποτα και αναπτυσσεται τουλαχιστον για την ωρα κανονικα. Χτες που την ζυγισαμε ηταν 6900 και ακομα δεν κλεισαμε τους 3 μηνες....χαχαχα

Ρε κοριτσια...μηπως να σας ανοιξω εγω το επομενο τρενακι...χαχαχα

Η μικρη μου κοιμαται καθε μερα απο τις 9 και ξυπναει στις 6. Τρωει για 10 λεπτα γελαει για κανα 20λεπτο και ξανακοιμαται μεχρι τις 10.

Μωρε τι καλο παιδι εχω εγω??? Φτου Φτου μην το ματιαξω το νινακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...